Založ si blog

Tak čo, Monika Tódová a spol. , tromfnete Maroša Žilinku? !

Smelo do toho!

A opäť tu máme „investigatívnu“ „mega kauzu“!

„Mega kauzu“ na Maroša Žilinku lebo Maroš Žilinka je terazky GP SR a ako taký „nespratník“, si napriek odporu „demokratov“, dovoľuje plniť svoje povinnosti vyplývajúce mu zo Zákona o prokuratúre, len a výrade na základe Zákonov SR, čím si v plnom rozsahu plní svoju Ústavnú povinnosť!

Ústava SR, v Čl.149, ukladá okrem iného aj GP SR, akémukoľvek(!), toto – „Prokuratúra Slovenskej republiky chráni práva a zákonom chránené záujmy fyzických a právnických osôb a štátu.“

A keďže tak koná a koná aj v prípadoch ľudí, ktorí sú pre dnešných „vládnych“ „demokratov“ nepohodlní, rovnako nepohodlní pre „objektívne demokratické“ média, tak je potrebné ho akýmkoľvek spôsobom očierniť, pošpiniť a našiť mu „somárske uši“, nech už je to začo koľvek a o čomkoľvek, bez ohľadu na to, či to je niečo nekalé…hlavne, keď to v spoločnosti prinesie želaný/želateľný okamžitý efekt – „že Maroš Žilinka je spätý s opozíciou, s jej oligarchami…“!!!

No i stalo sa to, že „objektívne média“ vytiahli na M. Žilinku „mega kauzu“ typu – kúpa bytu od Penty!!!

Nie, nejdem tu obhajovať Maroša Žilinku lebo on žiadnu obhajobu nepotrebuje, on sa dokáže celkom v pohode obhájiť aj sám a tí, čo na neho hádžu špinu podobného typu, mu podľa môjho osobného presvedčenia a názoru, nesiahajú ani len po prach na opätkoch jeho topánok!

Ale čoho sa dotknúť chcem je to, že Maroš Žilinka, sa okamžite v tejto veci takpovediac „vyzliekol donaha“ a na FB dopodrobna opísal, ako sa k danému bytu dostal, hlavne čím ho financoval a kedy ho na svoju dospelú dcéru prepísal – https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid03Qfh7M8UCq5csbgg6eiDp5xr334qxe6eH3DDz44gviZpdS2Bcxjae8259c3YAqbjl&id=100064021966129

 

Z uvedeného je jasné, že predmetný byt kúpil za cenu, citujem z FB M. Žilinku – „Dohodnutá kúpna cena predstavovala sumu podľa verejne dostupnej ponuky, bez akýchkoľvek zliav.“

Že to financoval resp. spolu s manželkou financovali takto – „Všetky finančné prostriedky na kúpu nehnuteľnosti sme poskytli dcére s manželkou z príjmov pochádzajúcich výhradne z našich platov a z kúpnej ceny z predaja nášho 3 – izbového bytu v Piešťanoch. Všetky prevody finančných prostriedkov boli realizované bezhotovostne bankovými prevodmi.“

 

Takže pre „investigatívnych“ novinárov napr. typu Moniky Tódovej z Denníka N, by to nemal byť problém, si to preveriť/overiť po vlastných „informačných“ linkách…

 

Takže toľko k Marošovi Žilinkovi a k jeho ďalšej „mega kauze“…

 

No a teraz k tým, čo mu idú, aj takýto nekalým spôsobom po krku…

Hlavne média a ich starí známi „investigatívni“ protagonisti…

Napr. taký Denník N a jeho „novinárska“ hviezda Monika Tódová, ktorá nemá problém sa svojou „investigativitou“ dostať k materiálom, ktoré sú určené výhradne OČTK…a ktoré sa výlučne týkajú tých, ktorí sú pre bývalú opozíciu a dnešnú „vládnu“ koalíciu a ich mecenášov, doslova tŕne v očiach a ktovie v čo ešte!

 

Nuž „vážení“ „investigatívci“ zo všetkých „objektívno-demokratických“ médií, dokážete urobiť to isté, čo Maroš Žilinka?!

Alebo ho nebodaj ešte aj tromfnete?!

Nože skúste vy takto dopodrobna opísať, ako ste sa dostali k vašim lukratívnym nehnuteľnostiam!

A keď to urobíte, tak až potom máte morálne právo sa dopodrobna hrabať napr. v majetkových pomeroch dcéry Maroša Žilinku!

A že vy nie ste verejní funkcionári?

Naozaj?

A kto je verejnejší funkcionár, ak nie novinár, ktorý svojou novinárskou činnosťou v mnohých prípadoch nie len ovplyvňuje verejnú mienku, ale ju doslova deformuje a utvára na svoj resp. obraz tých, čo ho platia???!!!

Koľkých ste svojou „objektivitou“ dostali preč s politického, ale aj spoločenského života…?

A koľkých zase naopak, ste svojou „objektívnou manipuláciou“, dostali na miesta najvyššie v našom štáte?! Viď napr. Čaputovú! Nebyť vás vtedy a dnes, tak Čaputová by pravdepodobne nedosiahla ani len na pozíciu poslankyne parlamentu!

Ja viem, vám dnes ešte žiaden Zákon nepredpisuje, nenariaďuje, aby ste každoročne podávali svoje majetkové priznania, ale som hlboko presvedčený, že ta doba, kedy sa takáto zákonná úprava v našich zákonoch objaví, už nie je ďaleko…a to vás máta od večera do rána a od rána do večera…

A potom sa ukáže, či vaše príjmy, za adekvátne časové obdobie, sú adekvátne vašim majetkovým pomerom…

 

Záver:

A aby „investigatívci“ z „objektívno-demokratických“ médií sa nemuseli „prácne“ skrze svoje neodtajniteľné zdroje trápiť, akéže to Maroš Žilinka má príjmy, ta nech sa páči, tu je majetkové priznanie Maroša Žilinku za rok 2021, voľné prístupné na – https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=vnf/oznamenie&UserId=ZiliMaro , z ktorého sa dozviete, že za  rok 2021, mal M. Žilinka príjmy vo výške 70 760,00 € z výkonu verejnej funkcie a iné 0,00€.

 

PS:

Podľa „objektívno-demokratických“ médií a všetkých ich „investigatívcov“, je najhlavnejší problém ten, že danú nehnuteľnosť, ktorú Maroš Žilinka so svojou manželkou riadne, za riadnu trhovú cenu, plne zdokladovanú, akými prostriedkami resp. za aké finančné prostriedky kúpili pre svoju plnoletú dcéru, je ten, že ju stavala jedna z mnohých dcérskych resp. odnoží, spoločnosti PENTY…a že týmto je nejako nekalo M. Žilinka spojený s Jaroslavom Haščákom (mimochodom poznáme sa osobne, aj sme sa niekoľkokrát osobne stretli lebo sme vzdialená rodina, avšak už viac ako 20 rokov sme sa nevideli, nerozprávali a pravdepodobne si Slavo na mňa už ani nepamätá!), je podľa môjho presvedčenia totálny BLUD!

To každý, kto si kúpil a býva v nehnuteľnosti, ktorú postavila developerská spoločnosť PENTY, je teraz nejakým spôsobom spojený s podnikateľskou činnosťou PENTY resp. so samotným Jaroslavom Haščákom…?!

Nuž tak sa pýtam, tých dnešných „investigatívcov“, ktorý sa stavajú do polohy etalónov spoločenskej čistoty – „Vaše nehnuteľnosti v ktorých bývate, kto staval? Aká spoločnosť. Aký developeri? A prečo neskúmate investigatívne, či pozadie týchto developerov, týchto nehnuteľnosti, nie je náhodou tiež nejako prepojené na niektorého z vašich politicky, mediáne a inak nedotknuteľných miláčikov…?

Fakt, naozaj trápne, čo všetko vystrájate okolo napr. samotného M. Žilinku a to len preto lebo sa správa vo svoje funkcií GP SR, výsostne profesionálne a nedáva súdom podnety, nezákonne podnety na súdenie a následne vzatie do väzby tých, o ktorých si vy zbožne želáte žeby tam mali byť lebo vám to niekto takto nariaďuje a dobre vás za to platí?!!

A najsmutnejšie na tom všetkom je to, že časť obyvateľov SR, vám to papká aj s navijakom a potom vo voľbách, volí tak, ako volí!!!

 

 

 

Čaputová a osem „statočných demokratov“!

31.03.2023

Asi každý pozná resp. videl USA western – Sedem statočných. Film je už dostatočne „zarastený“/„bradatý“ lebo svetlo sveta uzrel v roku 1960, teda pred 63 rokmi… Vtedy sa USA kinematografia presne trafila do historických pomerov USA, aké „demokratické“ princípy sa u nich uplatňovali. Avšak si neuvedomovali, že takto „demokraticky“ sa USA administratíva po [...]

Slováci, čaká vás ďalšia vlna zdražovania. Nevadí, veď stojíme na správnej strane dejín? !

30.03.2023

Na Západe, na tom vyspelom západe EÚ to dnes medzi pracujúcim ľudom vrie, búria sa čim ďalej tým viac a tu na Slovensku pohodička! Dokonca už aj „demokraticky-objektívne“ média slovenskej, jedinej „pravdu“ píšucej mediálnej scény, to jednoducho už nemôžu držať pod mediálnou pokrievkou, viď napr. TU – „Západ sa búri ako už dávno nie…“ – [...]

„Sibyla“ Čaputová opäť v plnej „paráde“!

29.03.2023

Na Káčerovom Ministerstve zahraničných vecí slovenskej republiky sa dňa 27.3.2023 konal XXI. Ročník Hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky Slovenskej republiky, na ktorú boli pozvaní hostia, takpovediac výhradne z jedného politického súdka! Takže hovoriť o tejto konferencií, ako o demokratickej, vyváženej – nemôže byť ani len reči! Nebol tam jeden [...]

Tornádo v meste Little Rock v americkom Arkansase

Mestom Little Rock sa prehnalo tornádo, zranilo stovky ľudí

01.04.2023 00:54

Hlavným mestom amerického štátu Arkansas Little Rock na juhu USA sa v piatok prehnalo ničivé tornádo.

zelenskyj, ukrajina, heger, sanduová, plenkovič, golob

Zelenskyj na summite v Kyjeve: Buča sa musí stať "symbolom spravodlivosti"

31.03.2023 22:45

Vyhlásil to na prvé výročie stiahnutia Ruska z tohto mesta pri Kyjeve, ktoré je teraz stelesnením obvinení z ruských vojnových zločinov.

Andrew Tate

Kontroverzného influencera Tatea a jeho brata premiestnia do domáceho väzenia

31.03.2023 22:38

Bratia Tateovci a dve Rumunky údajne pašovali, najímali a zneužívali ženy a nútili ich k výrobe pornografie na účel zisku.

obilie

Päť krajín EÚ vrátane Slovenska požaduje obmedzenie dovozu ukrajinského obilia

31.03.2023 21:00

Krajiny adresovali list šéfke Európskej komisie Leyenovej. K výzve sa pridal aj Heger.