Vláda SR a vládna koalícia, dostali ste od Slovákov do rúk politickú moc a nie politickú malomoc!

Tak ju v žiadnom prípade nezneužívajte, ba nestačí ju len využívať, ale ju v plnom rozsahu, na základe predvolebných sľubov a hlavne PVV – NAPĹŇAJTE!

Ja tomu naozaj nerozumiem.

Nerozumiem tomu, že si neuvedomujete, že máte vládnuť a nie sa pozerať na to, čo vystrája opozícia na pokyn „objektívnych“ zapredaneckých, aj a hlavne zahraničím platených médií.

Že tomu tak nie je?

Nech sa páči, TU len jeden jasný príklad a fakt, za všetky, že všetko, čo dnes na uliciach PS/SaS vyvádzajú je na základe takmer príkazov médií – Sme.sk, 18.8.2024 o 13:06 hod. uverejňuje článok Nataši Holinovej pod názvom – „Protesty sú jediná vec, ktorá Fica naozaj vyrušuje“

Už len v samotnom názve tohto článku, komentára, je blud. Ani Fica, ani nikoho príčetného z vládnej koalície, ani v najmenšom nevyrušujú bratislavské opozičné protesty. Jedine čo ich vyrušuje je to, že všetky média tzv. hlavného prúdu, ktoré sú jednoznačne na tej „správnej“ strane dejín, teda na strane Washingtonu a Bruselu, tlačia opozíciu do takýchto nič riešiacich protestoch. Autorka tohto komentára  akísi Nataša Holinová doslova prikazuje dnešnej opozícií, že – „Podstatné je, aby protesty pokračovali…“ – https://komentare.sme.sk/c/23370807/protesty-su-jedina-vec-ktora-fica-naozaj-vyrusuje-komentar.html

Takže, pre zapredanecké média je dnes najpodstatnejšie a najdôležitejšie pre Slovákov a SR, ako takú, aby protesty pokračovali a vy Vláda SR a vládna koalícia chodíte okolo nich po špičkách.

Nie, na toto vám väčšinová časť voličov v ostatných PV 2023 nevložila moc do rúk!

Vy máte vládnuť a vládnuť tak, ako to vy uznáte za vhodné!

Razantne, tvrdo, ale len a výhradne na základe ústavnosti a zákonnosti!

Nie je dôvod sa vôbec zaoberať tým, čo dnešná opozícia a ich lokaji, dnes hlavne z tzv. kultúrnej obce vystrájajú na námestiach, v zapredaneckých médiach lebo toto je ich práca a vaša je úplne iná!

Nože si spomeňte, ako s vami narábali totálne, absolútne neústavne a v rozpore s našimi zákonmi počas rokov ich hrôzovlády 2020-2023.

Za pomoci PS „prezidentky“ Čaputovej!

A vystrájali to aj s nami!

Brali oni ohľad na vami organizované protesty, ktorých sme sa zúčastňovali aj v dobe covidovej, v dobe, kedy nám zakázali zhromažďovať sa, v dobe, kedy nám zakazovali vychádzať z domu, v dobe kedy nás neliečili, k všeobecným lekárom nepustili atď. atď, brali na Vás, na nás, nejaké ohľady???

Nie, NEBRALI!

Tak prečo vy dnes máte na rukách také jemné ustrašené biele politické rukavičky?!

Dole ich!

Máte mandát!

Máte vládnu a parlamentnú moc pevne vo svojich rukách, tak konajte tak, ako ste nám to pred PV 2023 sľubovali a ako to máte napísane vo svojom  PVV!

Nenechajte zapredanecké média, aby vás rozobrali z vnútra skrze bludy, výmysly, konšpirácie, manipuláciou verejnej mienky…lebo vy mediálne mlčíte!

Načo tu máme vami schválenú novú STVR?!

Na to, aby Vás v nej aj naďalej očierňovali a dávali hlavne priestor PS, SaS a tým bludom, ktoré dennodenne prinášajú zapredanecké „objektívne“ súkromné, zväčša zo zahraničia (USA) platené média a zahraničím platené kontrarozviedkové mimovládky?!

Lebo inak má pravdu Ján Baránek, keď vo svojom ostatnom videu pod názvom, v ktorom sa vás tiež pýta – „Načo máte moc?“, v závere konštatuje toto – „Začnite využívať moc pre dobro občanov Slovenska. To znamená týchto retardov, tieto rozkladné živly, treba upratať. A nie nariekať. Treba ich upratať, jednoducho ako živly, ktoré rozkladajú spoločnosť. Ktoré destabilizujú spoločnosť. A na to predsa máte nástroje. Čo robil Tusk (v Poľsku), keď nastúpil? Však si to pozrite. Ja som to už milión krát hovoril. Na 4 dni zavrel verejnoprávnu televíziu, všetko povymieňal a potom ju pustil. Áno, je to kamarát Leyenovej.  A vy tu riešite média od kedy ste nastúpili, medzi tým vám skoro zastrelili premiéra, potom plačete, potom nariekate a potom, že keď sa to stane znova, tak znova to bude mať opozícia na svedomí? Tak namiesto toho, aby ste tú moc, ktorú vám ľudia vo voľbách dali, aby ste ju využívali…Lebo vy máte moc a nerobíte s ňou nič! Na čo boli voľby? Tá moc to nie je len o tom, že máte ministerské platy a poslanecké platy. To nie je o tom. Voľby nie sú o tom. Voľby sú o tom, že vám ľudia dali moc. A dali vám mandát vysporiadať sa s týmito smradmi a vy to nerobíte. A opakujem, zastrelili vám, nám skoro premiéra a pokračujete v tom nerobení. Tak kedy sa už konečne mienite spamätať? Už konečne začnite konať! Nenariekajte na YouTube. Jeden, druhý, tretí. A zalamujete ručičkami a pokyvkávate hlavovou, ako to škaredo oni tam rozprávajú na tých námestiach. Nakoniec najväčšie gule z vás má ta ministerka kultúry. Ak mám byť moderný. Olympijsky. (to bola irónia samozrejme) Tá sa snaží robiť poriadok. Je vystavená dennodenne nechutným, odporným útokom a vy protestujete (poniektorí z HLAS-SD!)! Takto by sa to nemalo. Už konajte. Však máte moc, tak konajte. Konajte, aby sa tak nedialo. Opakujem, ja nemám tu moc. Ja samozrejme keby som ju mal, no tak by som tak konal. Konal by som tak, aby bolo vidno, že tu moc mám. Rozhodne by som nenariekal a neplakal a neočakával ďalší atentát. Stým, že toto bude vina opozície. Na toto, na toto vás naozaj nikto nevolil

Aj ja, tu svoj článok skončím na túto tému lebo slová Jána Baránka sú dosť zrozumiteľné na to, aby dnešná Vláda SR a vládna koalícia pochopila, že má v rukách moc a nie malomoc!

A veruže súhlasím s Jánom Baránkom, že ak nezačnete túto moc napĺňať na to, aby ste konečne začali plniť to, čo od vás vaši voliči chcú, tak potom plne platí to záverečné Baránkovo – „Na toto vás nikto nevolil“!!!

Tvrdo, ale pravdivo! Obrátili ste sa nám a našej, aj vašej Vlasti, chrbtom!

07.05.2025

Veľmi smutné! A nielen veľmi smutné, ale aj nepochopiteľné! A o čo ide tentokrát? Nuž „len“ o takúto „maličkosť“! O Vlastenectvo! O vzťah k svojej domovine! O vzťah k tým, ktorí im zabezpečili, že sú dnes tam, kde sú! Nuž teda toto je môj tvrdý odkaz, ale zároveň aj pravdivý, všetkým tým, ktorí sa zachovali k nám Slovákom, k našej Vlasti, ale aj [...]

Nech žije EÚ! Nech žije Leyenová! Nech žije Vojna! Hurá! Hurá! Hurá!

30.04.2025

Článok v predvečer Sviatku práce – 1. mája. Iste, dnes nemusíme povinne na prvomájové oslavy, ale kto takto (ako to mám v nadpise) neoslavuje EÚ, predsedníčku EK, ktorú žiaden Európan na priamo nevolil, kto neoslavuje a nepodporuje vojnu na Ukrajine, rozumej nepodporuje vyzbrojovanie a štvanie Ukrajincov do boja proti RF, tak ten nie je hoden byť plnohodnotným obyvateľom [...]

Zoroslav Kollár vyplatí Marošovi Žilinkovi doživotnú rentu a štátu ušetrí približne 1 560 000 eur?

29.04.2025

No, kto by to nebral? Pravda, nie len tak, pre nič za nič! Ale pekne, po poriadku. Zoroslav Kollár, ako by napísali zapredanecké média – kontroverzná to postava slovenskej spoločnosti – niečo málo o ňom napr. TU – https://feminity.zoznam.sk/profil/368/zoroslav-kollar Zoroslav Kollár nie je slovenskej spoločnosti neznáma postava. Ba práve naopak. Je až príliš [...]

Robert Francis Prevost / Lev XIV. /

Nový pápež kryl sexuálne násilie na deťoch, tvrdí americká organizácia. Vatikánu poslala na Prevosta oficiálnu sťažnosť

09.05.2025 17:19

Organizácia poslala Vatikánu oficiálnu sťažnosť na kardinála Prevosta iba krátko pred úmrtím pápeža Františka.

Vatican Pope

Prevost tušil, že by ho mohli zvoliť za pápeža. Kto prezradil to, že sa s ním americký kardinál pred konkláve radil o výbere mena?

09.05.2025 17:15

S kým telefonoval Robert Prevost deň pred začiatkom voľby pápeža, aby sa s ním porozprával o tom, ako by sa volal on ako nový pontifex?

Szijjártó

Szijjártó: Maďarsko vyhostilo dvoch ukrajinských špiónov

09.05.2025 16:58

Ukrajinská bezpečnostná služba (SBU) v piatok dopoludnia oznámila zadržanie dvoch príslušníkov maďarských tajných služieb.

Maximilian Krah

Poslanca AfD Kraha podozrievajú z úplatkárstva a prania špinavých peňazí. Hrozí mu strata imunity

09.05.2025 16:58

Vyšetrovanie údajne súvisí s kauzou okolo čínskej špionáže.