Založ si blog

Boris Kollár má pravdu. Podporme ho v nej!

Poniektorí moji čitatelia, ktorí poväčšinou so mnou súhlasia, ktorí zdieľajú takmer identické názory na doby minulé, ale aj terajšie, pri tomto nadpise, môjho dnešného názorového článku, neveriacky krútia hlavou, či to myslím vážne a prečo som takto obrátil politický kabát.

Takže áno, myslím to vážne a pritom som absolútne svoj politicky kabát neobrátil, ba ho ani nemienim obrátiť!

Vysvetlím a verím, že to bude nadmieru jasné a správne pochopené!

Takže ešte raz – Boris Kollár (BK) má pravdu a je potrebné ho v tejto pravde podporiť a to aj takto, ako to činím ja, teda verejne!!!

Nuž o čo ide.

BK a jeho hnutie Sme rodina, rozvešali po celom Slovensku „úžasné“ veľkoplošné billboardy s takýmto bombastickým, ale nadmieru pravdivým nadpisom – „Nájomné byty sú realitou“

Veru pravda pravdúca!

Žiaľ pre samotného BK a jeho Sme rodina je táto pravda už poriadne „bradatá“, teda poriadne stará!

Totiž na Slovensku je ešte dostatok nájomných bytov, ale nie tých ktoré by postavil BK a jeho Sme rodina, ale sú to byty ktoré tu boli postavené dávno pred akýmsi „nežným“ 17. novembrom 1989!

Napríklad toto občan SR pozri – https://www.youtube.com/watch?v=DMA0AMndn7Y&ab_channel=jaffarski – len v bratislavskej Petržalke za dva roky(!), postavených a plne funkčných odovzdaných do užívania takmer 9000 štátnych nájomných bytov! Podotýkam, že vtedajší súdruhovia kvôli takejto „maličkosti“ vykonanej v prospech slovenského socialistického občana/obyvateľa, nevyvesili po celej Slovenskej socialistickej republike ani jeden jediný veľkoplošný billboard, „Nájomné byty sú realitou“! Nuž ani nemuseli lebo jednak to bolo prirodzené pre socialistické zriadenie, že sa o občanov stará a jednak to bola ich psia povinnosť sa o občanov, aj takto  starať!!!

 

A boli postavené v tom „zlom“ socialistickom zriadení, ako štátne nájomné byty (tiež sa ti vo veľkom stávali aj družstevné a podnikové byty!) našimi rodičmi a starými rodičmi!

Zatiaľ čo BK chce stávať vraj slovenské štátne nájomné byty akýmisi Rakúšanmi!!!

Takže ešte raz, áno nájomne byty na Slovensku sú realitou a to už poriadne dlho!

Žiaľ po 17. novembri 1989 sa tieto dovtedy štátne, družstevné, podnikové nájomne byty dostali do rúk veľmi „šikovných“ ľudí a skupiniek novo kapitalistov a dnes si tieto nájomné byty naši mladí prenajímajú za horibilné mesačné nájomné resp. si ich od rôznych kapitalistických priekupníkov kupujú za nehorázne vysoké bankové úvery, ktoré ak im bude slúžiť zdravie a budú mať to šťastie pracovať, tak ich splatia niekedy na sklonku svojich životov!

V tom horšom prípade, ak to nestihnú oni, tak to budú splácať ich potomkovia!

A v tom, pre nich najhoršom prípade, keď nebudú zvládať platiť úver/úrok, ale pre banky veľmi výhodnom prípade, ich samozrejme dostanú do vienka práve tie nenásytné kapitalistické banky a žiaden súd slovensky, ani sveta, im, teda tým bankám, v tom nezabráni!!!

Nuž len toľko ku Kollárovej „pravde“ o nájomných bytoch!

Lebo tu sa presne hodí – „chváliť sa cudzím perím“!!!

Už aby bola táto vláda len zlou spomienkou na ktorú sa nespomína a dávnou minulosťou!!!

 

https://www.facebook.com/SmeRodinaTrebisov/posts/pfbid02u8tJcyDcWr3Pky7BVpmwXLssodab3XbxaaZC1uKjEQFdgJz44FxK4qPLYwu1mSXWl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slováci pozor. Opäť sa začína pomalá, plazivá covidizácia. .. !

29.06.2022

Dnes Slováci žijú každodennými starosťami, hlavne o tom, čo ich čaká ohľadne cien potravín, energií a pod. Média, tie dovolené, ich dennodenne kŕmia tým, ako je potrebné ešte viac zničiť Rusko, Rusov a ako si kvôli tomu je potrebné ešte viac utiahnuť opasky, ako je potrebné sa odstrihnúť od energií, ktoré by sa čo i len málinko obtreli o energetické nosiče, [...]

Čaputovej mediálna erupcia!

28.06.2022

Čo sa stalo? Čo sa deje? Zvonia niekomu „do politického hrobu“? Nuž áno, niekoľko otázok na úvod môjho dnešného názorového článku a to v súvislosti s Čaputovou, ktorá doslova mediálne explodovala, keď za ostatný týždeň stihla až tri TV predstavenia. Najskôr si zašla do RTVS do akejsi „Silnej zostavy“, ktorá je silná tak akurát svojou silnou [...]

Čaputová dala Slovákom jasne na vedomie, kto je dnes na Slovensku pánom a kde je dnes ich miesto!

26.06.2022

Čaputovej vyjadrenia je potrebné vnímať aj inak, ako len sucho prečítať a aj s navijakom spapkať! Jej vyjadrenia je potrebné vnímať v širšom kontexte a hlavne je potrebné čítať medzi riadkami, čo nám to vlastne odkazuje! Poniektorí mi vyčítajú, aj tvrdo, že neustále na ňu útočím, čo nie je pravda, a že na ňu, na nej, hľadám len to zlé. Nuž pravda je [...]

Ľuboš Blaha

Blahovi Facebook zablokoval po stránke aj osobný účet

29.06.2022 10:48

Na svojom súkromnom profile začal Blaha zdieľať svoje názory potom, ako mu Facebook zrušil stránku, ktorá mala vyše 174-tisíc sledovateľov.

Jens Stoltenberg

Stoltenberg: NATO čelí najväčšej bezpečnostnej kríze od druhej svetovej vojny

29.06.2022 10:32, aktualizované: 10:37

Členovia aliancie sa dohodnú na nasadení početnejších bojových formácií a techniky vo východnej Európe.

nočné sprevádzanie, tajchy

Štiavnické tajchy žijú aj za tmy. Hitom sú nočné prehliadky

29.06.2022 10:25

Po zotmení pôsobia štiavnické jazerá tajomne a pre mnohých sú ešte lákavejšie. Bratia Červeňovci ponúkajú už tretiu sezónu špeciálne prehliadky.

foto roka 2021, USA, zhromaždenie

Trump napadol šoféra s cieľom dostať sa ku Kapitolu, uviedla bývalá asistentka

29.06.2022 10:23

Cieľom minuloročných nepokojov v kapitole bolo zvrátiť výsledky prezidentských volieb z novembra 2020. Pri útoku prišlo o život päť ľudí.