Založ si blog

Čaputová vlastným politický telom bráni politické mimovládky! Preto lebo ju stvorili a tvoria aj naďalej?

A pritom brutálne klame a zavádza občanov SR!

Programové vyhlásenie Vlády SR ešte neuzrelo svetlo nášho politického sveta a už je neskutočný krik na strane „objektívnych“ médií, čo sa ešte, ako tak pochopiť dá lebo oni sú jednoducho takí, k Ficovi a spol. vždy len a výhradne – „objektívni“, ale že sa ako politicky adolescent chová aj samotná Čaputová, tak to je naozaj na pováženie!

Alebo, žeby ona už videla a čítala PVV tejto ňou novo vymenovanej Vlády SR?

Lebo keď „hlava“ štátu vypustí do éteru niečo tak politicky nekorektné, ba až zákerné, tak musí mať na to nejaký dôvod, nejaké relevantné podklady!

Či sa mýlim?

Jasné, že Čaputová ani len netuší, aká bude konečná verzia PVV, 4. Ficovej Vlády SR, ale vzhľadom na to, že je jednoznačne produktom politických mimovládok, tak sa neudržala na politickej uzde a dostala zo seba von toto – „Občania si sami, férovo transparentne vyberajú komu chcú pomôcť, komu chcú prispieť. Ak na toto má nastúpiť štát, akákoľvek vládna garnitúra alebo štátny úradník, z hľadiska transparentnosti, férovosti a objektivity, takéto niečo nedá sa zabezpečiť. Ďalšia vec, čo ma mrzí v celom tom kontexte tej debaty je, ako keby rozlišovanie neziskových na tie lepšie alebo horšie. Ja rozumiem, že súčasťou toho priestoru mimovládnych organizácií sú aj mimovládky, ktoré sa zaoberajú kontrolou, verejnou kontrolou verejnej moci. Je to tak v každej demokracií. Nám politikom to môže byť nepohodlné je to možno ten kamienok v topánke, ktorý nás často omíňa. Ale náš diskomfort je ďaleko menej významný, ako to, čo pre demokraciu tieto organizácie robia“

https://www.facebook.com/zcaputova/videos/302319982612092/

Uf!

Nuž ale toto?

Takže Čaputová nám chce nahovoriť, že na Slovensku existujú mimovládky, ktoré ju kontrolujú?!

Ktoré jej samotnej vytvárajú politický diskomfort?!

Jednoducho, že aj ona čelí neskutočnej kritike zo strany týchto politických mimovládok a ona politická chudera to musí strpieť lebo vraj pre slovenskú demokraciu je to veľmi významné!

Je toto možné?!

Takto klamať priamo do oči všetkým Slovákom!

Veď Čaputová je čistý produkt týchto politicky ladených mimovládok!

No a to, čo doslova politicky zapotila, že tieto politické mimovládky vraj žijú z 2%, ktoré im každoročne posielajú pracujúci Slováci na účet zo svojich daní, tak to je do neba volajúca lož!

Lebo ak by to tak bolo, tak potom by tieto politické mimovládky nemali žiaden problém s tým, aby zverejnili svoje príjmy (aj výdavky) a nebáli by sa toho, že ich niekto bude nazývať zahraničnými agentami, keď sú tak masívne podporované Slovákmi len a výhradne z 2%!!!

Avšak realita je úplne iná!

Tieto mimovládky nežijú z tých 2%, čo im vraj posielajú Slováci, ale výhradne z peňazí, a nie malých, ktoré dostávajú zo Západu, z USA, dokonca ako zahraničné granty – viď Kongres USA alebo peniaze Sorošovej nadácie vraj akejsi – „Otvorenej spoločnosti“…

Takže na záver mi neostáva nič iné, ako aj pri tejto Čaputovej konštatácií o politických mimovládkach konštatovať, že Čaputová klame, zavádza a to celkom cielene a vedome!

Slovenská republika nepotrebuje takéto zahraničím (Západom/USA!) platené politické mimovládky, ktoré tu podľa Čaputovej majú kontrolovať/monitorovať našu politickú scénu!

Na to sú tu občania SR, ľud SR a predovšetkým média!!!

Apropo, všetky média pôsobiace na území SR, hlavne tie, čo si hrdo hovoríte, že ste „hlavný prúd“, nie ste to náhodou vy, čo by ste mali našim politikom nastavovať dennodenne zrkadlo a to rovnakým dielom?

Na to tu potrebujeme ešte nejaké pofidérne politické mimovládky?

Ak by ste boli korektní, tak aj za tento posledný exces Čaputovej vo vzťahu k politickým mimovládkami, by ste jej nastavili politické zrkadlo, že je vo vzťahu k ním v jasnom konflikte záujmov lebo je ich jasným marketingovým produktom!!!

A toto je FAKT!!!

 

 

Ministerka Šimkovičová koná striktne v zmysle ústavy! Dezinfoscéna prská!

30.11.2023

Neexistuje (ani neexistovala) nikde na svete Vláda, ktorá by bola ideálna, a ktorej by sa nedalo nič vytknúť. A platí to aj o novej Vláde SR, ktorá vzišla z PV 2023. Ale ak je na jej konaní niečo, čo si zaslúži minimálne uznanie, ak nie pochvalu, tak je potrebné tak urobiť. A ja to dnes urobím. V dnešnom mojom článku ide o ministerku kultúry SR Martinu [...]

Začína Čaputová obracať kabát? Čo sa deje?

29.11.2023

Čaputová, by toto pred niekoľkými týždňami, mesiacmi…, neurobila za žiadnych okolností! Totiž, Čaputová sa pomaly začína stretávať so zahraničnými predstaviteľmi tých štátov, ktoré priamo neodsúdili Putina a RF za to, že vojenský vstúpili na územie Ukrajiny… Dokonca sa začína stretávať so zahraničnými predstaviteľmi tých štátov, ktoré po [...]

Ak o tomto Čaputová vedela, prečo nám to zatajila? !

27.11.2023

Čaputová sa chváli svojim výnimočným politickým a možno aj výnimočným ľudským vzťahom k Zelenskému. To znamená, žeby jej Zelenskyj nemal nič zatajovať! Zároveň je namieste si myslieť, že Čaputová má všetky informácie, ako z diania na domácej pôde, ako aj na pôde medzinárodnej! Zároveň je na mieste si oprávnene myslieť, sa domnievať, že Čaputová, ktorá [...]

Bratislava  posyp zima

Bratislava očakáva sneženie. Mesto deklaruje, že je na zimnú údržbu pripravené

01.12.2023 17:37

Mestský dispečing má pripravený komplexný, celomestský plán zásahu vrátane preventívnych posypov ešte pred samotným snežením.

Summit Klimatický COP28, čaputová

Čaputová na klimatickej konferencii v Dubaji: Ľudstvo sa rúti do priepasti

01.12.2023 17:09

Počet katastrof súvisiacich s počasím počas uplynulých štyroch desaťročí stúpol takmer trojnásobne, uviedla prezidentka.

schôdza, parlament, Michal Šimečka

Šimečka: Vláda chystá oslabenie Úradu špeciálnej prokuratúry, Fico o plánoch už rokoval v Bruseli

01.12.2023 16:36

Šéf Smeru podľa progresívcov chystá „frontálny útok“ na právny štát na Slovensku.

Irán, sneh, zima

Poľskom otriasla tragédia. Iba 14-ročné dievča umrzlo pred supermarketom

01.12.2023 16:23

Okoloidúcim nenapadlo, že by dievčine s telefónom v ruke mohlo niečo byť, píšu poľské médiá.