Založ si blog

Zásadné klamstvo a manipulácia občanov SR Igora Matoviča, praktizovaná cez naše deti! !!

Tých klamstiev, manipulácií a zavádzaní v podaní Igora Matoviča je neúrekom. Avšak toto je o to zásadnejšie, že sa jedná o naše nevinné deti! Takže v stručnosti. Tento víkend patrí hviezde špilkového testovania – Igorovi Matovičovi. Ide všetkým, celému svetu ukázať, že keď sa chce, tak sa dá! Igor ide urobiť maximum preto, aby jeho deti mohli od pondelka 7.12.2020 nastúpiť do školy. Ostatné deti majú smolu lebo všetci ostatní sme babráci, neschopáci, mudrosráči, teda budíš k ničomu. Nebudem sa tu venovať jeho víkendovému idiotskému konaniu lebo to naozaj nemá v tejto chvíli význam a pravdepodobne to bude musieť organizovať a vykonávať ďalšie víkendy po sebe, až do doby, kedy si on a všetci tí, čo teraz po víkende nastúpia do škôl, nedajú vpichnúť „všemocnú“ vakcínu proti C-19.

Teraz sa chcem venovať inej veci a chcem poukázať na absolútne klamstvo, ktoré si akosi „objektívne“ média nehodlajú vôbec všimnúť!!!

Igor Matovič pred veľkým celoštátnym, celoplošným testovaním, ktoré sa bombastický, „dobrovoľne“ vykonalo cez víkend na prelome októbra a novembra, občanom SR jasne povedal, že ak to zvládneme, tak budeme dýchať o poznanie voľnejšie! Budeme si užívať obrovskej slobody! Vtedy Igor pretestoval všetkých žiakov II.st. ZŠ, SŠ ba aj VŠ, všetkých pedagogických aj nepedagogických zamestnancov, všetkých škôl a samozrejme minimálne aj jedeného z rodičov všetkých školopovinných detí ! Tak prečo už vtedy neotvoril školy? Veď mal vo veľkom urobené presne to, čo chce teraz silou mocou zopakovať, aby mohli ísť deti do škôl? Prečo to neurobil už vtedy, pýtam sa ešte raz??? Veď to čo dnes navrhuje, znamená bez diskusie, znovu vykonať povinné celoplošné testovanie, minimálne pre jeden (1) milión občanov SR! A toto chce opakovať na týždennej báze! Čo je toto za idiotizmus?! Toto vy média, nevidíte? Prečo Igora Matoviča neroznesiete za takýto idiotizmus na svojich novinárskych „kopytách“ ??? Vám to takto vyhovuje???

Je len jedno riešenie, absolútne Igora Matoviča odignorovať, nedať sa testovať a deti poslať do škôl riadne, bez testov, bez obmedzení a v plnom počte!!! Deti nesmú byť rukojemníkom jedeného despotu, diktátora, akým Igor Matovič bez pochyby je!!! Viac k tomu nemám čo dodať!

Na záver ešte jedná mimoriadna a zásadná poznámka. Vo včerajšej relácii TV Markíza „Na telo plus“ (Na telo plus – V.Krčméry, M.Krajčí a P. Jarčuška o očkovaní | Na telo plus | Relácie A-Z | Archív Markíza (markiza.sk)) odznela z úst Prof. MUDr. Vladimíra Krčméryho, DrSc., FRSP, FACP, FRCP., Dr.h.c. mult, táto nebezpečná myšlienka. Tento pán úplne vážne povedal, že nosenie rúšok závisí od toho, kto sa dá resp. nedá zaočkovať novou „bezpečnou“ vakcínou na C-19! Vraj, ak budeme mať zaočkovaných len 30% občanov SR, tak to znamená, ako keby nebol zaočkovaný nikto a keď ich bude 70% a viac, tak potom títo ľudia nebudú musieť už nosiť rúško! A čo tí ostatní? Nebudú mať papierik, možno teraz inej, ako modrej farby, že sú zaočkovaný na C-19, tak títo budú musieť nosiť rúško? Nuž tak toto sme mali v Európe naposledy v 30. rokoch minulého storočia v jednej nemenovanej západnej „demokracií“, kde istá skupina ľudí musela nosiť na viditeľnom mieste svojho vrchného odevu žltú hviezdu, aby každý videl, že toto sú tí zlí, nepotrební a pod. Tak dnes budeme mať podobným spôsobom označkovaných našich občanov, ale tentokrát bude žltá hviezda vymenená za možno žlté rúško, aby všetci na okolí videli, že hľa toto je ten, čo nás ostatných ohrozuje na živote, toto je ten nezodpovedný, toto je ten…?!

Nuž vážený pán Krčméry a všetci zarytí zástancovia očkovania na C-19 s Igorom Matovičom na čele, nech sa páči, máte možnosť ukázať nám ostatným občanom SR, že tejto vakcíne absolútne dôverujete a necháte sa verejne zaočkovať, ako prví a my nejaký čas počkáme, ako sa táto vakcína na Vás prejaví, avšak je tu jedna podmienka, okamžite po zaočkovaní si snímete rúško a budete denne povinne cestovať mestskou hromadnou dopravou v najväčších špičkách, aby sme si na vás otestovali, že vakcína je účinná (my všetci ostatní, tiež nebudeme mať rúška, aby sme vás mohli eventuálne infikovať na C-19) a že C-19 sa vás už ani nedotkne. No a následne môžete predstúpiť pred občanov SR a na dobrovoľne báze im odporúčať očkovanie proti C-19!!!

Naozaj, na dnes k tomuto, už nemám viac slov…!!!

Zaslúžia si Slováci diktátorskú vládu I. Matoviča? Na základe dnešného správania sa, určite ÁNO!

22.01.2021

Tento môj článok a môj osobný postoj k tejto diktátorskej vláde, nie je porazenecký, ba naopak, mal by slúžiť na to, aby sa Slovač konečne prebudila a začala aj skutočne nebojácne konať! Už dlhé mesiace čítam na sociálnych sieťach, počúvam všade, kde sa pohnem, samú ostrú kritiku na túto vládu a predovšetkým na samotného despotu Igora Matoviča a aj na Zuzanu [...]

V tomto sa R. Fico brutálne mýli! I. Matovič si môže vyložiť nohy! !!

21.01.2021

Skôr, ako prejdem k podstate, obsahu tohto môjho názorového článku, je potrebné z mojej strany, aby som uviedol tieto skutočnosti a ich možné následky! Prvá, na prvý pohľad menej podstatná vec. Dotýka sa „našich“ „objektívnych“ médií, v tomto prípade, konkrétne denníka SME a jeho šéfredaktorky Beaty Balogovej. Táto tiež „slovenská“, „objektívna“ [...]

Nie my! Ale Igor Matovič bude potiť krv! ! ! Časť druhá.

20.01.2021

Včerajšiu prvú časť tohto článku som ukončil poukázaním na to, že do čela „boja“ proti despotovi, diktátorovi, uzurpátorovi absolutistickej moci v našom štáte, Igorovi Matovičovi, by sa mali svorne, bok po boku postaviť všetky Odborové zväzy SR a taktiež všetky Zamestnávateľské zväzy a združenia, pôsobiace na území SR, ako aj všetci ostatní zamestnanci [...]

očkovanie koronavírus

Informácie o vážnych komplikáciách po očkovaní na Covid-19 sú nepravdivé

22.01.2021 18:58

Prípad zdravotníkov, ktorí mali mať po zaočkovaní v Humennom zdravotné kompilácie a anafylaktický šok, sa nestal. Hoax zdieľali tisíce ľudí.

sčítanie obyvateľov

Britov sa pri sčítaní budú pýtať na rodovú identitu

22.01.2021 18:49

Sčítanie obyvateľov sa tento rok uskutoční vo viac ako 50 krajinách sveta vrátane Slovenska.

Lloyd Austin

Pentagón povedie prvýkrát Afroameričan, získal obrovskú podporu

22.01.2021 18:27

Lloyd Austin šéfoval americkým jednotkám v Iraku, Ázii či na Blízkom východe.

zuzana čaputová

Čaputová omilostila matku ťažko chorého dieťaťa

22.01.2021 18:01

Odsúdená sa skutku dopustila ešte v roku 2012.