Založ si blog

Vojna vakcín! „Vojna volov“? Jasné vysvetlenie pre všetkých USAfilov a EÚfilov!

Na úvod musí odo mňa jasne zaznieť – som výhradne za vakcináciu proti/na C-19, len na základe absolútnej dobrovoľnosti. Absolútna dobrovoľnosť = bez akýchkoľvek podmienok a iných absurdít!

A teraz jedno prirovnanie. V II. sv. vojne sa bojovalo zbraňami hromadného ničenia. Boli dva druhy týchto zbraní. Jeden druh boli zbrane agresora, okupanta nemeckej nacistickej hitlerovskej armády, na základe ktorých okupant dobíjal cudzie územia. Druhý druh zbraní boli zbrane osloboditeľa – Červenej chrabrej sovietskej armády, na základe, ktorých osloboditeľ oslobodzoval územia spod okupácie nemeckého nacistického agresora – hitlerovských vojsk. Jedine čo mali spoločné bolo to najhroznejšie – zabíjali rovnako, či už išlo o akt okupácie alebo o humánny akt oslobodenia! A teraz si človeče vyber! Radšej by si zahynul pod paľbou tých zbraní prvých – okupantských alebo pod paľbou tých zbraní druhých – oslobodzujúcich?!

Veru, ťažko si vybrať, keď jedno aj druhé má rovnaký výsledok – smrť.

No a teraz tu máme na výber vakcíny „západné“ a „východné“. Obidve sú vraj vysoko účinné, hlavne pre najrizikovejšie skupiny obyvateľov(60+) tejto planéty a tým pádom aj občanov SR.

A tu zrazu na Slovensku nastáva obrovský geopolitický problém! Jednej vakcíny je nedostatok, druhá by tu mohla byť už zajtra! Ale pozor ta druhá je od triedneho, geopolitického nepriateľa a teda, ak by si aj občan, vakcinácie chtivý slobodne nechal aplikovať tú geopoliticky zlú vakcínu, tak Nie, toto mu predsa v EÚ priestore nemôžeme dovoliť! A teda milý občan, buď si pokorne počkáš na tú pravú „západnú“ vakcínu alebo sa tej „východnej“, geopoliticky nesprávnej, ani nedočkáš…

Takže aj kvôli tejto nehanebnosti, čo tu stvára dnešná (ne)vládnuca chunta, okolo správnej geopolitickej vakcinácie s tichou podporou Zuzany Čaputovej, musia na svojich pozíciách skončiť ak nie ihneď, tak aspoň okamžite!!!

Záverečná otázka na všetkých USAfilov a EÚfilov – nie je vám jedno, ktorá „zbraň“ Vás „oslobodí“ od C-19 – čí ta „zákerná“ východná alebo „milostivá“ západná?!

A ešte jedna otázka, ak bude k dispozícií tá „zákerná“ východná, budete čakať na „milostivú“ západnú?! A čo ak tá „milostivá“ západná nedorazí na čas…???

Bližšie k téme v ďalšom mojom (pravdepodobne zajtrajšom) článku, ktorý uverejním pod názvom – „Mal by I. Matovič potrestať V. Remišovú rovnako, ako R. Sulíka? Má vo vláde ďalších vrahov národa slovenského?“

 

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

koronavírus, India

ONLINE: Niektoré ľudnaté krajiny desí ako vírus ničí Indiu

10.05.2021 07:00

Ľudnaté krajiny sveta, ktoré bojujú s rastúcim počtom prípadov nákazy koronavírusom, s obavami hľadia na katastrofu, ktorá teraz ničí Indiu.

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?