Ešte stále Covid vystrašený študent?

„Veľká senzácia“ v médiách hlavného prúdu dezinfoscény – Aktuality.sk, Sme.sk, Denník N.

Ale pekne po poriadku.

Slováci, ktorí majú pamäť, iste nezabudli napr. aj na toto – „Dodržiavať osobný odstup (najmenej 1 meter), zbytočne nepodávať ruky.“ – http://www.biomedcentrum.sav.sk/fakty-a-odporucania-virologickeho-ustavu-bmc-sav-ku-koronavirusu/ – 28.februára 2020.

A presne toto sa včera stalo jednému zo študentov, ktorý mal v čase tohto odporúčania ešte len 15 rokov a teda to muselo na neho veľmi silno zapôsobiť, keď ešte aj dnes prísne dodržiava tieto odporúčania.

Veru, je január a to je jeden z mesiacov, kedy respiračné ochorenia sú v plnom prúde, hlavne ten Covid!

Dotyčný študent si iste pamätá na toto – 01. január 2021 – „Vláda: Od 1. januára zaviedla prísny zákaz vychádzania, zúžila okruh výnimiek“ – https://www.health.gov.sk/Clanok?od-januara-vlada-zaviedla-prisnejsi-zakaz-vychadzania-zuzila-okruh-vynimiek

Tento mladík je dnes študentom a má zrelých 19.

I rozhodol sa, že on si teda ruku nepodá…

I zažil si svojich pár sekúnd slávy!

Samozrejme, že pre média hlavnej dezinfoscény, akým je napr. Denník N je hrdinom, je vzorom pre všetkých mladých lebo mu ako prvý dali mediálny priestor, aby vysvetlil svoj „hrdinský“ čin nepodávania rúk – https://dennikn.sk/4403493/oceneny-student-odmietol-podat-ruku-pellegrinimu-je-pre-mna-klamar-a-podvodnik-hovori/

Ani náhodou teraz nejdem dopodrobna rozoberať tento študentský „hrdinský“ čin, „len“ by som aj tomuto mladíkovi, ako aj jemu podobne zmýšľajúcim rovesníkom odkázal toto – vzhľadom na môj vek, keď som od tohto mladíka o 40 rokov starší, nech mi je dovolené ho osloviť takto otcovsky – „Chlapče, Vy ste neodmietli podať ruku Petrovi Pellegrinimu, ale Prezidentovi Slovenskej republiky!

Vy ste chlapče neurazili Petra Pellegriniho, „len“ ste preukázali neúctu k funkcií v našom štáte najvyššej, ústavne najvyššej, teda inštitúcií Prezidenta Slovenskej republiky!

A toto teda nie je odvaha, ba ani hrdinstvo, toto je arogantná neúcta!

Mne ani Kiska, ani Čaputová politicky nesedeli a nesedia ani dnes, ale ak by sa naskytla úplnou náhodou situácia, kde by som mal (musel?) týmto dvom bývalým Prezidentom SR podať ruku, tak to bez váhania urobím!

Lebo podávam ruku nie Kiskovi, nie Čaputovej, ako súkromným osobám (urobil by som to aj v súkromí! Aj som sa s p. Kiskom v súkromí stretol a nie raz, už po skončení jeho mandátu Prezidenta SR a o politike ani raz nebola reč), ale podávam ruku inštitúcií Prezidenta Slovenskej republiky, ktorú oni v istom období oficiálne zastávali a môžem si o ich výkone Prezidenta SR myslieť čokoľvek!

Je Vám to chlapče a Vám podobne zmýšľajúcej slovenskej mládeži jasné?!

Vážte si svoju Vlasť! Vážte si Slovenskú republiku! Vážte si všetky jej štátne inštitúcie, tie najvyššie tri – Prezident SR, Predseda NR SR a Predseda Vlády SR – obzvlášť!

Lebo možno práve Vy, budete raz reprezentovať tieto naše najvyššie štátne pozície!

P.S.:

No a tá ukrajinská stužka na Vašom obleku chlapče, to bolo naozaj trápne!

Kedy bude akcia „žurnalisti“?

04.03.2026

Včera Policajná inšpekcia (PI) vykonala akciu pod názvom „kajúcnik“. Nič mimoriadne, len bežná práca OČTK. Bola by to práca bežná, pravda, ak by sa nejednalo o „elitných“ členov OČTK, ktorí si tak super vykonávali svoju prácu v rokoch 2020-2023. A všetky „objektívne“, prepytujem „mienkotvorné“ média, o tom píšu siahodlhé komentáre, dokonca viacej ako [...]

USA škrtli zápalkou! Je čas na plnú prevádzku plynovodu a ropovodu z RF do EÚ po zemi cez UA!

03.03.2026

Spojené štáty Americké škrtli zápalkou! Lebo oni môžu! Lebo oni môžu? Zápalkou škrtli v oblasti, kde je v podstate najväčšie bohatstvo ropy a plynu na našej planéte. Škrtli zápalkou v tej časti sveta, kde žijú ľudia vierovyznania, ktoré ich učí za svoje vierovyznanie položiť život a to v akomkoľvek veku! A títo ľudia sú v miliónoch roztrúsení po celej [...]

Ľudovít Odor – boli sme Čaputovej brigádnici!

02.03.2026

Ostatné nedeľňajšie politické diskusie opäť jasne ukázali, že opozícia je čím ďalej tým nervóznejšia a hlavne vulgárnejšia. Príčiny tejto ich nervóznej, nekontrolovateľnej vulgárnej agresie voči politicky diskutujúcim oponentom v politických TV diskusných reláciách, vidím hlavne tieto dve – prvá – aj napriek tomu, že od samého začiatku, kedy sa dnešná [...]

lietadlo, Boeing, cestovanie

Prenajaté lietadlo pre Čechov v Jordánsku sa uprostred letu otočilo, cestujúci uviazli na hranici

04.03.2026 23:17

Znovu by malo lietadlo odletieť vo štvrtok popoludní.

Péter Szijjártó

Maďarský minister Szijjártó bol v Moskve rokovať o cenách ropy a plynu. Čo vybavil?

04.03.2026 20:51

Szijjártó pripomenul, že globálny trh čelí vážnym výzvam.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Obvinených čurillovcov postupne prepúšťajú zo zadržania

04.03.2026 20:26

Zadržaní a obvinení boli v rámci utorkovej akcie policajnej inšpekcie s názvom Kajúcnik.