Založ si blog

Núdzový stav, nie je pre nás žiadna prekážka! Ba práve naopak!

Tak si nám despotická, diktátorská (Ne)vládna väčšina opäť schválila  a predlžila núdzový stav, ktorý môžem celkom pokojne nazvať aj ako „Stav ochrany“! A kohože má ochraňovať?! Nuž nie občanov SR pred akousi pliagou, ale jednoznačne Igora Matoviča a jeho diktátorsko-despotickú chuntu, Zuzanu Čaputovú nevynímajúc, pred občanmi SR!

Táto diktátorská chunta sa bojí! Bojí sa až tak veľmi, že zamedzuje vlastným občanom SR k riadnej a vo svete úspešne aplikovanej liečbe ľahko dostupnými a hlavne lacnými liekmi. Liekmi, ktoré svet používa už viac, ako 40 rokov!

Po piatku (26.2.2021) je ešte jasnejšie a zrejmejšie, že koniec tejto diktátorskej (ne)vlády a Zuzany Čaputovej, je ešte naliehavejší, ako kedy pred tým. Piatkové diktátorské, despotické rozhodnutie (ne)vládnej väčšiny v NR SR nás nesmie odradiť od cieľa, čím skôr sa vysporiadať s týmito tyranmi vlastného národa. Ba naopak, musí nás to ešte väčšmi povzbudiť! Áno, je čas ešte s väčšou vervou sa zapojiť do boja proti týmto tyranom a zamedziť im čo najskôr, aby páchali na vlastnom národe genocídu, segregáciu a na základe (ne)vakcinácie akýmisi svetovými západnými pokusnými chemikáliami, aj následný vakcinačný apartheid – si zaočkovaný, môžeš všetko!, nie si zaočkovaný nemôžeš nič!!!

Áno, toto sa musí skončiť, čím skôr, nezúfajme, ani sa v žiadnom prípade nevzdávajme a nepodvoľujme sa tejto diktátorskej, despotickej svojvôli!!!

Nás nezlomia!!!

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.