Stačila jedna jednoduchá veta a zapredanecké média a spol. boli sfúknuté ako sviečka!

Zapredanecké média (Sme.sk, Aktuality.sk, Denník N, Markíza, JOJ…) sa po tom, čo MUDr. Kotlár, na nie celkom prednesom šťastnej TB, oboznámil širokú, aj slovenskú, verejnosť s tým, že disponuje súdnoznaleckým posudkom o covid „vakcínach“ (Pfizer a Moderna), ktorý odovzdá jedine orgánom na to určených – GR SR, sa rozčvirikali ako vrabce v húfe na ulici!

A čvirikali, a čvirikali…tie svoje, až mediálne nenávistné nezmysli, až doslova urážky, že teda Slováci nie sú kukurice, že prečo im neprezradil, kto mu vypracoval takúto súdnoznaleckú štúdiu, koľko to štát, teda nás, stálo eur a podobné čvirikoviny!

(koľko nás stáli covid vakcíny, ktoré sme museli na príkaz Ursuly nakúpiť do skladov a následne ešte aj po ich respirácií na vlastné náklady zlikvidovať lebo ich nikto nechcel, tak toto ich pravda už nezaujíma! Toto už pre nich nie je šarlatánstvo!)

A veruže hlasno začvirikali aj tí, čo svojho času nedopustili na riešenie boja proti C-19 nič iné, žiadnu liečbu, ako len a výhradne covid „očkovanie“ a to dokonca až povinné!

A pritom ani len netušili, čo sú to zač tieto chemické zlúčeniny a ani nikto z nich nevidel žiadnu vysokoodbornú štúdiu, samozrejme priamo od ich výrobcov, o tom, že sú bezrizikové a nemajú najmenší vplyv resp. nebudú mať žiadne vplyvy, na zdravie našich obyvateľov, Slovákov…!

Ale o tomto bude ešte reč v mojom inom rozsiahlom článku, pri istej covid udalosti z pred 5 rokov…!

Následne, keď sa česká molekulárna biologička Soňa Peková z Tilia Laboratories, k tejto vysokoodbornej súdnoznaleckej štúdií hrdo a priamo prihlásila, tak sa opäť hlasno rozčvirikali, že je to hoaxerka, dezinformátorka, šarlatánka…a podobné nezmyselné čvirikoviny!

A keďže tieto zapredanecké média a spol., sa pre svoje rozčvirikanie nedostali k tomu, aby sa Pekovej na to opýtali priamo, tak to za nich opäť vykonala ta zlá alternatíva.

Pozri TU – „MUDr. Soňa Peková: Analýza vakcín, DNA, mRNA? Pointa problému je inde. Ako ďalej?“ – zo dňa 21.3.2025 – https://www.youtube.com/watch?v=SD32xyW-Cic

Nie, nejdem tu rozoberať obsah celého tohto rozhovoru.

Avšak odcitujem jednu najpodstatnejšiu pasáž, ktorú hneď v úvode Peková adresovala všetkým tým čvirikajúcim zapredaneckým médiám a spol.

A znela takto jasne – „Teraz sa rozpútalo také pseudo peklíčko v mainstreame, ktoré sa ku mne ani poriadne nedostalo…, …za svojou analýzou si stojím.

Keď sa publikujú nejaké veci v nejakom vedeckom časopise, tak sa môže stáť, že človek opublikuje niečo, čo sa potom ukáže, že to trebárs nebolo úplne tak, že nejaká technika, technológia nebola úplne presná a napriek tomu sa to opublikuje v nejakom časopise s impaktom, s nižším impaktom a je to v poriadku. Keď sa vykonáva znalecký forenzný posudok, tak to má úplne inú kvalitu lebo keby som tam opublikovala, spísala nejaké vecí, ktoré by sa ukázali ako nepravdivé alebo by ma niekto obvinil z toho, že som zámerne poohýbala dáta, tak na to je trestná sadzba!  Takže sme niekde úplne inde, keď sa vykonáva znalecký forenzný posudok a keď sa robí nejaká vedecká publikácia. A tu ma nejaký mainstream obvinil, že tie dáta nie sú publikované v nejakej mainstreamovej publikácií, ale to je smiešne lebo tam sa dá opublikovať čokoľvek. Ale keď je to na úrovni forenznej analytiky, no tak to má už úplne inú silu a ako hovorím, tam je trestná sadzba, ak by to nebolo v poriadku…, …asi ma môže niekto ťažko podozrievať z toho, že by som dobrovoľne dávala Generálnemu prokurátorovi dáta, za ktoré ma potom posadí za mreže…“

https://www.youtube.com/watch?v=SD32xyW-Cic

Takže týmto vyjadrením Peková sfúkla všetky tie čvirikajúce zapredanecké média a ich všakovakých covid „vakcinačných“ odborníkov, ako malilinkú „vonnú“ sviečku!

Je vám to jasné?

Je Vám jasné, že forenzný posudok slúžiaci pre OČTK, nie je obyčajný odborný názor resp. nejaký výsledok nejakej bádateľskej činnosti?!

Myslíte si, vy čvirikajúci, že vaše komentáre vo vašich zapredaneckých médiách majú porovnateľnú silu pre OČTK, v tomto prípade o covid „vakcínach“, ako Pekovej vysokoodborná forenzná analýza?!

No že, požiadajte tých všetkých vašich odborníkov, ktorí sa na Pekovu rovnako rozčvirikali, ako vy, aby aj oni vypracovali takúto vysokoodbornú forenznú analýzu a nech ju s takou istotou, s akou ju odovzdala Peková, aj oni odovzdali ako svoj forenzný kvalifikovaný posudok GP SR. Pravda, ak majú na to oprávnenie a okrúhlu červenú pečiatku, akou disponuje „hoaxerka, dezinformátorka, šarlatánka“ Peková!

P.S.:

Vy všetci rozčvirikaní na všetko, čo nie je v súlade s vašim jediným „správnym“ názorom, uvedomte si toto pravdivé tvrdenie, že – „Demokracia je tak silná, do akej miery sme schopní tolerovať iný názor, ako je len ten náš!“

Čo myslíte, akú sme tu mali demokraciu počas rokov 2020-2023, kedy sa presadzoval, hlavne médiami pretláčal a toleroval, len jeden jediný správny názor, ktorého, ktorých nositeľom, nositeľmi, ste boli jedine vy, vyvolení?!

Nuž, ŽIADNA!!!

N-U-L-O-V-Á!!!

No a na záver ešte toto.

Presne tí istí, čo dnes malilinkými mediálnymi zobáčikmi čvirikajú na Pekovu, rovnako na ňu čvirikali hneď v úvode počiatku covid „pandemického“ šialenstva, ošiaľu.

Vtedy však mali „orlie“ zobáky (zobáčiky) lebo pri moci boli sily, ktoré sa nechali kade kým manipulovať, ktoré boli antidemokratické, diktátorsko-despotické…a preto týmto vtedy čvirikajúcim „orlom“, sa mediálne darilo nad mieru!

Nemali v tejto oblasti žiadne hranice, žiadnu kontrolu…

A teda sa takto pustili do Pekovej – napr. dňa 05.05.2020 (teda takmer pred 5 rokmi!), kto iný ako „najpravdivejší“ Denník N, takto vtedy na Pekovu silno „orlím“ zobáčikom začvirikal – „Prečo sa Soňa Peková mýli? Jej testy majú nedostatky, podľa vedca z SAV šíri konšpiračné teórie“ – https://dennikn.sk/1881315/obzalovana-pekova-jej-testy-maju-nedostatky-podla-vedca-sav-siri-konspiracne-teorie/

Hneď v vode tohto mediálneho čvirikania, sa Slováci z Denníka N mohli dozvedieť takúto „hrôzostrašnú“ vec o Pekovej – „Aktualizované 28. 8. 2020: Soňu Pekovu v Česku obvinili z finančných podvodov, hrozí jej až desať rokov väzenia.“

V tomto článku je toľko „právd“, že dnes už takmer ani jedna z nich nie je pravda!!!

No ale čo už, mediálne si kopli do Pekovej vtedy, tak prečo by si nemohli do nej mediálne kopnúť aj dnes?

Lenže dnes má tento ich mediálny kop, kopance do Soni Pekovej oveľa menšiu silu, ako tomu bolo v dobe covid „demokracie“!!!

Apropo, nevšimol som si, že by Soňa Peková akýmkoľvek spôsobom kopala do nich…

EÚ, koľko úderov ešte potrebuješ do hlavy od Trumpa, aby si sa konečne prebudila?

28.03.2025

A zase len plačeme a plačeme! Že nám opäť niekto ubližuje a my si sami, za nič nemôžeme. Naozaj? Nuž tak teda poďme na to. Na začiatku tohto roka sa Slovenskom prehnala zapredaneckými médiami vlna kritiky na Vládu SR, že dávno vedela, že sa skončí tranzit plynu cez územie Ukrajiny na Slovensko a ďalej do EÚ. A že Vláda SR to neriešila, že to nechala ležať tak [...]

S „banánom“ Druckerom to naozaj nepôjde!

27.03.2025

Naozaj nemiestne vtipkovanie ministra školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky. Tomuto silno progresivistickému ministrovi súčasnej Vlády SR, som sa plánoval povenovať ešte 18. marca 2025, avšak iné témy to prekryli. Dnes však už nebudem otáľať a tomuto silno progresivistickému, totálne škodlivému, elementu v dnešnej Vláde SR, sa povenujem do takej [...]

Konšpirácia? Nie. Je to len úvaha, zamyslenie sa.

26.03.2025

Možno to bude vyzerať, ako konšpirácia, ako šírenie dezinformácie…, ale pritom pôjde z mojej strany len o akúsi úvahu, o akési zamyslenie sa nad tým, čo o tom počúvam, počúvame… Áno, ide o dnešnú zvieraciu katastrofu na území Maďarska a Slovenska v podobe slintačky a krívačky. A hneď na úvod si kladiem otázku – Ako to, že práve najskôr [...]

SR Medveďov Slintačka krívačka brány Dezinfekcia TTX

Ako sa slintačka a krívačka dostali do strednej Európy? Eurokomisia vyšetruje, odpovede (zatiaľ) nemá

28.03.2025 20:35

V Maďarsku potvrdili ochorenie 7. marca, o dva týždne neskôr aj na Slovensku.

Robert Fico

Fico: Kotlár predložil závažné dôkazy. Pekovú premiér označil za „renomovaného znalca“

28.03.2025 19:39

Premiér navštívil aj SNG, uviedol, že „urobí všetko preto, aby moderné kúsky boli nahradené nádhernými slovenskými obrazmi, ktorých sú plné depozity.“

SR Bratislava protest SLAK zvieratá zabíjanie BAX

Podľa Takáča nákazu SLAK zvládame, zabijú ďalších 2200 zvierat. Pred Úrad vlády prišli nespokojní farmári

28.03.2025 19:12

Poľnohospodári žiadali, aby vláda prehodnotila prísne nariadenie, podľa ktorého musia byť utratené všetky zvieratá vnímavé na toto ochorenie v okruhu troch kilometrov.

žilinka

PS vyzýva prezidenta, aby vetoval doživotnú rentu pre Žilinku

28.03.2025 18:08

Koalícia chce podľa poslanca Vanča Žilinku rentou motivovať k odchodu z funkcie generálneho prokurátora ešte tento rok.