Založ si blog

Ktorí politici na Slovensku, sú Tí čo neuznávajú výsledky druhej svetovej vojny, holokaust a genocídu páchanú na Slovanoch ? !

K-ĽSNS je pre všetky dnešné koaličné „tradičné“ aj opozičné „demokratické“ politické subjekty  absolútne neprijateľný koaličný partner, lebo vraj K-ĽSNS neuznáva výsledky druhej svetovej vojny, odmieta holokaust a nemá vyhranený postoj k SNP. Nuž teda pozrime sa na to čo hovorí ústami Mariána Kotlebu K-ĽSNS a kto sú Tí, čo hovoria o K-ĽSNS, že sú strana fašistická (je to v príkrom rozpore s rozhodnutím Najvyššieho súdu SR), krajne extrémistická a bez politického koaličného potenciálu.

K-ĽSNS ústami Mariána Kotlebu jasne deklaruje, že uznáva výsledky druhej svetovej vojny, tak, ako sa na nich dohodli traja najvyšší predstavitelia víťazných mocností, najsilnejší a jednoznačne najväčší víťaz druhej svetovej vojny, s jednoznačne najväčšou zásluhou na porazení fašistického hitlerovského Nemecka, Sovietsky zväz – súdruh Josif Visarionovič Stalin (otec obuvník, matka zbožná kresťanka,   za spojené kráľovstvo Sir Winston Leonard Spencer-Churchill (otec Lord, matka dcéra amerického milionára) – spojené kráľovstvo by sa do oslobodenia pevninských Východoeurópanov neboli nikdy zapojili, čo dokázali  Mníchovskou zradou voči Československu, podpísaná s Hitlerom 30.09.1938, za USA Franklin Delano Roosevelt (otec bohatý vlastník pôdy – pôvod Holandsko, matka Sára, nič bližšie) – USA by sa nikdy nezapojili do druhej svetovej vojny na oslobodenie Európy od hitlerovského Nemecka, ak by Hitlerov spojenec Japonsko nenapadol vojenskú základňu USA Pearl Harbor na ostrove Havaj 07. decembra 1941, teda USA sa dva roky nečinne pozerali na to, ako sa vojenskou silou rozširuje hitlerovský fašizmus po celej Európe. Apropo, čo hľadali americké vojská a americká vojenská základňa na ostrove Havaj v roku 1941 ?! Je potrebné si uvedomiť, že tento ostrov si USA anektovali v roku 1898 a až 21. augusta 1959 ho USA vyhlásili za svoj posledný 50. štát USA ! (toto je tiež jedná z ukážok, ako sa USA rozširovali a rozširujú „demokratický“ a v mene „slobody“ iných národov po svete !)

K-ĽSNS ústami Mariána Kotlebu jasne deklaruje, že uznávajú, že počas druhej svetovej vojny bol holokaust, ale rázne pripomínajú, že to nebolo len na židoch a cigánoch, ale najmä mal pokračovať na Slovanoch, čo sa chvalabohu už nestalo lebo jedine Slovania na čele s ruským národom boli schopný poraziť hitlerovské fašistické Nemecko. Je potrebné jasne povedať, že nebyť Slovanov, tak západná civilizácia by Hitlera nikdy neporazila, pretože oni si predovšetkým chránili, ako kapitalistické spoločenstvá svoj majetok a život radových občanov im bol ľahostajný a ak sa jednalo o Slovanov, tak to už ich vôbec netrápilo ! Kapitalista sa jednoducho podvolí komukoľvek pokiaľ mu nesiahne vo väčšej miere na majetok a to je jednoznačne viditeľné hlavne z toho, že väčšina kolaborantov s hitlerovským nemeckom boli najmä veľkokapitalisti a bolo jedno z ktorého predvojnového a vojnového štátu pochádzali !

K-ĽSNS ústami svojho predsedu Mariána Kotlebu sa tiež jasne vyjadrilo aj k SNP. K-ĽSNS nepopiera, že na Slovensku bolo vzopretie sa voči hitlerovskému fašistickému Nemecku a že prebehlo v oblasti stredného Slovenska August – október 1944, ale otázka znie či pri tomto povstaní, ktoré nebolo domyslené do detailov nezahynulo množstvo nevinných civilných obyvateľov – obec Kalište Nemci vypálili 18. marca 1945 – zavraždili 13 obyvateľov, obec Kľak – najbrutálnejší masaker fašistov na Slovensku – vypálená 21. januára 1945, zavraždených 84 obyvateľov obce z toho 36 detí !!!, obec Ostrý Grúň – 21. januára 1945 nemeckí fašisti vypálili a povraždili 64 osôb – muži, ženy, detí !!!, obec Tokajík (Stropkov) za pomoc partizánom fašisti 1 km za obcou povraždili 34 mužov – 19. novembra 1944. Historici tvrdia, že na Slovensku „musel“ prebehnúť „viditeľný“ odpor voči nacistom, aby sa Slovensko po skončení druhej svetovej vojny nezaradilo medzi porazenecké štáty. Ale bolo to naozaj potrebné ?!, ak si uvedomíme, že sme sa nemohli stáť porazeneckým štátom, lebo sme po boku Červenej armády bojovali proti nacistom, ako samostatný Prvý česko-slovenský armádny zbor pod velením Ludvíka Svobodu – preslávila sa hlavne bojmi na Dukle (08.09.1944 až 28.10.1944). Z uvedeného dátumu Karpatsko-duklianskej operácie je jasne vidieť, že SNP bolo odsúdené na krvavé potlačenie, lebo pomoc z východného frontu bola ešte ďaleko a teda z hľadiska oslobodenia Slovenska od fašizmu malo viac menej morálny a politický charakter, týmto sa Slovensko nemohlo oslobodiť od hitlerovských fašistov. Je nesmierne dôležité povedať, že povstalci bojovali proti nacistom chrabro a z presvedčenia (jednoznačne im za to od nás patrí veľká vďaka a česť!) a boli hlavne v presvedčení, že pomoc z východu príde skoro, čo sa však nestalo ( z rôznych dôvodov) a tak všetky tie nevinné civilné obete sa z tohto hľadiska dnes javia, ako naozaj zbytočné, hlavne životy tých nevinných detí !!! Teda nikto nepopiera že SNP bolo, ale je potrebné si povedať, či bolo správne načasované a či všetky tie nevinné obete stáli za to, ak si uvedomíme, že postup Červenej armády a jej spojencov, medzi ktorých neodmysliteľne patrili aj vojaci česko-slovenskí, na východ bol už nezastaviteľný ! Veď tieto oblasti boli Červenou armádou a aj chrabrými česko-slovenskými vojakmi a vojakmi rumunskej armády, oslobodené v marci 1945 teda pol roka po začatí SNP a len dva mesiace po tom, čo bolo fašistami povraždené nevinné civilné slovenské obyvateľstvo a hlavne malé nevinné deti !

A teraz sa pozrime, ktože „uznáva“ výsledky druhej svetovej vojny a obete, ktoré za našu slobodu položili svoje životy. Je to p. Peter Osuský (SaS)  alebo p. František Šebej (MOST-HÍD) a celá neoliberálna „demokratická“ opozícia na čele s „prezidentkou“ Zuzanou Čaputovou ?! Nuž ani náhodou ! Už ich niekto videl, ako kladú vence k pamätníku hrdinských vojakov Červenej armády z presvedčenia, že to boli Oni, čo nás zbavili zákerného hitlerovského fašistického jarma ?! Ja ešte nie ! Ale že oslavujú vylodenie sa spojeneckých vojsk (hlavne USA a VB) v Normandii 6. júna 1944, ako našich jediných osloboditeľov, pričom americká vojenská čižma na územie Slovenska pri jeho oslobodzovaní tu ani náhodou nevstúpila, tak toto sa nedá označiť, ako spochybňovanie výsledkov druhej svetovej vojny ?! „prezidentka“ Zuzana Čaputová povýšenecký prehlási, že ona veru do Ruskej federácie na oficiálnu návštevu nepôjde, až kým ju oni láskavo nepozvú ako prvý ! Veď p. Čaputová, práve tam mali viesť Vaše kroky, ako druhé po návšteve ČR a mala ste s vencom v ruke v pokore a s vďakou pristúpiť k prvému pamätníku padlých vojakov hrdinskej Červenej armády a v pokľaku zotrvať minimálne tak, dlho až by ste mali otlaky na kolenách, lebo Oni sú našimi osloboditeľmi a toto je tá pravá pravda o výsledkoch druhej svetovej vojny. A ak by niekto namietal, že nás ZSSR „okupoval“ od roku 1945 a hlavne po roku 1968, tak je namieste sa opýtať, a nemajú na tom nemalú zásluhu aj USA a VB, keď so Stalinom podpísali rozdelenie Európy po II. sv. vojne a ako obetu poskytli Stalinovi všetky slovanské štáty (Poľsko, Československo, Bulharsko, Juhosláviu) a Maďarsko s Rumunskom ! Takže Vážení neoliberáli opýtajte sa Vašich priateľov v USA, ale aj vo VB (UK), prečo nás a hlavne Vás, nechali napospas Sovietskemu zväzu, opýtajte sa ich prečo nebojovali už vtedy za našu demokratickú slobodu, veď vedeli a mali poznatky, ako to vyzeralo za vlády súdruha Stalina v ZSSR pred vojnou, hlavne v 30 rokoch dvadsiateho storočia. Vtedy im nevadila sovietska – Ruská genocída páchaná na ukrajinskom ľude ?, ale až dnes, keď je východný blok štátov rozbitý a Ruská federácia je vojenský samostatný celok ?, lebo Reagan Gorbačova podlo oklamal a slovo dodržal len súdruh Gorbačov a Varšavská zmluva zanikla a NATO prekvitá. Nuž pýtajte sa Ich na to denno denne a potom ich oslavujte (USA), ako svojich osloboditeľov a dnešných ochrancov od krvilačného Ruska !

Záver : – je len jediný, pravdivý a správny, že výsledky II. sv. vojny sú nespochybniteľné hlavne v tom, že len, a len vďaka hrdinskému sovietskemu ľudu a hrdinskej sovietskej Červenej armády sme dnes slobodná Európa bez fašistického hitlerovského Nemecka a celý svet nemusí hroziť tejto zákernej hrozbe. Na Slovensku by mal byť v každom meste a v každej obci ak nie veľký, tak aspoň malý pamätník, ktorý by nám navždy pripomínal našich ctených osloboditeľov Červenú armádu Sovietskeho zväzu a keďže ich symbolom bol aj kosák a kladivo, tak tieto dva symboly vtedajšieho ZSSR by tam nemali chýbať, tak ako na USA vlajke nechýbajú modré pätcípe hviezdy ! Každý rok na výročie ukončenia II.sv. vojny 9. mája (lebo keď sa podpisovala kapitulácia s nemeckými nacistami, tak v Moskve už bolo po polnoci, teda 9. máj a teda víťaz stanovuje, kedy porazil protivníka a nie posun času !), by sme všetci mali vzdať úctu týmto sovietskym vojakom, ktorí padli za našu slobodu položením, čo i len malej kytičky k týmto pamätníkom a to na čele s našimi najvyššími ústavnými činiteľmi a poslanci NR SR povinne, a nie sa hostiť v tento deň na amerických ambasádach, lebo títo neboli našimi osloboditeľmi. Keď sa začalo vyloďovanie spojeneckých vojsk (USA,UK) v Normandii 6.6.1944, tak sovietska Červená armáda mala do Berlína už len necelý rok, a hlavne si je potrebné uvedomiť že v tom čase v septembri 1944 sa začali boje o oslobodenie Československa, ako  karpatsko-duklianska operácia, ako ďaleko boli od nás spojenecké vojská USA a UK ?! Samozrejme, že západní spojenci museli vyvinúť nejakú spoločnú vojenskú aktivitu proti hitlerovskému nacizmu, lebo bolo celkom zrejme, že sovietska armáda so svojimi slovanskými spojencami bola schopná poraziť fašistov hitlerovského Nemecka aj sama, a teda „západní“ sa obávali, že po ukončení vojny by už nebolo o čom vyjednávať so sovietmi a Stalinom, a veľmi sa veľkokapitalisti obávali, žeby celá Európa bola „červená“ ! Nuž aj toto je pohľad na to, kto a ako uznáva výsledky II. sv. vojny a je potrebné sa zamyslieť nad tým, kto tieto výsledky pomenováva pravým menom, a kto sa ich snaží všelijako kriviť, len aby sme si uctievali len jediného „víťaza“ tejto poslednej ľudskej apokalypsy v podobe II. sv. vojny, a to jedine USA ! Posledné, čo si je treba hlavne uvedomiť je to, že USA neboli priamym účastníkom tejto katastrofy (a ani im to neprajem) a že oni boli jediným svetovým spoločenstvom nezávislých štátov, čo sa na tejto európskej tragédií spôsobenej nie len Hitlerom, ale aj francúzskym prezidentom Édouardom Daladierom, za Spojené kráľovstvo (UK) Arthurom Nevilleom Chamberlainom (lebo Hitlerovi vo všetkom ustupovali), ekonomicky „takzvane“ nabalili a vyšli z nej nie len politicky posilnený ale hlavne posilnený ekonomicky !!! Sovietsky zväz musel poväčšinou a najme so ženami a deťmi (lebo muži zahynuli vo vojne) stavať svoju domovinu z ruín nanovo, zatiaľ čo USA prekvitali, a to bol nepomer, ktorý pretrváva až do dnešných dní, čo však USA neoprávňuje na to, že bude svetu diktovať svoje predstavy o „demokracií“ a „slobode“ !!! Prečo sa celý svet nezomkol a nepomohol statočnému sovietskemu ľudu „postaviť“ sa na nohy, zato, že ich vojakov za našu slobodu padlo v tejto západným svetom vyvolanej vojne 10,7 milióna ! a chudákov civilných obyvateľov zahynulo 11,5 milióna a obete židovského holokaustu (len samotných ruských židov) 1 milión!!! Myslíte si, že ak by niečo také postihlo ktorýkoľvek štát západnej Európy alebo samotných USA, žeby od júna 1941 do mája 1944 (teda za necelé štyri roky) prišli o viac ako 23 miliónov svojich obyvateľov, sami vlastnými silami vybudovali svoj štát do podoby, ako ho majú dnešné USA svetovou vojnou nedotknuté ! A preto je potrebné amerikafilom jasne povedať, že ZSSR bol naším a svetovým osloboditeľom a následne sa na nich celý svet vykašľal a dodnes sa ho snažia všemocne položiť na kolená, avšak zabúdajú na to, že slovanská krv a slovanský korienok je nesmierne silný, nikto a nič ho nepoloží a hlavne nemá v génoch dobyvačné chúťky, nechce ovládnuť svet vojenský a preto nepotrebuje budovať nejakú útočnú vojenskú silu, akú si pod zámienkou NATO buduje jeden z najagresívnejších štátov sveta akými sú USA (mám na mysli len a len americký veľkokapitál a ním riadených amerických politikov, radový občania USA sú svojím spôsobom chudáci a niet im čo závidieť, viď ich Black Friday, kde sa za pár ušetrených dolárov ten obyčajný „bohatí“ americký ľud ide ušliapať po otvorení veľkoobchodov! Toto chceme u nás?!) Na záver jedno celkom jasné, kto uznáva výsledky II. sv. vojny a uznáva, že hitlerovské fašistické Nemecko páchalo genocídu a holokaust nielen na židoch a cigánoch, ale že jeho hlavným cieľom bolo vyhladovať a zo zemského povrchu zniesť Slovanov a slovanstvo ako také, musí aspoň raz do roka, 9. mája povedať úprimné toto : „Vďaka Vám hrdinskí a statoční padlí vojaci sovietskej Červenej armády, vďaka Vám hrdinskí a statoční sovietski ľud, ktorí ste sa pre Vás v najťažších chvíľach života zomkli a vzopreli sa diabolskému nacizmu, veľká vďaka Vám za to, že sme a že dnes žijeme v mieri, Ďakujeme !“

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

pes vo výcviku

Vodiace psi pomôžu s tým, čo človek nedokáže

10.05.2021 07:30

Aj vodiace psy majú svoj deň v kalendári. Posledná streda v apríli pripomína, ako tieto psy pomáhajú a obohacujú život ľudí.

koronavírus, India

ONLINE: Niektoré ľudnaté krajiny desí ako vírus ničí Indiu

10.05.2021 07:00

Ľudnaté krajiny sveta, ktoré bojujú s rastúcim počtom prípadov nákazy koronavírusom, s obavami hľadia na katastrofu, ktorá teraz ničí Indiu.

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.