Založ si blog

Víkend jasne potvrdil, že jedinou alternatívou pre SR, sú predčasné Parlamentné voľby!

Kto aspoň okrajovo zachytil, čo i len jednu z politických debát za ostatný víkend v „našich objektívnych“ médiach, musí jasne  a objektívne priznať, že niet inej cesty, ako vyjsť z tohto marazmu, ako len a výhradne predčasné PV.

Takže žiadne nové vymenovanie „novej“ vlády na pôdoryse terajšieho parlamentu, ba ani vymenovanie úradníckej vlády, ktorá by mala „vládnuť“ do riadneho termínu parlamentných volieb!

Toto je môj odkaz do „prezidentskej“ kancelárie samotnej „prezidentke“ Čaputovej, ktorú si svet mýli s jej milým a so Slovinskom…a ona to považuje za zábavné a jej naklonené !naše slovenské“ média to dokonca považujú za vtipné!!!

HNUS a ŠKANDÁL!

 

Tak napríklad moderátor V politike na TA3 (Richard Dírer), sa nechal počuť, že ich nedeľná politická debata bude, okrem iného aj o tom, ako zabrániť šíreniu ruskej propagandy na území SR!!!

To čo je za idotizmus?

To tu máme len a výhradne ruskú propagandu?

A kde je tá pro USA  teda USA a pro Bruselská teda Bruselská propaganda?

Tá tu nie je?!

Tieto tu ne sú?!

Pán Dírer, túto pro USA a pro Bruselskú propagandu tu máme šíriacu sa ihneď od 18.11.1989…a stále sa zväčšuje a nadobúda obludných rozmerov a to takým tempom, že dnes sa už ani nedá hovoriť o pro USA a pro Bruselskej propagande, ale rovno o ich diktáte, ako máme žiť, koho máme bezbreho velebiť a koho máme na smrť nenávidieť, koho voliť, koho nevoliť atď., atď.!!!

V ďalšom priebehu tejto diskusie sa Dérer nechal počuť, keď sa pýtal tam prítomného politika za SMER-SSD (Richard Takáč), kde on, moderátor politickej diskusie na TA3(!), má istotu, že keď sa budú konať predčasné PV, že SMR-SSD po nich nepôjde do povolebnej vládnej spolupráce s extrémistami, fašistami a tak pod.

Toto je čo za novinársky amaterizmus?

Čo je toto za manipulatívna otázka?

Tak aby ste „pán novinár/moderátor“ Dírer vedeli, tak po predčasných PV, bude zostavená len a výhradne taká vláda, o ktorej v slobodných (naozaj budú slobodné?) PV rozhodne slobodný občan – volič SR!!!

A nikto iný!

Takže vyhradzovať si z vašej strany teraz pred PV, právo na akúsi „istotu“, kto s kým po PV a za akých podmienok je nanajvýš, ak to pomenujem jemne, nedemokratické, ba priam z úst moderátora TV s celoštátnym dosahom, doslova slovenského voliča urážajúce!

Takže áno, aj preto je potrebné ,aby sa konali predčasné PV, aby sa upravil Zákon o médiach, tak aby sa do politických debát dostali všetci politici, za tie politické subjekty, ktoré boli v PV zvolené do SNR, aby si moderátori resp. politickí oponenti nevyberali, koho do diskusie áno a koho nie, aby daný politik vedel jasne zareagovať na takéto a podobné excesy „objektívnych“ politických moderátorov…!

A teraz stručne konkrétnejšie.

Už v Sobotných dialógoch na SRo, sa Milan Krajniak, terajší „minister“ práce, rodiny a sociálnych vecí, teda člen „vlády“ SR, jasne vyjadril, že EE máme preto takú drahú lebo platíme za Nemecky idiotizmus v podobe toho, že si odstavili atómové elektrárne a majú jej málo!

Takže Krajniak jasne vyvrátil blud, že EE máme preto takú drahú lebo Putin lebo Ruská federácia lebo vojna na Ukrajine…

Ešte raz, EE je pre Slovákov, preto taká drahá lebo Nemecká „zelená“ politika a Nemci, a celý „úžasný“ „zelený“ Západ, vykúpil na dva roky dopredu všetku EE vyprodukovanú na území SR lebo jej majú málo preto lebo si odstavili totálne hlúpo jadrovú výrobu EE…!!!

 

Ďalší blud a vedomá manipulácia zaznela z úst Igora Matoviča na RTVS v O 5 minút 12, že na Slovensku zomieralo na C-19 preto toľko ľudí lebo sa nenechali covid experimentálne zaočkovať, čomu podľa neho je na vine celá slovenská opozícia!

A „objektívny“ moderátor Marek Makara nič, tíško, mlčal…

Takže nie preto umierali ľudia „na“ C-19, že takmer presne pred dvoma rokmi (31.10/1.11 2020!) ich Igor Matovič a spol. vyhnali na prvé celoplošné covid psie AG testovanie, kedy ešte experimentálne C-19 vakcíny neboli na našom „medicínskom“ trhu, ale podľa Matoviča preto ľudia umierali ihneď po tomto prvom celoplošnom testovaní lebo sa týmito experimentálnymi vakcínami nedali experimentálne zaočkovať!!!

 

Naozaj počas tohto víkendu zaznelo z úst „objektívnych moderátorov“ „našich“ médií a z úst „vládnych“ politikov (ak sa o nich dá vôbec hovoriť ako o politikoch) toľko bludov, nezmyslov, zavádzaní, manipulácií…, že jediným východiskom je resp. sú, predčasné parlamentné voľby, podľa možnosti čo najskôr!!!

 

Samozrejme, že v mojich ďalších názorových článkoch sa tým ich bludom budem podrobnejšie zaoberať a podrobnejšie ich rozoberiem…

 

 

 

 

Čaputová, Kovačiča a im podobní, boli zrušení na jednu dobu naozajstným demokratom!

29.05.2024

Kedysi dávno za mojich mladých čias, teda dávno pred novembrom 1989, sa zvyklo hovoriť, že – „Zrušil ho na tri doby“. Toto slovné spojenie sa zvyklo použiť vtedy, ak niekto niekoho na základe faktov a nepriestrelných argumentov dostal do polohy, že sa dotyčný musel hanbiť za to, čo urobil, povedal…, čomu jednoducho nerozumel resp. nebol v tom dostatočne zdatný. [...]

Zamestnanci TV Markíza a spol. nič nepochopili!

28.05.2024

A nie len v TV Markíza, ale aj v Sme.sk, v Aktuality.sk, v Denníku N a vo všetkých tých médiach, ktoré si ešte stále namýšľajú, že len oni jediné sú tie, čo majú právo a patent na pravdu, že len oni sú tí, čo majú právo odsudzovať iné média, že len oni sú tí, čo majú právo Slovákov nie informovať, ale ich vedomie a mienku formovať na svoj obraz! TV [...]

Čaputová Jančkárovej – „Držím palce aj Vám“.

27.05.2024

Týmito slovami sa Čaputová rozlúčila s redaktorkou RTVS v relácií O 5 minút 12 v ostatnej nedeľnej relácií. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/468070#4219 Pýtam sa, to čo je? V čom Čaputová drží Jančkárovej palce? Nuž, ale pekne po poriadku. Skôr, ako sa dostanem k hlavnej téme dnešného môjho článku, k „nestrannej“ a „apolitickej“ TV diskusií [...]

Turów / Turw /

Suma sa vyšplhala do závratných výšok. Poľsko pokutu za baňu Turów musí zaplatiť, rozhodol súd

29.05.2024 13:15

Česko podalo žalobu na Poľsko ešte vo februári 2021.

Nemocnica Rázsochy

Nová národná nemocnica vyrastie v bratislavskom Ružinove. Zbúrajú pre ňu zimný štadión

29.05.2024 13:14

V lokalite Rázsochy, kde mala nemocnica pôvodne stáť, chce štát najneskôr do roku 2031 postaviť Národný ústav detských chorôb.

migrácia, vojaci, poľsko, rusko, hranica

Agresivita na Poľských hraniciach narastá: Varšava obnovuje nárazníkovú zónu s Bieloruskom

29.05.2024 12:04

Ilegálny migrant na hranici s Bieloruskom pobodal poľského pohraničníka.

Fico postrelenie prevoz BBX

Tenké črevo mal prestrelené na piatich miestach. Podľa Kaliňáka po dlhých dňoch prijíma stravu

29.05.2024 11:35, aktualizované: 13:24

Liečba predsedu vlády Roberta Fica naďalej prebieha podľa očakávaní.