Založ si blog

Politické trafené húsky zagágali a gágajú, a gágajú, a gágajú. .. !

Rad za radom – na Slovensku počnúc Čaputovou, pokračujúc Šimečkom ml., Sulíkom, Majerským, Matovičom, Hegerom…, …“objektívne“ média…a končiac politicky jednostranne zafarbenými mimovládkami, štedro platenými zo Západu/USA!

Zo zahraničia zagágali a gágajú hlavne USA ambasáda na Slovensku, a akýsi, pre Slovenskú republiku, nič znamenajúci úradníci z EP v Bruseli!

Nuž veru a majú prečo gágať!

Lebo boli politickí trafení presne do najcitlivejšieho miesta – do miesta, ktorým nám tu na Slovensku za ostatné 3 a ½ roka vedome a cielene zasahovali nevyberaným spôsobom do najzákladnejších ľudských práv a slobôd!

A teraz, keď sa na Slovensku, po vzniku novej Vlády, začínajú robiť rázne kroky na ich odhalenie, tak gágajú!

Ale ako sa hovorí, psi, pardon, húsky gágajú a karavána ide ďalej!

A nielenže ide ďalej, ale pôjde oveľa ráznejšie, a nijak inak len, a výhradne na základe ústavnosti a zákonnosti platnej legislatívy na území Slovenskej republiky!

A toho sa boja!

Boja sa, že všetko to bude v súlade s našou Ústavou, našimi Zákonmi, a oni budú podľa nej/nich, prešetrovaní a daní pred spravodlivosť!

Tých ich, podľa mňa jednoznačne zločinov, za uplynulé 3 a ½ roka, je neúrekom!

Iste, Čaputová príde na ústavný a zákonný rad, až 15.6.2024 ihneď po odbití 12:00 hodiny…

A akých, že sa to mali dopustiť zločinov?!

Nuž už len tým, že keď naplno vypukla aj na Slovensku Covid „pandémie“, od 6.marca 2020 (vraj objavili prvý prípad C-19 na Slovensku – https://dennikn.sk/minuta/1787400/ ) a po nástupe Matovičovej hrôzovlády od 21. marca 2020, sa to zvrhlo do obludných rozmerov tak, že nedovolili za celé obdobie až do PV 2023, aby na obrazovkách RTVS a v „objektívnych“ médiach, zaznel aj iný názor, ako ten ich jediný „správny“, ako „bojovať proti C-19!

Už toto bolo prvé a vážne pošliapanie našich základných práv a slobôd, že nám nasilu zamedzili prístup aj k iným informáciám!

V absolútnom rozpore s našou Ústavou!

Ďalším pošliapaním našich základných ľudských práv a slobôd, bolo brutálne obmedzenie na slobode – nemožnosť ani len nos vystrčiť z domu, a ak, tak jedine na základe povinného a pravidelného AG/PCR covid testovania!!!

Takže denne sa vykonalo tisíce covid testov lebo Matovič a spol. nakúpili za stá milióny akési AG covid testy, ktoré bolo potrebné minúť, aby ukázali, že to malo význam na ne použiť toľké stá milióny eur, o ktorých, sa ešte vtedy Matovič vyjadril, že by ich nepoužil ani na vlastnom psovi, a akýsi jediný odborník na PCR covid testy na Slovensku, Čekan, robil všetko preto „vo verejnom“ záujme, aby sa testovalo PCR jeho testami, aby „pomohol“ občanom SR, ale hlavne pravdepodobne vlastnému vrecku!

Takže namiesto riadnemu prístupu k ambulantnej lekárskej starostlivosti u svojich všeobecných lekárov, sa toto zakázalo, vytvorili sa z lekárov, ich všeobecných ambulancií Call centrá, a všetko mali vyriešiť covid testy a akési Oxymetre…!

Pýtam sa – ak by sme aj dnes, v tomto období, kedy je na základe poveternostných podmienok (sychravosť…) raj respiračných ochorení, robili denne, povinne toľko AG/PCR testov, ako v dobe naj covidovej, tak koľko by sme mali denne Covid pozitívnych?!

Môj odhad je, že presne toľko, koľko vtedy, teda tisíce denne a opäť by sme mali covid „pandémiu“!!!

Pravdepodobne mali vtedy pravdu tí, čo tvrdili, a boli to odborníci z medicínskeho prostredia, ktorým zavreli títo covid zločinci ústa…, že ak by sa nevykonávali covid testy povinne u bezpríznakových, teda úplne zdravých ľudí(!), tak by bolo po „pandémií“!!!

Bližšie to rozoberať nebudem lebo každý človek, ktorý je pri zmysloch vie, o čom píšem!

Následne prišla covid vakcinačná doba!

Covid vakcinačné šialenstvo, keď dokonca Čaputová, ako „hlava“ nášho štátu, sa opovážila, a bez akýchkoľvek dôkazov, natočila promo video na covid vakcínu, so sloganom, že „VAKCÍNA JE SLOBODA“!!!

Bol to blud!

A o akej slobode to vtedy Čaputová hovorila?!

O slobode len pre covid zaočkovaných?

A čo tí, čo sa nenechali experimentálne covid poznačiť?!

Tí nemali byť slobodní?!

Prečo?!

Takže ďalší zločin spáchaný na Slovákoch, na ich základných ľudských právach a slobodách!

Potom je ďalším ich zločinom aj to, že na experimentálne covid vakcíny, hlavne od USA Pfizer, ktoré akosi poza bučky, pre celú EÚ objednala a zakúpila za  európske peniaze nás všetkých akási Ursula, pre všetky štáty EÚ, ktoré potom povinne prerozdelili medzi jednotlivé členské štáty, za ktoré sme museli vysoliť ďalšie stámilióny!!!

A dnes tieto gágajúce politické húsky idú vykrikovať novej vláde, že robia v oblasti štátneho rozpočtu pre rok 2024, to čo robia!

A to i napriek tomu, že vtedy Ursulou, nám nanútené covid experimentálne covid vakcíny, doslova „zhnili“ v našich skladoch, čo jasne potvrdil aj  Matovič, keď prehlásil, že sme ich následne vyhodili do Dunaja!

Neklamem, nevymýšľam si, nešírim hoaxy a dezinformácie – viď TU – https://www.youtube.com/watch?v=Ec_0T4pDufE&ab_channel=Denn%C3%ADkN

Video – Denník N, Monika Tódová, dňa 30.5.2022, kde Matovič hovorí presne toto – „„…druhá vec, čo neodpustím, s čím sa neviem vysporiadať, ako minister financií je Zmluva ktorú uzatvorila európska komisia s napr. s Pfizerom, ale aj s ostatnými týmito dodávateľmi, že tam reálne hrozí, že za tento rok vylejeme v Európe do Dunaja a do podobných riek, približne 100 miliónov (100 000 000!) dávok vakcín lebo jednoducho Pfizer produkuje, produkuje ako keby sa na svete alebo v Európe očkuje, ale nikto sa neočkuje. Ale on akože sype, sype, sype vakcíny a my máme platiť, platiť, platiť. A to budú ťažké prachy, to budú ťažké miliardy eur, ktoré sa zaplatia v rámci Európy úplne zbytočnezatiaľ sa nedá s nimi dohodnúť, že kľud páni šak teda dobre zarobíte, ale keď znova budeme vedieť, že to sem príde a vy budete vedieť nám namodelovať tu vakcínu, tak aby bola namodelovaná na tu danú mutáciu“

Takže áno aj toto musí prísť na pretras a musí sa to riadne na základe ústavnosti a zákonnosti prešetriť, aj vo vzťahu k Čaputovej, ktorá sa práve v týchto obdobiach, tak často a rada stretávala s tou Pfizer Ursulou…!

Áno, počas Covid „pandémie“ tu bolo veľmi veľa veci vykonaných zo strany, dnes tak nahlas gágajúcich politických húsok, že majú oprávnený strach, že sa všetky tieto ich zločiny proti základným ľudským právam a slobodám, riadne prešetria…!

No a potom prišla doba jednej jedinej pravdy o konflikte na Ukrajine…a tu sa už v oblasti ľudských práv a slobôd išlo ešte ďalej, a to až do takej miery, že sa dokonca zakazovali a vypínali tie weby „alternatívnych“ médií, ktoré prinášali o tomto konflikte aj iné informácie, ako len tie, ktoré boli týmito ľudskoprávnymi zločincami povolené a hlavne „pravdivé“!!!

Takže v tomto článku zatiaľ „len“ toľko k tým politickým húskam, ktoré dnes tak nahlas gágajú o tom, že sa tu ide siahať na právny štát lebo na papieri zanikne ÚŠP a jeho prokurátori nepôjdu na dlažbu, ale ostanú naďalej pracovať na jednotlivých prokuratúrach, či už generálnej alebo krajských!

Ba dokonca, aj Lipšic má právo ostať pracovať ako prokurátor!

Teda ani on nemusí nikam odchádzať!

Jedine, čo budú musieť od teraz robiť, je to, že sa budú musieť striktne držať pri výkone svojej práce ústavnosti a zákonnosti!!!

A toto im akosi nevonia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.