Založ si blog

STVR, Orbán je zatiaľ jediný politik EÚ, ktorý sa stretol s Putinom. Vy buďte zatiaľ jediným a prvým médiom, ktoré urobí toto!

Áno, Viktor Orbán je zatiaľ jediným vrcholovým politikom štátu EÚ, ktorý sa v Moskve stretol s Vladimirom Putinom, právoplatným Prezidentom Ruskej federácie!

Viktor Orbán je Predsedom suverénneho štátu EÚ a teda robí suverénnu politiku, ktorá nikomu neškodí, ba práve naopak, podľa môjho hlbokého presvedčenia je len a len prínosom, nie len pre nás, ale aj pre zvyšok sveta.

Samozrejme, že „demokrati“ EÚ, sa už ozvali a pýtajú sa, že ako si mohol dovoliť ta ísť, teda do Moskvy a stretnúť sa s Putinom, keď od nich nedostal mandát!

Toto je čo za EÚ diktatúra?

To sa vrcholový politik akéhokoľvek členského štátu EÚ nemôže stretnúť, v tomto prípade, s Prezidentom RF, keď to uzná za politicky vhodné a je presvedčený, že koná nie len na prospech svojho štátu, ale aj celej EÚ?!

A tých istých „demokratov“ EÚ sa pýtam – A dali ste Orbánovi mandát a povolili ste mu, aby išiel najskôr za Zelenským do Kyjeva?

Alebo to tiež vykonal na základe vlastného rozhodnutia, ale toto vám neprekáža, ba priam  vyhovuje?!

Opäť – dvojitý gigameter!

Nuž dobre, nechám Orbána Orbánom a obrátim sa na STVR.

STVR bola dnešnou vládnou koalíciou v Parlamente SR zriadená, ako nová verejnoprávna inštitúcia, ktorá si má nie len ctiť pluralitu, ale ju v praxi aj napĺňať.

Nuž teda vyzývam STVR, aby učinili aktivity smerom k najvyššiemu vedeniu Ruskej federácie a požiadali kompetentné orgány RF, aby im pomohli sprostredkovať rozhovor s Vladimirom Putinom naživo.

Naživo a to priamo z jeho moskovského sídla!

Áno, ja chcem počuť naživo názory, postoje, zmýšľanie… človeka, ktorý sa odhodlal vojensky vstúpiť na suverénne územie iného štátu. V tomto prípade na územie svojho suverénneho suseda – Ukrajinu. (tých USA, EÚ, NATO a UA názorov a právd resp. „právd“, už mám/máme vyše hlavy!)

Áno, ja chcem, aby moderátor STVR, mu v priamom prenose, aby sa nič nevystrihlo(!), kládol veľmi kritické otázky a nevyhýbal sa žiadnej, nech už by bola pre samotného Putina akokoľvek nepríjemná.

Lebo bez toho, aby sme naživo počuli z úst toho, ktorý sa odhodlal k takejto vojenskej agresií, prečo a na základe čoho tak 24.2.2022 učinil, sa v tejto veci ďalej nepohneme!

Takže áno, Vy v dnešnej STVR, pokúste sa o niečo také (nemožné?) a budete prvá verejnoprávna, štátom platená mediána inštitúcia, ktorá takýto rozhovor vykoná v rámci všetkých takýchto a podobných médií v EÚ!

SMELO DO TOHO!!!

Biden verí Putinovi a povzbudzuje ho do konečného víťazstva, Trumpa si vybral za svoju pravú ruku!

12.07.2024

A takýto človek vraj „vládne“ svetu? A takémuto človeku sa EÚ klania? Naozaj toto už ani nie je smiešne! Toto je tragédia, ktorá môže ľudstvo veľmi mrzieť! Toto je na hlboké zamyslenie sa! Je nemysliteľné, aby človek s tak ťažkým mentálnym postihnutím, aké s najväčšou pravdepodobnosťou má „prezident“ USA Joe Biden, bol ten, ktorého budú poslúchať [...]

Samit NATO Washington 2024 – spolok mierotvorcov alebo kazisvetov?

11.07.2024

Hneď na úvod celkom jasne napíšem, že ak by to bolo v mojej moci, tak by som okamžite z tohto spolku stiahol Pellegriniho aj Blanára a nechal by som tam za SR len tých najnižšie protokolárne postavených z nášho rezortu zahraničnej diplomacie, ktorý by tam boli pro forma! Z obsahu článku jasne vyplynie prečo. Ale pekne po poriadku. Vo Washingtone prebieha stretnutie NATO, [...]

Bola to Moskva alebo Kyjev? A opäť ani len náznak elementárnej zdržanlivosti!

10.07.2024

Isteže dňa 24.2.2022 to bola Moskva, ktorá vojensky vstúpila na územie Ukrajiny. O tom niet pochýb ani sporu. Spor nie je ani v tom, že tak učiniť nikdy nemala. V čom spor však je, či to bola akcia vyprovokovaná alebo nevyprovokovaná. Ale toto tu dnes riešiť nejdem. V dnešnom článku sa povenujem tomu, že tu máme opäť niečo, čo sa na území Ukrajiny nikdy stať nemalo [...]

Donald Trump

Streľba na Trumpa, agenti tajnej služby ho krvavého stiahli z pódia. Strelec je mŕtvy

14.07.2024 00:36, aktualizované: 02:04

Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa v Pensylvánii zazneli zvuky výstrelov, následne zakrvaveného exprezidenta odviedli bezpečnostné zložky z pódia.

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

bane, uhlie, banník. baňa.

Poľský baník uväznený pod zemou viac než 48 hodín bol nájdený živý

13.07.2024 19:06

Baňu Rydułtowy vo štvrtok ráno okolo 08.00 h. v hĺbke približne 1 200 metrov zasiahli silné otrasy.