Ďalšia RTVS do neba volajúca provokácia! Naozaj už stačilo!

29. februára 2024, ferro, Nezaradené

Toto už naozaj nie je, len tak!

Kto ešte stále za týmto konaním spravodajstva RTVS nevidí zámer, ako škodiť dnešnej vládnej koalícií, tak potom už neviem, čo by sa malo ešte v/na RTVS udiať.

Dnešná relácia – „Z prvej ruky“, ktorú RTVS odvysielalo na SRo a taktiež na TV archíve, len potvrdila, že v RTVS musia nastať zmeny vo vedení a následne hlavne  v spravodajstve – OKAMŽITE!

Je nenormálne, že „verejnoprávna“ štátom platená RTVS si do politickej diskusie pozve akéhosi DANIELA KEREKESA, ktorý je analytik Denníka N!

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/18783/452655

To čo je?

To RTVS je odkázané na „apolitické“ analýzy analytika súkromného Denníka N?!

Toho média, ktoré je jednoznačne hlasnou mediálnou trúbou PS a predovšetkým Čaputovej.

TU je ostatný dôkaz – dňa 28.2.2024

https://www.youtube.com/watch?v=oUkWsbpJIdk&ab_channel=Denn%C3%ADkN

V tomto videu si Monika Tódová hrkúta s Čaputovou, ako so svojou najlepšou priateľkou, mediálne sa jej hádže k nohám a relácií dáva „bombasticky“ názov – „Aké Slovensko chceme!“

Pre mňa osobne ďalší hnus, „apolitický“ hnus z dielne Denníka N!

A RTVS neváha, z tohto progresívneho média, si zavolať do relácie na tému – „Kampaň prezidentských volieb“ (!), „apolitického“ analytika, z „apolitického“ média, ktoré doslova nenávidí dnešnú vládnu koalíciu, ktoré miluje Progresívne Slovensko ako aj ich kandidáta, ktorý sa tvári, že je „občianskym“ kandidátom, akéhosi politicky slizkého hadíka – Ivana Korčoka!

Pod poznámka – akosi sa mi nezdá, že progresívci, a la Denník N, sa vôbec opovažujú podporovať Korčoka, keď jeho krstné meno – Ivan – by sa dnes na Slovensku ani nemalo vyslovovať!

Ide predsa o ruské meno!

Ivan je ruskou formou mena Ján a v Rusku sa Ivan, tak rodinkársky, volá  Ваня (Vaňja).

Ja viem, nezmysel, ale progresívci tvrdia, že treba zavrhnúť všetko ruské, tak prečo nezavrhujú aj mená, ktoré majú pôvod v Rusku?

Taká malá odbočka, späť k RTVS.

Takže áno, RTVS už doslova dnešnú vládnu koalíciu vedome/zámerne provokuje a tým pádom provokuje aj všetkých pro slovenských, pro národných voličov, či už strán dnešnej vládnej koalície, ale aj tých, ktorých strany sa do Parlamentu SR nedostali.

To na Slovensku nemáme politických analytikov, ktorí nie sú priamo zamestnancami súkromných médií!!!

Prečo RTVS nesiahne napr. po Jánovi Baránekovi, ktorí v roku 2015 bol v médiach najcitovanejším politickým analytikom – https://www.omediach.com/tv/5992-pozrite-si-rebricek-analytikov-ktorych-media-cituju-najradsej

Alebo prečo neoslovia Eduarda Chmelára?

Alebo ak už chceme, úplne s nikým spájaného politického analytika, tak prečo RTVS „nesiahne“ po Jurajovi Hrabkovi? – https://www.youtube.com/watch?v=5PU_odWId5Y&ab_channel=TASRTV

Prečo RTVS takto nechutne a na mediálneho hulváta, dnešnú vládnu moc provokuje?

Nuž ako sa hovorí – „Dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, pokiaľ sa ucho neodrhne“ a ja si dovoľujem napísať, že to „apolitické“ ucho na „apolitickom“ džbáne RTVS je už odtrhnuté a teda dnešné vedenie RTVS, by sním už na tu „vodu“ chodiť nemalo!

Vládna koalícia, vládna moc – KONAJTE!

Na toto sa už naozaj nedá pozerať, ani počúvať!

RTVS si platíme všetci, nie len progresívci, tak je potrebné, aby RTVS bola pluralitná!!!

STAČILO!