Založ si blog

TA 3, pokojný Harabin, „antikrist“ Hlina a nervózna moderátorka

V nedeľnej (13.10.2019) politickej relácií TA3 „ V politike“ sme mali možnosť sledovať „diskusiu“ dvoch absolútne odlišných videní sveta a to rozhľadeného a pokojného p. Harabina a nepríčetne nervózneho až násilníckeho p. Hlinu. Za toto personálne obsadenie je potrebné TV TA3 naozaj úprimne poďakovať. Čo už z jej strany bolo nie dobré, bolo to, že po niektorých výrokoch p. Harabina, pôsobila p. redaktorka TA3, Anka Žitná, až príliš nervózne a zo zachmúreným obočím sa obracala na p. Harabina s tým, že sa má vrátiť k téme a pritom bol absolútne v súlade s témou ! Neustále mu skákala do rečí a pretrhávala jeho súvisle myšlienky zámerne, aby mu prekazila povedať súvisle to, čo povedať chcel. p. Hlinovi nechávala pomerne väčší priestor na jeho „kľudné“ vyjadrovanie sa a dospelo to až tak ďaleko, že už ani zjavne p. Hlinovi naklonená pani moderátorka, ho musela upozorniť, aby nezvyšoval hlas, a my diváci pri TV obrazovkách sme už len čakali, kedy sa „antikrist“ p. Hlina postaví z kresla a fyzický p. Harabina napadne. p.Hlina vyčítal p. Harabinovi, že je celý svoj profesijný život „nacucnutý“ na štátne peniaze. Nuž vážený p. Hlina, nepoznám vo vyspelom demokratickom svete štát, kde by výkon súdnej moci bol realizovaný na živnosť alebo, ako iná forma súkromného podnikania ! Nezdá sa Vám, že ste sa týmto svojim neuváženým výrokom dotkol všetkých sudcov na Slovensku ?! Ďalej vyčítal p. Harabinovi, že bol členom KSČ, ale brvno vo svojom oku, nevylučuje úzku spoluprácu s p. Kiskom, tak isto členom KSČ pred rokom 1989, tak to už nevidí, a na p. Kiskovi nevidí ani iné protikresťanské „aktivity“ nezlučiteľné s morálkou kresťana, na ktoré už nestačí, len päť Otčenášov a desať Zdravas Mária, ale riadny svetský súd !

Ďalej p. Hlina vyčítal p. Harabinovi, že odsúdil pred rokom 1989 akéhosi chudáka farára a ten napokon, ako bezdomovec zomrel v Prahe. Nuž p. Harabin by mal verejnosti jasne vysvetliť o akýže to trest pre menovaného farára išlo a za čo to bolo, aby nám všetkým bolo jasné či p. Hlina mal aspoň za mačný mak pravdu, alebo je to opäť všetko inak. Apropo p. Hlina, keď sa malo s tým úbohým farárom, tak „neľudský“ zo strany p. Harabina zaobchádzať, tak prečo ten chudák umiera, ako bezdomovec v Prahe a nenašiel sa na Slovensku ani jeden farár, ktorý by si tohto „nespravodlivo“ odsúdeného kňaza prichýlil na svoju faru, a po „nežnej“ by boli obidvaja vysvätení minimálne za biskupov ?! A prečo dnes voči farárovi Mariánovi Kuffovi prechovávate takú averziu, keď on naozaj „zbiera“ zblúdile duše z ulice, aby ich na svojej fare priviedol na správnu kresťanskú cestu ?!

No a keď ste prešiel na konšpiráciu typu, že každý kto si na PC otvorí facebookovú stránku p. Harabina, tak sa mu tam infiltruje „červ“, ktorý jeho PC zahltí informáciami, že si dotyčná osoba prezerá porno kanály, tak to ste už naozaj, ale riadne zabil !!! Toto si už ani nezaslúži žiaden komentár !

Viete p. Hlina, ja som si Vás na začiatku, keď ste sa stal predsedom KDH, aj vážil a dokonca som vám aj fandil, lebo politika pod „starými“ predsedami KDH a „starými“ členmi KDH, bola naozaj sebazničujúca, ale ako náhle ste sa rozhodol spolčiť sa, s tak neoliberálnou „zberbou“, ako sú PS/SPOLU a následne aj s politickým subjektom Za ľudí, ktoré zakladal najčistejší z najčistejších p. Kiska, tak to je už naozaj prisilná káva a môžete sa dušovať, koľko chcete, že KDH bude silnou súčasťou NR SR po voľbách 2020, nuž p. Hlina pri takejto protikresťanskej a antikristickej politike – NEBUDE !

Vaše včerajšie vystúpenie v TV TA3 bolo naozaj nešťastné a pre väčšinu kresťanov Slovenska aj zahanbujúce, pre tu Vašu nenávisť a zlobu, ktorá včera z Vás priam sršala, Vy nepoznáte to Ježišovo „miluj nepriateľa svojho a keď Ťa udrú na jedno líce nastav aj to druhé“ ?! Ja netvrdím, že sa máte nechať politicky dobiť na politickú smrť, ale spôsob akým ste vystupovali, nie je zlučiteľný s vystupovaním predsedu KDH, a už vôbec nemá nič spoločné s vystupovaním kresťana !!!

Na záver p. Hlina, naše „mienkotvorné“ a „nezávislé“ média, stále na nepohodlných politikov (SMER-SD, SNS, K-ĽSNS, občas aj Most-HÍD), hľadajú akési pikošky a hlavne špinu, a spriadajú rôzne konšpiračné prepojenia na jednotlivých mafiánov a pod. Nuž potom neviem prečo vo Vašom prípade tieto média „spia“ a nezisťujú Vaše prepojenie na jedného, podľa slovenskej „demokratickej“ opozície, z najväčších „zloduchov“, nie len strany Smer-SD, ale aj celej histórie slovenskej politiky na pána Róberta Kaliňáka, keď ste sa pre Plus JEDEN DEŇ (https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/nanapadny-bohac-alojz-hlina, 18.03.2010)) v jednom s Vami robenom rozhovore vyjadril nasledovne : „Tykám si len s Robom Kaliňákom, ktorý nám pomáhal ako právnik, keď sme pred osemnástimi rokmi zakladali firmu“ !

Ja si myslím, že naše „čisté“ a „pravdivé“ „mienkotvorné“ média by sa toho mohli chytiť a mali by Vás s týmto „mafiánom“ z najväčšej „mafiánskej“ strany na Slovensku nejakým spôsobom spojiť a tiež z Vás spraviť „mafiána“, veď to predsa nemôže byť len tak, že práve Robo Kaliňák Vám pomáhal a Vy s ním nemáte nič spoločné, to jednoducho nevysvetlíte, a čo na to Váš budúci koaličný partner p. Igor Matovič, ktorý sa netají tým, že on aj svojim „vlastným“ vo vláde bude nastavovať zrkadlo, to sa neobávate, že tento pán na najbližšej svojej tlačovej besede, či už pred voľbami, alebo po voľbách, keď už budete „jedná banda“ vo vláde, vytiahne akúsi fotografiu s pred niekoľkých rokov na ktorej sa objímate s p. Robom Kaliňákom a bude požadovať od Vás vyvodenie politickej zodpovednosti, veď podľa jeho politickej logiky, ste rovnaký gauner ako Robo Kaliňák. ?!

Záver :

Viac sa obávam účasti KDH v NR SR po PV 2020 a jej „antikristickej“ politiky, ako účasti v NR SR p. Harabina a zástupcov strany Vlasť, prečo ?, tak to je snáď absolútne jasné z vyššie uvedeného textu !

 

Otvorený list adresovaný, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR

19.04.2021

Tento Otvorený list bude dnes oficiálnou cestou, so všetkými náležitosťami, čo k nemu patria, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR, všetkým poslancom NR SR, všetkým na Slovensku pôsobiacim médiám, všetkým týmto listom dotknutým slovenským, aj neslovenským inštitúciám pôsobiacich na území SR. Pozorný čitateľ určite postrehne, že v tomto Otvorenom [...]

Štefan Harabin opäť na scéne. Fatálna chyba! Tento nepremyslený krok je ich koniec!

18.04.2021

Vlkovi baránka sa zachcelo?! Teda je to taký vĺčko nezbedný, ale aj ten musí z niečoho predsa žiť! Za socializmu sa tradovalo, že vláda, ktorá zvýši cenu piva, padne. Dnes, keď to trochu, málinko preženiem, môžem napísať, že vláda, ktorá neopodstatnene siahne na Štefana Hrabina, padne. To prvé sa už stalo! To druhé sa čo nevidieť stane tiež! Je komické sledovať, [...]

I. Matovič odkazuje Z. Čaputovej – začína ma to baviť, nikam neodchádzam!

17.04.2021

A nie len to, Igor Zuzane odkazuje oveľa viac a adresuje jej prostredníctvom FB, veľmi tvrdé slová. Zuzana možno, ľutuje to, že vymenovala Igora Matoviča do „novej“, druhej Matovičovej vlády, v podobe premiéra na kresle ministra financií, ale ako som už v niektorom predchádzajúcom článku napísal, dnes už je neskoro lamentovať nad tým, že rozliate mlieko, je už [...]

Štefan Ágh

Proces so Štefanom Ághom v kauze televíznych zmeniek vytýčili na jún

19.04.2021 16:52

Ágh v minulosti figuroval v kauze, v ktorej súd právoplatne odsúdil Ruska a Kočnera na 19-ročné tresty.

pocasie-20-4-2021

Teplo, teplejšie, ale s dažďom. A ešte raz sa počasie zlomí

19.04.2021 16:42

Nízke teploty už nebudú hrozbou, ale veľa slnka si neužijeme. Môžu sa dokonca vyskytnúť aj búrky. Navyše nás ešte čaká teplotný zlom. Kedy?

Joe Biden

Je veľká šanca, že Biden navštívi Slovensko

19.04.2021 16:09

Hlavným bodom Bidenovej cesty do Európy je summit NATO, ktorý sa v Bruseli uskutoční v júni.

Zliechov, vrah, sériový vrah, Miroslav Lehotský

Sériový vrah Lehotský dostal doživotie

19.04.2021 15:03

Miroslav Lehotský je obžalovaný z troch brutálnych vrážd. Všetky obete likvidoval spálením.