Založ si blog

Vytrhne Z. Čaputová I. Matovičovi bičík z ruky alebo to necháva na nás ? ! My s tým nemáme najmenší problém !

Kedysi v „dávnych“ dobách slobody, pred 17. novembrom 1989, slovenská kinematografia natáčala veľmi kvalitné filmy, na ktoré sa dá pozerať ešte aj dnes po dlhých rokoch. Áno, ten kto si ich chce pozrieť, musí tak učiniť na internete lebo dnešná neoliberálna ideopolícia, takéto myšlienky a pravdy „demokraticky“ slovenskej verejnosti a najme slovenskej mládeži zámerne zatajuje! Nuž čo, „Pamäť národa“ je dnes výlučne v rukách Ústavu pamäte národa!!! No a naša zmanipulovaná mládež si veru,       takéto staré slovenské filmové skvosty na internete nevyhľadá lebo internet je prešpikovaný všakovakými neoliberálnymi brakmi a bludmi ! V uvedenom filme je takáto scénka : – akýsi vicišpán mláti po chrbte svojim bičíkom istého bedára za voľajakú banalitu. Bedár síce od bolesti skuvíňa, ale poctivo chrbát nastavuje. I pristúpi odkiaľsi prihodivší junák – zbojník i vytrhne vicišpánovi bičík z rúk a káže bedárovi, aby teraz on vyobšíval vicišpána a vrátil mu to aj s úrokmi. Avšak bedár vytrhol bičík z rúk junáka-zbojníka a vrátil ho vicišpánovi späť, nastavil chrbát a káže vicišpánovi – „len bite vaša urodzenosť, bite…“ Veru my Slováci sme presne takí ! Nie aby sme tyranovi, diktátorovi vytrhli ten jeho, čo raz väčší bičisko z rúk a vrátili mu to aj s úrokmi, ale sa ešte väčšmi krčíme, hrbíme a takýmto poddaným, poddajným spôsobom ho ešte väčšmi vyzývame, aby nás mlátil !

My, Slováci máme (máme?) aj dnes nášho „junáka-zbojníka“ ! Ten dnes sedí vysoko, v prezidentskom paláci a volá sa Zuzana Čaputová ! Áno, ona je dnes tá jediná, ktorá má tu moc, obrazne povedané vytrhnúť Igorovi Matovičovi ten pomyselný bičisko z rúk a ani mu to za nás nemusí vrátiť, stačí keď mu ho zlomí na polovicu a hodí o zem ! Vytrhnúť mu ho môže tým, že otvorene a jasne pred celým národom povie, že s praktikami Igora Matoviča nesúhlasí, že je jednoznačne proti a vyzve občanov SR, aby sa takejto tyranii nepoddali a aby neuposlúchli jednoznačné protiústavné a nezákonne nariadenia, ktoré vydáva vláda SR, ale všetci vieme, že jediným, kto tak rozhodol, je on tyran, despota, diktátor Igor Matovič ! Zuzana Čaputová má nato všetky politické páky ! Nie, jej pozícia, funkcia nie je v žiadnom prípade ceremoniálna, ak sa jedná o to, že občania SR sú jedným, jediným predstaviteľom štátu, predsedom vlády SR, takto bezdôvodne ponižovaní a utláčaní !!! Nie, tu nie je potrebné sa dopodrobna rozpisovať, prečo by Zuzana Čaputová mala takto nekompromisne a jasne konať vo vzťahu k, až tretiemu najvyššiemu ústavnému činiteľovi v našom štáte lebo dôvody sú každému jasné !!! Ak to Zuzana Čaputová neurobí, tak sa stáva spolu tyrankou, spolu despotkou a spolu diktátorkou !!!

No a potom je už len jedno riešenie, že ten pomyselný, despotický, diktátorský bičisko Igorovi Matovičovi vytrhne samotný utláčaný, ponižovaný ľud a obratom ním vybičuje nie len Igora, ale aj Zuzanu. Samozrejme, že ľud je demokratický zmýšľajúci, konajúci a bičovanie prebehne výhradne na základe ústavnosti a zákonnosti, ktoré platia na území nášho „poddanstva“ – Slovenskej republiky !!!

POZOR :  Žiadne fyzické násilie – výhradne len Ústava SR a Zákony platné na území SR !!!

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.