Založ si blog

„ Najspravodlivejšie „ krvavé oči médií a politikov na JUDr. Hrabina

JUDr. Harabin skončil na poste ministra spravodlivosti v roku 2009 a už 10 rokov  sme sa o tomto pánovi nedozvedeli zo žiadnych mienkotvorných médií a ani od jedného politika nič pozitívne – teda p. Harabin = absolútny gauner a a spodina slovenského národa. Zatiaľ sa v našom štáte nenašiel ani jeden JUDr. Ktorý by spracoval, tak vierohodné a právne nespochybniteľné podklady (JUDr. Žitňanská, JUDr. Lipšic, JUDr. Švecová – prehráva s JUDr. Harabinom vo svojich disciplinárnych podaniach už 14:0, a stále jej nestačí), ktoré by tohto nášho JUDr. „ Gaunera „ vyzliekli zo sudcovského talára a posadili by ho, na dlhé roky do výkonu trestu a ani GP JUDr. Čižnár na základe „ najpravdivejších“ článkoch a komentárov v našich médiách neuznal za vhodné a mohol tu rozpútať také peklo okolo JUDr. Harabina, že by sa čudovali aj na Papua nová Guinea. Veď GP JUDr. Čižnár je povinný konať Ex Offo a na také konanie mu nestačí 10 ročné predkladanie verejnosti takých obvinení na JUDr. Harabina, že sa nemá čoho chytiť a začať voči nemu trestné stíhanie ?!

To čo chcem v tomto článku vyjadriť zhrniem v jednom návrhu pre všetky „ spravodlivé „ média pre všetkých „ anjelských „ politikov vyjadrujúcich sa na adresu p. Harabina. A v jednom príklade pre študentov starších ako 18 rokov s volebným právom a pre všetku mládež a občanov SR, ktorí len a na základe informácii z médií a „ slušných „ politikov si o JUDr. Harabinovi vytvorili nenávistnú mienku.

  1. Návrh

Navrhujem všetkým televíziám s celoštátnym dostupným vysielaním v SR a hlavne „ verejnoprávnej „ RTVS, aby zaradili do svojho vysielacieho programu v čase najväčšej sledovanosti diskusnú reláciu, ktorá bude vysielaná v priamom prenose a bude mať tieto podmienky :

  • Štúdio bude rozdelené na tri časti ( strany ), na jednej strane „ gaunerskej „, bude sedieť JUDr. Harabin, v strede štúdia moderátor/ka diskusnej relácie, a na strane „ anjelskej „ budú sedieť Tí, ktorí najviac nenávidia JUDr. Harabina, ako napr. všetci komentátori a redaktori napr. denníka SME, Denníka N, Aktuality.sk, FB Zomri, TV JOJ, TV Markíza, RTVS a najnenávistnejší politici voči JUDr. Harabinovi, ako napr. JUDr. Žitňanská, JUDr. Lipšic, Ing. Kiska, Doc. Ing. Beblavý a pod. a v neposlednom rade aj samotná predsedníčka najvyššieho súdu JUDr. Švecová.
  • Relácia bude bez časového obmedzenia vysielaná až do úplného vyčerpania všetkých diskutujúcich
  • Moderátor/ka nebude zasahovať do diskusie, ale len bude dávať pozor, aby v každom kole otázok mali na strane anjelskej len jednu otázku a reagovať môžu až v druhom kole kladenia otázok
  • Každý na strane „ anjelskej „ bude mať právo každý „ anjel „ v každom kole položiť otázku slobodne, tak ako uzná za vhodné aj so svojim obvinením, a na položenie otázky nebude mať časový limit
  • Na strane „ gaunerskej „ bude mať „ gauner „ priestor na odpoveď, tak ako on uzná za vhodné a tak isto nebude mať na odpoveď časový limit
  • Diskusia bude mať však jednu najpodstatnejšiu podmienku a to tú, že každá z diskutujúcich strán podpíše prehlásenie, že po ukončení relácie bude vypísané referendum s jednou jasnou otázkou : „ Koho z diskutujúcich považujete za vinného a najväčšieho škodcu pre SR, je to strana „ gaunerská „ alebo strana „ anjelská „ ?

Poučenie :  Vaše rozhodnutie bude mať aj právne následky a to také že strany súhlasili s tým, že, ktorá v tomto referende prehrá, bude povinná si odpykať trest odňatia slobody na 10 rokov nepodmienečne a to v zariadení s najväčšou ostrahou, pretože toto referendum je zároveň považované aj ako „ občiansky súdny tribunál .“

 

Vážený garantujem Vám, že na strane „ gaunerskej „ sa takej diskusie s takýmito podmienkami JUDr. Harabin zúčastní veľmi rád a na 100 %, avšak na stranu „ anjelskú „ nedostanete absolútne nikoho, prečo ? – na túto otázku si odpovedzte sami.

A ešte jedna rada pre média na svojich podružných kanáloch, odvysielajte v tom istom čase najväčší filmový trhák a najlepšie, keď to bude americký a uvidíte, že diskusná relácia ďaleko svojou sledovanosťou prevýši sledovanosť daného trháku.

 

  1. Príklad

V parlamente sa chystá podanie návrhu „ lex Harabin „ , ktorý by všetkých sudcov v SR postavil navždy mimo výkonu sudcu, pokiaľ by sa rozhodol kandidovať do NR SR a bol by zvolený za poslanca NR SR a na základe toho, by mohol byť prípadne aj súčasťou vlády, či už ako minister alebo predseda vlády SR. Teda po uplynutí takto demokraticky získaného mandátu, by už nikdy nemohol obliecť sudcovský talár. A keďže sa jedná o jasne diskriminačný zákon pre sudcov voči iným  pracovným pozíciám, navrhujem, podľa princípu „ všetci sme si rovný“ navrhnúť a schváliť v NR SR, ešte väčší právny nezmysel „ lex občan „ , ktorý Vám, najme študentom nad 18 rokov, s právom voliť vo voľbách do NR SR, ale aj všetkým občanom SR vysvetlím na tomto príklade :

  • Študent, ktorý poctivo vyštudoval na VŠ odbor, ktorý ho zaujíma a to 4, 5 alebo 6 rokov, sa po úspešnom štúdiu zamestná vo firme, alebo v štátnej spoločnosti, kde bude vykonávať prácu v ktorej vyštudoval – napr. atómový fyzik. V práci však po určitom čase zisti, že vedenie rozkráda pridelené eurofondy a vláda SR nepracuje na prospech všetkých občanov SR a rozhodne sa kandidovať na kandidátke strany jemu názorovo najbližšej vo voľbách do NR SR, pretože mu to ústava SR jasne umožňuje. Tento mladý človek bude mať šťastie a zasadne do lavíc nášho najvyššieho ústavodarného orgánu NR SR , a ak jeho strana bude aj vládnou stranou, tak sa môže stať najmladším ministrom, niektorého ministerstva, najlepšie takého, kde zúročí aj svoje poznatky z praxe. Predpokladajme, že vláda vydrží 4 roky, celé volebné obdobie, ale tento veľmi nadaný atómový fyzik počas týchto 4 rokoch nadobudne také skúsenosti, ktoré ho prinútia v ďalšom období už nekandidovať. Zistí, že tá politika je tak špinavá a prehnitá, že sám nič nezmení a bude sa chcieť vrátiť k práci atómového fyzika, lebo to je to čo vyštudoval a čomu rozumie, a čo ho bude uspokojovať v každodennom živote. Ale pozor ! Zabudol, že jeho predchodcovia v NR SR schválili taký zákon, ktorý následne nadobudol aj účinnosť, keď že žiadna zo strán ho nenapadla na ÚS SR a prezident republiky ho podpísal, ktorý občanovi SR po ukončení výkonu mandátu poslanca NR SR a následne aj člena vlády, zakazuje a neumožňuje sa vrátiť späť do oblasti predchádzajúceho pôsobiska, lebo už bol poslanec NR SR a člen vlády a teda, už nie je spôsobili po ukončení mandátu ďalej, do konca života vykonávať prácu, ktorá ho predtým živila a kde je „ doma „, ale môže ďalej slobodne pracovať v iných oboroch, a ak opäť niekedy sa stane poslancom NR SR, tak po ukončení mandátu poslanca NR SR bude aj toto zamestnanie už pre neho zakázané.

Myslím, že som svojím článkom vyjadril, všetko čo som vyjadriť chcel, pretože veľa teraz nenapísaných vecí sa dá vyčítať s pomedzi riadkov. Ďakujem Vám za pozornosť.

Besnenie Denníka N a spol. – zastavte to GP JUDr. Čižnár ! Hrozia nepokoje a občianska vojna !

16.08.2019

Včerajšie spravodajstvo našich mienkotvorných TV, ma doslova šokovalo. Na základe protištátneho Denníka N, ktoré prostredníctvom „novinárky“ Moniky Tódovej, zverejnilo „najpravdivejšiu“ viac »

Blíži sa koniec „prezidentovania“ pani Čaputovej ? !

15.08.2019

Možno sa Vám zdá táto konštatácia poriadne pritiahnutá za vlasy, ale povedzme si čo nás čaká v septembri a októbri, po prázdninách. NR SR bude opäť, a tentoraz už určite vo verejnej voľbe, viac »

Slovenský zbedačený pracujúci ľud, tras sa ! Opäť sa blíži recesia ekonomiky EÚ a celého sveta ! Čo na to, nedajbože budúci premiér SR p. Truban ?

15.08.2019

Dôvody na novú recesiu ekonomiky, neprichádzajú z východu ( Rusko, Čína), ale opäť zo západu, keď hlavne nemecká ekonomika, už tretí mesiac po sebe vykazuje pokles, ako nás o tom informujú viac »

Ľubomír Palčák

Palčák: Liberalizáciu železníc treba vnímať pozitívne

19.08.2019 08:00

Vyššia kvalita služieb pre cestujúcich a zároveň nižšie náklady pre štát - to by mala priniesť liberalizácia železníc podľa dopravného experta Ľubomíra Palčáka.

Venezuela US Talks

USA tajne rokujú so šéfom venezuelskej vládnej strany

19.08.2019 07:06

Podľa agentúry AP nie je jasné, či sa predbežné rozhovory konajú s Madurovým súhlasom, alebo nie.

Adrian Darya 1 / Grace 1 / Irán / Gibraltár /

Iránsky tanker i napriek úsiliu USA opustil Gibraltár

19.08.2019 06:33

Podľa webového portálu MarineTraffic, ktorý poskytuje informácie o pohybe lodí, iránsky supertanker vyplával včera krátko pred polnocou juhovýchodným smerom.

Grónsko, ľadovce, Arktída, zima

Trump o kúpe Grónska nežartoval. Keby bolo na predaj, stálo by miliardy

19.08.2019 06:16

V roku 1946 USA ponúkli Dánsku za Grónsko 100 miliónov USD, čo je po zohľadnení inflácie 1,3 miliardy USD. Dnes by to bolo oveľa viac.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 73985x
Priemerná čítanosť článkov: 4110x

Autor blogu

Kategórie