Založ si blog

Ľuboš Blaha – ďalší nebezpečný extrémista na scéne !

No to je nádhera! Človek má hneď lepšiu náladu, keď sa na stránkach „našich“ „objektívnych“ médií dozvie, že NAKA začala riešiť už aj Ľuboša Blahu (SMER-SD) za nebezpečné prejavy extrémizmu a hádajte na základe čoho priniesli média túto informáciu. Neuveríte, ale na svojom facebookovom profile to svetu zvestoval samotný Ondrej Dostál (https://www.facebook.com/pages/category/Politician/Ondrej-Dostál-179539541347/), momentálne OKS a 15. na kandidátke SaS do PV 2020 ! Áno ten Ondrej Dostál, ktorý ešte v roku 1988, ako aktívny člen Socialistického zväzu mládeže (SZM), sám napísal článok do komunistického periodika Nové Slovo : „ Význam socialistického zväzu mládeže v našej spoločnosti je nepopierateľný…“ Áno ten Ondrej dostál, ktorý keď dobrovoľne vstupoval do SZM musel vedieť ako jeho aktívny člen, že poslaním SZM podľa KSČ bolo „…normalizovať mládež v jednotnej organizácií, pôsobiť na politicko-ideovú výchovu mládeže v duchu marxizmu-leninizmu …“. To len na úvod, aký veľký terajší „demokrati“ s pochybnou politickou minulosťou sa dnes vyžívajú v tom, že Ľuboš blaha je NAKA trestne stíhaný za to, že si dovolil zverejniť na svojej facebookovej stránke fotografiu spolu s Robertom Ficom a v pozadí je symbol pracujúceho ľudu kosák a kladivo ! Nie sú tam prekrížené zbrane hromadného ničenia, alebo iné ručné smrtiace zbrane, ale naozaj len a len symbol tvrdo pracujúceho človeka ! A opäť sa za tým hľadá extrémizmus ! Naozaj čoho sa ešte dočkáme v tej našej dnešnej „demokratickej slobody“ ?! Už aj obyčajný roľnícky pracovný nástroj, s ktorými pracovali na svojich políčkach naši rodičia a starý rodičia (a pritom ťažko pracovali aby  uživili a vychovali nezriedka aj päť detí) sa dnes stáva nástrojom nenávisti a extrémizmu !

Kam sme sa to dnes tak krátko pred naozaj dôležitými PV dostali v našej spoločnosti. Denno denne sa na nás z médií a neoliberálnej časti opozície, valí značná dávka nenávisti voči týmto politikom na „druhej“ strane politického brehu. Na dnešnú „demokratickú“ opozíciu nikto nič nemá, NAKA nemá dôvod voči ním začínať trestné stíhanie, telefónne nahrávky sa výlučne týkajú len jednej strany politického spektra, a pritom sa jedná o absolútne porušovanie ľudských práv a slobôd týkajúcich sa súkromného a osobného života týchto nateraz koaličných politikov. A čo je najhoršie tak našim médiám tieto nahrávky poskytujú zahraničné „demokratické“ organizácie, pričom tento kompromitujúci materiál „pevne“ drží v rukách NAKA a slovenská justícia. Ako sa dostala do zahraničných rúk, prečo s ňou vychádzajú na svetlo božie až dnes, mesiac pred PV ?! Je to nad slnko jasné ! Jednoducho je to všetko naplánované a s našimi „demokratickými“ silami riadené tak, aby to všetko vygradovalo tesne pred PV 2020, znemožniť, pošpiniť svojho politického protivníka a ovládnuť riadenie pre nich tejto „Krajiny“ a následne ju úplne odovzdať do rúk tým (teda nie našim, Slovákom), ktorí majú úplne iné záujmy so SR a občanmi SR, ako by si zaslúžili a zaslúžia!

Ľuboša Blahu denne čítam, jeho statusy na facebooku a nenachádzam na nich nič čo by bolo proti SR, čo by bolo proti riadne a poctivo pracujúcemu ľudu SR, ba práve naopak netají sa tým, že je tvrdý socialista, uznáva čo všetko tu naši predkovia po 1945 vybudovali až do slobodného pustenia moci komunistami v roku 1989, uznáva a vzdáva hold hrdinskej Červenej armáde Sovietskeho zväzu, že to boli oni čo oslobodili celú Európu od hitlerovskej nacistickej tyranie, neuznáva bezbrehý neoliberalizmus, neuznáva, ak sa otáčame len jedným smerom a chválime všetko len z toho jedného smeru /na USA) a je jasne proti ruským sankciám, netají sa svojim blízkym vzťahom k všetkým socialistickým štátom, ktoré majú ešte takéto zriadenie a jednoznačne odmieta to, že u našich neoliberálov je na prvom mieste kapitál a jeho sila a až kdesi v suteréne je občan, robotník, ktorého potrebujú len nato, aby oni mohli honosne žiť. Ľuboš Blaha neuznáva násilie v akejkoľvek podobe a hlavne ak sa pácha za účelom a pod zámienkou „ochrany“ ľudských práv, tak, ako to po celom svete realizujú USA. A preto je tento pán v hľadáčiku všetkých „slušných“ „demokratov“

Ja nie som volič SMER-SD, nikdy som nebol ich voličom a ani teraz sa nechystám ich voliť, ale je mi nesmierne ľúto Ľuboša Blahu, lebo on svojim zmýšľaním a konaním jednoznačne patrí do strany Eduarda Chmelára – Socialisti.sk, lebo keď tak neučiní, tak ho v Smere-SD časom „umlčia“ takí noví smeráci, akým je poddajný Peter Pellegrini.

Na záver chcem vyjadriť svoje poľutovanie nad tým, že sa NAKA zaoberá takýmito banálnosťami až smiešnosťami a iný „slušní“ politici na tej neoliberálnej strane politického spektra nie sú terčom ich záujmu . pýtam sa prečo, to ono naozaj ani najmenej neporušujú zákony za ktoré nateraz stíhate absolútne nevinného človeka – Ľuboša Blahu !

Naozaj veľmi smutné, kam sme sa po 30 rokoch „slobody a demokracie „ dostali. Verím, že po 29.02., tu naozaj vznikne vláda ľudu a zákon začne platiť pre každého rovnako, ale nie tak cielene ako dnes, ale na základe rozumného uváženia čo je trestný čin a čo je plne v súlade s Ústavou SR !

 

Jančkárová vypla Blahu. Zrejme naposledy.

15.04.2024

Marta Jančkárová mi v ostatnej politickej diskusií na RTVS v O 5 minút 12 vyznela, ako by to bola jej Labutia pieseň na tejto moderátorskej pozícií. (https://slovensko.rtvs.sk/rubriky/starsie-znovu-si-vypocujte/preco-je-to-tak/118201/labutia-piesen ) Naozaj pôsobila nervózne vo vzťahu k Blahovi a neustále sa neprirodzene usmievala, ako by si musela nejakým spôsobom sama sebe [...]

Ako vytrhnúť KDH PS stoličku.

14.04.2024

Na úvod len toľko, že pre názov dnešného môjho článku som sa inšpiroval v známej českej kultovej komédií z roku 1977 (vynikajúca socialistická československá filmová tvorba!) – https://www.csfd.sk/film/33317-ako-vytrhnut-velrybe-stolicku/prehlad/ Iste, dnešná téma nepatrí do kategórie politickej komédie, ale do politickej reality. Možno sa niekomu bude zdať, že [...]

Vpustí v nedeľu Jančkárová Blahu aspoň na vrátnicu RTVS?

13.04.2024

Nie, táto moja otázka v názve nie je ani náhodou uštipačná, ale ako vyplynie z obsahu článku, je úplne na mieste. Ale pekne po poriadku. Dnes som sa na txt RTVS, na strane 129 dočítal, že v nedeľu 14.4.2024 na RTVS v relácií O 5 minút 12 bude resp. by mal diskutovať Ľuboš Blaha (SMER-SSD) a Jozef Hajko (KDH). Za normálnych okolností, ktoré by v RTVS panovali za [...]

macron

Svetoví darcovia prisľúbili Sudánu pomoc vo výške dvoch miliárd eur. Už rok tam zúri občianska vojna

15.04.2024 23:46

Macron to oznámil na záver medzinárodnej konferencie v Paríži. Jej cieľom bolo získať podporu pre Sudáncov.

Biden, fiala

USA aj Európa musia aktívne pomáhať Ukrajine, povedal Fiala po stretnutí s Bidenom

15.04.2024 22:25, aktualizované: 16.04.2024 00:20

Biden podľa Fialu opakovane ocenil úlohu Českej republiky v súčasnom svete, okrem iného českú iniciatívu nakúpiť muníciu pre Ukrajinu, aj vzájomné vzťahy.

Trump, súd

Začal sa proces s Trumpom v kauze podplácania pornoherečky. Zatiaľ sa nedarí vybrať porotcov

15.04.2024 22:14, aktualizované: 23:26

Donald Trump sa ako prvý exprezident v dejinách USA postaví pred súd v trestnom konaní.

maryland, baltimore, most, fbi, loď

Tragický pád mosta v Baltimore vyšetruje FBI

15.04.2024 19:41

Vyšetrovatelia skúmajú najmä elektrický systém lode ale i to, či boli dodržané všetky federálne zákony.