Založ si blog

Igor Matovič hrubo urazil vlastných a koaličných poslancov. .. !

…a za to by mal čeliť ich odvolávaniu v NR SR, „inak povedané“ jeho vlastní poslanci OĽANO a všetci koaliční poslanci za Sme rodina, SaS a Za ľudí, by mali okamžite zvolať mimoriadnu schôdzu NR SR s jediným bodom – „Vyslovenie nedôvery predsedovi vlády SR“ ! Z čoho vychádzam resp. na akom základe som si dovolil takú „nehoráznosť“ voči diktátorovi Igorovi Matovičovi ?! Len sa snažím vžiť do kože dnešného poslušného koaličného poslanca. Ak by som bol na ich mieste, tak už dnes zbieram podpisy na odvolanie Igora Matoviča s postu predsedu vlády SR a zároveň by bolo na zváženie podať na neho trestné oznámenie za výrok, ktorý povedal na konci včerajšej TB hnutia OĽANO, ktorá bola venovaná Borisovi Kollárovi . Opravujem sa, nie Borisovi Kollárovi, ale nášmu tridsať ročnému devastovanému školstvu, učiteľom, profesorom, vedeniu vysokých škôl, školiteľom, oponentom a pod., a všetkým študentom, ktorí ukončili svoje štúdium od dôb vzniku samostatnej SR (1993) ! Na tejto TB OĽANO zaznelo množstvo nezmyslov a bludov a naozaj nezachytil som jedinú rozumnú myšlienku ! S výnimkou Joža Pročka, ktorý sa na konci TB predral pred svojho straníckeho a vládneho šéfa a oznámil ctením „novinárom“, že to trojhodinové „grilovanie“ predsedu NR SR Borisa Kollára, bola vlastne zábava !!! Tlieskajme, všetci tlieskajme tomuto parlamentnému géniovi z radov koaličných poslancov. Nuž ani Jožo Pročko nezapočul resp., nechcel započuť to, čo povedal Igor Matovič a prečo ja tvrdím, žeby mal byť vlastnými poslancami odvolaný z postu predsedu vlády SR.

Takže, aby bolo jasné o čom hovorím, dajme si na úvod jeho vyjadrenie, ktoré vypustil z úst na konci tejto TB a to v plnom znení – „…nič sa nedeje, veď budete mať 78 hlasov. To sa pýtam dokedy by sme ich mali ?, keď mafia striehne za rohom. Ak by zistila, že stačí si kúpiť troch poslancov, sa pýtam dokedy by sme ich mali ? Myslím si, že tak akurát do septembra by sme ich mali a v septembri je po koalícií…

Pre mňa osobne veľmi vážne slová predsedu vlády SR a zároveň šéfa najsilnejšieho koaličného subjektu. To sa ani jeden z koaličných poslancov NR SR necíti byť urazený resp. dotknutý takýmto obvinením zo strany Igora Matoviča ?! To sa nikto s prítomných „objektívnych“ „novinárov“ neodhodlal okamžite sa Igora Matoviča opýtať otázku – „…pán Matovič, vy viete, ktorí že to sú tí vaši koaliční poslanci, ktorí by sa takto nechali kúpiť a ešte prosím prezraďte, kto by si ich mal kúpiť ? Máte na mysli starý Ficov SMER-SD, alebo nový Pellegriniho SMER-SD (Hlas SD), alebo niekto z K-ĽSNS ?! Prosím buďte konkrétny ! A myslite si resp. viete aj o takýchto možných zapredancov vo vašom klube OĽANO z 53 poslankýň a poslancov ?“ Áno, presne takáto otázka jednoznačne musí ísť k predsedovi vlády SR, pretože, ak nemá žiadne dôkazy ani o „kupujúcich“ a ani o „kupovaných“, tak potom je to vážna situácia, aby oficiálny tretí najvyšší ústavný činiteľ SR, na oficiálnej TB svojho politického hnutia, takto obvinil všetkých poslancov NR SR, bez ohľadu nato, či sú to koaliční resp. opozičný poslanci ! To vám vážení poslanci a poslankyne NR SR neprekáža, že vás predseda vlády SR v priamom prenose pred všetkými občanmi SR bez dôkazov a absolútne drzo obvinil s kupčenia poslaneckých hlasov v NR SR ???!!!

Toto posledné vyjadrenie Igora Matoviča, by malo byť na poste predsedu vlády naozaj posledné a podľa môjho názoru by sa o to mali postarať najmä poslankyne a poslanci vládnej koalície lebo týmto vyjadrením, predovšetkým na ich adresu, ich jednoznačne označil za morálny odpad našej spoločnosti a jasne povedal (Igor), že by sa medzi nimi našli minimálne traja, ktorí sú schopní takéhoto podlého konania ! A preto hovorím, že všetci poslanci a poslankyne vládnej koalície, by mali urobiť tento krok vo vzťahu k odvolaniu Igora Matoviča z pozície predsedu SR, pretože on nekonkretizoval tých potrebných troch, ale obvinil absolútne všetkých, dokonca aj jemu tak oddaného poslanca NR SR, akým bezpochyby Jozef Pročko je !

No a na záver tohto článku ešte jeden dôkaz o Matovičovom mentálnom rozpoložení a jeho nesmiernej neohrabanosti a vulgárnosti. Na predmetnej TB si dovolil z pozície predsedu vlády SR, v priamom prenose, vyjadriť sa na adresu bývalého druhého najvyššieho ústavného činiteľa SR, teda predsedu NR SR Andreja Danka, ako o „hajzlíkovi“ !!!

Áno presne takéto oslovenie použil v spojitosti s Andrejom Dankom, keď Matovič hovoril o ňom ako o „hajzlíkovi“, ktorý, podľa neho surovo ukradol inému rigoróznu prácu a následne ju prezentoval ako svoju vlastnú. V tejto súvislosti je jedno, akým spôsobom sa Andrej Danko „dopracoval“ k rigoróznej práci, ale používať na adresu bývalých vysokých štátnych činiteľov oslovenie „hajzlík“ je nemiestne a aj kvôli takýmto „vyjadrovacím“ schopnostiam by nemal zotrvávať na poste predsedu vlády SR už ani minútu !!!

A vy Zuzana Čaputová, čo si myslíte, asi ako sa o vás vyjadruje Igor Matovič medzi svojimi ? Vám takéto vyjadrovanie sa Igora Matoviča pri vašom hodnotovom nastavení nevadí ?! Nestálo by to za vašu reakciu aspoň na facebooku, aby ste ho vyzvali nato, nech Igor buď zdokladuje kto sú tí „kupujúci“ a kto sú tí možní „kúpení“ poslanci NR SR alebo ak to zdokladovať a dokázať nevie, tak ho vyzvite aj vy na odstúpenie z pozície predsedu vlády SR !

A vy voliči OĽANO, ktorí ste možno aj v dobrej viere volili Igora Matoviča a jeho hnutie OĽANO, vám takéto správanie sa Igora Matoviča nevadí ?! Vám nevadí, že včerajším vyjadrením sa na adresu všetkých našich zákonodarcov v NR SR urobil z NR SR hniezdo resp. trhovisko piatej cenovej skupiny, kde sa len tak kupujú a predávajú poslanecké mandáty ?! Naozaj je to podľa vás v poriadku ?! Podľa mňa nie a ešte raz NIE !!!

Z. Čaputová dostatočne vysvetlila seniorom svoju „ľudskosť“ ? !

11.07.2020

Zuzana Čaputová sa vybrala medzi pospolití ľud SR s odôvodnením, že od prezidentského stola nemôže posúdiť, ako sa občanom SR žije, čo ich trápi a pod. Naozaj ušľachtilá myšlienka a ešte ušľachtilejší počin hlavy štátu ! Ak by tu nebolo veľké ALE ! Svoje zisťovanie o stave životnej úrovne našej spoločnosti začala v tej „chudobnejšej“ časti SR, teda [...]

Peter Pellegrini a spol. (a vám podobní) – von z NR SR !

10.07.2020

Plne si uvedomujem, že na základe dnes platnej legislatívy si Peter Pellegrini a jeho zradcovská desiatka, nemusia túto moju výzvu ani v najmenšom všimnúť, ba naopak môžu sa na ňu zvysoka vykašlať a zradcovský pousmiať. Nie som členom SMER-SD, nikdy som nebol ani voličom SMER-SD, nie som ani ich sympatizant a ani neplánujem byť ich volič do budúcnosti lebo ako som už [...]

Zuzana Čaputová nadobudla novú hodnotovú skúsenosť !

09.07.2020

Vybavené ! Vybavené ? A opäť zo strany Zuzany Čaputovej prázdna, nič hovoriaca fráza. Na vzájomné obviňovanie sa koaličných partnerov počas „diplomovkakrízy“, ale aj na poukázanie ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Milana Krajniaka na jej advokátsku minulosť (advokátska licencia) Zuzana Čaputová zareagovala takto – „…beriem to na vedomie. To hlasovanie [...]

Loď

USA oficiálne odmietli nároky Číny v oblasti Juhočínskeho mora

13.07.2020 22:18

Šéf americkej diplomacie zároveň prisľúbil podporu spojencom a partnerom USA v regióne.

Afganistan Kábul Výbuch

Útok na sídlo tajnej služby v Afganistane si vyžiadal 11 mŕtvych a 63 zranených

13.07.2020 21:44

Útok odštartoval samovražedný atentátnik, ktorý pri vchode do komplexu odpálil auto naložené výbušninami.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Akademický senát STU neodvolal dekana fakulty informatiky

13.07.2020 20:42

Za návrh odvolať dekana Ivana Kotuliaka bolo 18 členov senátu, proti 13 členov a traja sa zdržali. Na odvolanie bolo potrebných 23 hlasov.

zbraň, pištol

Česká vláda schválila návrh, ktorý do ústavy zavedie právo na zbraň

13.07.2020 20:10

Zbraňou môže byť podľa správy všetko, čo urobí zásah voči ľudskému telu dôraznejším.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 257
Celková čítanosť: 2491624x
Priemerná čítanosť článkov: 9695x

Autor blogu

Kategórie