Založ si blog

TA 3, pokojný Harabin, „antikrist“ Hlina a nervózna moderátorka

V nedeľnej (13.10.2019) politickej relácií TA3 „ V politike“ sme mali možnosť sledovať „diskusiu“ dvoch absolútne odlišných videní sveta a to rozhľadeného a pokojného p. Harabina a nepríčetne nervózneho až násilníckeho p. Hlinu. Za toto personálne obsadenie je potrebné TV TA3 naozaj úprimne poďakovať. Čo už z jej strany bolo nie dobré, bolo to, že po niektorých výrokoch p. Harabina, pôsobila p. redaktorka TA3, Anka Žitná, až príliš nervózne a zo zachmúreným obočím sa obracala na p. Harabina s tým, že sa má vrátiť k téme a pritom bol absolútne v súlade s témou ! Neustále mu skákala do rečí a pretrhávala jeho súvisle myšlienky zámerne, aby mu prekazila povedať súvisle to, čo povedať chcel. p. Hlinovi nechávala pomerne väčší priestor na jeho „kľudné“ vyjadrovanie sa a dospelo to až tak ďaleko, že už ani zjavne p. Hlinovi naklonená pani moderátorka, ho musela upozorniť, aby nezvyšoval hlas, a my diváci pri TV obrazovkách sme už len čakali, kedy sa „antikrist“ p. Hlina postaví z kresla a fyzický p. Harabina napadne. p.Hlina vyčítal p. Harabinovi, že je celý svoj profesijný život „nacucnutý“ na štátne peniaze. Nuž vážený p. Hlina, nepoznám vo vyspelom demokratickom svete štát, kde by výkon súdnej moci bol realizovaný na živnosť alebo, ako iná forma súkromného podnikania ! Nezdá sa Vám, že ste sa týmto svojim neuváženým výrokom dotkol všetkých sudcov na Slovensku ?! Ďalej vyčítal p. Harabinovi, že bol členom KSČ, ale brvno vo svojom oku, nevylučuje úzku spoluprácu s p. Kiskom, tak isto členom KSČ pred rokom 1989, tak to už nevidí, a na p. Kiskovi nevidí ani iné protikresťanské „aktivity“ nezlučiteľné s morálkou kresťana, na ktoré už nestačí, len päť Otčenášov a desať Zdravas Mária, ale riadny svetský súd !

Ďalej p. Hlina vyčítal p. Harabinovi, že odsúdil pred rokom 1989 akéhosi chudáka farára a ten napokon, ako bezdomovec zomrel v Prahe. Nuž p. Harabin by mal verejnosti jasne vysvetliť o akýže to trest pre menovaného farára išlo a za čo to bolo, aby nám všetkým bolo jasné či p. Hlina mal aspoň za mačný mak pravdu, alebo je to opäť všetko inak. Apropo p. Hlina, keď sa malo s tým úbohým farárom, tak „neľudský“ zo strany p. Harabina zaobchádzať, tak prečo ten chudák umiera, ako bezdomovec v Prahe a nenašiel sa na Slovensku ani jeden farár, ktorý by si tohto „nespravodlivo“ odsúdeného kňaza prichýlil na svoju faru, a po „nežnej“ by boli obidvaja vysvätení minimálne za biskupov ?! A prečo dnes voči farárovi Mariánovi Kuffovi prechovávate takú averziu, keď on naozaj „zbiera“ zblúdile duše z ulice, aby ich na svojej fare priviedol na správnu kresťanskú cestu ?!

No a keď ste prešiel na konšpiráciu typu, že každý kto si na PC otvorí facebookovú stránku p. Harabina, tak sa mu tam infiltruje „červ“, ktorý jeho PC zahltí informáciami, že si dotyčná osoba prezerá porno kanály, tak to ste už naozaj, ale riadne zabil !!! Toto si už ani nezaslúži žiaden komentár !

Viete p. Hlina, ja som si Vás na začiatku, keď ste sa stal predsedom KDH, aj vážil a dokonca som vám aj fandil, lebo politika pod „starými“ predsedami KDH a „starými“ členmi KDH, bola naozaj sebazničujúca, ale ako náhle ste sa rozhodol spolčiť sa, s tak neoliberálnou „zberbou“, ako sú PS/SPOLU a následne aj s politickým subjektom Za ľudí, ktoré zakladal najčistejší z najčistejších p. Kiska, tak to je už naozaj prisilná káva a môžete sa dušovať, koľko chcete, že KDH bude silnou súčasťou NR SR po voľbách 2020, nuž p. Hlina pri takejto protikresťanskej a antikristickej politike – NEBUDE !

Vaše včerajšie vystúpenie v TV TA3 bolo naozaj nešťastné a pre väčšinu kresťanov Slovenska aj zahanbujúce, pre tu Vašu nenávisť a zlobu, ktorá včera z Vás priam sršala, Vy nepoznáte to Ježišovo „miluj nepriateľa svojho a keď Ťa udrú na jedno líce nastav aj to druhé“ ?! Ja netvrdím, že sa máte nechať politicky dobiť na politickú smrť, ale spôsob akým ste vystupovali, nie je zlučiteľný s vystupovaním predsedu KDH, a už vôbec nemá nič spoločné s vystupovaním kresťana !!!

Na záver p. Hlina, naše „mienkotvorné“ a „nezávislé“ média, stále na nepohodlných politikov (SMER-SD, SNS, K-ĽSNS, občas aj Most-HÍD), hľadajú akési pikošky a hlavne špinu, a spriadajú rôzne konšpiračné prepojenia na jednotlivých mafiánov a pod. Nuž potom neviem prečo vo Vašom prípade tieto média „spia“ a nezisťujú Vaše prepojenie na jedného, podľa slovenskej „demokratickej“ opozície, z najväčších „zloduchov“, nie len strany Smer-SD, ale aj celej histórie slovenskej politiky na pána Róberta Kaliňáka, keď ste sa pre Plus JEDEN DEŇ (https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/nanapadny-bohac-alojz-hlina, 18.03.2010)) v jednom s Vami robenom rozhovore vyjadril nasledovne : „Tykám si len s Robom Kaliňákom, ktorý nám pomáhal ako právnik, keď sme pred osemnástimi rokmi zakladali firmu“ !

Ja si myslím, že naše „čisté“ a „pravdivé“ „mienkotvorné“ média by sa toho mohli chytiť a mali by Vás s týmto „mafiánom“ z najväčšej „mafiánskej“ strany na Slovensku nejakým spôsobom spojiť a tiež z Vás spraviť „mafiána“, veď to predsa nemôže byť len tak, že práve Robo Kaliňák Vám pomáhal a Vy s ním nemáte nič spoločné, to jednoducho nevysvetlíte, a čo na to Váš budúci koaličný partner p. Igor Matovič, ktorý sa netají tým, že on aj svojim „vlastným“ vo vláde bude nastavovať zrkadlo, to sa neobávate, že tento pán na najbližšej svojej tlačovej besede, či už pred voľbami, alebo po voľbách, keď už budete „jedná banda“ vo vláde, vytiahne akúsi fotografiu s pred niekoľkých rokov na ktorej sa objímate s p. Robom Kaliňákom a bude požadovať od Vás vyvodenie politickej zodpovednosti, veď podľa jeho politickej logiky, ste rovnaký gauner ako Robo Kaliňák. ?!

Záver :

Viac sa obávam účasti KDH v NR SR po PV 2020 a jej „antikristickej“ politiky, ako účasti v NR SR p. Harabina a zástupcov strany Vlasť, prečo ?, tak to je snáď absolútne jasné z vyššie uvedeného textu !

 

Z. Čaputová dostatočne vysvetlila seniorom svoju „ľudskosť“ ? !

11.07.2020

Zuzana Čaputová sa vybrala medzi pospolití ľud SR s odôvodnením, že od prezidentského stola nemôže posúdiť, ako sa občanom SR žije, čo ich trápi a pod. Naozaj ušľachtilá myšlienka a ešte ušľachtilejší počin hlavy štátu ! Ak by tu nebolo veľké ALE ! Svoje zisťovanie o stave životnej úrovne našej spoločnosti začala v tej „chudobnejšej“ časti SR, teda [...]

Peter Pellegrini a spol. (a vám podobní) – von z NR SR !

10.07.2020

Plne si uvedomujem, že na základe dnes platnej legislatívy si Peter Pellegrini a jeho zradcovská desiatka, nemusia túto moju výzvu ani v najmenšom všimnúť, ba naopak môžu sa na ňu zvysoka vykašlať a zradcovský pousmiať. Nie som členom SMER-SD, nikdy som nebol ani voličom SMER-SD, nie som ani ich sympatizant a ani neplánujem byť ich volič do budúcnosti lebo ako som už [...]

Zuzana Čaputová nadobudla novú hodnotovú skúsenosť !

09.07.2020

Vybavené ! Vybavené ? A opäť zo strany Zuzany Čaputovej prázdna, nič hovoriaca fráza. Na vzájomné obviňovanie sa koaličných partnerov počas „diplomovkakrízy“, ale aj na poukázanie ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Milana Krajniaka na jej advokátsku minulosť (advokátska licencia) Zuzana Čaputová zareagovala takto – „…beriem to na vedomie. To hlasovanie [...]

Puma

Poľská polícia pátra po pume a jej chovateľovi, ktorí utiekli do lesa

11.07.2020 17:54

Podľa svedkov muž povedal, že pumu vychoval, považuje ju za svoje dieťa a nikdy sa jej nevzdá.

veroniak remišová

Remišová sa bude uchádzať o post predsedníčky strany Za ľudí

11.07.2020 16:36

Remišová je prvou oficiálnou kandidátkou.

Trump

Trump potvrdil, že USA vykonali kybernetický útok proti Rusku

11.07.2020 15:44

Americký prezident prvýkrát potvrdil, že USA v roku 2018 vykonali kybernetický útok proti Rusku.

žralok

Útok žraloka v Austrálii si vyžiadal život 15-ročného chlapca

11.07.2020 14:21

Podľa svedkov sa útok žraloka stal pri surfovaní.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 257
Celková čítanosť: 2477008x
Priemerná čítanosť článkov: 9638x

Autor blogu

Kategórie