Založ si blog

Z. Čaputová, my nie sme psi, opice, svine ba ani krysy. My sme občania Slovenskej republiky!

STAČILO!!!

 

Je absolútne neakceptovateľne, aby nás, občanov SR pomenovávali „koaliční“/“vládni“ „politici“, takýmito zvieracími názvami/prívlastkami!

Je absolútne neakceptovateľné, aby to robili politici, ktorí vďaka nám sú tam, kde sú a sú platení z našich mozoľov!

Je absolútne neakceptovateľné, aby hlava štátu tieto nehorázne invektívy voči občanom SR riadne, ostro neodsúdila a aby pre takýchto „politikov“ nežiadala vyvodenie politickej zodpovednosti!

ZČ sa pred prezidentskými voľbami vychvaľovala, že ona bude iná, bude slušná, lebo ona uznáva iné hodnoty, ako dovtedy vládnuca koalícia, ba dokonca vyhlasovala, že ak ju občania zvolia, tak ona už bude naozaj „prezidentkou“ všetkých Slovákov bez výnimky!

NAOZAJ?

Tu je dôkaz, že ZČ nebola, nie je a ani nehodlá byť „prezidentkou“ všetkých Slovákov, ale len tých, ktorí s ňou bezvýhradne súhlasia, bez akéhokoľvek náznaku, čo i len jemnej kritiky na jej osobu, osobu ako političky, nie ako osobu súkromnú!

ZČ sa vydala (vydá sa)  na európske turné po štátoch a štátnikoch, tých štátov EÚ, čo nie sú celkom stotožnení s tým, že dnešná Ukrajina by sa mala stať čo najskôr (podľa ZČ už zajtra!) členským štátom EÚ!!!

Niečo nevídané! Niečo nehorázne!

ZČ by sa mala vybrať iba na jednom turné!

Tým turné by mala byť jej okružná cesta po Slovensku, navštíviť každé mesto, mestečko, obec, aj tu najmenšiu dedinku a občanov SR počúvať s nastraženými ušami!

Ak by tak učinila, tak by počula s najväčšou pravdepodobnosťou hlavne toto

 

  • My nie sme štekajúce psi za plotom – autor Igor Matovič (OĽANO – predseda vlády SR/minister financií SR)
  • My nie sme opice – autor Jaroslav Naď (OĽANO – minister obrany SR)
  • My nie sme ožraté svine, fekál… – autor Juraj Krúpa (OĽANO – poslanec NR SR/predseda branno-bezpečnostného výboru NR SR/člen-Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva/člen- Stála delegácia NR SR v Parlamentnom zhromaždení NATO)
  • My nie sme krysy, aby na nás chcel niekto použiť deratizáciu politických krýs – autor Juraj Krúpa (OĽANO – poslanec NR SR/predseda branno-bezpečnostného výboru NR SR/člen-Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva/člen- Stála delegácia NR SR v Parlamentnom zhromaždení NATO)

Takže áno, toto všetko by si ZČ vypočula a množstvo iných, pre ňu osobne, nelichotivých slov a viet!

Takže je načase, aby ZČ vystúpila verejne, v priamom prenose v RTVS, bez napísaného textu, ale vlastnými slovami, jasne a nahlas odsúdila týchto „politikov“ za ich výroky na slušných, poctivo pracujúcich občanov SR, a to len preto lebo sa im zo dňa na deň žije ťažšie, a len preto, že sa začínajú na základe Ústavy SR, čl. 32, aj brániť!!!

Ak ZČ takto neurobí, ak sa voči tomu verejne nepostaví, ak sa aj týchto občanov SR, ktorých je dnes takmer 90%, čo nesúhlasia s touto vládou, tak jednak s takýmito invektívami, včera/ dnes (aj zajtra?) „koaličných“ a „vládnych“ „politikov súhlasí a je nepriamou súčasťou takéhoto „hodnotenia“, oprávnene nespokojných občanov SR a potom nemá čo hľadať na pozícií najvyššieho ústavného činiteľa Slovenskej republiky.

NAOZAJ UŽ STAČILO!!!

BODKA!!!

 

 

Slováci pozor. Opäť sa začína pomalá, plazivá covidizácia. .. !

29.06.2022

Dnes Slováci žijú každodennými starosťami, hlavne o tom, čo ich čaká ohľadne cien potravín, energií a pod. Média, tie dovolené, ich dennodenne kŕmia tým, ako je potrebné ešte viac zničiť Rusko, Rusov a ako si kvôli tomu je potrebné ešte viac utiahnuť opasky, ako je potrebné sa odstrihnúť od energií, ktoré by sa čo i len málinko obtreli o energetické nosiče, [...]

Čaputovej mediálna erupcia!

28.06.2022

Čo sa stalo? Čo sa deje? Zvonia niekomu „do politického hrobu“? Nuž áno, niekoľko otázok na úvod môjho dnešného názorového článku a to v súvislosti s Čaputovou, ktorá doslova mediálne explodovala, keď za ostatný týždeň stihla až tri TV predstavenia. Najskôr si zašla do RTVS do akejsi „Silnej zostavy“, ktorá je silná tak akurát svojou silnou [...]

Čaputová dala Slovákom jasne na vedomie, kto je dnes na Slovensku pánom a kde je dnes ich miesto!

26.06.2022

Čaputovej vyjadrenia je potrebné vnímať aj inak, ako len sucho prečítať a aj s navijakom spapkať! Jej vyjadrenia je potrebné vnímať v širšom kontexte a hlavne je potrebné čítať medzi riadkami, čo nám to vlastne odkazuje! Poniektorí mi vyčítajú, aj tvrdo, že neustále na ňu útočím, čo nie je pravda, a že na ňu, na nej, hľadám len to zlé. Nuž pravda je [...]

Vrtuľník Mi-171

Rezort vnútra chce nakúpiť dva vrtuľníky za vyše 29 miliónov eur, s Mi-171 má problémy

29.06.2022 11:52

Rezort poukazuje na problémy pri údržbe a prevádzke súčasných vrtuľníkov Mi-171 v súvislosti s aktuálnou situáciou na Ukrajine.

Americká armáda / Americký vojak / US Army /

V Európe bude ešte viac amerických vojakov

29.06.2022 11:38

V Poľsku vznikne nové armádne veliteľstvo.

Heslo Mirri2020

Remišová digitalizuje Slovensko. Odstrániť staré heslá z laptopu však nevie

29.06.2022 11:14

Remišová zverejnila video, kde sa pochválila účasťou na medzinárodnej konferencii. Záber však zachytáva jej pracovný laptop, na ktorom je na žltom papieriku uvedené prístupové heslo.

Ľuboš Blaha

Blahovi Facebook zablokoval po stránke aj osobný účet

29.06.2022 10:48

Na svojom súkromnom profile začal Blaha zdieľať svoje názory potom, ako mu Facebook zrušil stránku, ktorá mala vyše 174-tisíc sledovateľov.