Založ si blog

A je to vonku! Je toto dôkaz o cielenom genocídnom správaní sa Vlády SR?

Dlhodobo v mojich názorových článkoch poukazujem na to, že správanie sa „Vlády“ SR a jej väčšinovej koalície v NR SR, pripomína genocídne správanie sa k vlastnému národu, k vlastným občanom SR.

Aký je význam slova genocída? Najskôr je potrebné povedať, že toto slovo (zložené slovo – grécke génos – narodenie a latinská prípoma –cidium – zabiť), nie je až také staré. Doslova ho vymyslel Raphael Lemkin (viď Wikipédia – https://cs.wikipedia.org/wiki/Genocida a https://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Raphael_Lemkin&prev=search&pto=aue ), poľský právnik židovského pôvodu (1900-1959), ktorý v roku 1943 napísal túto svoju myšlienku, definíciu, ním vymysleného slova/označenia – Genocída – „Všeobecne povedané, genocída nemusí nevyhnutne znamenať okamžité zničenie národa, s výnimkou masovej vraždy všetkých členov národa. Zámerom je skôr ukázať koordinovaný plán rôznych opatrení zameraných na zničenie základných základov života národných skupín s cieľom úplne zničiť samotné skupiny. Zámerom takéhoto plánu je rozpad politických a sociálnych inštitúcií, kultúry, jazyka, národného citu, náboženstva a dokonca aj individuálneho života osôb patriacich do takejto skupiny.“

Na základe tejto definície „zakladateľa“ výrazu genocída sa mi dnešný postoj „našej“ vlády, k riešeniu „pandémie“ ochorenia na C-19, javí, ako absolútne v zmysle tohto Lemkinovho slova, v zmysle jeho definície – genocídy!

Totiž „naša“ vláda zámerne potláča do úzadia, možnosť liečiť a vyliečiť, hlavne v rannom štádiu ochorenia na C-19 (ako keby už chrípka neexistovala!) túto „novodobú“ chorobu, aj dnes už jasne dokázanými účinnými liekmi v jasne stanovených lekárskych, liečebných protokoloch. Jedným z takých liekov je bezpochyby Ivermektín. Vláda ho síce farizejský povolila, len na lekársky predpis a na nemocničné použitie, ale už „zabudla“, že je potrebné ho aj pre našich občanov zabezpečiť v požadovanom množstve, minimálne v takom, ako nimi preferované, jednoznačne uprednostňované, všakovaké vakcíny, ktoré sú nám pichané na základe „dobrovoľnosti“ a nadmieru „potrebné“ „liečiteľné“ AG psie testy!!! Vláda svojim prístupom nedáva občanom SR slobodnú vôľu, aby sa sami rozhodli, či sa voči C-19 budú chrániť, ešte stále klinicky skúšanými vakcínami (všetky tieto celosvetové prvotné vakcinácie, je možné považovať za klinické skúšky /zbavili sa akejkoľvek zodpovednosti z možných sprievodných neželaných javov/, ktoré samotným výrobcom ukazujú, kde v ich vývoji urobili chyby resp. kde je potrebné ich ešte „vylepšiť“, viď rôzne sprievodné javy po ich aplikácií, dokonca prípady smrti, aj keď sa skrze „objektívne“ média, snažia verejnosť presvedčiť, že nikto nepreukázal spojitosť aplikácie vakcín s následným úmrtím vakcinovaného!) alebo sa slobodne rozhodnú liečiť sa a vyliečiť sa, aj s ochorení s/na C-19, dostupnými, už viac ako 30 rokov riadne odskúšanými účinnými liekmi, bez zásadných vedľajších účinkov! Nuž a brániť občanom v tom, aby sa vyliečili, sa nedá inak nazvať, ako znak genocídneho správania sa!

Presne toto správanie sa „našej“ vlády a „vládnej“ väčšiny jasne odprezentoval poslanec NR SR za OĽANO Juraj Krúpa v ostatnej sobotnej relácií SRo – „Sobotné dialógy“. Hosťami moderátorky Marty Jančkárovej boli, za vládnu koalíciu už vyššie spomínaný Juraj Krúpa (OĽANO) a zástupca dnešnej opozície v NR SR, poslanec Ľuboš Blaha (SMER-SD) – https://www.youtube.com/watch?v=aajBvTPHD1wSobotné dialógy (RTVS) – Ľuboš Blaha (Smer SD) verzus Juraj Krúpa (OĽaNO) – YouTube

Samozrejme, že debata medzi týmito dvoma pánmi sa viedla v duchu, čo sme my urobili, čo ste vy neurobili, čo sme my napravili a čo ste vy v minulosti pokazili a pod., až v istej časti relácie Ľuboš Blaha, rázne poukázal na to, že dnešná „vládna“ garnitúra nepreferuje naozaj dobrovoľné očkovanie sa občanov SR a zároveň im nedáva na slobodný výber, či sa namiesto očkovania nechcú radšej liečiť a vyliečiť sa napr. Ivermektínom. Ľuboš Blaha jasne zdôraznil, že ani on osobne nie je proti očkovaniu (ani ja!), ale musí to byť jednoznačne na dobrovoľnosti, bez akýchkoľvek podmienok a zároveň musí byť zabezpečená aj alternatíva v podobe liečenia liekmi, o ktorých jasne hovoria, aj naši naj odborníci z medicínskeho fachu, že tieto lieky liečia a majú s tým jasné vlastné skúsenosti a odprezentovali ich už viackrát, aj napr. na obrazovkách TV TA3, svoje skúsenosti a svoje jasné výsledky, ktoré dosiahli liečením týmto liekom (Ivermektín + prislúchajúci liečebný protokol) napr. – Doc. MUDr. Pavol Török, CSc.: „Nevidím dôvod, aby Ivermektín nemohol ísť do klinickej praxe“ – https://www.youtube.com/watch?v=JLPV9vk8AMQ.

No a na toto Blahove poukázanie, aj na alternatívne, naozaj účinné riešenie, liečenie ochorenia na C-19, poslanec za „vládnu“ koalíciu Juraj Krúpa (OĽANO) odpovedá toto, doslova citujem – „…keď sa vrátime k tým opatreniam, prosím Vás pekne, tie opatrenia sú úplne jasné a nastavené. Tie platia už rok. Čiže sú to rúška, odstup a ruky…“ Výborne Juraj Krúpa, tak toto sú „liečebné“ postupy našej „vlády“ platné už rok, ktoré sú absolútne k ničomu! To si Juraj Krúpa nevšimol, že bude potrebná korekcia R-O-R na síce rovnaké R-O-R, ale to prvé „R“ už nebudú rúška, ale „R“espirátory a tak ich „liečebná“ skratka, by mala od teraz vyzerať málinko pozmenená – Re-O-R!!! No a keď ani to nezaberie v „liečení“ a „vyliečení sa“ z/na C-19, tak skratka ich „účinných“ opatrení v „boji“ proti C-19 sa zmení na PM-O-R (?) – Plynová maska atď.(?).

Avšak to najpodstatnejšie, čo zaznelo z úst tohto „liečiteľa“ z/na ochorenie C-19 zaznela následne  a mňa pri nej až zamrazilo, opäť doslovne citujem – „…ešte jednu vec lebo pán Blaha tu stále hovorí o nejakom čarovnom lieku Ivermektín. Prosím vás pekne, kde ste sa to dočítali? Neexistuje žiadny liek na Covid! Bohužiaľ situácia je taká, buď ten Covid prekonáte alebo naňho zomriete! Nijaká iná cesta nie je, okrem očkovania!“ ( 24 minúta – https://www.youtube.com/watch?v=aajBvTPHD1w)

Tak a je to oficiálne von! „Vládny“ poslanec to už jasnejšie ani povedať nemohol! Takže Vážený občan SR, Vážení Slováci, týmto Vám bolo jasne povedané, nesnažte sa o žiadnu účinnú alternatívnu liečbu na C-19 lebo „vláda“ a „vládna“ väčšina razí jednoznačné túto jedinú cestu – buď to prekonáte alebo umriete alebo je tu ešte „zázrak“ v podobe vakcíny! Nuž Juraj Krúpa nám zvestoval, že všetky tie povinné AG psie testovania slúžia pre „vládu“ SR len na tieto veci – ak Vám AG psí test prisúdi, že ste pozitívny na C-19 a nemáte príznaky, tak hajde na 14 dní domov, do povinnej domácej karantény a tu doma máte dve možnosti – buď C-19 prekonáte, samozrejme bez použitia akýchkoľvek alternatívnych liečiv lebo Juraj povedal, že neexistujú alebo, ako opäť povedal Juraj Krúpa zomriete! Samozrejme zaočkovať sa v tejto chvíli už nemôžete lebo výrobcovia rázne upozorňujú, že ten, kto bol napr. aj AG psími testami označený za pozitívneho na C-19, tak buď túto chorobu prekoná alebo umrie a ak bude mať to šťastie, podľa Juraja Krúpu, že to jeho organizmus, vlastnou silnou imunitou prekoná, tak následne, ale až po troch mesiacoch (!), ho môže pred úmrtím na C-19 zachrániť, už len Jurajov Krúpov „zázrak“ – vakcína!

Keď som toto počul, ale aj videl, na vlastné uši a oči, tak ma, ako píšem vyššie, zamrazilo a očakával som od moderátorky SRo Marty Jančkárovej, že zareaguje rázne na tieto vyjadrenia Juraja Krúpu a dá mu do pozornosti minimálne aspoň jedného z našich naj medicínskych odborníkov – Doc. MUDr. Pavol Töröka. Žiaľ nestalo sa tak a diskusia aj po tomto vyjadrení sa, sa viedla neustále v tom koalično-opozičnom ohadzovaní sa špinou z minulosti a súčasnosti.

Pýtam sa, na koniec môjho názorového článku a už to dnes ďalej nebudem podrobnejšie rozoberať, ako mám  vnímať tieto vyjadrenia poslanca NR SR za vládnu koalíciu Juraja Krúpu, v kontexte definície slova Genocída, samotným „vynálezcom“ tohto názvu, ktorý jasne hovorí, že genocída je „…koordinovaný plán rôznych opatrení zameraných na zničenie základných základov života národných skupín….“

Pre mňa je takýto postup, ktorý jednoznačne pomenoval Juraj Krúpa, na vysporiadanie sa s ochorením na C-19 jednoznačne, postup pripomínajúci, evokujúci – postup genocídny!!!

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.

nemecko záplavy povodeň

Silné záplavy by v Európe mohli byť do konca storočia až 14-krát častejšie

23.07.2021 13:52

Dôvodom pre pomalší pohyb búrok by mohla byť rýchlo sa otepľujúce Arktída.