Založ si blog

Víkend jasne potvrdil, že jedinou alternatívou pre SR, sú predčasné Parlamentné voľby!

Kto aspoň okrajovo zachytil, čo i len jednu z politických debát za ostatný víkend v „našich objektívnych“ médiach, musí jasne  a objektívne priznať, že niet inej cesty, ako vyjsť z tohto marazmu, ako len a výhradne predčasné PV.

Takže žiadne nové vymenovanie „novej“ vlády na pôdoryse terajšieho parlamentu, ba ani vymenovanie úradníckej vlády, ktorá by mala „vládnuť“ do riadneho termínu parlamentných volieb!

Toto je môj odkaz do „prezidentskej“ kancelárie samotnej „prezidentke“ Čaputovej, ktorú si svet mýli s jej milým a so Slovinskom…a ona to považuje za zábavné a jej naklonené !naše slovenské“ média to dokonca považujú za vtipné!!!

HNUS a ŠKANDÁL!

 

Tak napríklad moderátor V politike na TA3 (Richard Dírer), sa nechal počuť, že ich nedeľná politická debata bude, okrem iného aj o tom, ako zabrániť šíreniu ruskej propagandy na území SR!!!

To čo je za idotizmus?

To tu máme len a výhradne ruskú propagandu?

A kde je tá pro USA  teda USA a pro Bruselská teda Bruselská propaganda?

Tá tu nie je?!

Tieto tu ne sú?!

Pán Dírer, túto pro USA a pro Bruselskú propagandu tu máme šíriacu sa ihneď od 18.11.1989…a stále sa zväčšuje a nadobúda obludných rozmerov a to takým tempom, že dnes sa už ani nedá hovoriť o pro USA a pro Bruselskej propagande, ale rovno o ich diktáte, ako máme žiť, koho máme bezbreho velebiť a koho máme na smrť nenávidieť, koho voliť, koho nevoliť atď., atď.!!!

V ďalšom priebehu tejto diskusie sa Dérer nechal počuť, keď sa pýtal tam prítomného politika za SMER-SSD (Richard Takáč), kde on, moderátor politickej diskusie na TA3(!), má istotu, že keď sa budú konať predčasné PV, že SMR-SSD po nich nepôjde do povolebnej vládnej spolupráce s extrémistami, fašistami a tak pod.

Toto je čo za novinársky amaterizmus?

Čo je toto za manipulatívna otázka?

Tak aby ste „pán novinár/moderátor“ Dírer vedeli, tak po predčasných PV, bude zostavená len a výhradne taká vláda, o ktorej v slobodných (naozaj budú slobodné?) PV rozhodne slobodný občan – volič SR!!!

A nikto iný!

Takže vyhradzovať si z vašej strany teraz pred PV, právo na akúsi „istotu“, kto s kým po PV a za akých podmienok je nanajvýš, ak to pomenujem jemne, nedemokratické, ba priam z úst moderátora TV s celoštátnym dosahom, doslova slovenského voliča urážajúce!

Takže áno, aj preto je potrebné ,aby sa konali predčasné PV, aby sa upravil Zákon o médiach, tak aby sa do politických debát dostali všetci politici, za tie politické subjekty, ktoré boli v PV zvolené do SNR, aby si moderátori resp. politickí oponenti nevyberali, koho do diskusie áno a koho nie, aby daný politik vedel jasne zareagovať na takéto a podobné excesy „objektívnych“ politických moderátorov…!

A teraz stručne konkrétnejšie.

Už v Sobotných dialógoch na SRo, sa Milan Krajniak, terajší „minister“ práce, rodiny a sociálnych vecí, teda člen „vlády“ SR, jasne vyjadril, že EE máme preto takú drahú lebo platíme za Nemecky idiotizmus v podobe toho, že si odstavili atómové elektrárne a majú jej málo!

Takže Krajniak jasne vyvrátil blud, že EE máme preto takú drahú lebo Putin lebo Ruská federácia lebo vojna na Ukrajine…

Ešte raz, EE je pre Slovákov, preto taká drahá lebo Nemecká „zelená“ politika a Nemci, a celý „úžasný“ „zelený“ Západ, vykúpil na dva roky dopredu všetku EE vyprodukovanú na území SR lebo jej majú málo preto lebo si odstavili totálne hlúpo jadrovú výrobu EE…!!!

 

Ďalší blud a vedomá manipulácia zaznela z úst Igora Matoviča na RTVS v O 5 minút 12, že na Slovensku zomieralo na C-19 preto toľko ľudí lebo sa nenechali covid experimentálne zaočkovať, čomu podľa neho je na vine celá slovenská opozícia!

A „objektívny“ moderátor Marek Makara nič, tíško, mlčal…

Takže nie preto umierali ľudia „na“ C-19, že takmer presne pred dvoma rokmi (31.10/1.11 2020!) ich Igor Matovič a spol. vyhnali na prvé celoplošné covid psie AG testovanie, kedy ešte experimentálne C-19 vakcíny neboli na našom „medicínskom“ trhu, ale podľa Matoviča preto ľudia umierali ihneď po tomto prvom celoplošnom testovaní lebo sa týmito experimentálnymi vakcínami nedali experimentálne zaočkovať!!!

 

Naozaj počas tohto víkendu zaznelo z úst „objektívnych moderátorov“ „našich“ médií a z úst „vládnych“ politikov (ak sa o nich dá vôbec hovoriť ako o politikoch) toľko bludov, nezmyslov, zavádzaní, manipulácií…, že jediným východiskom je resp. sú, predčasné parlamentné voľby, podľa možnosti čo najskôr!!!

 

Samozrejme, že v mojich ďalších názorových článkoch sa tým ich bludom budem podrobnejšie zaoberať a podrobnejšie ich rozoberiem…

 

 

 

 

Boli to Američania, čo skrze Čaputovú, presadili aby „predčasné“ PV na Slovensku, sa konali až 30. 9. 2023?

07.02.2023

Pod „Američania“, rozumej terajšia USA administratíva. Moja otázka v názve môjho dnešného názorového článku samozrejme smeruje hlavne do „prezidentského“ paláca „našej“ „prezidentky“ „všetkých“ Slovákov… Vysvetlenie mojej domnienky… Akosi, sa dnešná „vládna“ moc, ale aj Čaputová, vyhýbajú otázke, kto prišiel s návrhom, aby sa [...]

Odkaz Čaputovej, Hegera a spol. všetkým Slovákom – „Sme valiace sa kamene. . . “

05.02.2023

Áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, sú dnešní slovenskí mocní pre všetok pospolití ľud slovenský, ako tie valiace sa kamene… Sú lebo majú nad/za sebou ochranu Bruselu a predovšetkým Washingtonu?! Pre dnešný článok, môj názor, som sa inšpiroval piesňou od skupiny Elán (akosi sa táto pieseň v našich „objektívnych“ „demokratických“ médiach [...]

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

05.02.2023

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?! RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru! RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska [...]

Horváth

Odsedieť si má doživotie. ŠTS bude musieť „Hrobárovi“ sátorovcov vinu opäť dokázať

07.02.2023 13:55

Lehela Horvátha ešte v septembri 2022 oslobodil spod doživotného trestu Najvyšší súd.

Michal Handzuš, Banská Bystrica, protest

Hanba, fuj, kričali ľudia na radnicu. Exhokejista Handzuš spôsobil v Bystrici rozruch

07.02.2023 13:34

Zhruba dvesto nádejných hokejistov protestovalo na banskobystrickom mestskom úrade. Spolu s Michalom Handzušom poukazujú na likvidačný postup samosprávy, ktorá chce od nich vysoký poplatok.

univerzitna nemocnica bratislava, mickiewiczova,

Nová rana pre štát: Lekári a sestry hromadne odchádzajú. Lákajú ich Bory

07.02.2023 13:20

Bratislavské nemocnice musia riešiť výpovede lekárov a sestier.

Voľby 2022 Žehra

Voliť neprišli, hlas ale „odovzdali“. Voľby starostu v Žehre sú neplatné

07.02.2023 12:53

Voľby odporovali ústavným princípom tvorby orgánov samosprávy obce, skonštatoval NSS.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,100
Celková čítanosť: 10060270x
Priemerná čítanosť článkov: 9146x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy