Založ si blog

Mediálne hysterické konšpirácie okolo zločinca Antonina Vadalu !

Ďalšia výborná téma pre naše „mienkotvorné“, „slušné“ a „nezávislé“ média a pre našu „novú“ opozičnú politickú garnitúru, zvlášť pre najčistejšieho z najčistejších slovenských politikov Igora M. ( ctím si prezumpciu neviny, a preto len M., pokiaľ nebude právoplatne odsúdený).

Antonina Vadalu odsúdil taliansky právny systém na deväť rokov za trestný čin spojený s drogovou činnosťou, konkrétne – kokaín . Taliansky súd ho odsúdil za pašovanie kokaínu z Južnej Ameriky do Talianska. Kde sa tu spomína Slovensko ?! Nuž nikde, takže tento prípad Vadalovej zločineckej aktivity, nemá so SR nič spoločné ! A ak áno, tak by  sa „naše“ nič zveličujúce média, mali obrátiť na naše orgány činné v trestnom konaní, či ich talianske súdne orgány požiadali o súčinnosť pri dokazovaní a šetrení tejto kokaínovej aféry, alebo ich len jednoducho požiadali o vydanie A. Vadalu do Talianska. Pretože vážení, to je obrovský rozdiel, žiadať cudzí štát o jednoduché vydanie na trestné stíhanie v inom štáte a medzi žiadosťou o súčinnosť pri šetrení prípadu, kde sa uvažuje a o tom, a je podozrenie, že takúto trestnú činnosť táto osoba vykonávala aj na území štátu, z ktorého je jeho vydanie žiadané !

Týmto sa „naše“ média absolútne nevenujú, ale spriadajú konšpiračné teórie, s kým na Slovensku tento zločinec páchal trestnú činnosť, a jedine len tak to mohlo, a podľa nich to aj tak bolo, že to robil so všetkými „Smerákmi“, aj s pani upratovačkou kdesi v Dolnej-Hornej, lebo aj ona je členkou „zločineckej“ strany Smer-SD ! Opäť žiadna úcta k slovenským zákonom a žiadna úcta k prezumpcií neviny, ale hneď obvinenie, odsúdenie a potrestanie ! Vyťahujú sa akési fotografie, konšpiračné teórie, ale jasne kompromitujúce videa, napr. p. Sulíka s p. Kočnerom, tak to nič, nula, bezvýznamné, však sa ospravedlnil, ale iba jedenému z nich to stačilo, aby bol pre „našu“ „novinársku“ obec nevinný, pre toho druhého však už platia iné „ich“ zákony. Nuž na takejto logike týchto „nezávislých“ novinárov, by stačilo, ak by náš právny poriadok poznal len jedno paragrafové znenie a to §1 – „Osoba, ktorá spáchala, akýkoľvek trestný čin sa považuje za nevinnú, ak sa úprimne ospravedlní a oľutuje svoj, či už neuvážený alebo cielený trestný čin“ !

Nezdá sa Vám vážení „novinári“, že opäť sa snažíte túto so Slovenskom, ničím nespojiteľnú vec, zneužiť na to, aby ste politicky ničili len terajšiu vládnu koalíciu a tým napomáhali terajšej „demokratickej“, „čistej“, „slušnej“ opozícií ?! Veď zájdite vo svojich konšpiráciách ešte ďalej a buďte vyvážení na obidve strany, a za konšpirujte si napríklad s tým, že ak mal v taliansku odsúdený A. Vadala, distribuovať drogy – kokaín, podľa Vás aj na území SR, tak potom je na mieste otázka, či aj naši „noví“, „slušní“ a správne hodnotovo nastavení politici, ako sú p. Michal Truban (PS), alebo p. Martin Poliačik (PS), ktorí sa otvorene priznali z užívania drog, a hlavne pre našu mladú generáciu presviedčajú o neškodlivosti drog, či aj oni náhodou s týmto talianskym zločincom neobchodovali. Veď čo keď mal ten najčistejší kokaín, len pre vybranú drogovú slovenskú smotánku. Buďte investigatívny a začnite „snoriť“ odkiaľ a od koho si títo páni s PS/SPOLU kupovali drogy, veď keď ich užívali, tak asi im ich niekto len tak zadarmo nedaroval !

Ak takto vyvážene budete svojich čitateľov informovať o prepojenosti Antonina Vadalu na našu politickú „sebranku“, tak potom Vaše články budú oveľa „dôveryhodnejšie“ vo svojej absurdnej konšpirácií a získajú punc „objektívnosti“!

p. Igorovi M. sa nečudujem (pretože toto je jeho jediná „politická práca“ a jedine „politické hodnotové“ nastavenie), že robí tak podrobné „informatívne“ tlačové besedy o prepojení najväčšej svetovej mafie na našich, ním vybraných zlých politikov, ale ak stále hovorí, že on aj „svojim“ povie „pravdu“ do očí, tak by mal zostrojiť tiež akéhosi „pavúka“, minimálne o M. Trubanovi a p. M. Poliačikovi, s kým a od koho si „zadovažovali“ drogy pre vlastnú potrebu, ale aj na propagáciu týchto drog, ako názornú ukážku, prípadne prvé „vrecúško“, ako prezent zadarmo, napr. študentom, naším deťom !

A ak by sme mali pristúpiť na „dôkazoví“ materiál, ktorí nám tu p. Igor M. a následne aj všetky mienkotvorné média podsúvajú, že zločinec je aj ten, čo je s A. Vadalom na fotografií, tak potom aj p. Čaputová by podľa tejto „logiky“, mala byť užívateľkou drog, veď na koľkých že to fotografiách sa objavuje a je identifikovateľná, s užívateľom, aj tvrdých drog p. Michalom Trubanom (sám sa priznal) a dokonca boli spolu aj v jednom politickom hnutí Progresívne Slovensko, boli dokonca jeho podpredsedami ! Sú na základe takejto „logiky“ všetci členovia tohto hnutia užívatelia drog prípadne ich dílermi ?! Odpovedzte si vážení sami .

Nuž a Vy p. Igor M. (a následne to Vy „slušné“, „mienkotvorné“ média okamžite aj s priliehavým a pravdivým komentárom, zverejnite !), nože ukážte nám na svojej najbližšej tlačovej besede k tejto téme nejakú fotografiu, kde je p. Michal Truban v objatí s p. Čaputovou, a na „veku“ tejto fotografie nezáleží, môže byť aj s ich detstva, pretože tá bude pre nás všetkých, tým najväčším dôkazom o ich „drogovom prepojení“, lebo keď všetci, tak všetci, bez výnimky ! (pre zdravého človeka, triezvo zmýšľajúceho, veľmi nepredstaviteľná logika !)

Nuž, „čo sa babe chcelo, to sa babe snilo“ !!!

Ja verím a plne dôverujem našim orgánom činným v trestnom konaní, a uznám sám pre seba, obvineného človeka, za vinného, až vtedy, keď ho súdy SR právoplatne odsúdia, a aj pre mňa ste všetci ostatní (myslím – média a politici), ktorí sa takouto prezumpciou neviny neriadite, len gágaji, táraji a prďúsi !

 

Odkaz čitateľom mojich článkov :

Naozaj úprimne, vážim si každého, čo si prečíta moje články, pretože to svedčí o tom, že sa zaujíma o dianie v našej drahej, milovanej Slovenskej republike. Obsah komentárov nekomentujem, lebo si nadovšetko vážim základné demokratické právo človeka, občana SR vyjadriť slobodne svoj názor. Človek bez názoru, je ako citrón, ktorý nevykazuje žiadnu kyslosť, len šťava bez chuti !

Jedna moja prosba na záver, nie som a ani neplánujem byť akokoľvek spojený s K-ĽSNS, a nie som ani ich volič, ale nazývať ma „nackom“ v niektorých Vašich komentároch pod mojimi článkami, ma len presviedča o tom, že naozaj sloboda vyjadrovania sa v našej spoločnosti je nielen že, veľká, ale takmer bezhraničná !

 

Test bezdomovcami!

19.06.2021

Potom, ako „minister“ Lengvarský púšťa na TB do slovenského Covid éteru tak „podložené“ správy o tom, ako naše deti po letnej sezóne 2020, po návštevách v DLT spôsobili na jeseň roku 2020 a na začiatku roku 2021 Covid vymieranie na Slovensku, ho dôrazne žiadam a vzývam, aby predložil tieto dve štatistiky resp. nech v spolupráci s dotknutými štátnymi [...]

Rodičia, dokedy budeme mlčky znášať gniavenie našich detí týmito covid judášmi? !

18.06.2021

Áno, ako inak mám nazvať ľudí, ktorí za judášsky groš manipulujú našimi deťmi, vymývajú im mozog, útočia na ich malé, mladé hlavičky, inak, ako COVID JUDÁŠI!!! Dnes týmito najväčšími slovenskými Covid judášmi sú Hegerovsko-Lengvarska politická Covid judášska klika podporovaná Zuzanou Čaputovou. Títo Covid Judáši, keď zistili, že na dospelú populáciu, [...]

Pre Čaputovú, Hegera, Matoviča, Krčméryovcov, Bražinovcov, Sabakovcov. ..

17.06.2021

…ale hlavne pre TEBA SLOVAČ! Pre tú časť Slovače, ktorá je zavesená výhradne na RTVS, TV Markíza, TV JOJ, Aktuality.sk, SME.sk, Denník N resp. tá časť Slovače, ktorá buď nemá čas alebo nemá možnosti si získať iné, ako tie „pravé“ a jedine „pravdivé“ informácie napr. na Internete. A potom chodí aj po vonku v rúšku, v respirátore, ponáhľa sa na [...]

Borša prezidentka Čaputová kaštieľ návšteva

Čaputovej verí najviac ľudí, Remišová a Matovič na chvoste

20.06.2021 13:38, aktualizované: 13:52

Druhým najdôveryhodnejším politikom je líder Hlasu Peter Pellegrini.

Gábor Grendel

Situácia v polícii je podľa Grendela výsledkom vládnutia Smeru

20.06.2021 13:18

Blanár sa zase pýta, prečo nebol zbavený mlčanlivosti exšéf SIS Vladimír Pčolinský.

škola, antverpy

Pri zrútení sa rozostavanej školy v Antverpách zahynulo päť robotníkov

20.06.2021 13:06

Zranenia utrpelo deväť ďalších pracovníkov.

zdravotník, sestrička, lekár, nemocnica, koronavírus

Obraz zdravotníka – hrdinu inšpiruje. Budeme mať viac sestričiek?

20.06.2021 13:00

Riaditelia stredných zdravotníckych škôl sa obávali, že pandémia sa podpíše pod nezáujem o štúdium, je to však zrejme naopak.