Založ si blog

Víkend jasne potvrdil, že jedinou alternatívou pre SR, sú predčasné Parlamentné voľby!

Kto aspoň okrajovo zachytil, čo i len jednu z politických debát za ostatný víkend v „našich objektívnych“ médiach, musí jasne  a objektívne priznať, že niet inej cesty, ako vyjsť z tohto marazmu, ako len a výhradne predčasné PV.

Takže žiadne nové vymenovanie „novej“ vlády na pôdoryse terajšieho parlamentu, ba ani vymenovanie úradníckej vlády, ktorá by mala „vládnuť“ do riadneho termínu parlamentných volieb!

Toto je môj odkaz do „prezidentskej“ kancelárie samotnej „prezidentke“ Čaputovej, ktorú si svet mýli s jej milým a so Slovinskom…a ona to považuje za zábavné a jej naklonené !naše slovenské“ média to dokonca považujú za vtipné!!!

HNUS a ŠKANDÁL!

 

Tak napríklad moderátor V politike na TA3 (Richard Dírer), sa nechal počuť, že ich nedeľná politická debata bude, okrem iného aj o tom, ako zabrániť šíreniu ruskej propagandy na území SR!!!

To čo je za idotizmus?

To tu máme len a výhradne ruskú propagandu?

A kde je tá pro USA  teda USA a pro Bruselská teda Bruselská propaganda?

Tá tu nie je?!

Tieto tu ne sú?!

Pán Dírer, túto pro USA a pro Bruselskú propagandu tu máme šíriacu sa ihneď od 18.11.1989…a stále sa zväčšuje a nadobúda obludných rozmerov a to takým tempom, že dnes sa už ani nedá hovoriť o pro USA a pro Bruselskej propagande, ale rovno o ich diktáte, ako máme žiť, koho máme bezbreho velebiť a koho máme na smrť nenávidieť, koho voliť, koho nevoliť atď., atď.!!!

V ďalšom priebehu tejto diskusie sa Dérer nechal počuť, keď sa pýtal tam prítomného politika za SMER-SSD (Richard Takáč), kde on, moderátor politickej diskusie na TA3(!), má istotu, že keď sa budú konať predčasné PV, že SMR-SSD po nich nepôjde do povolebnej vládnej spolupráce s extrémistami, fašistami a tak pod.

Toto je čo za novinársky amaterizmus?

Čo je toto za manipulatívna otázka?

Tak aby ste „pán novinár/moderátor“ Dírer vedeli, tak po predčasných PV, bude zostavená len a výhradne taká vláda, o ktorej v slobodných (naozaj budú slobodné?) PV rozhodne slobodný občan – volič SR!!!

A nikto iný!

Takže vyhradzovať si z vašej strany teraz pred PV, právo na akúsi „istotu“, kto s kým po PV a za akých podmienok je nanajvýš, ak to pomenujem jemne, nedemokratické, ba priam z úst moderátora TV s celoštátnym dosahom, doslova slovenského voliča urážajúce!

Takže áno, aj preto je potrebné ,aby sa konali predčasné PV, aby sa upravil Zákon o médiach, tak aby sa do politických debát dostali všetci politici, za tie politické subjekty, ktoré boli v PV zvolené do SNR, aby si moderátori resp. politickí oponenti nevyberali, koho do diskusie áno a koho nie, aby daný politik vedel jasne zareagovať na takéto a podobné excesy „objektívnych“ politických moderátorov…!

A teraz stručne konkrétnejšie.

Už v Sobotných dialógoch na SRo, sa Milan Krajniak, terajší „minister“ práce, rodiny a sociálnych vecí, teda člen „vlády“ SR, jasne vyjadril, že EE máme preto takú drahú lebo platíme za Nemecky idiotizmus v podobe toho, že si odstavili atómové elektrárne a majú jej málo!

Takže Krajniak jasne vyvrátil blud, že EE máme preto takú drahú lebo Putin lebo Ruská federácia lebo vojna na Ukrajine…

Ešte raz, EE je pre Slovákov, preto taká drahá lebo Nemecká „zelená“ politika a Nemci, a celý „úžasný“ „zelený“ Západ, vykúpil na dva roky dopredu všetku EE vyprodukovanú na území SR lebo jej majú málo preto lebo si odstavili totálne hlúpo jadrovú výrobu EE…!!!

 

Ďalší blud a vedomá manipulácia zaznela z úst Igora Matoviča na RTVS v O 5 minút 12, že na Slovensku zomieralo na C-19 preto toľko ľudí lebo sa nenechali covid experimentálne zaočkovať, čomu podľa neho je na vine celá slovenská opozícia!

A „objektívny“ moderátor Marek Makara nič, tíško, mlčal…

Takže nie preto umierali ľudia „na“ C-19, že takmer presne pred dvoma rokmi (31.10/1.11 2020!) ich Igor Matovič a spol. vyhnali na prvé celoplošné covid psie AG testovanie, kedy ešte experimentálne C-19 vakcíny neboli na našom „medicínskom“ trhu, ale podľa Matoviča preto ľudia umierali ihneď po tomto prvom celoplošnom testovaní lebo sa týmito experimentálnymi vakcínami nedali experimentálne zaočkovať!!!

 

Naozaj počas tohto víkendu zaznelo z úst „objektívnych moderátorov“ „našich“ médií a z úst „vládnych“ politikov (ak sa o nich dá vôbec hovoriť ako o politikoch) toľko bludov, nezmyslov, zavádzaní, manipulácií…, že jediným východiskom je resp. sú, predčasné parlamentné voľby, podľa možnosti čo najskôr!!!

 

Samozrejme, že v mojich ďalších názorových článkoch sa tým ich bludom budem podrobnejšie zaoberať a podrobnejšie ich rozoberiem…

 

 

 

 

Boja sa, lebo vedia, že Robert Fico už nebude môcť cúvnuť ani obrátiť!

08.12.2022

Tento môj názorový článok nie len a výhradne o Robertovi Ficovi, o SMER-SSD, ale je v podstate, aj o tej časti slovenskej opozície, ktorá je jasne v protiklade k dnešnej „vládnej“ koalície a v protiklade tých politických subjektov, ktoré stoja buď tvrdo na strane neoliberalizmu resp. sa k nemu prikláňajú. Ale na príklade Roberta Fica to bude [...]

Čaputovej a spol. dávam do pozornosti tieto „bohapusté výmysly“ a „nezmysly“ japonskej JB Press!

08.12.2022

Čaputová sa v ostatnej politickej relácií RTVS O 5 minút 12, v nedeľu 04.12.2022, okrem iných „právd“, oháňala aj takouto jej pravdou o jej možnostiach/mantineloch konania a vyjadrovania sa, ako „političky-prezidentky“ SR, citujem Čaputovú – „…keď sa vy (rozumej ona – Čaputová) snažíte operovať v priestore pravdy a faktov alebo faktov, opierať všetky tie [...]

Upije sa Rastislav Káčer k politickej smrti?

07.12.2022

Na úvod predstavím, kto je dnes Rastislav Káčer (RK), ak by niekto nevedel. RK je dnes oficiálne „minister“ zahraničných vecí a európskych záležitostí „suverénnej“ Slovenskej republiky! „Suverénnej“, som dal zámerne do úvodzoviek lebo pri dnešných „našich vládnych“, sa o nejakej našej štátnej suverenite nedá hovoriť, ani len zo srandy! [...]

Vladimir Putin

Putin: Rusko bude pokračovať v útokoch na energetickú infraštruktúru Ukrajiny

08.12.2022 14:46

Putin vyhlásil, že tieto údery ruskej armády sú reakciou na útoky na objekty v Rusku.

Web Raketa

Moskva tvrdí, že dodrží moratórium na rakety stredného doletu v Európe

08.12.2022 14:24

Rusko sa po zániku zmluvy INF v roku 2019 zaviazalo, že v Európe ani v iných častiach sveta neumiestni svoje rakety stredného a krátkeho doletu.

Vorošylov

Zostrelil ruské rakety i päť dronov. Zelenskyj vyznamenal ukrajinského pilota

08.12.2022 14:23

Vadym Vorošylov naviedol svoje poškodené lietadlo do neobývanej oblasti a katapultoval sa.

Marcel Forai, Všeobecná zdravotná poisťovna

Obvinený exšéf VšZP Forai je "známa firma". Viac ako reformy ho preslávila teta Anka

08.12.2022 14:07

Kto je Marcel Forai? Generálny riaditeľ VšZP z éry druhej vlády Roberta Fica mal problémy napríklad v kauze maséra Kostku, zmluvy tety Anky ho nakoniec stáli funkciu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,058
Celková čítanosť: 9718257x
Priemerná čítanosť článkov: 9185x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy