Založ si blog

Tragikomické novoročné stretnutie „jedinej demokratickej“, „slovenskej“ opozície !

Včerajšia tlačová beseda (TB) po novoročnom zasadnutí „jedinej demokratickej“ opozície vyznela naozaj komicky. Pred kameru sa postavili dvaja zástupcovia Za ľudí (Kiska, Remišová), dvaja za KDH (Hlina, Zajac), dvaja za koalíciu PS/SPOLU (Truban, Beblavý) a jeden jediný za SaS (Sulík). Chýbali zástupcovia OĽANO a Sme rodina. Prečo asi ? Nuž len a len preto, že celá naša slávna „demokratická“ opozícia vystupuje navonok, ako silne spolupracujúca, vediaca sa zhodnúť hlavne na prioritách (každý má inú!) a preto ak na takom pre nich dôležitom novoročnom stretnutí chýbajú „len“ dvaja, bez ktorých podľa dnešných manipulatívnych prieskumov verejnej mienky, väčšinu v NR SR nezložia, tak sa podľa nich nič mimoriadne nedeje, lebo došlo len k akémusi komunikačnému nedorozumeniu a veselo sa ide ďalej s oblbovaním, hlavne nerozhodnutých voličov !

Na tejto TB, ktorú ja osobne považujem za frašku, sme sa opäť nič nové nedozvedeli. Dookola stále to isté, hlavne sa opäť nezaprel Andrej Kiska, ktorý opäť zo zaťatými perami, s nenávisťou v očiach a prehnanou ručnou gestikuláciou „jasne „ pomenoval o čo im ide, ide im hlavne sa zhodnúť v prioritách, a tie priority sú až jedna, odrovnať SMER-SD a Roberta Fica od moci, akýmkoľvek spôsobom a akýmikoľvek prostriedkami, lebo Andrej Kiska ho už raz „porazil“ a nafukuje sa, že ho porazí aj tentokrát ! Ja nechápem jeho „koaličných“ partnerov, prečo Andrejovi nepovedia jasne, že „…milý Andrej, nezdôrazňuj stále, že Ty jediný porazíš Fica a čo My ostatný, mi v tom s tebou nejdeme, s nami nepočítaš ?!“

Nuž majú všetci čo tam včera stáli, ako politické nuly, toho dosť čo na rováši, toho masla je tam tiež na ich hlavách habadej, a preto všetky takéto ich „súdržné“ vystúpenia pred slovenským voličom zaznievajú a vyznievajú, ak nie komický tak určite tragikomický !

Nie je potrebné sa k tejto TB ďalej nejako mimoriadne venovať, ale za zmienku stojí snáď len jediný výrok a to výrok Michala Trubana, ktorý povedal „…táto skupinka ľudí…“ (mal na mysli všetkých siedmich čo tam stáli pred kamerami). Áno v tom jedinom mal včera Michal Truban pravdu (ak ste si všimli, toto jeho pomenovanie ich včerajších vystupujúcich na tejto TB, vyvolalo na jeho spojencoch nie celkom milý úsmev!), je to len úzka skupinka ľudí podporovaná finančnými oligarchami z domova a zo zahraničia, ktorá pre úspech v nadchádzajúcich PV 2020 urobí čokoľvek, použije akékoľvek množstvo peňazí na zmanipulovanie verejnej mienky, len aby po PV 2020 prevzali moc na Slovensku a pribili tak posledný klinec do slovenskej rakve, do rakve slovenskej štátnosti, do rakve slovenskej tradičnej rodiny (ocko, mamka, dietky) a do rakve kresťanstva na Slovensku ešte stále tak silno zakorenenom !

Nám občanom SR, nech sa tak nestane – Boh pomáhaj, lebo celej „demokratickej“ opozícií k dosiahnutiu ich cieľa pomáha Zuzana Čaputová z prezidentského paláca a všetky politické mimovládky + „objektívne“ „mienkotvorné“ média, žiaľ na čele so štátnou RTVS !

Občianka Zuzana Čaputová, ktorá pravdepodobne protiústavne a nezákonne „obýva“ prezidentský palác, sa už jasne vyjadrila, v zmysle, že k úcty k voličom víťaznej strany v PV 2020, a teda nie aj s úcty k víťaznej politickej strane, takúto víťaznú stranu po PV 2020 poverí zostavením vlády, a teda získaním nadpolovičnej väčšiny v NRSR, stanoví jej na to obmedzený čas, a ak to nedokáže, tak ďalšieho nepoverí automatický druhého v poradí (má jasnú obavu, že tým druhým môže byť K-ĽSNS ?!), ale môže to byť až tretí v poradí ! Nuž takáto nehoráznosť naozaj môže vyjsť len z úst Zuzany Čaputovej, pretože iné vyjadrenie je jej hodnotové nastavenie nedovoľuje a samozrejme, že to všetko v súlade s „ústavnosťou a zákonnosťou“, ktorú si ona, občianka SR, tak nesmierne „váži“ !!!

Nuž predvolebné divadlo zo strany „jedinej demokratickej“ opozície sa začalo, občan a oprávnený volič zabávaj sa, avšak nenechaj sa oklamať a „omámiť“ tým čo budeš z ich strany vidieť a počuť a to hlavne aj prostredníctvom všetkých im naklonených slovenských médií ! Pri takejto „objektívnej“ mediálnej podpore, by vyhralo voľby aj to povestné vrece zemiakov !

 

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.