S C-19 áno – bez väčších problémov, s C-19 hyenami nie – nikdy!
6. júla 2021 08:59,
Prečítané 3 415x,
ferro,
Nezaradené
Tento môj názorový článok bude expresne krátky.
Svet sa začína prebúdzať s „hororu“ Covid-19.
Rozumný svet pochopil, že nie je v ľudských možnostiach absolútne zničiť, akýkoľvek korona vírus!
Rozumný svet konečne pochopil, po viac ako 18 mesačnej skúsenosti s C-19, že je načase ho „nechať“ tak a naučiť sa s ním žiť!!!
Rozumný svet pochopil, že nepomôže žiadne masívne AG testovanie, nepomôže žiadne masívne PCR testovanie, nepomôže Covid zaočkovanosť, aj keby celej svetovej populácie, pretože vakcína na C-19 je presne takou „istou“ nestálou vakcínou, ako boli, sú a budú vakcíny na „obyčajnú“ chrípku, ktoré boli každú sezónu, teda každých šesť (6) mesiacov iné – „inovované“ lebo, aj chrípkový vírus bol každý rok iný – ZMUTOVANÝ!!!
A preto jasne hovorím, verím, že nie len za seba, že – S COVID-19 A S JEHO KAŽDOU MUTÁCIOU SA DOKÁŽEME NAUČIŤ ŽIŤ, ALE S COVID ŠIALENCAMI NIE, NIKDY!!!
Preto je potrebné, nevyhnutné, aby sme sa aj tu na Slovensku čo najskôr demokraticky, politicky, spoločensky zbavili týchto Covid šialencov čo NAJSKôR!!!
01.06.2025
V ostatnej relácií STVR/SRo Sobotné dialógy, si moderátor Matej Baránek na úvod relácie vybral jeden, pre neho hádam najdôležitejší citát, z Pellegriniho Správe o stave SR, ktorú v tomto týždni prečítal v Parlamente SR. A tento znel takto – „…preto chcem z tohto miesta požiadať Vládu, aby sa nevzďaľovala od našich partnerov v Európskej únií [...]
01.06.2025
Veru, v tomto je to jednoznačne horšie. A o čo ide tentokrát? Nuž „len“ o toto. Čestná stráž prezidenta SR! Táto Čestná stráž Prezidenta SR, akéhokoľvek, má presne stanovené Zákonom č. 321/2002 Z. z. o OS SR, na čo ju je možné použiť a na čo je určená! Je určená na – „Príslušníci čestnej stráže vykonávajú čestné stráženie sídla prezidenta [...]
30.05.2025
Nebudem sa dopodrobna venovať prvej Správe o stave republiky Prezidenta Pellegriniho lebo zhodnotení, komentárov jeho prvej Správy o stave Slovenskej republiky je už toľko, že sa to už ani spočítať nedá. Jedni hania, druhí chvála, tretí – „Ani ryba, ani rak“… Takže do detailov Pellegriniho Správy o stave SR nepôjdem, jedinú poznámku na úvod, ktorú k tomu [...]
+++ ...
Žiaľ na prostá pravda +++++++++++++++++++++ ...
Celá debata | RSS tejto debaty