Založ si blog

Čaputovej a spol. , brutálny útok na demokraciu, za účelom vlastnej ochrany!

Ja to vidím a čítam takto!

Môžem?

Jednoznačne áno?

A kto môj článok stiahne z hlavnej lišty, tak je rovnaký „demokrat“, ako tí, o ktorých bude tento môj článok!

Čaputová a spol. kričia na raty, že Fico pošliapava demokraciu na Slovensku lebo ide zrušiť Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP).

Tak aby bolo jasné, nie je to Fico, ale Vláda SR a celá vládna koalícia!

Takže, keď už tak kvílite, tak kvíľte na všetkých!

Čaputovej a spol.. vôbec nejde o ÚŠP, ba ani o Lipšica a spol., podľa môjho hlbokého presvedčenia, im jednoznačne ide o to, že majú neskutočný strach z toho, že nastupuje demokracia, aká tu za ostatné 3 a pol roka nebola!

Teda demokracia založená na rešpektovaní našej Ústavy a našich Zákonov!

Boja sa, že OČTK, už nebudú konať len voči jedným, ale aj voči ním!

Že sa začnú na základe ústavnosti a zákonnosti vyšetrovať a tie ich covidovo-despoticko-diktátorské rošády, ktoré tu s nami vystrájali počas Covid „pandémie“!

Že sa začnú konečne vyšetrovať všetky podania, aj radových občanov SR, ktoré boli na nich všetkých podané počas doby covidovej, ale aj po dobe, kedy sa na Ukrajine začal vojenský konflikt!

Majú strach, že prídu na pretras všetky ich rozhodnutia, ktoré boli jednoznačne na škodu SR a Slovákov!

Čaputová má strach, že ihneď, ako jej padne „prezidentská“ imunita, sa bude musieť pred OČTK zodpovedať za všetky svoje protislovenské konania – pre mňa osobne, za svoju vlastizradu!

Áno, toto je ten strach, ktorý ich teraz tak máta a núti robiť veci, veci nevídané, že tri dni aj z cestou, odkedy je po PV, a odkedy je tu nová Vláda SR, Vláda z väčšinovej vôle ľudu, tu ženú, vyháňajú ľudí do ulíc, nechávajú za seba hovoriť zahraničné média, zahraničné ambasády, hlavne tú jednu ich ochrankyňu – Americkú(USA)!

Zahranično-politické mimovládky pôsobiace na Slovensku, ako rozvracači demokracie, doslova šalejú a vyvíjajú abnormálnu aktivitu, aby dostali pre svoje zahraničné záujmy občanov SR do ulíc a tak ochránili pre Zákonom svojich donorov, to jest , aj Čaputovú a spol.!

Takže občania SR, ktorí ste teraz v tých uliciach, hlavne v Bratislave, vedzte, že tam nie ste pre seba, ale pre ochranu tých, čo Vás tam lákajú!

Ktorému z Vás, hrozí stret z ÚŠP?!

Nuž NIKOMU!

Ale im ÁNO!

ÚŠP sa neruší, len sa rozmiestni do jednotlivých krajov, aby nebolo na jednej kope v Bratislave, a aby každá krajská prokuratúra mala svojich špeciálnych prokurátorov pre riešenie tej kriminálnej činnosti, ktorú teraz vykonával jeden celok pod vedením Lipšica.

To znamená, že činnosť doterajšej špeciálnej prokuratúry, sa stane transparentnejšou, spretrhajú sa väzby medzi jednotlivými špeciálnymi prokurátormi s jednými jedinými, tými „správnymi“ vyšetrovateľmi NAKA, spretrhajú sa väzby na bratislavských sudcov, či už špecializovaného trestného súdu alebo aj všeobecných!

Bude oveľa ťažšie politicky manipulovať s trestnými konaniami závažnej trestnej činnosti, nech sa jej dopustí ktokoľvek! Áno aj Fico, aj Čaputová…

A toho sa Čaputová a spol. boja!

Fico a spol. – NIE!

Čaputová a spol., sa boja sa, že nebudú mať dosah na svojich elitných chlapcov, o ktorých sa dnes opierali, keď im robili politickú medvediu službu tým, že vyšetrovali len jedných a ich, tých druhých „spravodlivých“, si ani len nevšimli!

Čaputová a spol., sa za ostatné tri a pol roka dopustili toľko činnosti, ktoré sú jednoznačne zrelé pre OČTK, a je potrebné ich riadne vyšetriť, a postaviť pred riadne, nezávisle súdy, len „objektívne“ média o nich nepísali, nás o nich neinformovali, ale ich zámerne pred Slovákmi zamlčiavali!!!

A teraz nadišiel ten čas, aby sa celá slovenská verejnosť o nich dozvedela!

Takže novej Vláde SR odporúčam, ale aj ju vyzývam(!), nech si tieto aktivity týchto politikov nevšímajú, ľudí na ulici nech vnímajú, ako každého iného občana s právom zhromažďovať sa, nijako im v tom nebrániť, nijako ich nekomentovať, a už vôbec nie urážať…!

Vláde SR odporúčam, aby v tom, čo začala, neprestala, aby v SNR schválila v skrátenom legislatívnom konaní aj tieto zákony o obnove demokracie, aj na poli trestného práva!

Takže nepoľaviť, ale pokračovať bez obáv ďalej!

P.S.

K Vám občania, ktorí ste teraz na uliciach, sa vyjadrím v samostatnom článku…

A vedzte, že vôbec nie tak hulvátsky, ako ste sa vy vyjadrovali k nám, keď sme boli na uliciach počas hrôzovlád Matoviča a spol., ktorých držala umelo nad vodou, Vami tak ospevovaná Čaputová!

 

 

 

 

 

 

 

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.

Stoltenberg, NATO

VIDEO: NATO a Slovensko budú Ukrajinu podporovať na každom kroku

24.02.2024 08:00

Severoatlantická aliancia priamo vojensky nepodporuje Ukrajinu v jej boji proti ruským agresorom. No NATO sľubuje Kyjevu pokračujúcu pomoc.