Založ si blog

E. Beneš v Londýne, K. Gottwald v Moskve. Z. Čaputová vo Washingtone?

Veru ani jeden z prvých dvoch „milovníkov“ svojho národa neostal pri svojom národe, keď ho národ potreboval, ale doslova ubzikli do azylu.

Eduard (Edvard) Beneš po Mníchovskej zrade na Československej republike, teda de facto a de Jure aj na Slovenku (30.9.1938), sa 5. októbra 1938 vykašľal na svoju zodpovednosť za mladý samostatný štát Čechov, Slezanov, Moravanov a Slovákov, kašle na funkciu prezidenta ČSR a 17 dní mu trvalo, kým si zbalil „svých pět švetstek“ a pá ho Londýna, následne do USA a potom v roku 1940 opäť späť do Londýna, do toho Londýna, ktorý jeho, aj celý jeho národ český, slovenský, pred dvomi rokmi doslova podaroval spolu s Francúzmi a Talianmi Adolfovi Hitlerovi (AH)! Teda nešiel za svoju republiku bojovať k spojencovi do Moskvy, ale k svojmu zradcovi do Londýna. Nuž ale toto je pre „demokratov“ príznačné, že aj keby sa akokoľvek nenávideli, ale peniaze a vidina moci, ich vždy spojí!!!

Aké to hrdinstvo bojovať za svoj národ „bok po boku“ ďaleko v prepychu a bezpečí a potom prísť a zhltnúť všetky hrozienka!

Apropo, prečo sa Beneš nepostavil „tvárou tvár“ AH, keď mal zmobilizovaných 1 200 000 vyzbrojených mužov, tisícky diel, stovky tankov a lietadiel i ďalšej modernej vojenskej techniky, mimoriadne vyspelé opevnenie hraníc, ktorého sa bál každý na čele s AH a mal podporu spojencov – Francúzsko, VB, ZSSR, Rumunsko, Juhoslávia?!

Veru jednoduchšie bolo zdupkať!

Ďalší hrdina Klement Gottwald, sa doslova schoval v Moskve na hrudi Josifa Vissarionoviča Stalina a tiež „miloval“ svoj národ český a slovenský tak, že na „pomoc“ mu prišiel z moskovského, teplučkého exilu až 10. mája 1945 a to priamo do Prahy!

No a dnes máme na čele našej milovanej vlasti akúsi Zuzanu Čaputovú (ZČ), environmentalistku z Pezinka, ktorá „učarovala“ USA administratíve, oni v nej našli zaľúbenie a „demokraticky“, za pomoci „čistých“ USA dolárov, „západných“ Eur, ju doslova dosadili na „trón“ najvyšší v našom štáte a všetci tí „demokrati“ sa tvária, že sa tak stalo z vôle ľudu a demokraticky!

Nie, nebolo to z vôle ľudu, ale z vôle „západných“ demokratov, ktorí ZČ doslova prepašovali prezidentskými voľbami výhradne tým, že zapredanecké média ju vykreslili ako číro číre dobro a jej protikandidátov politicky (ale aj absolútne nemorálne) bili hlava nehlava.

A tak sa stalo, že ZČ bola zvolená mizernými 23,91% občanov zo všetkých oprávnených voličov! To znamená, že už vtedy ju nechcelo za hlavu nášho štátu 76,09 % občanov SR!!!

Koľko ju nechce dnes? A koľko ju nechce po tom, čo sa vyznala z lásky k USA, k U.S. Army, že bezvýhradne s akousi toaletnou doložkou, podporuje podpísanie „obrannej“ dohody medzi SR a USA?! Môj odhad je, že to bude asi tak 90-95% Slovákov!!!

Je jasné, že nás ZČ uvrhla do otvorenej vojny proti RF.

Mala odbočka – aj počas Tisovej Slovenskej republiky naši chlapi a chlapci bojovali najskôr bok po boku z nemeckým Wehrmachtom proti bratskému slovanskému národu, proti ZSSR, ale následne do nohy dezertovali k Červenej armáde…!!!

Aj dnes ZČ a spol. chcú našich chlapov a chlapcov, zatiahnuť do vojny, do boja proti bratskému ruskému národu! Nuž je potrebné ZČ a spol. jasne pripomenúť a odkázať, že Slovák nikdy nepozdvihne svoju zbraň, svoju ruku na svojho brata, aj keď ho na chvíľu k tomu prinútia, tak vždy sa dá na jeho stranu!!!

Toto nech si USA zaľúbenie – ZČ, zapamätá a vryje do svojej pamäti navždy!

A teraz sa pýtam. Ak nás ZČ a spol. naozaj zatiahnu do vojny s RF prostredníctvom prítomnosti USA armády na našom území a bude tu nedajboh mela, kam sa podeje ZČ?

Ostane vo „svojom“ paláci alebo odíde za „svoj“ národ slovenský „bojovať“ do azylu, napr. do Washingtonu???

Nateraz len toľko…

 

 

 

 

Lipšic, Honz – poznajú len jeden nacistický symbol – 1488?

17.05.2022

Demokracia bez opozície, je TOTALITA!!! (k tomu budem mať samostatný článok) Týmto článkom, mojim výhradne názorovým článkom, z časti reagujem na včerajšie vzatie Štefana Harabina NAKA na procesné úkony. Nepovažujem za potrebné ŠH obhajovať lebo on sa dokáže obhájiť aj sám. Ja mu môžem dnes, v tomto momente vyjadriť len moju podporu lebo vnímam jeho [...]

Toto nám „naše objektívne“ média o tragédií v USA Buffale zamlčali. Prečo? !

16.05.2022

To čo sa (opäť!) udialo cez víkend v USA, v meste Buffalo, je niečo, čo musí otriasť každým normálnym človekom. Každé jedno zabíjanie ľudí je a musí byť odsúdené a je odsúdenia hodné! Avšak, aby sa dalo v čo najväčšej miere predchádzať takýmto zabíjaniam, musí byť jasne pomenovaná príčina a následne musí byť vykonané maximum preto, aby sa takáto [...]

RTVS v O 5 minút 12 – už len Blaha, Kotleba, Mazurek, Uhrík. .. !

16.05.2022

Včerajšia (nedeľa 15.5.2022) politická relácia O 5 minút 12 na obrazovkách, nami všetkými platenej RTVS, sa niesla v duchu „demokratizácie“ tejto štátnej inštitúcie! Nie, nebudem tu rozoberať, tu politicky nenávistnú diskusiu dvoch „vládnych“ predstaviteľov – Igor Matovič (IM, OĽANO), Marián Viskupič (MV, SaS). K tomu len krátko. Bolo absolútne zrejme, kto [...]

Ana Brnabičová

Za bombovými poplachmi v Belehrade stojí Západ, tvrdí Brnabičová. Dôkazy však nepredložila

17.05.2022 23:49

Západ takto podľa srbskej premiérky útočí na Srbsko za jeho odmietnutie uvaliť sankcie proti Rusku za jeho inváziu na Ukrajinu.

Mexiko / vojak / armáda / hranica /

Na hraniciach Mexika s USA našli tunel na pašovanie drog, mal aj koľajnice

17.05.2022 22:20

Tunel na pašovanie narkotík viedol z mexického mesta Tijuana do skladu v kalifornskom meste San Diego.

Josef Abrhám

Režisér Hledík o Josefovi Abrhámovi: Výnimočný herecký zjav, ale aj skromný a empatický priateľ

17.05.2022 20:30

Rok po smrti herečky Libušky Šafránkovej sa českí aj slovenskí fanúšikovia lúčia s jej životnou láskou a manželom, hercom Josefom Abrhámom.

KĽDR / Covid /

WHO sa obáva vzniku nových variantov koronavírusu v KĽDR

17.05.2022 19:57

Svetová zdravotnícka organizácia je pripravená Severnej Kórei pomôcť, no nemá právomoci zasahovať v suverénnej krajine.