Založ si blog

O 5 minút 12 – 04. 12. 2022 – politické najbahnovejšie bahno!

Ostatná politická diskusia na RTVS O 5 minút 12 bola pre mňa osobne to najbahnovejšie bahno, aké za posledné mesiace RTVS predviedla s moderátorom Marekom Makarom (MM) v tejto politickej relácií.

V hlavnej úlohe tu vystúpila Čaputová s neskoršími komparzistami – Darina Malová – profesorka politológie, Miloslav Bahna – riaditeľ Sociologického ústavu SAV.

 

Celé toto politické bahenné dno RTVS začalo tým, že MM sám „diskutoval“ s Čaputovou a to tak servilne, že samotná Čaputová musela začať svoje odpovede na jeho komentované otázky veľakrát takto – „Presne ako hovoríte“!!!

Teda moderátor MM bol až tak votretý do priazne Čaputovej svojimi servilnými komentovanými otázkami, že ani samotná Čaputová by to lepšie vo svojich odpovediach neokomentovala, ako on!

Celá relácia sa niesla v duchu, že Čaputová je ta najlepšia, najčistejšia politická duša na súčasnej slovenskej politickej scéne, že ona sama sa radí medzi demokratických politikov na Slovensku, a že ona to má veľmi ťažké lebo zatiaľ čo ona sa musí vyjadrovať a riadiť len a výhradne na základe pravdy a faktov, tak dnešná politická opozícia, sa môže opierať o kade čo, teda podľa Čaputovej, o dezinformácie, hoaxy, výmysly atď.

Niečo nehorázne!

Takže názor dnešnej politickej opozície je pre Čaputovú niečo absolútne neakceptovateľné lebo pravdu má len ona! Len ona má prístup k faktom a tí ostaní, tá pre ňu samotnú, nenávidená opozícia, len klame, zavádza a čerpá informácie z takých zdrojov, ktoré nie sú postavené na faktoch!

To je čo za politický HNUS?

Potom sa Čaputová dostala až do takého tranzu, samozrejme keď jej servilný MM nahral komentovanou otázkou, kde spomenul „teroristický“ čin na Zámockej v Bratislave, že Čaputiová sa toho okamžite chytila a takmer so slzami v očiach vyriekla slová v zmysle, že – „My sme o tejto nenávisti voči LGBTI vedeli…“!

Naozaj? Čaputová vedela niečo o nenávisti voči tým, čo chodili, chodia do danej lokality v Bratislave – do Teplárne a NEKONALA?

Nuž tak potom je vinná resp. minimálne spoluzodpovedná za to, čo sa tam udialo!

Podľa Čapovej, vraj na Slovensku je obrovská nenávisť voči LGBT…

Nie, Čaputová, nie je, nikdy nebola a ani nikdy nebude, keď to vy a vám podobní nebudete takto neadekvátne rozdúchavať!!!

Samozrejme, Čaputová sa pochválila, že vraj už väčšia časť slovenskej spoločnosti pozitívne vníma jej zahraničnú politiku vo vzťahu k Ukrajine a Rusku.

Vraj už väčšina ľudu slovenského chápe, že bolo a je dobre, že posielame na Ukrajinu všetko vojenské čo máme a aj to čo nemáme, ale sa preto neúmerne zadlžujeme, a že je dobré aj to, že sme sa sami od seba odstrihli od životne dôležitých energetických nosičov, ktoré k nám prúdili z Ruska v množstvách, ktoré nám zabezpečovali riadny chod ekonomiky, života…!!!

Nuž tak toto je len fantazmagória v hlave Čaputovej a praje si, aby to bola pravda! Nuž podľa môjho hlbokého presvedčenia to pravda nie je a najbližšie obdobie jej to ľud slovenský dokáže!

Nuž áno, Čaputová dostala opäť nepredstaviteľne veľký politický priestor, na jednostrannú politickú neoliberálnu propagandu na obrazovkách RTVS, ktorú si platíme všetci z našich daní a to za jasnej servilnej spoluúčasti moderátora MM!!!

V druhej časti tejto relácie dostali slovo „oponenti“ Čaputovej…!

Ako prvá dostala slovo prof. Malová a po prvých dvoch vetách bolo jasné, prečo tam je!

Keď táto pani povie, že Čaputovej Správa o stave SR bola vyvážená a politicky neadresná, hlavne k dnešnej slovenskej opozícií, tak v tej chvíli na Slovensku spadol, doslova sa zrútil demokratický politický strop!

Veď Čaputovej Správa bola voči dnešnej politickej opozícií tak adresná, že už ani adresnejšia nemôže byť! To si nikto nevšimol, že Čaputová narážala hlavne na SMER-SSD, na Fica, na Blahu…???

Takže komentovať ďalej prejav tejto pani, ktorá je jednostranne na strane Čaputovej nemá význam!

No a pán Bahna?

Nuž ani neviem načo tam vlastne bol? Naozaj, neviem. Veď on dokopy nepovedal nič, čoby vo svojej otázke na neho, nekonštatoval samotný MM a čo vo svojich, voči Čaputovej, jasne podporných „objektívnych“ odpovediach nepovedala prof. Malová…

 

Takže na záver k tejto ostatnej politickej relácií RTVS O 5 minút 12 s Čaputovou a jej politickým komparzom, môžem skonštatovať, že pre mňa osobne to bolo naozaj to najbahennejšie politicko-propagandistické bahno, ktoré RTVS opäť vyprodukovala za naše peniaze!

 

PS:

 

„Len“ tak na okraj, aby bolo jasné kam je potrebné zaradiť prof. Malovú vo vzťahu k samotnej Čapututovej, ktorá bola v danej RTVS relácií „objektívne“ zhodnotiť Čaputovej Správu o stave SR.

Dávam Ti občan-volič SR do pozornosti tieto dva články o názoroch prof. Malovej z nedávnej minulosti.

 

Prvý – 3 mesiace pred PV 2020 – 21.12.2019 – zverejnený pod názvom – „Politologička hodnotí pôsobenie vlády: Pod vedením Smeru-SD bolo nesystémové“ – https://www.topky.sk/cl/100535/1847697/Politologicka-hodnoti-posobenie-vlady–Pod-vedenim-Smeru-SD-bolo-nesystemove

 

Druhý – len niečo viac, ako 2 mesiace pred PV 2020 – 16.1.2020 – zverejnený pod názvom – „Politologička má jasno: Žiadosť Pellegriniho kabinetu je otvorený útok na prezidentku“ – https://www.topky.sk/cl/100535/1853295/Politologicka-ma-jasno–Ziadost-Pellegriniho-kabinetu-je-otvoreny-utok-na-prezidentku

 

Tak čo občan-volič, ešte stále si si istý, že ťa, aj RTVS, tebou povinne platená, „objektívne“ a „nestranne“ informuje a že tebou nemanipuluje???

 

 

 

 

 

 

Boli to Američania, čo skrze Čaputovú, presadili aby „predčasné“ PV na Slovensku, sa konali až 30. 9. 2023?

07.02.2023

Pod „Američania“, rozumej terajšia USA administratíva. Moja otázka v názve môjho dnešného názorového článku samozrejme smeruje hlavne do „prezidentského“ paláca „našej“ „prezidentky“ „všetkých“ Slovákov… Vysvetlenie mojej domnienky… Akosi, sa dnešná „vládna“ moc, ale aj Čaputová, vyhýbajú otázke, kto prišiel s návrhom, aby sa [...]

Odkaz Čaputovej, Hegera a spol. všetkým Slovákom – „Sme valiace sa kamene. . . “

05.02.2023

Áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, sú dnešní slovenskí mocní pre všetok pospolití ľud slovenský, ako tie valiace sa kamene… Sú lebo majú nad/za sebou ochranu Bruselu a predovšetkým Washingtonu?! Pre dnešný článok, môj názor, som sa inšpiroval piesňou od skupiny Elán (akosi sa táto pieseň v našich „objektívnych“ „demokratických“ médiach [...]

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

05.02.2023

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?! RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru! RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska [...]

SR MHD Košice výstražný štrajk KEX

Košická MHD sa vo februári zastaví. Odborári avizujú ostrý štrajk

07.02.2023 16:35

Zo štrajku by odborári upustili, ak by dostali výhodnú ponuku od mesta.

Viliam Karas, minister spravodlivosti

Nižšie tresty pre užívateľov drog či menej recidivistov. Karas dokončil nový Trestný zákon

07.02.2023 15:40

Ministerstvo navrhuje sprísniť aj tresty pre vodičov pod vplyvom alkoholu. Ak niekto nafúka nad jedno promile, môže ísť rovno do väzenia.

ruskí vojaci

Viac ako tisíc mŕtvych. Rusi ešte taký zlý deň na Ukrajine nemali

07.02.2023 15:35

Ukrajina uviedla, že posledných 24 hodín bolo pre ruské jednotky doteraz najhorších od invázie, ktorá sa začala 24. februára 2022.

Horváth

Odsedieť si má doživotie. ŠTS bude musieť „Hrobárovi“ sátorovcov vinu opäť dokázať

07.02.2023 13:55

Lehela Horvátha ešte v septembri 2022 oslobodil spod doživotného trestu Najvyšší súd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,100
Celková čítanosť: 10061007x
Priemerná čítanosť článkov: 9146x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy