Založ si blog

Vojna vakcín! „Vojna volov“? Jasné vysvetlenie pre všetkých USAfilov a EÚfilov!

Na úvod musí odo mňa jasne zaznieť – som výhradne za vakcináciu proti/na C-19, len na základe absolútnej dobrovoľnosti. Absolútna dobrovoľnosť = bez akýchkoľvek podmienok a iných absurdít!

A teraz jedno prirovnanie. V II. sv. vojne sa bojovalo zbraňami hromadného ničenia. Boli dva druhy týchto zbraní. Jeden druh boli zbrane agresora, okupanta nemeckej nacistickej hitlerovskej armády, na základe ktorých okupant dobíjal cudzie územia. Druhý druh zbraní boli zbrane osloboditeľa – Červenej chrabrej sovietskej armády, na základe, ktorých osloboditeľ oslobodzoval územia spod okupácie nemeckého nacistického agresora – hitlerovských vojsk. Jedine čo mali spoločné bolo to najhroznejšie – zabíjali rovnako, či už išlo o akt okupácie alebo o humánny akt oslobodenia! A teraz si človeče vyber! Radšej by si zahynul pod paľbou tých zbraní prvých – okupantských alebo pod paľbou tých zbraní druhých – oslobodzujúcich?!

Veru, ťažko si vybrať, keď jedno aj druhé má rovnaký výsledok – smrť.

No a teraz tu máme na výber vakcíny „západné“ a „východné“. Obidve sú vraj vysoko účinné, hlavne pre najrizikovejšie skupiny obyvateľov(60+) tejto planéty a tým pádom aj občanov SR.

A tu zrazu na Slovensku nastáva obrovský geopolitický problém! Jednej vakcíny je nedostatok, druhá by tu mohla byť už zajtra! Ale pozor ta druhá je od triedneho, geopolitického nepriateľa a teda, ak by si aj občan, vakcinácie chtivý slobodne nechal aplikovať tú geopoliticky zlú vakcínu, tak Nie, toto mu predsa v EÚ priestore nemôžeme dovoliť! A teda milý občan, buď si pokorne počkáš na tú pravú „západnú“ vakcínu alebo sa tej „východnej“, geopoliticky nesprávnej, ani nedočkáš…

Takže aj kvôli tejto nehanebnosti, čo tu stvára dnešná (ne)vládnuca chunta, okolo správnej geopolitickej vakcinácie s tichou podporou Zuzany Čaputovej, musia na svojich pozíciách skončiť ak nie ihneď, tak aspoň okamžite!!!

Záverečná otázka na všetkých USAfilov a EÚfilov – nie je vám jedno, ktorá „zbraň“ Vás „oslobodí“ od C-19 – čí ta „zákerná“ východná alebo „milostivá“ západná?!

A ešte jedna otázka, ak bude k dispozícií tá „zákerná“ východná, budete čakať na „milostivú“ západnú?! A čo ak tá „milostivá“ západná nedorazí na čas…???

Bližšie k téme v ďalšom mojom (pravdepodobne zajtrajšom) článku, ktorý uverejním pod názvom – „Mal by I. Matovič potrestať V. Remišovú rovnako, ako R. Sulíka? Má vo vláde ďalších vrahov národa slovenského?“

 

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

okresny sud, Bratislava II, Ba II, Drienova 5

Takáčovec Dömötör bude stíhaný väzobne

23.07.2021 18:01

Je obava, že by mohol ovplyvňovať svedkov a pokračovať v trestnej činnosti.

Mária Kolíková

Parlament odklepol lehotu pri trvaní kolúznej väzby

23.07.2021 17:42

Úpravu schválili 77 hlasmi.

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.