Založ si blog

Tragikomické novoročné stretnutie „jedinej demokratickej“, „slovenskej“ opozície !

Včerajšia tlačová beseda (TB) po novoročnom zasadnutí „jedinej demokratickej“ opozície vyznela naozaj komicky. Pred kameru sa postavili dvaja zástupcovia Za ľudí (Kiska, Remišová), dvaja za KDH (Hlina, Zajac), dvaja za koalíciu PS/SPOLU (Truban, Beblavý) a jeden jediný za SaS (Sulík). Chýbali zástupcovia OĽANO a Sme rodina. Prečo asi ? Nuž len a len preto, že celá naša slávna „demokratická“ opozícia vystupuje navonok, ako silne spolupracujúca, vediaca sa zhodnúť hlavne na prioritách (každý má inú!) a preto ak na takom pre nich dôležitom novoročnom stretnutí chýbajú „len“ dvaja, bez ktorých podľa dnešných manipulatívnych prieskumov verejnej mienky, väčšinu v NR SR nezložia, tak sa podľa nich nič mimoriadne nedeje, lebo došlo len k akémusi komunikačnému nedorozumeniu a veselo sa ide ďalej s oblbovaním, hlavne nerozhodnutých voličov !

Na tejto TB, ktorú ja osobne považujem za frašku, sme sa opäť nič nové nedozvedeli. Dookola stále to isté, hlavne sa opäť nezaprel Andrej Kiska, ktorý opäť zo zaťatými perami, s nenávisťou v očiach a prehnanou ručnou gestikuláciou „jasne „ pomenoval o čo im ide, ide im hlavne sa zhodnúť v prioritách, a tie priority sú až jedna, odrovnať SMER-SD a Roberta Fica od moci, akýmkoľvek spôsobom a akýmikoľvek prostriedkami, lebo Andrej Kiska ho už raz „porazil“ a nafukuje sa, že ho porazí aj tentokrát ! Ja nechápem jeho „koaličných“ partnerov, prečo Andrejovi nepovedia jasne, že „…milý Andrej, nezdôrazňuj stále, že Ty jediný porazíš Fica a čo My ostatný, mi v tom s tebou nejdeme, s nami nepočítaš ?!“

Nuž majú všetci čo tam včera stáli, ako politické nuly, toho dosť čo na rováši, toho masla je tam tiež na ich hlavách habadej, a preto všetky takéto ich „súdržné“ vystúpenia pred slovenským voličom zaznievajú a vyznievajú, ak nie komický tak určite tragikomický !

Nie je potrebné sa k tejto TB ďalej nejako mimoriadne venovať, ale za zmienku stojí snáď len jediný výrok a to výrok Michala Trubana, ktorý povedal „…táto skupinka ľudí…“ (mal na mysli všetkých siedmich čo tam stáli pred kamerami). Áno v tom jedinom mal včera Michal Truban pravdu (ak ste si všimli, toto jeho pomenovanie ich včerajších vystupujúcich na tejto TB, vyvolalo na jeho spojencoch nie celkom milý úsmev!), je to len úzka skupinka ľudí podporovaná finančnými oligarchami z domova a zo zahraničia, ktorá pre úspech v nadchádzajúcich PV 2020 urobí čokoľvek, použije akékoľvek množstvo peňazí na zmanipulovanie verejnej mienky, len aby po PV 2020 prevzali moc na Slovensku a pribili tak posledný klinec do slovenskej rakve, do rakve slovenskej štátnosti, do rakve slovenskej tradičnej rodiny (ocko, mamka, dietky) a do rakve kresťanstva na Slovensku ešte stále tak silno zakorenenom !

Nám občanom SR, nech sa tak nestane – Boh pomáhaj, lebo celej „demokratickej“ opozícií k dosiahnutiu ich cieľa pomáha Zuzana Čaputová z prezidentského paláca a všetky politické mimovládky + „objektívne“ „mienkotvorné“ média, žiaľ na čele so štátnou RTVS !

Občianka Zuzana Čaputová, ktorá pravdepodobne protiústavne a nezákonne „obýva“ prezidentský palác, sa už jasne vyjadrila, v zmysle, že k úcty k voličom víťaznej strany v PV 2020, a teda nie aj s úcty k víťaznej politickej strane, takúto víťaznú stranu po PV 2020 poverí zostavením vlády, a teda získaním nadpolovičnej väčšiny v NRSR, stanoví jej na to obmedzený čas, a ak to nedokáže, tak ďalšieho nepoverí automatický druhého v poradí (má jasnú obavu, že tým druhým môže byť K-ĽSNS ?!), ale môže to byť až tretí v poradí ! Nuž takáto nehoráznosť naozaj môže vyjsť len z úst Zuzany Čaputovej, pretože iné vyjadrenie je jej hodnotové nastavenie nedovoľuje a samozrejme, že to všetko v súlade s „ústavnosťou a zákonnosťou“, ktorú si ona, občianka SR, tak nesmierne „váži“ !!!

Nuž predvolebné divadlo zo strany „jedinej demokratickej“ opozície sa začalo, občan a oprávnený volič zabávaj sa, avšak nenechaj sa oklamať a „omámiť“ tým čo budeš z ich strany vidieť a počuť a to hlavne aj prostredníctvom všetkých im naklonených slovenských médií ! Pri takejto „objektívnej“ mediálnej podpore, by vyhralo voľby aj to povestné vrece zemiakov !

 

Biden verí Putinovi a povzbudzuje ho do konečného víťazstva, Trumpa si vybral za svoju pravú ruku!

12.07.2024

A takýto človek vraj „vládne“ svetu? A takémuto človeku sa EÚ klania? Naozaj toto už ani nie je smiešne! Toto je tragédia, ktorá môže ľudstvo veľmi mrzieť! Toto je na hlboké zamyslenie sa! Je nemysliteľné, aby človek s tak ťažkým mentálnym postihnutím, aké s najväčšou pravdepodobnosťou má „prezident“ USA Joe Biden, bol ten, ktorého budú poslúchať [...]

Samit NATO Washington 2024 – spolok mierotvorcov alebo kazisvetov?

11.07.2024

Hneď na úvod celkom jasne napíšem, že ak by to bolo v mojej moci, tak by som okamžite z tohto spolku stiahol Pellegriniho aj Blanára a nechal by som tam za SR len tých najnižšie protokolárne postavených z nášho rezortu zahraničnej diplomacie, ktorý by tam boli pro forma! Z obsahu článku jasne vyplynie prečo. Ale pekne po poriadku. Vo Washingtone prebieha stretnutie NATO, [...]

Bola to Moskva alebo Kyjev? A opäť ani len náznak elementárnej zdržanlivosti!

10.07.2024

Isteže dňa 24.2.2022 to bola Moskva, ktorá vojensky vstúpila na územie Ukrajiny. O tom niet pochýb ani sporu. Spor nie je ani v tom, že tak učiniť nikdy nemala. V čom spor však je, či to bola akcia vyprovokovaná alebo nevyprovokovaná. Ale toto tu dnes riešiť nejdem. V dnešnom článku sa povenujem tomu, že tu máme opäť niečo, čo sa na území Ukrajiny nikdy stať nemalo [...]

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?

Matúš Šutaj Eštok

Ministri avizujú zlepšenie podmienok pre príslušníkov ozbrojených zborov

25.07.2024 17:32, aktualizované: 18:02

Avizovaný je aj návrh na zavedenie stabilizačného a náborového príspevku vo výške 5000 eur.

Elon Musk, Trump

Trump: Musk mi nikdy nepovedal o úmysle darovať 45 miliónov na kampaň

25.07.2024 17:17

S elektrickými autami pre všetkých nesúhlasím, povedal tiež republikánsky kandidát na prezidenta USA.

Baňa

Zadlžený indický robotník vykopal obrí diamant. Svojim deťom chce zaplatiť kvalitné vzdelanie

25.07.2024 16:58

Rádžu Gound si už viac ako desať rokov prenajíma bane v meste Panna v nádeji, že nájde diamant.