Založ si blog

Igor Matovič zbožňuje dni, keď naserie kopu ľudí a ja chcem nasrať jeho a mať krásny deň !

Presne takto sa vyjadril Igor Matovič na nás občanov SR vo svojom FB statuse dňa 18. augusta 2020 keď napísal toto – „Nasral som kopu ľudí…“ a článok ukončil – „…Takéto dni ja mám rááád.“ Smutné na tom je to, že odvtedy Igor Matovič už nasral toľko ľudí, že sa v ňom kopí množstvo radosti a robí jednu hlúposť za druhou, aby tých nasratých ľudí bolo dennodenne dostatočné množstvo nato, aby Igor mal krásny deň. Naposledy to predviedol teraz v utorok 15. septembra – Sedembolestná Panna Mária, na Púti v Šaštíne. Všetci, ktorí vystupovali v rôznych TV, v spravodajských reláciách, pri rozhovore z redaktormi, novinármi mali nasadené rúško. Jediný, ktorý ho nemal bol samozrejme Igor Matovič. Ten Igor Matovič, ktorý neustále vyplakáva, že je potrebné byť zodpovedný a všade nosiť rúško inak nastúpi represia voči každému, čo poruší toto „rozumné“ nariadenie ! Samozrejme platí pre všetkých, ale nie pre neho ! A ja som už konečne pochopil, prečo to pre Igora neplatí. Jeden z dôvodov je ten, že si je vedomý, že týmto nasiera kopu ľudí a to on má rád a druhým dôvodom je to čo bolo povedané po jeho účasti na svadbe člena OĽANO a predsedu klubu OĽANO v NR SR (Michala Šípoša na margo, že nemali nasadené rúška. Jeden z účastníkov povedal, že oni rúška nemuseli mať lebo sa všetci navzájom poznajú ! Niečo úžasné, tak stačí, aby sme sa navzájom aspoň ako tak poznali a už rúško je v ten moment nanič ! Igor Matovič má však oproti nám všetkým jednu veľkú výhodu ! Jeho totiž pozná každý a on pri stretnutí s nami všetkými nemusí mať rúško – lebo sa predsa poznáme ! Nuž skúsme Igora nasrať a to tak, že sa všetci navzájom hoc na diaľku zoznámme a rúško stratí význam a zmysel. Lebo keď sa stretneme, tak si povime, že sa poznáme a môžeme sa kľudne rozprávať bez rúška. Alebo ak vstúpime do napr. MHD, nahlas sa prestavíme, aby nás každý poznal a rúško netreba atď. atď. A ešte aj ja chcem nastrať Igora. Ja totiž už od prvopočiatku, teda od marca 2020 nenosím rúško (obchodom a MHD sa vyhýbam) a keď sa s niekým stretnem a môže to byť pre mňa absolútne neznáma osoba, tak sa jej slušne opýtam, či by jej vadilo, ak sa budeme zhovárať bez rúška. A či mi Igor verí alebo nie, to mi je naozaj fuk, každý takto mnou oslovený jedinec zareagoval ako sa na rozumného a zodpovedného človeka sluší a patrí a zhovárali sme sa bez rúška a tým sme sa aj lepšie spoznali lebo sme si videli di tváre a pri najbližšom našom stretnutí sa celkom jednoznačne spoznáme. Totiž stretnúť človeka s rúškom, až pomaly na očiach natiahnutom, zhovárať sa s ním, celkom iste znamená, že ak tohto človeka stretnete na druhý deň a aj keď nebude mať rúško, tak ho nespoznáte !

Takže vážení občania SR urobme si aj mi kráááásny deň a nie jeden, ale od teraz všetky nasledujúce až do skonania sveta a poďme Igora nasrať tým, že od zajtra resp. ihneď nebudeme nosiť rúško !!! Záver :

Znakom najväčšieho resp. najhrubšieho zrna Igorovho grobianstva bolo, keď sa sám pred celým národom do kamier priznal, že to bol on, čo požiadal Políciu SR skrze svojho ministra vnútra Romana Mikulca, aby posilnili svoje počty na zabezpečenie poriadku a disciplíny veriacich na púti v Šaštíne ! To čo si Igor Matovič dovoľuje, takto potupiť, znevážiť mierumilovných veriacich ! To Igor Matovič mali títo veriaci v rukách samopaly, že bolo potrebné zabezpečiť väčšie počty represívnych zložiek ?! To ste si nevšimli, že jedinou ich „zbraňou“ boli Ružence ?! Alebo to bol len maskovací manéver a Igor tak učinil lebo sa už boji bez posilnenej policajnej ochrany chodiť medzi obyčajných ľudí, ktorým on nie je ???!!! Nuž občan – volič, urob si o tomto Matovičovom konaní vlastný, slobodný názor.

 

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.

Stoltenberg, NATO

VIDEO: NATO a Slovensko budú Ukrajinu podporovať na každom kroku

24.02.2024 08:00

Severoatlantická aliancia priamo vojensky nepodporuje Ukrajinu v jej boji proti ruským agresorom. No NATO sľubuje Kyjevu pokračujúcu pomoc.

Rubymar, Jemen, Červené more, jemenskí povstalci, Húsíovia

Z lode poškodenej jemenskými rebelmi unikla ropa, škvrna má takmer 30 kilometrov

24.02.2024 07:27

Z nákladnej lode Rubymar, ktorú v nedeľu v úžine Báb al-Mandab vážne poškodil útok jemenských povstalcov, unikla ropa.

oceliarne, lipetsk

ONLINE: V ruských oceliarňach horelo, požiar spôsobil nálet dronov. Šojgu na výročie vojny navštívil ruské veliteľstvo na Ukrajine

24.02.2024 06:55, aktualizované: 09:45

Oceliareň, patriaca jednému z najbohatších Rusov Vladimirovi Lisinovi, svoje výrobky dodáva aj zbrojovkám vyrábajúcim rakety a strely s plochou dráhou letu.