Založ si blog

Čínske covid opatrenia sú bakané, zatiaľ čo tie naše boli „svetové“? !

Áno, aj tento môj názorový článok bude ostrý, tvrdý, ale férovo priamy!

 

Avšak na úvod jedna veľmi dôležitá otázka, na ktorú sa akosi dnes nikto nepýta!

Prečo? Prečo je okolo toho tak ticho?

Nuž otázka znie – Už WHO zrušila celosvetovú covid pandémiu?

Akosi neviem o tom nájsť ani jednu jedinú zmienku!

To znamená, že svetová covid pandémia WHO nebola zrušená a teda covid pandémia trvá!

Ako to, že na Slovensku nemáme žiadne covid opatrenia typu covid pasy lebo covid vakcína je bezpečná lebo covid vakcína je sloboda lebo covid vakcína…ako to, že dnes na slovensku takmer polovica populácie nemá v sebe ani len jednu jedinú dávku tej „úžasnej“ covid vakcíny (Von der Leyenovej Pfizer!) a i napriek tomu nemusia mať covid pasy – covid AG test nie starší ako 72. hod, covid PCR test nie starší ako 48 hod…atď. lebo inak nemôžeš ísť do práce, do obchodu iného ako s potravinami…? Už si občan-volič SR zabudol???

Ale to je na iný článok a chce to podrobnú analýzu…

 

Nuž teda takto.

 

„Naše objektívne“ média nám priniesli z ďalekej Číny takúto správu – „Sme na inej planéte ako Katar? Číňania dosahujú svoje covidové rekordy“ – https://svet.sme.sk/c/23078067/cina-pandemia-covid-19-rekord-nakazeni.html alebo aj takto sa nad čínskymi covid opatreniami dnes rozčuľujú v Aktuality.sk – „Číňanom dochádza trpezlivosť s covidom aj komunistami. Takéto protesty nezažili celé desaťročia“ – https://www.aktuality.sk/clanok/4kBvuV8/cinanom-dochadza-trpezlivost-s-covidom-aj-komunistami-taketo-protesty-nezazili-cele-desatrocia/ , keď to isté robili Slováci, tak ich nazývali dezoláti, opice a pod.

 

„Naše objektívne“ média poukazujú na to, že čínsky ľud, sa ponosuje na prísne covid opatrenia, ktoré na nich uvaľuje ich komunistická vláda a oni vidia na TV obrazovkách, že napr. na MS vo futbale v Katare, nie sú žiadne covid obmedzenia, žiadne respirátory, žiadne požadovanie covid pasov o covid testovaniach, o covid vakcinácií…jednoducho nič, a teda čínsky pospolitý ľud sa pýta, či Čína je na inej planéte, ako napr. Katar a aj všetci tí zahraniční fanúšikovia futbalu, čo sú tam na preplnených štadiónoch!

 

Mňa absolútne nezaujíma, čo sa v Číne deje, aké tam majú covidové opatrenia…

V Číne žijú takmer dve miliardy ľudí,  nuž tak nech si doma urobia poriadok sami a my im nič nevnucujme, ba ani nenanucujme!

 

Ale čo ma zaujíma a zaujímať bude je to čo tu s nami covid vystrájali naši „vládni“ za plnej podpory Čaputovej a média, tie „objektívne“, boli doslova zúrivé, aby sa tie covid „pandemické“ opatrenia dodržiavali lebo, kto ich slobodne nedodržiaval resp. sa snažil si zachovať zdravý rozum a nevidel najmenší dôvod plniť takéto, zo zdravotníckeho hľadiska, absolútne nezmysli, tak tí boli dezoláti, hoaxéri a dokonca podľa naj agresívnejšieho covidopandemavakcinára  Petra Schutza zo Sme.sk, ak si nenechajú aplikovať experimentálnu covid Pfizer vakcínu, tak by mali „kvičať, ako tie svine na bitúnku“!

Už ste Slováci zabudli? A tento agresívny „novinár/komentátor“ zo Sme.sk, v tomto médiu veslo vypisuje ďalej, tie svoje agresívne články…Nuž však nech vypisuje, ale nechajme rovnako zaznieť aj múdre názory z tej druhej strany brehu Covid „pandémie“ , minimálne na/v RTVS!!!

Keď sme tu doma museli byť doslova v domácom väzení, i napriek tomu, že sme boli po stránke vírusovej úplne zdraví a videli sme napr. v Srbsku, v Bielorusku, ale aj inde vo svete, že tam nie sú žiadne takéto covid maškarády a pýtali sme sa, ako to, to my tu na Slovensku, sme z inej planéty(?), žijeme na inej planéte(?), tak vtedy „objektívne“ „naše“ média, sa nad tým nepozastavovali, ale naopak, o takýchto demokratických štátoch vyhlasovali, že sú dezoláti, a že covid s nimi zatočí!

Nuž, nezatočil!

Ako to, že Bielorusi ešte na covid do dnešného dňa nevymreli? Veď ak dobre viem, tak tam neboli žiadne Covid patrenia, ba dokonca keď v EÚ, v USA…boli najtvrdšie covid opatrenia, obmedzenia, tak bieloruský prezident Lukašenko išiel so svojim národom hrať hokej, pozri TU –  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/547319-recept-na-virus-od-lukasenka-praca-sport-sauna-vodka/ – názov článku – „Recept na vírus od Lukašenka: práca, šport, sauna, vodka“

 

 

Alebo vyšiel s nimi na jarné polia roku 2020 a povedal jednu múdru vetu – „Ak teraz na jar nevyjdeme na polia, tak čo budeme na jeseň jesť?“

Kto rozumie po rusky pozri TU – https://www.youtube.com/watch?v=kkuEfOQ6IZc&t=286s&ab_channel=CTVBY

 

Záver:

Myslím si, že nateraz k tomu nie je potrebné viac napísať. Pevne verím, že ten čas už nie je ďaleko, keď aj u nás bude môcť zaznieť verejne bez „vládnej“ dehonestácií, bez „vládneho“ vypínania, že sú to články a informácie s nežiadúcim obsahom a tak podobne, aj iný, napr. covid názor, ako ten jeden jediný „pravdivý“ a dozvieme sa veci, z ktorých sa nám budú oči prevracať, ba niektorým aj žalúdok…!!!

 

Boli to Američania, čo skrze Čaputovú, presadili aby „predčasné“ PV na Slovensku, sa konali až 30. 9. 2023?

07.02.2023

Pod „Američania“, rozumej terajšia USA administratíva. Moja otázka v názve môjho dnešného názorového článku samozrejme smeruje hlavne do „prezidentského“ paláca „našej“ „prezidentky“ „všetkých“ Slovákov… Vysvetlenie mojej domnienky… Akosi, sa dnešná „vládna“ moc, ale aj Čaputová, vyhýbajú otázke, kto prišiel s návrhom, aby sa [...]

Odkaz Čaputovej, Hegera a spol. všetkým Slovákom – „Sme valiace sa kamene. . . “

05.02.2023

Áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, sú dnešní slovenskí mocní pre všetok pospolití ľud slovenský, ako tie valiace sa kamene… Sú lebo majú nad/za sebou ochranu Bruselu a predovšetkým Washingtonu?! Pre dnešný článok, môj názor, som sa inšpiroval piesňou od skupiny Elán (akosi sa táto pieseň v našich „objektívnych“ „demokratických“ médiach [...]

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

05.02.2023

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?! RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru! RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska [...]

Horváth

Odsedieť si má doživotie. ŠTS bude musieť „Hrobárovi“ sátorovcov vinu opäť dokázať

07.02.2023 13:55

Lehela Horvátha ešte v septembri 2022 oslobodil spod doživotného trestu Najvyšší súd.

Michal Handzuš, Banská Bystrica, protest

Hanba, fuj, kričali ľudia na radnicu. Exhokejista Handzuš spôsobil v Bystrici rozruch

07.02.2023 13:34

Zhruba dvesto nádejných hokejistov protestovalo na banskobystrickom mestskom úrade. Spolu s Michalom Handzušom poukazujú na likvidačný postup samosprávy, ktorá chce od nich vysoký poplatok.

univerzitna nemocnica bratislava, mickiewiczova,

Nová rana pre štát: Lekári a sestry hromadne odchádzajú. Lákajú ich Bory

07.02.2023 13:20

Bratislavské nemocnice musia riešiť výpovede lekárov a sestier.

Voľby 2022 Žehra

Voliť neprišli, hlas ale „odovzdali“. Voľby starostu v Žehre sú neplatné

07.02.2023 12:53

Voľby odporovali ústavným princípom tvorby orgánov samosprávy obce, skonštatoval NSS.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,100
Celková čítanosť: 10060030x
Priemerná čítanosť článkov: 9145x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy