Založ si blog

Igor Matovič zbožňuje dni, keď naserie kopu ľudí a ja chcem nasrať jeho a mať krásny deň !

Presne takto sa vyjadril Igor Matovič na nás občanov SR vo svojom FB statuse dňa 18. augusta 2020 keď napísal toto – „Nasral som kopu ľudí…“ a článok ukončil – „…Takéto dni ja mám rááád.“ Smutné na tom je to, že odvtedy Igor Matovič už nasral toľko ľudí, že sa v ňom kopí množstvo radosti a robí jednu hlúposť za druhou, aby tých nasratých ľudí bolo dennodenne dostatočné množstvo nato, aby Igor mal krásny deň. Naposledy to predviedol teraz v utorok 15. septembra – Sedembolestná Panna Mária, na Púti v Šaštíne. Všetci, ktorí vystupovali v rôznych TV, v spravodajských reláciách, pri rozhovore z redaktormi, novinármi mali nasadené rúško. Jediný, ktorý ho nemal bol samozrejme Igor Matovič. Ten Igor Matovič, ktorý neustále vyplakáva, že je potrebné byť zodpovedný a všade nosiť rúško inak nastúpi represia voči každému, čo poruší toto „rozumné“ nariadenie ! Samozrejme platí pre všetkých, ale nie pre neho ! A ja som už konečne pochopil, prečo to pre Igora neplatí. Jeden z dôvodov je ten, že si je vedomý, že týmto nasiera kopu ľudí a to on má rád a druhým dôvodom je to čo bolo povedané po jeho účasti na svadbe člena OĽANO a predsedu klubu OĽANO v NR SR (Michala Šípoša na margo, že nemali nasadené rúška. Jeden z účastníkov povedal, že oni rúška nemuseli mať lebo sa všetci navzájom poznajú ! Niečo úžasné, tak stačí, aby sme sa navzájom aspoň ako tak poznali a už rúško je v ten moment nanič ! Igor Matovič má však oproti nám všetkým jednu veľkú výhodu ! Jeho totiž pozná každý a on pri stretnutí s nami všetkými nemusí mať rúško – lebo sa predsa poznáme ! Nuž skúsme Igora nasrať a to tak, že sa všetci navzájom hoc na diaľku zoznámme a rúško stratí význam a zmysel. Lebo keď sa stretneme, tak si povime, že sa poznáme a môžeme sa kľudne rozprávať bez rúška. Alebo ak vstúpime do napr. MHD, nahlas sa prestavíme, aby nás každý poznal a rúško netreba atď. atď. A ešte aj ja chcem nastrať Igora. Ja totiž už od prvopočiatku, teda od marca 2020 nenosím rúško (obchodom a MHD sa vyhýbam) a keď sa s niekým stretnem a môže to byť pre mňa absolútne neznáma osoba, tak sa jej slušne opýtam, či by jej vadilo, ak sa budeme zhovárať bez rúška. A či mi Igor verí alebo nie, to mi je naozaj fuk, každý takto mnou oslovený jedinec zareagoval ako sa na rozumného a zodpovedného človeka sluší a patrí a zhovárali sme sa bez rúška a tým sme sa aj lepšie spoznali lebo sme si videli di tváre a pri najbližšom našom stretnutí sa celkom jednoznačne spoznáme. Totiž stretnúť človeka s rúškom, až pomaly na očiach natiahnutom, zhovárať sa s ním, celkom iste znamená, že ak tohto človeka stretnete na druhý deň a aj keď nebude mať rúško, tak ho nespoznáte !

Takže vážení občania SR urobme si aj mi kráááásny deň a nie jeden, ale od teraz všetky nasledujúce až do skonania sveta a poďme Igora nasrať tým, že od zajtra resp. ihneď nebudeme nosiť rúško !!! Záver :

Znakom najväčšieho resp. najhrubšieho zrna Igorovho grobianstva bolo, keď sa sám pred celým národom do kamier priznal, že to bol on, čo požiadal Políciu SR skrze svojho ministra vnútra Romana Mikulca, aby posilnili svoje počty na zabezpečenie poriadku a disciplíny veriacich na púti v Šaštíne ! To čo si Igor Matovič dovoľuje, takto potupiť, znevážiť mierumilovných veriacich ! To Igor Matovič mali títo veriaci v rukách samopaly, že bolo potrebné zabezpečiť väčšie počty represívnych zložiek ?! To ste si nevšimli, že jedinou ich „zbraňou“ boli Ružence ?! Alebo to bol len maskovací manéver a Igor tak učinil lebo sa už boji bez posilnenej policajnej ochrany chodiť medzi obyčajných ľudí, ktorým on nie je ???!!! Nuž občan – volič, urob si o tomto Matovičovom konaní vlastný, slobodný názor.

 

Čo odkáže Z. Čaputová Matovičovým zdravotníckym „psom“ ? A zachová sa už konečne, ako hlava štátu a hlavná veliteľka OS SR ? ! Odvolá z Matovičovej akcie jedine jej podliehajúce OS SR ? !

29.10.2020

V úvode je potrebné vysvetliť pojem zdravotnícky „psi“. Na včerajšej mimoriadne dôležitej TB Slovenskej lekárskej komory (SLK) k nastávajúcemu celoplošnému testovaniu pofidernými antigénovými testami na C-19, jej prezident MUDr. Marian Kollár povedal, okrem iných závažných informácií, jasne aj toto – „pán premiér, kto vám to poradil ? Kto rozhodol, že toto je [...]

Zachytila Z. Čaputvá tento hnev z radov koalície na Igora Matoviča ? !

28.10.2020

Podľa toho, ako sa v tejto chvíli správa Zuzana Čaputová, keď sa hraje na mŕtveho politického chrobáka, tak asi nie ! Nič na tom nemení ani jej včerajšie (27.10.2020) stretnutie s odborníkmi, ktorých názor a riešenia na dnešné C-19 ničím opodstatnené a zdôvodnené šialenstvo je identické, ako názor diktátora Igora Matoviča! Ani náznakom sa nedotkla [...]

Matovičov strach narastá. Oprávnene? Jednoznačne!

27.10.2020

Hneď na úvod je potrebné zdôrazniť, že strach je veľmi zlý radca ! A rozhodnutia, ktoré človek vykonáva pod vplyvom strachu, sú vždy zmätočné a hlavne škodlivé ! A presne toto robí Igor Matovič, ihneď od okamžiku, ako si prevzal dekrét, že sa stáva predsedom SR ! Uvedomujem si, že na tak malom priestore, ako mám v tomto článku sa nedá poukázať na všetky [...]

Ide o pravdu, Miroslav Kollár

Kollár v Ide o pravdu: Vládu verejne kritizujem až keď nemám odozvu v koalícií

29.10.2020 20:00

Upozorňuje, že plošné testovanie nie je dostatočne pripravené. Poslanec a primátor Miroslav Kollár ale robí všetko preto, aby sa v Hlohovci otestovalo čo najviac ľudí.

Čaputová

Prezidentka telefonovala s nemocnicami, situácia v nich je zlá

29.10.2020 19:36

Nemocnice sú neuralgickým bodom celého úspechu v zápase s pandémiou ochorenia COVID-19, podľa prezidentky je v nich situácia zlá.

Jeremy Corbyn

Britskí labouristi pozastavili exlídrovi Corbynovi členstvo za antisemitizmus

29.10.2020 19:11

Jeremy Corbyn bol často adresátom obvinení, že toleroval, keď sa v opozičnej Labouristickej strane šíril antisemitizmus.

Igor Matovič, 500

Matovič sľubuje zdravotníkom 500 eur, šéfa SLK Kollára označil za vlastizradcu

29.10.2020 17:22

Ak zdravotníci odrobia celý víkend pri odbere vzoriek, prisľúbil im Igor Matovič špeciálnu odmenu 500 eur navyše.