Založ si blog

Heger okamžite dole! Pre Boha, nech už mlčí!

Naozaj toto sa už nedá počúvať!

Dokedy budeme nútený počúvať od Hegera, ako to „predsedu vlády“ SR takéto nehorázne hlúposti, fantazmagórie, doslova BLUDY!

Áno, práve teraz ma rozčúlila reportáž na SRo s týmto absolútne nič znamenajúcim človiečikom, pravda, ak by nebol na pozícií na ktorej je…

V Prahe je vraj „mega“ samit tých „najmúdrejších“, tých čo chcú všetkým len „dobre“, teda, vraj „lídrov“ štátov EÚ…

Novinári sa ho (Hegera) pýtali, že čo je na tomto samite najdôležitejšie.

A z Hegera vypadlo toto – „Najdôležitejšia je otázka plynu. A viete kto môže za vysokú cenu plynu? Putin! Putin môže…, …Putin…, …Putin…“

A takto stále dookola, stále len Putin, Putin, Putin, do aleluja!

Takže Heger, nie Putin, ale takýto európsky „lídri“ akým ste napr. vy, celá eurokomisia na čele s akousi Leyenovou, vy všetci čo ste hlboko vtrepaní do USA priazne, vy, vy za to môžete, za túto mizériu, ktorú dnes prežívame, a ktorú ešte len prežívať budeme.

A hlavne najviac všetkému na vine sú ti vaši bohovia, tam v Bielom dome vo Washingtone a dnes ten najhlavnejší vinník, akýsi Joe Biden, ktorý ani len nevie kadiaľ ma zísť z pódia, na ktorom čosi čítal resp. mrmlal…!!!

Áno, tam je potrebné hľadať vinníka, vinníkov!!!

A preto je potrebné, nie len na Slovensku, ale aj v celej EÚ dať dole takýchto EÚ „lídrov“, ktorí jednoznačne Európanom škodia a škodia im vedome!!!

Toto je môj názor a pevne si za ním stojím!!!

Vy vidíte dnes len Putina!

V poriadku.

A od roku 2014 ste nevideli, čo sa dialo na východe Ukrajiny?

Nie, nevideli ste aké peklo tam prežívali obyvatelia hlásiaci sa k ruskej národnosti, k ruskému, jazyku, k ruskej kultúre…???

Nevideli???

Vy nevidíte, že Ukrajina zakázala všetko ruské?

Že zakázala hovoriť v ruštine, že zakázala ruské média, že zakázala ruskú kultúru, že zakázala vôbec Rusom žiť na území Ukrajiny, že zakázali Rusom…

To títo Rusi tam žijúci nejako ubližovali ukrajinskému národu?

To Rusi ich tam vraždili alebo to bolo naopak???

Toto nevidíte???

Čo by s nami robila EÚ, keby sme toto isté urobili na našom území napr. tým obyvateľom Slovenska, ktorí sa hlásia k maďarskej národnosti, k Maďarskej republike ako takej???

A čo by s nami porobil svet, ten anglosasky, keby sme ich nebodaj ešte aj vraždili, ako to robili rôzne vojenské zoskupenia na východe Ukrajiny (nacistický pravý blok, nacistický AZOV) s ruskojazyčnými Ukrajincami???

DOSŤ BOLO TEJTO PROPAGANDY!!!

DOSŤ BOLO TÝCHTO PREKRÚCANÍ SKUTOČNOSTI!

NAOZAJ DOSŤ!!!

 

PS:

Ešte veľmi málo „nepodstatná“ otázka.

Kde je na Ukrajine opozícia?

Existuje vôbec?

Ako to, že sa „naša“ Čaputová nestretáva vo „svojom“ paláci s dnešnou Ukrajinskou opozíciou, ako sa stretáva napr. s bieloruskou opozíciou?

Ukrajinská, dnešná opozícia má na Ukrajine aké práva?

Má jediné právo, právo neexistovať???

A prečo napr. ministerstvo zahraničných vecí SR, dnes prostredníctvom Káčera, nepošle na účet ukrajinskej opozície minimálne tých 750 000 eur, ktoré svojho času posielal na účet bieloruskej opozície (Cichanovskej?) jeho predchodca Korčok???

Veru „demokracia“ ako hrom, kde nieto opozície!!!

A takúto Ukrajinu chce do EÚ a NATO „naša“ Čaputová a spol.!!!

A čo potom?

Čo potom, keď sa Zelenského Ukrajina stane členom EÚ a NATO, to potom čo urobíme s Rusmi trvalo žijúcimi na území akéhokoľvek štátu EÚ?

Nasilu ich vysťahujeme v dobytčích vagónoch späť do Ruska alebo nebodaj s nimi urobíme také poriadky, aké s Rusmi robili ukrajinské nacistické vojenské zoskupenia na východe Ukrajiny od roku 2014???

Naozaj, dosť bolo týchto vojnovo-štvavých idiotov!!!

CHCEME ŽIŤ V MIERI SO VŠETKÝMI NÁRODMI SVETA A HLAVNE SO VŠETKÝMI NÁRODMI EURÓPY, RUSOV NEVINÍMAJÚC  LEBO AJ ONI JEDNOZNAČNE PATRIA K NÁM!!!

 

 

 

 

 

 

Boja sa, lebo vedia, že Robert Fico už nebude môcť cúvnuť ani obrátiť!

08.12.2022

Tento môj názorový článok nie len a výhradne o Robertovi Ficovi, o SMER-SSD, ale je v podstate, aj o tej časti slovenskej opozície, ktorá je jasne v protiklade k dnešnej „vládnej“ koalície a v protiklade tých politických subjektov, ktoré stoja buď tvrdo na strane neoliberalizmu resp. sa k nemu prikláňajú. Ale na príklade Roberta Fica to bude [...]

Čaputovej a spol. dávam do pozornosti tieto „bohapusté výmysly“ a „nezmysly“ japonskej JB Press!

08.12.2022

Čaputová sa v ostatnej politickej relácií RTVS O 5 minút 12, v nedeľu 04.12.2022, okrem iných „právd“, oháňala aj takouto jej pravdou o jej možnostiach/mantineloch konania a vyjadrovania sa, ako „političky-prezidentky“ SR, citujem Čaputovú – „…keď sa vy (rozumej ona – Čaputová) snažíte operovať v priestore pravdy a faktov alebo faktov, opierať všetky tie [...]

Upije sa Rastislav Káčer k politickej smrti?

07.12.2022

Na úvod predstavím, kto je dnes Rastislav Káčer (RK), ak by niekto nevedel. RK je dnes oficiálne „minister“ zahraničných vecí a európskych záležitostí „suverénnej“ Slovenskej republiky! „Suverénnej“, som dal zámerne do úvodzoviek lebo pri dnešných „našich vládnych“, sa o nejakej našej štátnej suverenite nedá hovoriť, ani len zo srandy! [...]

George Leonard

Zomrel posledný vojnový letec z operácie proti nemeckým priehradám za druhej svetovej vojny

08.12.2022 18:04

Operácia Chastise bola prísne tajná misia Britského kráľovského letectva, ktorá mala ochromiť nacistickú vojnovú mašinériu.

Vladimir Putin

Putin: Rusko bude pokračovať v útokoch na energetickú infraštruktúru Ukrajiny

08.12.2022 14:46

Putin vyhlásil, že tieto údery ruskej armády sú reakciou na útoky na objekty v Rusku.

Web Raketa

Moskva tvrdí, že dodrží moratórium na rakety stredného doletu v Európe

08.12.2022 14:24

Rusko sa po zániku zmluvy INF v roku 2019 zaviazalo, že v Európe ani v iných častiach sveta neumiestni svoje rakety stredného a krátkeho doletu.

Vorošylov

Zostrelil ruské rakety i päť dronov. Zelenskyj vyznamenal ukrajinského pilota

08.12.2022 14:23

Vadym Vorošylov naviedol svoje poškodené lietadlo do neobývanej oblasti a katapultoval sa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,058
Celková čítanosť: 9718503x
Priemerná čítanosť článkov: 9186x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy