Založ si blog

Keby sa v NRSR takto správali poslanci za ĽSNS, ako by sa s nimi „naložilo“? ! a čo by sa o nich dozvedel celý svet ? !

Niečo tak stupídne, čo predviedli „demokrati“ z mimoparlamentnej neoliberálnej opozície, je niečo, čo občanovi – voličovi SR muselo dať jasne najavo, že takéto indivídua a takéto politické subjekty do chrámu slovenskej demokracie – NR SR, absolútne NEPATRIA !!!

Takto, ako sa včera správali (a dnes v tom chcú pokračovať), vraj poslanci a poslankyne NR SR, sa už v našom parlamente nesmie nikdy opakovať ! To že títo „poslanci“ sú komplet pomýlení vo vnímaní demokracie, je po včerajšku viac než jasné ! Čo je to za politický suterén, keď indivíduá, ktoré v NR SR „reprezentujú“ politické strany, ktoré ešte neprešli riadnymi, demokratickými PV, takýmto stupídnym spôsobom blokujú rokovanie NR SR, ktorá podľa Ústavy SR zasadá stále !!! Teda až do posledného dňa jej zákonodarných a ústavodarných právomoci a povinnosti ! Čo je to za morálny suterén, keď Martin Poliačik si z posvätného miesta NR SR – rečnícky pult – urobí ležovisko, ako nejaký opilec a užívateľ návykových látok (viď foto na sociálnych sieťach). Nebudem sa ďalej venovať tejto politickej spodine, lebo to naozaj nemá význam, tu je teraz na rade občan – volič SR už onedlho 29.02.2020.

Prejdem na predsedajúceho tejto mimoriadnej schôdze, priamo na Predsedu NR SR Andreja Danka. Andrej Danko opäť ste ukázali vašu slabosť. Čo ste sa týmto politickým troskám toľko klaňali a prosili, aby ukončili to chrapúnstvo !? Jednoducho po neuposlúchnutí vašej výzvy na ukončenie tohto politického chrapúnstva a po tom, ako ste im oznámili, že ste ich v súlade s platným rokovacím poriadkom NR SR vykázali z rokovacej sály NR SR, že majú neospravedlnenú neúčasť na tomto rokovaní (títo arogantní milionári na to samozrejme kašlú, že kvôli tomu môžu prísť, pre nich o jeden nepodstatný mesačný príjem – plat poslanca), ste mali okamžite konať a nechať ich vyviesť poriadkovou službou NR SR, prípadne na nich zavolať Políciu SR a dokonca ich všetkých podrobiť testom na zistenie omamných a návykových látok v tele, lebo slušný a príčetný občan SR sa takto predsa nedokáže správať !

Nuž, ale čo ste spravili vy ?!, jednoducho ste stiahol chvost medzi nohy, ako zbitý pes a „odročili“ ste konanie na dnes, na 9:00 hod. Nuž nevyriešili ste nič, len ste toto ich politické chrapúnstvo oddialil na druhý deň ! Andrej Danko, ako by ste konali, keby sa takto chrapúnsky zachovali poslanci za ĽSNS (títo príčetný a rozumní poslanci a poslankyne by sa však takejto politickej stupídnosti nikdy nedopustili !), tiež by ste ich takto na kolenách prosili asi tisíckrát za sebou a následne by ste prerušili rokovanie NR SR na druhý deň ?! Nuž veru nie, po prvé, vy by ste ich nechali vyviesť z rokovacej sály NR SR násilím a možno by ste si na tento akt povolali jednotku špeciálneho zásahu PZ SR alebo cez svojho ministra obrany Petra Gajdoša, dokonca aj špeciále vojenské zložky, ktoré v rámci NATO posielame do americky okupovaných oblastí po celom svete, aby tam strážili americkú predstavu demokracie a po druhé, asi by ste ani nemuseli nič robiť, lebo neoliberáli na čele s Martinom Poliačikom, by sa na týchto „fašistov“ sami vrhli a v zuboch by ich chceli vyniesť z rokovacej sály NR SR, ale to by museli byť oveľa, ale oveľa fyzický zdatnejší. Avšak získať fyzickú zdatnosť v kaviarňach a pri návykových latkách sa naozaj nedá !

Stačilo ! Takéto niečo sa po PV 2020 už nesmie nikdy zopakovať ! Veď, ak by sa nebodaj títo politický šialenci po PV 2020 dostali k moci a zostavili by multi neoliberálnu vládu, tak toto čo nám nateraz predvádzajú v NR SR je len slabý odvar z toho, čoho by boli schopní po uchopení moci v štáte. Je celkom reálne a oni sú toho schopní, že aj keby ĽSNS mali v budúcom parlamente, aj viac ako 30 poslancov a poslankýň, a niektorí z nich by chcel vystúpiť s témou pre SR a občanov SR nanajvýš prospešnou a potrebnou (napríklad v rozprave o odmietnutí registrovaných partnerstiev a iných inakosti nezmyslov), tak oni by rečnícky pult obohnali ostnatým drôtom, aby im „demokraticky“ zabránili v prejave na posvätnej pôde NR SR lebo predsa extrémizmus a fašizmus musí byť potlačený už v jeho zárodkoch !

Naozaj nemá význam sa ďalej o tomto rozpisovať, záver je len jeden – táto neoliberálna šialená politická mašinéria sa jednoducho nesmie dostať po PV 2020 k moci, a verím, že každý súdny občan – volič SR si toto, po tomto ich stupídnom extempore v NR SR jasne uvedomuje a zastaví toto ich neoliberálne rozpínanie sa už hneď v jeho zárodku a to tým, že ich svojim občianskym, slobodným, demokratickým rozhodnutím v nastávajúcich PV 2020 „neposunie“ do NR SR !

A čo vy, „objektívne“ slovenské médiá, aké články by ste písali, aké komentáre a reportáže by ste chrlili, ak by sa takto v NR SR správali poslanci za ĽSNS, to by bolo invektív, že napichaní, potetovaní fašisti rozkladajú demokratické princípy nášho demokratického štátu, svojou fašistickou ideológiou nám všetkým ukázali, že sa naša slušná spoločnosť musí hneď v zárodku vysporiadať z touto fašistickou čvargou…, a podobné nezmysli ! A čo vy environmentalistka Zuzana Čaputová, čo ste v prezidentskom paláci na poste najvyššieho ústavného činiteľa SR jasne v rozpore s Ústavou SR, vám sa takéto správanie Martina Poliačika, Miroslava Beblavého a spol. neprieči vášmu hodnotovému nastaveniu, a slušnosti v politike, ktorou ste sa tak oháňali v predvolebnej kampani na prezidenta SR a stále sa týmto oháňate ?! Áno neprieči sa vám to a je to pochopiteľne, lebo nielen, že ste vyšli z toho politického košiara, ale jednoznačne k nemu patríte aj dnes a vždy k nemu patriť budete ! Toto sú aj vaše hodnoty, značné pomýlené !

Úplný záver :

  • Politický chrapúni z „demokratickej“ neoliberálnej opozície, uvedomte si že NR SR nie je Hostel, ani Motorest či krčma piatej cenovej skupiny, a teda to vaše dnešné nocovanie v priestoroch NR SR len dokazuje, že vaša politická mentálna výbava je pod bodom NULA a je zbytočné to ďalej komentovať. Naozaj nesmierne trápne aprpopo čo ste mali na večeru a aké občerstvenie sa podávalo, dodržiavali ste aj pitný režim ?!

Občan SR a oprávnený občan SR, naozaj toto chceš ?, mať v NR SR, naozaj toto, týchto chceš mať za svojich budúcich vládnych činiteľov, reprezentantov štátu ?, naozaj chceš, aby našu, zdôrazňujem, našu drahú Slovenskú republiku spravovali takíto a títo ľudia ?! Pevne verím, že NIE a že sa podľa toho zachováš v nastávajúcich PV 2020 a „neposunieš“ ich svojim hlasovaním do NR SR !

Prvých 100 dní „vlády“ lebo Fico a potom až dokonca „vlády“, už len, lebo Fico. .. !

30.03.2020

…od Matoviča a spol. nepočúvame nič iné, len „…lebo Fico…“, „…lebo bývalá vláda zlodejov…“, „…lebo prázdna špajza…“ a podobné tragikomické výhovorky a nezmysli ! Novinári chodia okolo Matoviča a jeho „vlády“ doslova po špičkách, len aby sa ich nebodaj „nedotkli“ nejakou tou štipľavejšou resp. [...]

Čaputová, Matovič, Krajčí – tak toto si povinne pozrieť. .. !

28.03.2020

…a nielen pozrieť, ale sa aj poriadne zamyslieť ! Čo to tu vlastne vystrájate, ako manipulujete za pomoci stále a večne vám naklonenými médiami ! https://www.youtube.com/watch?v=ElxjRl21Oes Súhlasím s MUDr. Igorom Bukovským, úž nám dochádza s vami trpezlivosť, čo sa týka vášho „riešenia“ boja proti SARS-2. Na základe uvedeného videa sa vás pýtam : Igor [...]

Kapitalizmus a Komunizmus sú rovnocenne zodpovedný za SARS-2. .. !

27.03.2020

…obidve tieto spoločenské a štátne zriadenia (ideológie) sú rovnocenné za „vznik“ a šírenie SARS-2 ! Budem sa snažiť byť čo najstručnejší, a nechávam na čitateľovi, do akej miery je tento môj názor akceptovateľný. Kapitalizmus – vláda kapitálu nad ideológiou. Úzka skupina, nesmierne majetných ľudí sveta, ktorí majú v rukách podstatnú časť [...]

Nový terminál na letisku v Bratislave

Slovensko končí s repatriáciami, len z Británie chce domov 2500 ľudí

31.03.2020 07:30

Od polnoci 2. apríla prestáva Slovensko prijímať žiadosti o repatriáciu. V pondelok pristáli v Bratislave dve lietadlá - z Dublinu a Helsínk.

študenti, košická župa, internáty, vyhadzov

Študenti sú nahnevaní, vypratali ich bez ich vedomia

31.03.2020 07:00

Košická župa dala vypratať internáty, majú slúžiť pre záchranárov či pre karanténu. Osobné veci študentov vyhádzali v plastových vreciach.

pocasie-31-3-2020

Zima stále kraľuje, kedy sa počasie zmení?

31.03.2020 06:22

Napriek tomu, že je apríl za rohom, je ešte stále poriadna zima. Zmena je na obzore, ale kedy príde?

Virus Outbreak Spain

Online: Počty mŕtvych na koronavírus v USA rýchlo rastú, je ich viac ako tritisíc

31.03.2020 06:00, aktualizované: 09:20

Aj ked v USA otestovali viac ako milión ľudí na koronavírus, v pomere k veľkosti populácie testujú menej ako Taliansko či Južná Kórea.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1206898x
Priemerná čítanosť článkov: 7017x

Autor blogu

Kategórie