Založ si blog

Boja sa, lebo vedia, že Robert Fico už nebude môcť cúvnuť ani obrátiť!

Tento môj názorový článok nie len a výhradne o Robertovi Ficovi, o SMER-SSD, ale je v podstate, aj o tej časti slovenskej opozície, ktorá je jasne v protiklade k dnešnej „vládnej“ koalície a v protiklade tých politických subjektov, ktoré stoja buď tvrdo na strane neoliberalizmu resp. sa k nemu prikláňajú.

 

Ale na príklade Roberta Fica to bude najzrozumiteľnejšie.

Dnes Matovič a spol., ale aj Čaputová a spol. unisono strašia národ slovenský, ľud slovenský, že ak padne zbytok dnešnej „vlády“ SR, tak tu na mnoho rokov dopredu, môže zavládnuť opäť korupcia, zločin, kriminalita politikov a podobné doslova bludy.

Že sa vráti vláda Smeru, fašistov, extrémistov, dezolátov, hoaxerov, rusofilov, EÚfóbov, USAfóbov, NATOfóbov a iné „zlé sily“!

 

Takže k veci.

 

Poniektorí moji tvrdí kritici ma pod mojimi článkami, v ktorých sa venujem predovšetkým téme covidu, covid opatrení, ktoré tu na nás zaviedla táto vláda“ za značnej podpory/pomoci samotnej Čaputovej, tvrdo atakujú, že ak by bol v čase prepuknutia „svetovej covid pandémie“ Robert Fico spolu so svojimi koaličnými partnermi, tak by zavádzal rovnaké kovid opatrenia a rovnako by gniavil tento národ, ako to robila „vláda“ Igora Matoviča za jasnej podpory Čaputovej.

Dobre, nebudem oponovať lebo toto je hypotetická predstava resp. hodnotenie niečoho, čo by bolo keby bolo.

Naozaj neviem a možno aj áno i keď možno v inej farbe…

Ale, čo je podstatné je to, že Robert Fico, SMER-SSD a iné politické subjekty opozičné, sa k týmto pandemickym témam správali úplne inak, podľa môjho názoru rozumne, uvážene a nechceli nič iné len to, aby sa vo verejnom priestore o covide, o covid opatreniach, o covid vakcinácií, viedla diskusia všetkých názorových prúdov, či už odborných alebo spoločenských, a aby sa ľuďom dalo na výber, ako chcú prežiť danú „covid pandémiu“.

Je jasné, že Robert Fico, ak by sa opäť stal so svojim SMER-SSD súčasťou novej Vlády SR po nadchádzajúcich PV, tak by v tejto téme nemohol otočiť lebo toto by bol už naozaj jeho politický koniec!

A áno, tohto sa dnešná politická garnitúra, ktorá nám tu „vládne“ tvrdou nedemokratickou rukou, bojí lebo by vyšli na javo všakovaké zaujímavé veci!

 

Druhá téma, kde ma moji kritici konfrontujú s tým, že ako by sa po 24. februári 2022 zachoval Robert Fico vo vzťahu k Ukrajinsko/Ruskému konfliktu a tvrdia, žeby rovnako zobal z politickej ruky Washingtonu, Bruselu a NATO.

Taktiež ťažko na túto otázku odpovedať jednoznačne, ale opäť nie je podstatné čoby bolo keby bolo, ale čo je a hlavne čo bude!

A aj tu sa Robert Fico a iné politické opozičné subjekty jasne postavili na stranu rozumu, rozvážnosti a odmietajú riešiť konflikt na východ od nás „mierovými“ prostriedkami, teda posielaním zbraní Zelenskému…

 

Takže aj tu, ak sa Robert Fico a iná dnešná politická opozícia dostane k moci po nadchádzajúcich PV, už nebudú môcť otočiť, ani v tejto otázke lebo ak áno, tak to by znamenalo veľmi rýchli koniec ich politickej kariéry resp. politickej existencie, ako takej.

 

No a toho sa boja ešte väčšmi, dnešní naši „vládni“ zapredanci USA administratíve spolu so svojou „prezidentkou“ Čaputovou!

 

Lebo ak by sa takto po PV stalo, tak je v EÚ ešte tvrdší oriešok pre USA administratívu a EÚ Bruselskú byrokraciu, ako je dnešné suverénne Maďarsko.

 

Verím, že rozhľadený občan-volič SR pochopil, čo som chcel týmto článkom naznačiť resp. na čo som chcel jasne poukázať.

A tým, čo nepochopili resp. nechceli pochopiť, tak tým ešte raz a stručne – práve preto, čo by sa na Slovensku dialo, ak by sa k moci dostali tie politické subjekty, ktoré opisujem vyššie v texte, sa dnes všade médiach, tých jediných „objektívnych“, o nich píše, že sú skazou pre SR a je potrebné ich čo najviac kriminalizovať a dehonestovať…

Ale týmto si občan-volič svoj politický zrak a svoje politické vedomie nenechaj zatemniť…!!!

 

Boli to Američania, čo skrze Čaputovú, presadili aby „predčasné“ PV na Slovensku, sa konali až 30. 9. 2023?

07.02.2023

Pod „Američania“, rozumej terajšia USA administratíva. Moja otázka v názve môjho dnešného názorového článku samozrejme smeruje hlavne do „prezidentského“ paláca „našej“ „prezidentky“ „všetkých“ Slovákov… Vysvetlenie mojej domnienky… Akosi, sa dnešná „vládna“ moc, ale aj Čaputová, vyhýbajú otázke, kto prišiel s návrhom, aby sa [...]

Odkaz Čaputovej, Hegera a spol. všetkým Slovákom – „Sme valiace sa kamene. . . “

05.02.2023

Áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, sú dnešní slovenskí mocní pre všetok pospolití ľud slovenský, ako tie valiace sa kamene… Sú lebo majú nad/za sebou ochranu Bruselu a predovšetkým Washingtonu?! Pre dnešný článok, môj názor, som sa inšpiroval piesňou od skupiny Elán (akosi sa táto pieseň v našich „objektívnych“ „demokratických“ médiach [...]

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

05.02.2023

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?! RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru! RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska [...]

Viliam Karas, minister spravodlivosti

Nižšie tresty pre užívateľov drog či menej recidivistov. Karas dokončil nový Trestný zákon

07.02.2023 15:40

Ministerstvo navrhuje sprísniť aj tresty pre vodičov pod vplyvom alkoholu. Ak niekto nafúka nad jedno promile, môže ísť rovno do väzenia.

ruskí vojaci

Viac ako tisíc mŕtvych. Rusi ešte taký zlý deň na Ukrajine nemali

07.02.2023 15:35

Ukrajina uviedla, že posledných 24 hodín bolo pre ruské jednotky doteraz najhorších od invázie, ktorá sa začala 24. februára 2022.

Horváth

Odsedieť si má doživotie. ŠTS bude musieť „Hrobárovi“ sátorovcov vinu opäť dokázať

07.02.2023 13:55

Lehela Horvátha ešte v septembri 2022 oslobodil spod doživotného trestu Najvyšší súd.

Michal Handzuš, Banská Bystrica, protest

Hanba, fuj, kričali ľudia na radnicu. Exhokejista Handzuš spôsobil v Bystrici rozruch

07.02.2023 13:34

Zhruba dvesto nádejných hokejistov protestovalo na banskobystrickom mestskom úrade. Spolu s Michalom Handzušom poukazujú na likvidačný postup samosprávy, ktorá chce od nich vysoký poplatok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,100
Celková čítanosť: 10060931x
Priemerná čítanosť článkov: 9146x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy