Založ si blog

POLITICO-p. Čaputová v spoločnosti najvplyvnejších Európskych politikov, NEHORÁZNOSŤ !

Spravodajský server POLITICO je bruselský týždenník o kampaniach, lobovaní a politickom vplyve EÚ. Citujem z ich oficiálnej stránky  https://www.politico.eu/list/politico-28-class-of-2020-ranking/ . Už tento samotný fakt je dôkazom toho, že to, čo tento bruselský server plátok zverejňuje, má nulovú dôveryhodnosť a je jednoznačne tendenčný. Ako môže niekto napísať takýto nezmysel, že „naša“ „prezidentka“ patrí medzi 28 najvplyvnejších politikov Európy ?! V čom ovplyvňuje tak výrazne dianie v Európe ?! Nuž absolútne ničím ! Ak by server POLITICO o p. Čaputovej napísal a zverejnil, že neovplyvňuje žiadnym spôsobom Európu ako takú, ale že sa všemocne snaží zaviesť na územie Slovenska, aby sa tu dovolilo naplno zaniesť, ten neoliberalizmus západných štátov a ekonomickú genocídu západných korporátov a USA na obyvateľoch SR, tak potom Áno, to by bola pravda a hádam by jej v takomto prieskume patrilo aj prvé miesto ! Takže pani Čaputová v žiadnom prípade nepatrí medzi najvplyvnejších politikou Európy, ale celkom iste je najpovoľnejšou političkou Európy, vo vzťahu k diktátu z Bruselu a spoza Atlantiku – USA ! Nuž porovnajme ju s niektorými osobami uvedených v tomto rebríčku „EL POLITICO“ – myslíte si vážení, že ak by p. Čaputová povedala verejne, že Vážení utečenci z tretích štátov a hlavne z oblasti Islamského štátu máte u nás otvorené dvere dokorán, ako to svojho času nešťastne prehlásila p. Angela Merkelová – spolková kancelárka Nemecka, ktorá je tiež na tomto „prestížnom“ zozname, že by vôbec niekto zareagoval, absolútne by sa tým nikto nezaoberal a všetci Tí európsky lídri by to brali ako pomätenie sa na rozume p. Čaputovej – naozaj veľký vplyv !

Alebo zoberme si z tohto „prestížneho“ rebríčka, francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, ktorý sa nemusí nikoho báť ani obávať vysloviť takú ostrú vetu na NATO „…NATO sa nachádza v stave klinickej smrti…!“ a hneď nato sa stretne zoči voči s americkým prezidentom Donaldom Trumpom a všetko mu to ešte raz a napriamo „šplechne“ do očí a Donald sa zmôže len na to, že mu pripomenie žlté vesty !, viete si predstaviť, že by sa „naša prezidentka“, takto slobodne vyjadrila na adresu NATO ?!, nuž to by bolo kriku okolo nej a jej hviezda by nielenže v západných a USA očiach vybledla, ale by okamžite zhasla – to je ale vplyv, čo ?! Ďalší a pre mňa naozaj najvplyvnejší politik, ktorý sa v tomto rebríčku, nanajvýš „prestížnom“ objavil je samozrejme prezident ruskej federácie Vladimir Vladimirovič Putin. Áno toto je naozaj najvplyvnejší politik nielen Európy, ale aj sveta a porovnávať p. Putina s p. Čaputovou a ich vplyvom na európsku politiku, tak to snáď nikto nemyslí vážne, to je ako keby ste na jednu stranu váh postavili slona a na druhú stranu blchu, a tvrdili by ste celému svetu, že váha sa naklonila na stranu blchy. Naozaj smiešne, komické, ale hlavne tragikomické ! Alebo p. Čaputovú chce niekto prirovnať k ministerskému predsedovi Maďarska Viktorovi Orbanovi (už deviaty rok vkuse!), kvôli ktorému je celá bruselská neoliberálna Európa na nohách a kopú do neho, koľko sa len dá, ale s Vikim to ani nepohne ?! Samozrejme, keďže p. Čaputová nemá svoj vlastný názor, ale musí presadzovať názor tých, ktorí ju na terajší post, podotýkam stále ešte nie v súlade s Ústavou SR, dosadili použitými financiami a „objektívnymi“ prieskumami, tak Tí ju samozrejme hladkajú a dávajú jej pocit dôležitosti, avšak si pani Zuzana neuvedomuje (alebo áno ?!), že je to len faloš, lebo bezhlavo a bez rozmyslu, plní ich priania a nie záujmy občanov SR !

Nuž nakoniec musím priznať, že v uvedenom „prestížnom“ rebríčku najvplyvnejších politikov Európy predsa je jedna postavička, ktorej sa p. Čaputová, ako tak môže rovnať, a to malé rozmaznané švédske dievčatko, ktoré si neuvedomuje (zarážajúce je, že si to neuvedomujú jej rodičia, ale sila peňazí robí svoje, keď rodič takýmto spôsobom zapredá svoje dieťa, ako pokusného králika pre potreby politických záujmov vplyvných politických skupín sveta – USA a spol.), že je zneužívané a tiež z nej robia umelú malú celebritku a tou je Greta Thunbergová ! Áno tu sa tieto dve osôbky z tohto „prestížneho“ rebríčka pro bruselského plátku naozaj môžu rovnať rovný s rovným, ale vplyv na európsku politiku nemajú absolútne žiaden, NULA !!!

Nuž môžeme sa „nádejať“, že onedlho vyjde ďalší, a teraz už naozaj prestížny rebríček najvplyvnejších politikov, kde samozrejme p. Zuzana Čaputová nebude chýbať, ale tentokrát to bude mať už aj medziplanetárny dosah, lebo p. Čaputová presadzovaním „svojej“ politiky ma veľký vplyv aj na medziplanetárne vzťahy ! Naozaj smiešne a zároveň tak smutné, až na plač !

Záver :

Rád by som sa opýtal tvorcovu tohto „prestížneho“ rebríčka najvplyvnejších politikov európy z bruselského spravodajského servera POLITICO, na akom základe vydali tento smiešny rebríček, aké mali kritéria, prečo neuvádzajú aj umiestnenie, ale všetkých ich dali na jednu roveň a prečo práve 28 a nie napríklad 50 alebo len 10, aj tam by sa Vám vošla „naša“ p. Čaputová ?!

Čaputová podľa pomýleného bruselského servera POLITICO je v strednej a východnej Európe nádejou progresívcov, že je možná aj iná budúcnosť, server ju označuje za eurofilku, liberálku v regióne sužovanom plazivým autoritárstvom (nehoráznosť, totiž neexistuje autoritatívnejší režim, ako režim neoliberálov, ktorí uznávajú len jednu pravdu a to tú svoju !). Zároveň zdôrazňuje, že aj keď na Slovensku je funkcia prezidenta zväčša ceremoniálna, tak sa jej už podarilo využiť túto funkciu ako platformu na zmenu politického diskurzu na témy ako je korupcia, životné prostredie a práva LGBTQ ! Áno, presne to posledné je to, o čo ide všetkým neoliberálom na Slovensku (PS/SPOLU, Za ľudí a žiaľ aj „kresťanom“ z KDH) a to je presadenie zvrátenosti na platforme LGBTQ ! Viete si predstaviť, že večer na pohovke v obývačke sedí jeden chlpatý muž v objatí druhého chlpatého muža (platí to aj na lesby), navzájom sa hladkajú po svojich obnažených chlpatých pažiach, popoťahujú sa za fúziky a briadky, jemne si šepkajú milostné slová do uška a oproti ním sedí nimi adoptované dieťa a pozerá sa na túto ľudskú zvrátenosť a takto sa im detským hláskom prihovára „…rodič jedna, no, no, no neťahaj toho rodiča dva tak silno za briadku lebo mu tým ubližuješ…!, nuž poviem Vám dvíha sa mi žalúdok. Takže Vážená „najvplyvnejšia politička“ Európy Zuzana Čaputová a pomýlená neoliberálna časť našej slovenskej politiky a západné pomýlené neoliberálne spoločenstvá, na Slovensku takéto zvrátenosti, pospolitý, tvrdo pracujúci ľud nikdy nepripustí a ani nedovolí a môžete si vydávať akékoľvek a koľko len chcete všelijakých pomýlených a pomätených rebríčkov lebo u nás platí :- večer na pohovke v obývačke sedí v jemnom objatí ocko s mamkou, pri nich sedia ich šťastné dietky, ktoré majú vo svojich detských srdiečkach radosť z toho, že ich rodičia, mamka a ocko sa majú tak radi a pritom majú v tých nevinných očkách tú nádhernú detskú šibalskú iskru, a akýže ma v očkách výraz dieťa rodiča 1 a rodiča 2 ?! Nuž asi riadne zakalený a smutný !

Apropo najlepší a najuznávanejší „prezidentský“ hovorca všetkých čias nielen na Slovensku, ale aj na celom svete, p. Martin Strižinec, svojho času „najobjektívnejší“ moderátor politickej relácie RTVS O 5 minút 12, to komu chcete nahovoriť takú blbosť, že preto bol prezidentský palác (Grasalkovičov palác) vysvietený farebnými svetlami, aby sa ukázalo ako bude vyzerať keď bude vždy osvetlený na bielo ako dodnes ?! Čo je toto za totálna hlúposť. A nie je to príprava osvetlenia prezidentského paláca, aby sa rozsvietil dúhovými farbami na znak súhlasu a spolupatričnosti „našej“ „prezidentky“ s budúcim LGBTQ dúhovým pridom (pochodom) v Bratislave ?! Veď pani ombudsmanka Mária Patakyová sa už blysla tým, že na deň tohto zvráteného pochodu ulicami Bratislavy na znak úcty k tejto ľudskej zvrátenosti vyvesila na budove kde sídli dúhovú vlajku, ale keď bol pochod za rodinu, tak kde bola táto „ochrankyňa“ ľudských práv !? Toto sa musí rázne zmeniť po PV 2020 !!!

BODKA :

Nech sa páči Vážení občania SR pozrite sa kde sa nachádza „naša prezidenetka“, ako jedna z najvplyvnejších politikov (političiek) Európy na spoločnej fotografií na stretnutí najvyšších predstaviteľov štátov NATO na práve skončenom zasadnutí v Londýne ! (https://www.webnoviny.sk/zuzanu-caputovu-je-na-spolocnej-fotke-zo-zasadnutia-nato-takmer-neviditelna-najdete-ju/ ) Na základe prestížneho rebríčka „EL POLITICO“, by každý z nás očakával, že bude sedieť v prvej rade po boku naozaj najvplyvnejších politikov Európy a sveta, ale čo sa stalo !, aká nehoráznosť a neúcta, k „našej“ najvplyvnejšej političke Európy, veď ona je až v poslednom rade a musí sa riadne nahnúť, aby ju vôbec bolo vidieť spoza pred ňou stojaceho „bezvýznamného“ politika gréckeho premiéra – Kyriakos Mitsokatis, Nuž nebotyčná NEHORÁZNOSŤ !

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

pes vo výcviku

Vodiace psi pomôžu s tým, čo človek nedokáže

10.05.2021 07:30

Aj vodiace psy majú svoj deň v kalendári. Posledná streda v apríli pripomína, ako tieto psy pomáhajú a obohacujú život ľudí.

koronavírus, India

ONLINE: Niektoré ľudnaté krajiny desí ako vírus ničí Indiu

10.05.2021 07:00

Ľudnaté krajiny sveta, ktoré bojujú s rastúcim počtom prípadov nákazy koronavírusom, s obavami hľadia na katastrofu, ktorá teraz ničí Indiu.

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.