Založ si blog

TA 3, pokojný Harabin, „antikrist“ Hlina a nervózna moderátorka

V nedeľnej (13.10.2019) politickej relácií TA3 „ V politike“ sme mali možnosť sledovať „diskusiu“ dvoch absolútne odlišných videní sveta a to rozhľadeného a pokojného p. Harabina a nepríčetne nervózneho až násilníckeho p. Hlinu. Za toto personálne obsadenie je potrebné TV TA3 naozaj úprimne poďakovať. Čo už z jej strany bolo nie dobré, bolo to, že po niektorých výrokoch p. Harabina, pôsobila p. redaktorka TA3, Anka Žitná, až príliš nervózne a zo zachmúreným obočím sa obracala na p. Harabina s tým, že sa má vrátiť k téme a pritom bol absolútne v súlade s témou ! Neustále mu skákala do rečí a pretrhávala jeho súvisle myšlienky zámerne, aby mu prekazila povedať súvisle to, čo povedať chcel. p. Hlinovi nechávala pomerne väčší priestor na jeho „kľudné“ vyjadrovanie sa a dospelo to až tak ďaleko, že už ani zjavne p. Hlinovi naklonená pani moderátorka, ho musela upozorniť, aby nezvyšoval hlas, a my diváci pri TV obrazovkách sme už len čakali, kedy sa „antikrist“ p. Hlina postaví z kresla a fyzický p. Harabina napadne. p.Hlina vyčítal p. Harabinovi, že je celý svoj profesijný život „nacucnutý“ na štátne peniaze. Nuž vážený p. Hlina, nepoznám vo vyspelom demokratickom svete štát, kde by výkon súdnej moci bol realizovaný na živnosť alebo, ako iná forma súkromného podnikania ! Nezdá sa Vám, že ste sa týmto svojim neuváženým výrokom dotkol všetkých sudcov na Slovensku ?! Ďalej vyčítal p. Harabinovi, že bol členom KSČ, ale brvno vo svojom oku, nevylučuje úzku spoluprácu s p. Kiskom, tak isto členom KSČ pred rokom 1989, tak to už nevidí, a na p. Kiskovi nevidí ani iné protikresťanské „aktivity“ nezlučiteľné s morálkou kresťana, na ktoré už nestačí, len päť Otčenášov a desať Zdravas Mária, ale riadny svetský súd !

Ďalej p. Hlina vyčítal p. Harabinovi, že odsúdil pred rokom 1989 akéhosi chudáka farára a ten napokon, ako bezdomovec zomrel v Prahe. Nuž p. Harabin by mal verejnosti jasne vysvetliť o akýže to trest pre menovaného farára išlo a za čo to bolo, aby nám všetkým bolo jasné či p. Hlina mal aspoň za mačný mak pravdu, alebo je to opäť všetko inak. Apropo p. Hlina, keď sa malo s tým úbohým farárom, tak „neľudský“ zo strany p. Harabina zaobchádzať, tak prečo ten chudák umiera, ako bezdomovec v Prahe a nenašiel sa na Slovensku ani jeden farár, ktorý by si tohto „nespravodlivo“ odsúdeného kňaza prichýlil na svoju faru, a po „nežnej“ by boli obidvaja vysvätení minimálne za biskupov ?! A prečo dnes voči farárovi Mariánovi Kuffovi prechovávate takú averziu, keď on naozaj „zbiera“ zblúdile duše z ulice, aby ich na svojej fare priviedol na správnu kresťanskú cestu ?!

No a keď ste prešiel na konšpiráciu typu, že každý kto si na PC otvorí facebookovú stránku p. Harabina, tak sa mu tam infiltruje „červ“, ktorý jeho PC zahltí informáciami, že si dotyčná osoba prezerá porno kanály, tak to ste už naozaj, ale riadne zabil !!! Toto si už ani nezaslúži žiaden komentár !

Viete p. Hlina, ja som si Vás na začiatku, keď ste sa stal predsedom KDH, aj vážil a dokonca som vám aj fandil, lebo politika pod „starými“ predsedami KDH a „starými“ členmi KDH, bola naozaj sebazničujúca, ale ako náhle ste sa rozhodol spolčiť sa, s tak neoliberálnou „zberbou“, ako sú PS/SPOLU a následne aj s politickým subjektom Za ľudí, ktoré zakladal najčistejší z najčistejších p. Kiska, tak to je už naozaj prisilná káva a môžete sa dušovať, koľko chcete, že KDH bude silnou súčasťou NR SR po voľbách 2020, nuž p. Hlina pri takejto protikresťanskej a antikristickej politike – NEBUDE !

Vaše včerajšie vystúpenie v TV TA3 bolo naozaj nešťastné a pre väčšinu kresťanov Slovenska aj zahanbujúce, pre tu Vašu nenávisť a zlobu, ktorá včera z Vás priam sršala, Vy nepoznáte to Ježišovo „miluj nepriateľa svojho a keď Ťa udrú na jedno líce nastav aj to druhé“ ?! Ja netvrdím, že sa máte nechať politicky dobiť na politickú smrť, ale spôsob akým ste vystupovali, nie je zlučiteľný s vystupovaním predsedu KDH, a už vôbec nemá nič spoločné s vystupovaním kresťana !!!

Na záver p. Hlina, naše „mienkotvorné“ a „nezávislé“ média, stále na nepohodlných politikov (SMER-SD, SNS, K-ĽSNS, občas aj Most-HÍD), hľadajú akési pikošky a hlavne špinu, a spriadajú rôzne konšpiračné prepojenia na jednotlivých mafiánov a pod. Nuž potom neviem prečo vo Vašom prípade tieto média „spia“ a nezisťujú Vaše prepojenie na jedného, podľa slovenskej „demokratickej“ opozície, z najväčších „zloduchov“, nie len strany Smer-SD, ale aj celej histórie slovenskej politiky na pána Róberta Kaliňáka, keď ste sa pre Plus JEDEN DEŇ (https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/nanapadny-bohac-alojz-hlina, 18.03.2010)) v jednom s Vami robenom rozhovore vyjadril nasledovne : „Tykám si len s Robom Kaliňákom, ktorý nám pomáhal ako právnik, keď sme pred osemnástimi rokmi zakladali firmu“ !

Ja si myslím, že naše „čisté“ a „pravdivé“ „mienkotvorné“ média by sa toho mohli chytiť a mali by Vás s týmto „mafiánom“ z najväčšej „mafiánskej“ strany na Slovensku nejakým spôsobom spojiť a tiež z Vás spraviť „mafiána“, veď to predsa nemôže byť len tak, že práve Robo Kaliňák Vám pomáhal a Vy s ním nemáte nič spoločné, to jednoducho nevysvetlíte, a čo na to Váš budúci koaličný partner p. Igor Matovič, ktorý sa netají tým, že on aj svojim „vlastným“ vo vláde bude nastavovať zrkadlo, to sa neobávate, že tento pán na najbližšej svojej tlačovej besede, či už pred voľbami, alebo po voľbách, keď už budete „jedná banda“ vo vláde, vytiahne akúsi fotografiu s pred niekoľkých rokov na ktorej sa objímate s p. Robom Kaliňákom a bude požadovať od Vás vyvodenie politickej zodpovednosti, veď podľa jeho politickej logiky, ste rovnaký gauner ako Robo Kaliňák. ?!

Záver :

Viac sa obávam účasti KDH v NR SR po PV 2020 a jej „antikristickej“ politiky, ako účasti v NR SR p. Harabina a zástupcov strany Vlasť, prečo ?, tak to je snáď absolútne jasné z vyššie uvedeného textu !

 

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.