Založ si blog

„ Najspravodlivejšie „ krvavé oči médií a politikov na JUDr. Hrabina

JUDr. Harabin skončil na poste ministra spravodlivosti v roku 2009 a už 10 rokov  sme sa o tomto pánovi nedozvedeli zo žiadnych mienkotvorných médií a ani od jedného politika nič pozitívne – teda p. Harabin = absolútny gauner a a spodina slovenského národa. Zatiaľ sa v našom štáte nenašiel ani jeden JUDr. Ktorý by spracoval, tak vierohodné a právne nespochybniteľné podklady (JUDr. Žitňanská, JUDr. Lipšic, JUDr. Švecová – prehráva s JUDr. Harabinom vo svojich disciplinárnych podaniach už 14:0, a stále jej nestačí), ktoré by tohto nášho JUDr. „ Gaunera „ vyzliekli zo sudcovského talára a posadili by ho, na dlhé roky do výkonu trestu a ani GP JUDr. Čižnár na základe „ najpravdivejších“ článkoch a komentárov v našich médiách neuznal za vhodné a mohol tu rozpútať také peklo okolo JUDr. Harabina, že by sa čudovali aj na Papua nová Guinea. Veď GP JUDr. Čižnár je povinný konať Ex Offo a na také konanie mu nestačí 10 ročné predkladanie verejnosti takých obvinení na JUDr. Harabina, že sa nemá čoho chytiť a začať voči nemu trestné stíhanie ?!

To čo chcem v tomto článku vyjadriť zhrniem v jednom návrhu pre všetky „ spravodlivé „ média pre všetkých „ anjelských „ politikov vyjadrujúcich sa na adresu p. Harabina. A v jednom príklade pre študentov starších ako 18 rokov s volebným právom a pre všetku mládež a občanov SR, ktorí len a na základe informácii z médií a „ slušných „ politikov si o JUDr. Harabinovi vytvorili nenávistnú mienku.

  1. Návrh

Navrhujem všetkým televíziám s celoštátnym dostupným vysielaním v SR a hlavne „ verejnoprávnej „ RTVS, aby zaradili do svojho vysielacieho programu v čase najväčšej sledovanosti diskusnú reláciu, ktorá bude vysielaná v priamom prenose a bude mať tieto podmienky :

  • Štúdio bude rozdelené na tri časti ( strany ), na jednej strane „ gaunerskej „, bude sedieť JUDr. Harabin, v strede štúdia moderátor/ka diskusnej relácie, a na strane „ anjelskej „ budú sedieť Tí, ktorí najviac nenávidia JUDr. Harabina, ako napr. všetci komentátori a redaktori napr. denníka SME, Denníka N, Aktuality.sk, FB Zomri, TV JOJ, TV Markíza, RTVS a najnenávistnejší politici voči JUDr. Harabinovi, ako napr. JUDr. Žitňanská, JUDr. Lipšic, Ing. Kiska, Doc. Ing. Beblavý a pod. a v neposlednom rade aj samotná predsedníčka najvyššieho súdu JUDr. Švecová.
  • Relácia bude bez časového obmedzenia vysielaná až do úplného vyčerpania všetkých diskutujúcich
  • Moderátor/ka nebude zasahovať do diskusie, ale len bude dávať pozor, aby v každom kole otázok mali na strane anjelskej len jednu otázku a reagovať môžu až v druhom kole kladenia otázok
  • Každý na strane „ anjelskej „ bude mať právo každý „ anjel „ v každom kole položiť otázku slobodne, tak ako uzná za vhodné aj so svojim obvinením, a na položenie otázky nebude mať časový limit
  • Na strane „ gaunerskej „ bude mať „ gauner „ priestor na odpoveď, tak ako on uzná za vhodné a tak isto nebude mať na odpoveď časový limit
  • Diskusia bude mať však jednu najpodstatnejšiu podmienku a to tú, že každá z diskutujúcich strán podpíše prehlásenie, že po ukončení relácie bude vypísané referendum s jednou jasnou otázkou : „ Koho z diskutujúcich považujete za vinného a najväčšieho škodcu pre SR, je to strana „ gaunerská „ alebo strana „ anjelská „ ?

Poučenie :  Vaše rozhodnutie bude mať aj právne následky a to také že strany súhlasili s tým, že, ktorá v tomto referende prehrá, bude povinná si odpykať trest odňatia slobody na 10 rokov nepodmienečne a to v zariadení s najväčšou ostrahou, pretože toto referendum je zároveň považované aj ako „ občiansky súdny tribunál .“

 

Vážený garantujem Vám, že na strane „ gaunerskej „ sa takej diskusie s takýmito podmienkami JUDr. Harabin zúčastní veľmi rád a na 100 %, avšak na stranu „ anjelskú „ nedostanete absolútne nikoho, prečo ? – na túto otázku si odpovedzte sami.

A ešte jedna rada pre média na svojich podružných kanáloch, odvysielajte v tom istom čase najväčší filmový trhák a najlepšie, keď to bude americký a uvidíte, že diskusná relácia ďaleko svojou sledovanosťou prevýši sledovanosť daného trháku.

 

  1. Príklad

V parlamente sa chystá podanie návrhu „ lex Harabin „ , ktorý by všetkých sudcov v SR postavil navždy mimo výkonu sudcu, pokiaľ by sa rozhodol kandidovať do NR SR a bol by zvolený za poslanca NR SR a na základe toho, by mohol byť prípadne aj súčasťou vlády, či už ako minister alebo predseda vlády SR. Teda po uplynutí takto demokraticky získaného mandátu, by už nikdy nemohol obliecť sudcovský talár. A keďže sa jedná o jasne diskriminačný zákon pre sudcov voči iným  pracovným pozíciám, navrhujem, podľa princípu „ všetci sme si rovný“ navrhnúť a schváliť v NR SR, ešte väčší právny nezmysel „ lex občan „ , ktorý Vám, najme študentom nad 18 rokov, s právom voliť vo voľbách do NR SR, ale aj všetkým občanom SR vysvetlím na tomto príklade :

  • Študent, ktorý poctivo vyštudoval na VŠ odbor, ktorý ho zaujíma a to 4, 5 alebo 6 rokov, sa po úspešnom štúdiu zamestná vo firme, alebo v štátnej spoločnosti, kde bude vykonávať prácu v ktorej vyštudoval – napr. atómový fyzik. V práci však po určitom čase zisti, že vedenie rozkráda pridelené eurofondy a vláda SR nepracuje na prospech všetkých občanov SR a rozhodne sa kandidovať na kandidátke strany jemu názorovo najbližšej vo voľbách do NR SR, pretože mu to ústava SR jasne umožňuje. Tento mladý človek bude mať šťastie a zasadne do lavíc nášho najvyššieho ústavodarného orgánu NR SR , a ak jeho strana bude aj vládnou stranou, tak sa môže stať najmladším ministrom, niektorého ministerstva, najlepšie takého, kde zúročí aj svoje poznatky z praxe. Predpokladajme, že vláda vydrží 4 roky, celé volebné obdobie, ale tento veľmi nadaný atómový fyzik počas týchto 4 rokoch nadobudne také skúsenosti, ktoré ho prinútia v ďalšom období už nekandidovať. Zistí, že tá politika je tak špinavá a prehnitá, že sám nič nezmení a bude sa chcieť vrátiť k práci atómového fyzika, lebo to je to čo vyštudoval a čomu rozumie, a čo ho bude uspokojovať v každodennom živote. Ale pozor ! Zabudol, že jeho predchodcovia v NR SR schválili taký zákon, ktorý následne nadobudol aj účinnosť, keď že žiadna zo strán ho nenapadla na ÚS SR a prezident republiky ho podpísal, ktorý občanovi SR po ukončení výkonu mandátu poslanca NR SR a následne aj člena vlády, zakazuje a neumožňuje sa vrátiť späť do oblasti predchádzajúceho pôsobiska, lebo už bol poslanec NR SR a člen vlády a teda, už nie je spôsobili po ukončení mandátu ďalej, do konca života vykonávať prácu, ktorá ho predtým živila a kde je „ doma „, ale môže ďalej slobodne pracovať v iných oboroch, a ak opäť niekedy sa stane poslancom NR SR, tak po ukončení mandátu poslanca NR SR bude aj toto zamestnanie už pre neho zakázané.

Myslím, že som svojím článkom vyjadril, všetko čo som vyjadriť chcel, pretože veľa teraz nenapísaných vecí sa dá vyčítať s pomedzi riadkov. Ďakujem Vám za pozornosť.

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.