Založ si blog

Parlamentná opozícia, dnes o 13: 00 hod. dajte Čaputovej pocítiť akou je „prezidentkou“ a kde by malo byť jej miesto na našej politickej scéne!

Dnes o 13:00 hod. sa Čaputová postaví pred poslancov slovenského národného parlamentu a vystúpi so „svojou“ „októbrovou“ Správou o stave republiky.

 

„októbrovou“ preto lebo toto bol jej prvotný zámer, kedy mala v parlamente predniesť „svoju“ Správu o stave republiky,  dôkaz napr. TU – „Prezidentka vystúpi so správou o stave republiky v októbri“ – https://www.teraz.sk/slovensko/prezidentka-vystupi-so-spravou-o-stave/662994-clanok.html

 

Čo ju tak zdržalo???

Malo sa za tu dobu ešte niečo udiať, čo musí byť obsahom „jej“ Správy o stave SR?!

 

Zatiaľ sa môžem len domnievať, ale isto iste to bude zrejme z toho, čo prečíta dnes o 13:00 hod. v pléne slovenského národného parlamentu a teda obsahu „jej“ precitliveného prejavu, sa budem podrobnejšie venovať až následne!

 

Dnes chcem o niečom inom.

 

Týmto mojim článkom, vyzývam tú časť opozičných poslancov parlamentu SR, ktorí už niekoľkokrát boli Čaputovej pred „jej“ palácom odkázať, čo si o nej myslia, čo si o nej myslia tí občania SR, ktorí sa na týchto demonštráciách, protestoch zúčastnili/zúčastňovali a nie len pred „jej“ palácom, ale aj inde po Slovensku, aby jej za nás naživo, dali jasne/hlasne najavo, všetky tie vaše/naše výhrady voči jej domácej, ale aj zahraničnej „politicko-štátnickej“ činnosti, ktoré robí/vykonáva v „národno-štátnom záujme“ SR…!!!

 

Je zrejme, že v čase, kedy opozícia protestovala pred Čaputovej „prezidentským“ palácom, sa ona v ňom nenachádzala a tak si to nemohla (nechcela, nemala tu silu, si to ísť osobne vonku vypočuť lebo presadzuje tie „správne“ hodnoty, výhradne v národno-štátnom záujme SR?!) naživo  vypočuť.

Avšak dnes o 13:00 hod. v parlamente SR, si to vypočuť môže a to v priamom prenose pred všetkými občanmi SR!

Parlamentnej opozícií, ktorá je v absolútnom politickom rozpore s Čaputovou, odporúčam, keď nechcú pred svojimi voličmi a sympatizantmi stratiť svoju tvár, tvár z pouličných protestoch pred prezidentským palácom, kde boli nielen hlasní, ale aj nadmieru kritickí, aby počas jej vystúpenia neodchádzali z rokovacej sály, ale aby tam zotrvali a počas jej vystúpenia so „svojou“ Správou o stave SR, jej zakaždým, rázne a nahlas (pískaním, dupotaním, búchaním o lavice a pod. a to už pri samotnom vstupe do rokovacej sály) dali jasne na javo, že s tým, čo číta nesúhlasia, že nesúhlasia s jej vnútornou politikou, ani politikou na vonok SR…!!!

A nie, nie je to prejav neúcty, ba ani prejav chrapúnstva, to žiadnom prípade NIE!

Toto je prejav slovenskej politickej opozície o tom, že s ňou absolútne nesúhlasia, že Čaputová značnú časť slovenskej opozície nielenže totálne ignoruje, ale ju aj dehonestuje, doslova sama osobne kriminalizuje (viď. poslanec parlamentu SR – Ľuboš Blaha!), nerokuje s ňou, nestretáva sa s ňou…!!!

 

Áno, dnes opoziční poslanci nášho slovenského národného parlamentu, máte možnosť (tak ju nepremárnite!), aby ste za nás všetkých, čo s Čaputovej politikou nesúhlasíme, čo si ju na pozícii hlavy nášho suverénneho štátu neprajeme a nie je nás málo (predpokladám, že všetci tí čo ju v marci 2019 nevolili, teda viac ako  76%!!!, možno pribudli aj ďalší z tých, čo ju vtedy volili…) jej ukázať vašu/našu nespokojnosť s jej výkonom „prezidentských“ povinnosti a právomoci!

 

V Ý Z V A :

 

VÁŽENÍ PARLAMENTNÍ OPOZOČNÍ POSLACI, TEJ ČASTI OPOZÍCIE, KTORÍ STE JEDOZNAČNE POLITICKI VYHRANENÍ VOČI POLITICKEJ ČINNOSTI ČAPUTOVEJ NA POZÍCII „prezidentky“ SLOVENSKEJ REPUBLIKY, DNES POČAS JEJ VYSTÚPENIA V ROKOVACEJ SÁLE NÁŠHO SLOVENSKÉHO NÁRODNÉHO PARLAMENTU JEJ DAJTE JASNE NAJAVO ZA VÁS/ZA NÁS VĚSTKÝCH, ŽE STAČILO A ŽE JE NAČASE, ABY NA POZÍCII HLAVY NAŠEJ DRAHEJ VLASTI SKONČILA!!!

Boli to Američania, čo skrze Čaputovú, presadili aby „predčasné“ PV na Slovensku, sa konali až 30. 9. 2023?

07.02.2023

Pod „Američania“, rozumej terajšia USA administratíva. Moja otázka v názve môjho dnešného názorového článku samozrejme smeruje hlavne do „prezidentského“ paláca „našej“ „prezidentky“ „všetkých“ Slovákov… Vysvetlenie mojej domnienky… Akosi, sa dnešná „vládna“ moc, ale aj Čaputová, vyhýbajú otázke, kto prišiel s návrhom, aby sa [...]

Odkaz Čaputovej, Hegera a spol. všetkým Slovákom – „Sme valiace sa kamene. . . “

05.02.2023

Áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, sú dnešní slovenskí mocní pre všetok pospolití ľud slovenský, ako tie valiace sa kamene… Sú lebo majú nad/za sebou ochranu Bruselu a predovšetkým Washingtonu?! Pre dnešný článok, môj názor, som sa inšpiroval piesňou od skupiny Elán (akosi sa táto pieseň v našich „objektívnych“ „demokratických“ médiach [...]

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

05.02.2023

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?! RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru! RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska [...]

Viliam Karas, minister spravodlivosti

Nižšie tresty pre užívateľov drog či menej recidivistov. Karas dokončil nový Trestný zákon

07.02.2023 15:40

Ministerstvo navrhuje sprísniť aj tresty pre vodičov pod vplyvom alkoholu. Ak niekto nafúka nad jedno promile, môže ísť rovno do väzenia.

ruskí vojaci

Viac ako tisíc mŕtvych. Rusi ešte taký zlý deň na Ukrajine nemali

07.02.2023 15:35

Ukrajina uviedla, že posledných 24 hodín bolo pre ruské jednotky doteraz najhorších od invázie, ktorá sa začala 24. februára 2022.

Horváth

Odsedieť si má doživotie. ŠTS bude musieť „Hrobárovi“ sátorovcov vinu opäť dokázať

07.02.2023 13:55

Lehela Horvátha ešte v septembri 2022 oslobodil spod doživotného trestu Najvyšší súd.

Michal Handzuš, Banská Bystrica, protest

Hanba, fuj, kričali ľudia na radnicu. Exhokejista Handzuš spôsobil v Bystrici rozruch

07.02.2023 13:34

Zhruba dvesto nádejných hokejistov protestovalo na banskobystrickom mestskom úrade. Spolu s Michalom Handzušom poukazujú na likvidačný postup samosprávy, ktorá chce od nich vysoký poplatok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,100
Celková čítanosť: 10060635x
Priemerná čítanosť článkov: 9146x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy