Kotlebovci, škodíte si sami alebo je to inak?

19. apríla 2024, ferro, Nezaradené

Buďme korektní resp. ja budem korektný.

Ak je niečo zlé na politických subjektoch, ktoré sú nám politicky blízke/bližšie, tak to je potrebné priamo a na rovinu pomenovať.

Áno, ja sa netajím, že s mnohými vecami, ktoré robilo a robí K-ĽSNS som plne v súlade.

Ale ak toto je pravda, tak tu sa naozaj s nimi nezhodnem absolútne ani náhodou, ba ani to nemôžem prejsť mlčky.

Osobne som to nevidel a to som si išiel dnes ráno autom do práce oči vyočiť, či to niekde popri ceste (asi 8 km) na nejakom reklamnom panely (billboarde) neuvidím.

„žiaľ“ resp. chvalabohu som také niečo nevidel.

A čo som to nevidel?

Nuž niečo, na čo ma neupozornili média dezinfoscény hlavného prúdu (Sme.sk, Aktuality.sk, Denník N…), ale tie „zlé“ média alternatívy,  pre ktoré by napr. Ivan Korčok, ak by bol zvolený za Prezidenta SR, zvolával Bezpečnostnú radu SR a to konkrétne HLAVNÝ DENNÍK.

Pozri TU – https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/18/tak-toto-tu-este-vazne-nebolo-kotlebovci-vytiahli-originalne-billboardy

Ak je to pravda, tak s niečím takým sa naozaj nedá súhlasiť!

Rozumný človek, nech už má akýkoľvek odmietavý postoj k súčasnej bruselskej EÚ, sa takto vyjadrovať nesmie a nie to ešte verejne na verejných reklamných plochách!

Na predmetnom reklamnom plagáte K-ĽSNS do volieb do EP, je takýto slogan – „ÚNIA NÁS NIČÍ, pošli ju do ****“

Naozaj nechutné!

Každý aj malý človiečik, ktorý už vie čítať, vie, čo znamenajú resp. aké slovo, si je potrebné doplniť namiesto tých 4 hviezdičiek.

Iste, aj ja mám voči dnešnej EÚ, jeho vedeniu, jeho parlamentnej skladbe, hlavne k EK na čele s akousi Leyenovou, obrovské výhrady a nepáči sa mi to!

Ale používať vulgárne výrazy i keď „len“ náznakom, na verejnom stacionárnom priestranstve, nie je na mieste!

Toto nie je správna cesta, ako zmeniť nie len EÚ, ale aj celú Európu!

Vážení vo vedení K-ĽSNS, čo keby ste Váš, tentokrát naozaj nepodarený reklamný slogan, zmenili napr. takto: – „ÚNIA NÁS NIČÍ, SLOVENSKO Z NEJ VON FIČÍ“

Na dnes len toľko.

P.S.:

Takže K-ĽSNS, buď si škodíte sami, že ste to boli Vy, čo ste dali na verejnosť takéto naozaj nechutné reklamy alebo Vám niekto takto chce uškodiť?