Založ si blog

Čaputová klame, až sa jej politické hory zelenajú!

Čaputová sa čím ďalej tým viac zamotáva do svojich klamstiev!

Dnes sa povenujem „len“ dvom jej, do neba volajúcich klamstiev!

Prvé – Čaputová na Tlačovú správu GP SR Maroša Žilinku o tom, že sa ho Čaputová na osobnom stretnutí snažila poučovať o tom, čo to vlastne je trestný čin zneužitia právomoci verejného činiteľa, ihneď po tom, čo bolo vznesené obvinenie na bývalého Prezidenta Policajného zboru Petra Kovaříka a kde sa snažila vplývať na Žilinku, že by to malo byť prehodnotené, dnes Čaputová tvrdí, že so Žilinkom sa stretla výhradne za účelom vyjasniť si napätie, ktoré medzi nimi vtedy bolo.

Naozaj? Čaputová?

A tomu máme veriť?

Na vyjasňovaní si postojov, názorov v súvislosti s akýmsi napätím, tak na to nie je za potrebné mať pri sebe písanku s poznámkami!

Ak mám niečo na srdci voči niekomu, tak mu to poviem priamo do očí a ako sa hovorí na plné ústa, bez toho, aby som si pomáhal ťahákmi!

A ak to malo byť tak, ako nás o tom Čaputová presviedča, že išlo len o vysvetľovacie resp. zmierovacie stretnutie medzi ňou a GP SR, tak prečo sa bez vedomia Žilinku, pár dni pred tým stretla s jeho podriadeným špeciálnym prokurátorom Úradu špeciálnej prokuratúry Danielom Lipšicom, ktorý ju navštívil bez vedomia jeho nadriadeného GP SR, teda potajomky?!

Na toto sa Čaputovej už „objektívne“ média nepýtajú!

Prečo?

No a okrem toho, ak by som pripustil verziu Čaputovej, že Žilinka zavádza, klame vo svojej Tlačovej správe a že pravdivá je jej verzia ich osobného stretnutia, tak nie je nič ľahšie, ako si toto overiť! JUDr. Jozef Kandera

Pretože na uvedenom stretnutí mal byť aj prvý námestník GP SR JUDr. Jozef Kandera a teda je potrebné sa aj jeho opýtať, ktoráže verzia je pravdivá.

Či tá Žilinkova alebo tá Čaputovej.

Zároveň je potrebné sa Čaputovej opýtať, či na tomto stretnutí mala aj ona niekoho zo svojho „prezidentského“ okolia, ktorý by potvrdil tu jej verziu o tomto stretnutí!

Druhé klamstvo Čaputovej, ktoré tu, v tomto mojom článku spomeniem, považujem jednoznačne toto.

Čaputová kade chodí, všade tvrdí, že ona sa v práve prebiehajúcej predvolebnej kampani pred PV 2023 nijako neangažuje a že sa do nej nenechá vtiahnuť ani krokmi, ktoré voči nej vyvíja Fico a SMER-SSD.

Naozaj? Čaputová?

Nuž a potom čo je toto? – https://www.youtube.com/watch?v=7q–BDUQvVQ&ab_channel=Bra%C5%88oZ%C3%A1vodsk%C3%BDNa%C5%BEivo

Toto je video z tohtoročných Kremnických Gagov, kde Čaputová živo diskutuje s Braňom Závodským a Ivetou Radičovou o ničom inom, ako o politike a kde jednoznačne Čaputová presadzuje progresivizmu, teda Progresívne Slovensko a odmieta politiku SMER-SSD!!!

Alebo čo je toto? – https://www.facebook.com/zcaputova/videos/844891727233499/ , toto je jeden z mnohých Čaputovej FB príspevkov, na ktorom jednoznačne ukazuje Slovákom – voličom, koho by mali voliť.

Tu Čaputová jasne hovorí resp. aj píše – „Od roku 1989 sme tu zažili rôzne ťažké chvíle, ale slovenská spoločnosť, naša občianska spoločnosť, má tak úžasný potenciál, že vždy došlo k pozitívnemu zvratu. Pravda a slušnosť možno, dočasne, v niektorých etapách dejinného vývoja, ťahajú za kratší koniec, ale nikdy neprehrajú definitívne.“

Len ten, čo nesleduje politiku, kto nesleduje kritickým okom a uchom, konanie resp. nekonanie Čaputovej si nemôže nevšimnúť v tejto jej konštatácií jasný signál pre voličov pred nadchádzajúcimi PV 2023, že aj keby SMER-SSD po týchto voľbách zostavoval Vládu SR, tak Slováci sú podľa Čaputovej tak úžasní, že to bude jav len dočasný, že síce na krátky čas bude pravda slušnosť ťahať za kratší koniec, ale že nakoniec sa všetko na dobre obráti lebo pravda a slušnosť nikdy definitívne neprehrajú!

Čaputová tým jasne dala na javo, že tá nepravda a neslušnosť je na strane SMER-SSD a jeho prípadných budúcich vládnych koaličných partnerov a že ta jej pravda a slušnosť v podobe Progresívneho Slovenska nakoniec vyhraje a nikdy nebude porazená!

Pýtam sa – toto nie je z jej strany predvolebná kampaň v neprospech jedných a v prospech druhých?

Nie je tým pádom Čaputová účastná z vlastnej vôle na predvolebnej kampani?

 

Takže áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, Čaputová klame až sa jej politické hory zelenajú, kade chodí!!!

Ministerka Šimkovičová koná striktne v zmysle ústavy! Dezinfoscéna prská!

30.11.2023

Neexistuje (ani neexistovala) nikde na svete Vláda, ktorá by bola ideálna, a ktorej by sa nedalo nič vytknúť. A platí to aj o novej Vláde SR, ktorá vzišla z PV 2023. Ale ak je na jej konaní niečo, čo si zaslúži minimálne uznanie, ak nie pochvalu, tak je potrebné tak urobiť. A ja to dnes urobím. V dnešnom mojom článku ide o ministerku kultúry SR Martinu [...]

Začína Čaputová obracať kabát? Čo sa deje?

29.11.2023

Čaputová, by toto pred niekoľkými týždňami, mesiacmi…, neurobila za žiadnych okolností! Totiž, Čaputová sa pomaly začína stretávať so zahraničnými predstaviteľmi tých štátov, ktoré priamo neodsúdili Putina a RF za to, že vojenský vstúpili na územie Ukrajiny… Dokonca sa začína stretávať so zahraničnými predstaviteľmi tých štátov, ktoré po [...]

Ak o tomto Čaputová vedela, prečo nám to zatajila? !

27.11.2023

Čaputová sa chváli svojim výnimočným politickým a možno aj výnimočným ľudským vzťahom k Zelenskému. To znamená, žeby jej Zelenskyj nemal nič zatajovať! Zároveň je namieste si myslieť, že Čaputová má všetky informácie, ako z diania na domácej pôde, ako aj na pôde medzinárodnej! Zároveň je na mieste si oprávnene myslieť, sa domnievať, že Čaputová, ktorá [...]

Summit Klimatický COP28, čaputová

Čaputová na klimatickej konferencii v Dubaji: Ľudstvo sa rúti do priepasti

01.12.2023 17:09

Počet katastrof súvisiacich s počasím počas uplynulých štyroch desaťročí stúpol takmer trojnásobne, uviedla prezidentka.

schôdza, parlament, Michal Šimečka

Šimečka: Vláda chystá oslabenie Úradu špeciálnej prokuratúry, Fico o plánoch už rokoval v Bruseli

01.12.2023 16:36

Šéf Smeru podľa progresívcov chystá „frontálny útok“ na právny štát na Slovensku.

Irán, sneh, zima

Poľskom otriasla tragédia. Iba 14-ročné dievča umrzlo pred supermarketom

01.12.2023 16:23

Okoloidúcim nenapadlo, že by dievčine s telefónom v ruke mohlo niečo byť, píšu poľské médiá.

kamióny, kolóny, hranice, vyšný komárnik, barwinek

Autodopravcovia zablokovali hraničný priechod Vyšné Nemecké, nepáči sa im dohoda medzi Ukrajinou a EÚ

01.12.2023 15:33, aktualizované: 17:00

Obmedzenie na prejazd kamiónov má trvať do odvolania.