Filmový „trhák“ o Čaputovej, však nie pod názvom Únos, Sviňa. ..

Nuž teda všetkým z PS, všetkým „objektívnym“ médiám, všetkým zahraničím plateným „apolitickým“ mimomvládkam pôsobiacich politicko-spoločensky rozvratne na území SR, okrem povinného čítania od Petra Bardyho, šéfredaktora Aktuality.sk – „Odvaha k ľudskosti“ – https://www.martinus.sk/2890521-zuzana-caputova/kniha , pribudne aj povinné sedenie, minimálne na premiére, filmu o Čaputovej pod názvom Prezidentka, v reči jej terajšieho domova (prechodného?) – ako Ms. President.

https://www.mediaklik.sk/filmy/clanok/724496-do-kin-mieri-film-o-slovenskej-prezidentke-zuzanu-caputovu-uvidime-uplne-inak/

Teda nejde o nič iné, ako o vytváranie kultu osobnosti z Čaputovej…

Režisér tohto „trháku“ je akýsi Marek Šulík, ktorý sa jasne priznáva, že tento „trhák“ vytvárajúci z Čaputovej kult osobnosti, neomylnú…tvoril od prvopočiatku kedy Čaputová vstúpila do prezidentského paláca, takto – „Nakrúcal som 261 dní…“

Teda vyberal si len hrozienka a nakrúcal, len také scény, kde vykreslil Čaputovú, ako zrelú političku, múdru, vzdelanú, rozhľadenú…s vlastným názorom, ako sa rozhoduje vždy správne, neomylne, vždy na tej správnej strane dejín…

Ani náhodou, tam neuvidíme, nebudeme počuť niečo, čo by bolo naozaj autentické, ale čo nie je v súlade s jej neomylným vykresľovaním!

Nič o tom, ako prijímala „odporúčania“ s Washingtonu napr. k podpisu „obrannej“ Zmluvy z USA alebo z Bruselu, keď bolo potrebné podporiť Covid opatrenia, ale hlavne byť ústrednou postavou, tvárou propagácie USA Pfizer experimentálnej Covid „vakcíny“ – „Vakcína je sloboda“ – https://www.youtube.com/watch?v=FUnOZ44e8nY

Nič o tom, ako sa o nej vyjadril Matovič, že by nám doprial, ako Čaputová komunikuje medzi 4. očami…

Vtedy tam Marek Šulík nebol?

Vtedy nebolo potrebné natočiť aj takéto zábery z jej „úžasného“ politického jednania a konania?!

Nuž nebudem tento článok umelo naťahovať a predlžovať lebo každý rozumný občan SR vie, že toto nie autentický obraz o Čaputovej!

Že toto je výhradne dokument o vytvorení jej kultu osobnosti, ako niečoho politicky neprirodzeného/nadprirodzeného!

A to je teda pre mňa nič iné, ako brak!

Mimochodom, kto to financoval?

Koľko to stálo?

A aká bude návratnosť výdavkov…?

P.S.:

Na Slovensku sa už natočili aj takéto braky – „ÚNOS“ – každý vie, že to bolo o Mečiarovi a bol tam vykreslený on aj jeho spolupracovníci, ako mafia!

Potom prišiel film s názvom – „Sviňa“ – ktorý bol jednoznačne o Robertovi Ficovi a spol. A samozrejme, že tiež bol resp. všetci jeho spolupracovníci vykreslení, ako mafie!

A teraz položím rečnícku otázku.

Ak by sme nemali Roberta Fica, ale Robertu Ficovu a bola by rovnakou premiérkou nášho štátu, akým bol a aj dnes je Robert Fico, asi ako by tento film nazvali?

Nie náhodou tak Huliakovsky?

Že – „Suka“?!

A nič by sa nedialo!

Fakt, nemám viac čo na takéto braky povedať, napísať— jednoducho, pre mňa osobne HNUS!

Vrah je vrah a nikdy nič menej!

09.07.2025

To je neskutočné, do akého stavu sa dostala naša spoločnosť, po takmer 36. rokoch „budovania krajších a svetlejších kapitalistických“ zajtrajškov! Totiž, ak niekto ide vedome, cielene s jasným zámerom, inému človeku odobrať život, a má to dokonca premyslené a vopred do detailov pripravené, tak takýto človek nemôže byť nazvaný inak, ako len vrah! O takomto [...]

Sme. sk nabáda SMER-SSD a HLAS-SD, aby neobetovali Šefčoviča kvôli Leyenovej!

07.07.2025

Neuveriteľná bezradnosť. Bezradnosť médií, ktoré vo svojej nenávisti voči SMER-SSD a všetkým tým, ktorí sú ochotní s nimi ísť do vládnej alebo akejkoľvek inej spolupráce, je až tragikomická. Vo štvrtok tohto týždňa bude v EP prebiehať rokovanie o vyslovení nedôvery akejsi Ursule, dnes už v druhom funkčnom období po sebe, na pozícií šéfky EK. Dôvody sú [...]

Šimkovičová nie je Milanová. A Čaputová, už vôbec nie!

05.07.2025

Chvála Bohu! Martina Šimkovičová na pozícií Ministra kultúry SR, nemá víziu, ale cieľ. A ide si za týmto cieľom veľmi sebavedomo, odvážne… Začnem tento článok trochu inak. V nadpise jasne konštatujem, že Šimkovičová nie je Milanová. Veru. Skúsme sa niekoho dnes na ulici opýtať, či vie, kto je to Natália Milanová. Som presvedčený, že z 10., by to vedeli [...]

Marco Rubio a Donald Trump

'Hanebná kampaň' proti Izraelu? USA uvalili sankcie na expertku OSN pre Palestínu

09.07.2025 20:30

Albaneseová je kritická k izraelskej politike na okupovaných palestínskych územiach i k spôsobu, akým Izrael vedie vojnu.

hufnica zuzana 2

Rekordná prestrelka: Slovenská Zuzana 2 si to na Ukrajine rozdala s ruským delom. Kto vyšiel víťazne?

09.07.2025 20:10

Video ukazuje sériu záberov z dronu, ktoré zachytávajú postupné zacielenie a zničenie húfnice.

musk

Nenávistná umelá inteligencia bez zábran? Četbot Elona Muska oslavoval Hitlera a urážal náboženstvá

09.07.2025 19:25

Muskova spoločnosť xAI priznala, že s Grokom sú problémy.

Brave1, bojový robot, D-21–11, vojna na Ukrajine

VIDEO: Historický moment na fronte: Ukrajinské roboty vyčistili zákopy a donútili ruských vojakov ku kapitulácii

09.07.2025 18:45

Bez pechoty a bez strát. Ukrajinská 3. útočná brigáda uskutočnila bezprecedentnú operáciu.