Covid apartheidná novela zákona 355/2007 Z-z. schválená, delta covid čísla môžu začať rásť!

V nadpise nehľadajte Covid konšpiráciu, ale celkom možnú blízku budúcnosť.

Je potrebné si spomenúť na slová „naj“ Covid slovenského odborníka Vladimíra Krčméryho, ktorý na začiatku leta 17.6.2021 na spoločnej TB, si toto šepkali s V. Lengvarským a R. Mikulcom, keď si neuvedomili, že mikrofóny „novinárov“ sú už pustené a teda hovorili si pravdu, tu inú, ako oficiálnu(!), celé to vyzeralo takto:

Mikulec sa nakloní ku Krčmérymu a hovorí mú toto – „aby ste nezabudli potom povedať o tých dovolenkách, čo ste hovorili, aby si ľudia uvedomili…“

Krčméry reaguje – „Áno, áno toto je veľmi neisté, veľmi neisté lebo sa to premení na horor. Dovolenka sa naozaj môže premeniť na horor“.

Potom technici oznamujú, že odpočítavajú sekundy do oficiálneho začiatku TB, traja Covid „chrobáci“ už tíško stoja a tu zrazu sa V. Krčméry nakloní k R. Mikulcovi a naozaj tichým šepotom mu hovorí tieto nehorázne Covid slová, ktoré sa týkali odvolávania Romana Mikulca v NR SR (naozaj je potrebné si dať zvuk PC na 100% a ešte aj priložiť ucho k reproduktoru, aby ste počuli tú Covid nehoráznosť – asi 3:00 minúta videa!) – „Tak sa teším, že všetko dobre dopadlo v parlamente, už sme sa báli, že budeme odvolávaní jeden za druhým“ a R. Mikulec mu odpovedá – „bolo to vyčerpávajúce…“ (https://www.youtube.com/watch?v=WFz-reMm0_Y)

Naozaj veľmi silná Covid káva!

Tak Krčméry vie, že keď táto apartheidná Covidchuntovláda padne, tak bude braný na zodpovednosť on a všetci jeho Covid pomocníci v „pandemickej“ komisií! Ani nevie chlapec, akú má pravdu!

A teraz jeho ďalšie vyjadrenie na predmetnej TB, ktoré sú už „oficiálne“, tie ktoré sa dnes občanom SR majú/musia hovoriť nech ich to stojí, čo to stojí  – „Ja by som chcel, keď najviacej otázok dostávame my lekári na otázku, že kde môžeme ísť na dovolenky, kedy môžeme, tak chcem stručne povedať, že môžeme ísť kam koľvek, ale nemôžeme zaručiť, že sa bude môcť kedykoľvek vrátiť naspäť…“

Nuž v kontexte s nedávno prijatou apartheidnou novelou zákona č.355/2007 Z.z. o povinnom Covid očkovaní a o povinnom Covid testovaní, naozaj nostradamovske slová lebo dnes vieme, že občania SR toto peklo aj vďaka Krčmérymu, už na základe zákona, prežívajú a prežívať budú, kým ich, ako sám Krčméry povedal šepotom, tento národ po jednom „neodvolá“!!!

Krčméry tam ešte chcel povedať kade čo, ale keď začal hovoriť veci, ktoré Mikulcovi a Lengvarskému už nesedeli, tak jednoducho TB predčasne ukončili!

Ukončili, aby po štyroch dňoch mali ďalšiu TB v rovnakom zložení (21.6.2021), kde najskôr z úst V. Lengvarského zazneli tieto Covid nostradamovske slová v kontexte s dnešnou Covid realitou – „Ten hlavný výstup z dnešného rokovania (moja poznámka – rokovanie krízového „pandemického“ štábu!) je asi ten…, …ale vstupenkou od istej doby, ktorá nebude asi veľmi dlhá bude očkovanie…“

A na otázku, ako chcú dosiahnuť Covid zaočkovanie tých, ktorí to odmietajú, Lengvarský povedal toto – „…nebudeme ich nútiť, stále ich presviedčame…“

Niečo „úžasné“!!!

Dnes už vieme, že ten deň, kedy nás prestali presviedčať a doslova donútili ku Covid povinnému očkovaniu bol 25. júl 2021 – nedeľa, kedy táto Covid apartheidná chuntovláda schválila už vyššie spomínanú Covid apartheidnu novelu zákona 355/2007 Z.z. o povinnom o Covid očkovaní a povinnom Covid testovaní!!!

Na tejto TB z úst V. Krčméryho zazneli aj tieto Covid slová – „…, že máme nový vírus, môžeme to nazvať, že prichádza tretia vlna, môžeme povedať, že prichádza nová epidémia…“

(https://www.ta3.com/clanok/204151/tb-r-mikulca-v-lengvarskeho-a-v-krcmeryho-po-rokovani-krizoveho-stabu)

A o sedem dní nato 28.6.2021 Vladimír Krčméry už tvrdí toto – „tretia vlna, skôr epidémia, my skôr očakávame, žeby mohla prísť v auguste…“ –  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/592916-krcmery-predpoklada-ze-dalsia-vlna-pandemie-pride-v-auguste/

Záver z vyššie uvedeného je pre mňa len jeden jediný.

Vzhľadom na Covid očakávania „tretej vlny“ Vladimíra Krčméryho a na schválenú novelu zákona 355/2007 Z.z. o povinnom Covid očkovaní a povinnom Covid testovaní sa od 25.7.2021 môžu (pravdepodobne aj budú) denné čísla Covid infikovaných dvíhať, tak, aby Ján Mikas mohol okamžite použiť túto novelu a vydať vyhlášku o zákaze vstupovať kamkoľvek, ak nebudete občania SR (hlavne vy covid nezaočkovaní „dobytok“, dnes už podľa ďalšej „novinárky“ SME.sk akejsi Mariany Čengel Solčanskej, už aj „nekultúrne hoväda!“) Covid plne zaočkovaní alebo nebudete mať na dennej báze vykonaný Covid test!!!

Nuž sledujme Covid štatistiku lebo ak 12.7.2021 bolo Covid novo infikovaných zistených PCR testami 7 (slovom sedem), tak práve v deň 25.7.2021 už Covid štatistika vykázala až „neuveriteľných“ 89, čo v percentuálnom vyjadrení (a toto bude najpravdepodobnejšie, najdôležitejší údaj pre Jána Mikasa) znamená nárast o neuveriteľných 1171 % a to je teda riadny nástup TRETEJ COVID VLNY!!!

 

To čo si dovoľuje? Toto prekročilo všetky hranice!

23.01.2026

V predošlom článku som sa veľmi stručne povenoval Donaldovi Trumpovi a jeho prejave, ktorý predniesol na Svetovom ekonomickom fóre (SEF) v Davose. Môžeme si o jeho prejave myslieť čo chceme, ale bol to prejav jednej z troch svetových veľmocí a preto slovník jeho najvyššieho predstaviteľa bol tomu ním samotným, prispôsobený. Avšak potom nasledoval prejav Zelenského. [...]

Ocko eurounijných detičiek naznačil Ruskej federácií, aby nebola taká hlúpa ako USA po II. svetovej vojne!

22.01.2026

Veľmi pozorne som si včera pozrel a vypočul celý Trumpov prejav na pôde Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose. https://www.youtube.com/watch?v=UN2UT7blAok A nevdojak som si pri ňom, od prvých jeho slov, spomenul na veľmi populárnu pieseň od skupiny OLIMPIC z čias socializmu, pod názvom Já – https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/olympic/ja-5323 , v ktorej [...]

S Trumpom sa nevyjednáva. S Trumpom sa bojuje!

21.01.2026

Tak čo neoliberáli v PS a spol., už ste zabudli? Už ste zabudli, ako ste dlhé roky prehliadali bezpečnostné výhrady, obavy Ruskej federácie z nekontrolovateľného rozširovania NATO naprieč východnou Európou, priamo až na ich hranice? Už ste zabudli o čo Vás RF žiadala, aby ste im to nerobili a vy ste sa im za každým vysmievali do tváre? Na osvieženie pamäti napr. toto [...]

Switzerland Davos Trump

Meloniová: Ak Trump dosiahne mier pre Ukrajinu, môže získať Nobelovu cenu

23.01.2026 21:58

Meloniová Trumpa požiadala, aby rámec Rady mieru upravil tak, aby vyhovoval potrebám Talianska a iných európskych krajín.

Francúzsko / polícia /

Francúzsko vyšetruje úmrtia dvoch dojčiat po požití sušeného mlieka

23.01.2026 21:48

Francúzsky mliekarenský gigant Lactalis oznámil, že z trhu vo Francúzsku a ďalších krajinách stiahne vybrané výrobky

Iran Protests

Rada OSN pre ľudské práva nariadila vyšetriť zásahy Iránu proti demonštrantom

23.01.2026 21:12

Podľa mimovládnych organizácií sa počet obetí pohybuje od 5000 do 20 000.

plaváreň, rekonštrukcia, Brezno

Kritika rekonštrukcie breznianskej plavárne spustila lavínu reakcií. Primátor hovorí o klamstvách

23.01.2026 20:00

Polstoročnú plaváreň v metropole Horehronia kompletne rekonštruujú. Mesto čelí kritike, že v Liptovskom Hrádku postavili úplne novú oveľa rýchlejšie a lacnejšie. Čo na to primátor?