Ďalší škandál! Slovenský rozhlas opäť na samej hrane zákona!

Je toto možné?

Hej Vy tam v Slovenskom rozhlase, čo to zase trepete?!

Prečo šírite takúto nenávisť?!

Vám nič nehovorí trestný čin podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti?

Naozaj nič?

Nuž teda Slováci o čo ide tentokrát.

V dnešnej upútavke SRo na reláciu Z prvej ruky, sa Slováci mohli dozvedieť toto.

Moderátorka relácie sa vyjadrila, že v relácií bude s hosťami diskutovať o tom, že na Slovensko už tri týždne neprúdi ropa cez ropovod prechádzajúci Ukrajinou.

A ona doslova zapotí, že s diskutujúcimi bude okrem iného hlavne diskutovať o tom, či je pre nás Rusko dôveryhodný obchodný partner!

Pre Boha, čo je toto za blud?

Čo je toto za dezinformácia?

Pre Boha, čo to je?

Prečo takáto proti ruská propaganda za každú cenu?!

To sú v tom SRo, v spravodajstve, už všetci naozaj tak proti ruskou nenávisťou prešpikovaní, že už ani nevedia čo hlásajú?

Čo činia?

To si neuvedomujú, že Rusko nám chce dodávať za dohodnuté ceny, dlhodobé kontrakty, nie len plyn, ktorý nám cez UA Zelenský stopol, ale teraz aj ropu?

To, že UA nedovolí cez svoje územie prepravovať na Slovensko a ďalej do EÚ ruskú ropu, tak to je nedôveryhodný obchodný partner Rusko?

Čo to trepete?!

Prečo v Slovákoch takto nekalo mediálne, propagandisticky vyvolávate voči Rusku, Rusom nenávisť a pritom to nie je ani v najmenšom pravda?!

Prečo už konečne na plne ústa nepoviete, že najnedôveryhodnejším obchodným parterom bola, je a vyzerá, že aj bude, jedine Ukrajina!!!

Fakt, dokedy Slováci budeme takéto nenávistne excesy voči RF, Rusom trpieť a tolerovať verejnoprávnemu médiu, povinne plateného z našich daní, skrze štátnu kasu?!

UŽ STAČILO!!!

Haló Vláda SR a celá vládna koalícia, kde ste?!

Peter Pellegrini, len nie ako Čaputová!

18.04.2026

Všetci si veľmi dobre pamätáme, ako naložila Čaputová, sťa by „Prezident“ SR s prvou petíciou na vypísanie Referenda o predčasných PV v máji 2021. Kto si nepamätá, tak pripomínam, že takto – https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid03FVbZ3Esbjhm6S5dhFh8DesTqN6DSVuvWUFkSbhJDoSbEo8LKEkHgf2WsfdGjjPVl?locale=sk_SK Čaputová toto Slovákom oznámila 12. mája 2021 [...]

Tak čo slovenskí opozičníci, hlavne v PS, aj v tomto je pre Vás Péter Magyar vzorom?

17.04.2026

Po výhre TISZA a jej vodcu Pétera Magyara v ostatných celoštátnych voľbách v Maďarsku, sa dnešná slovenská opozícia, na čele s „prázdnou fľašou, do ktorej sa niekto vymo..“, okamžite postavila pred TV obrazovky a gratulovali, gratulovali, gratulovali Péterovi, že aké je to super, že konečne Fico a spol. ostávajú v EÚ osamotení, že ako Slovákom Péter ukázal, [...]

Už dávno na Slovensku neplatí – „Nemáš chlopa, nemáš pravdy“

16.04.2026

Táto niekdajšia pravda, verejne „na plné ústa“, zaznela dávno pretým, ako sme začali aj tu na Slovensku budovať “svetlé zajtrajšky“ kapitalistickej spoločnosti. Teda áno, zaznela v hlbokom socializme, ešte v roku 1982 z plátna kín, v absolútnom výkvete vtedajšej slovenskej kinematografie vo filme Pásla kone na betóne – [...]

fico

Fico: Magyarove tvrdenia o nelegálnej migrácii sú lož, maďarské hranice boli deravé ako ementál. Premiér stopne sankcie, kým Kyjev nespustí Družbu

18.04.2026 20:15

Fico bráni Pellegriniho pred útokmi za nadstraníckosť. Kvôli energetickej kríze a drahým palivám zas vláda zvažuje zľavnené cestovné v MHD.

policajti, Korytárky

Zásah v osade sa krvavo zvrtol: Miestni napadli policajtov, jeden žandár skončil so zlomeninou v nemocnici

18.04.2026 19:10

Ďalší z policajtov utrpel poranenia v oblasti tváre.

Bear / Medveď hnedý /

Medveď spustošil na Zemplíne dvanásť úľov. Na oplotený pozemok vnikol v noci, zachytila ho kamera

18.04.2026 17:55

Polícia odporúča zvýšiť opatrnosť. O incidente informovali aj zásahový tím.

kyjev polícia ukrajina mŕtvola

Streľba v Kyjeve vyústila do rukojemníckej drámy v supermarkete. Útočníka z Moskvy eliminovali pri zatýkaní. Zahynulo šesť ľudí

18.04.2026 17:23, aktualizované: 19:29

58-ročný útočník pálil z legálnej zbrane, na ktorú mal čerstvé lekárske potvrdenie. Strieľal aj na policajtov.