Založ si blog

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

To je niečo neskutočné!

Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“  – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK.

Ani by som ich nepočúval, ani by som ich nevnímal, až do tej chvíle, keď jeden z prítomných „mudrcov“ povedal niečo tak neakceptovateľné, politický odporné, v predvolebnom boji, dva a pol dňa pred samotnými PV, absolútne neakceptovateľné a moderátor SRo, akýsi Matej Baránek NIČ, ako by sa politicky nechumelilo!!!

A o čo ide?

Nuž „len“ o toto!

Jeden z hostí (nezaregistroval som ktorí) povedal doslova a do písmena toto – „HNUTIE REPUBLIKA nie je istý koaličný partner, preto mu preferencie stagnujú resp. klesajú lebo sú proti EÚ a NATO, a toto sú fašizoidné prejavy“

Je toto normálne!

Takže, ak niekto presadzuje samostatnosť, zvrchovanosť, národnú a štátnu suverenitu Slovenskej republiky, tak je fašizoidný???

A ten, čo je absolútnym lokajom EÚ/Bruselu, absolútnym lokajom USA/Washingtonu, absolútnym lokajom vojnovo-štvavého velenia NATO, rozumej U.S. ARMY a z vedeného dôvodu vedome pošliapava základne práva a slobody svojho národa – viď doba Covidová, viď doba Ukrajinská, vid doba imigrantsko-migrantská, tak ten nie je fašizoidný?!

Uvedomujú si vôbec, čo je to fašizmus???!!!

Toto je bezprecedentný predvolebný útok na HNUTIE REUBLIKA a toto hnutie by sa malo voči tomu brániť!!!

A samozrejme, že ak HNUTIE REPUBLIKA bude po PV 2023 súčasťou vládnej koalície, tak sa bude musieť zasadiť o to, aby ten, kto niekoho označí za fašistu, extrémistu, fašizoidného, niekoho, ktorý tu funguje legálne na základe našej Ústavy a Zákonov, tak aby sa tento, za takéto nehanebné, doslova idiotské výroky zodpovedal!

A bude na mieste, aby v štátnej, vraj dnes vo verejnoprávnej RTVS, pracovali takí moderátori, ktorí okamžite napomenú diskutujúcich, keď sa budú takýmto nehanebným spôsobom vyjadrovať o ktorejkoľvek politickej strane, hlavne ak to je O 5 minút 12 pred dôležitými Parlamentnými voľbami!!!

Nuž, ale Vy tam v RTVS, nič Vám to bude platné, toto vaše predvolebné „objektívne“, doslova politické harašenie v prospech neoliberálnej politickej scény a v neprospech rýdzo pro národných politických subjektov lebo občan-volič už vie, čo ste zač, a ako ste ho tu za ostatné 3 a pol roka vodili za nos, a ako ste ním manipulovali, ako ste nepustili žiaden iný názor (Covid, Ukrajina, migrácia…), ako len ten, čo Vám bol niekým „demokratickým“ nadiktovaný!!!

Záver:

A prečo ste si, vy tam v RTVS/SRo, do štúdia neposadili k Vášmu Baránekovi, iného Baráneka?

Jána Baráneka, áno, šéfa agentúry POLIS SLOVAKIA.

A čo keby ste sa s ním pozhovárali a do politického špiku kosti, rozobrali aj ich posledný prieskum verejnej mienky uverejnený 22. 09. 2023 o 16:48?

Nech sa páči tu je – „Progresívne Slovensko stráca na Smer takmer 10 percent. Sme rodina, KDH a ďalšie dve strany sú tesne nad piatimi“ – https://sita.sk/progresivne-slovensko-straca-na-smer-takmer-10-percent-sme-rodina-kdh-a-dalsie-dve-strany-su-tesne-nad-piatimi/https://sita.sk/firmy-institucie/polis-slovakia/

Lebo tu sú výsledky takéto?

SMER-SSD – 24,4%, Progresívne Slovensko – 15,1%, HLAS-SD – 12,6%…

Preto ich ani len nespomeniete?

Ale ako som bol býval už viackrát napísal, takáto bohapustá manipulácia zo strany RTVS sa musí po PV 2023 skončiť!!!

 

Ministerka Šimkovičová koná striktne v zmysle ústavy! Dezinfoscéna prská!

30.11.2023

Neexistuje (ani neexistovala) nikde na svete Vláda, ktorá by bola ideálna, a ktorej by sa nedalo nič vytknúť. A platí to aj o novej Vláde SR, ktorá vzišla z PV 2023. Ale ak je na jej konaní niečo, čo si zaslúži minimálne uznanie, ak nie pochvalu, tak je potrebné tak urobiť. A ja to dnes urobím. V dnešnom mojom článku ide o ministerku kultúry SR Martinu [...]

Začína Čaputová obracať kabát? Čo sa deje?

29.11.2023

Čaputová, by toto pred niekoľkými týždňami, mesiacmi…, neurobila za žiadnych okolností! Totiž, Čaputová sa pomaly začína stretávať so zahraničnými predstaviteľmi tých štátov, ktoré priamo neodsúdili Putina a RF za to, že vojenský vstúpili na územie Ukrajiny… Dokonca sa začína stretávať so zahraničnými predstaviteľmi tých štátov, ktoré po [...]

Ak o tomto Čaputová vedela, prečo nám to zatajila? !

27.11.2023

Čaputová sa chváli svojim výnimočným politickým a možno aj výnimočným ľudským vzťahom k Zelenskému. To znamená, žeby jej Zelenskyj nemal nič zatajovať! Zároveň je namieste si myslieť, že Čaputová má všetky informácie, ako z diania na domácej pôde, ako aj na pôde medzinárodnej! Zároveň je na mieste si oprávnene myslieť, sa domnievať, že Čaputová, ktorá [...]

schôdza, parlament, Michal Šimečka

Šimečka: Vláda chystá oslabenie Úradu špeciálnej prokuratúry, Fico o plánoch už rokoval v Bruseli

01.12.2023 16:36

Šéf Smeru podľa progresívcov chystá „frontálny útok“ na právny štát na Slovensku.

Irán, sneh, zima

Poľskom otriasla tragédia. Iba 14-ročné dievča umrzlo pred supermarketom

01.12.2023 16:23

Okoloidúcim nenapadlo, že by dievčine s telefónom v ruke mohlo niečo byť, píšu poľské médiá.

kamióny, kolóny, hranice, vyšný komárnik, barwinek

Autodopravcovia zablokovali hraničný priechod Vyšné Nemecké, nepáči sa im dohoda medzi Ukrajinou a EÚ

01.12.2023 15:33, aktualizované: 15:55

Obmedzenie na prejazd kamiónov má trvať do odvolania.

autobus cesta sneh nehoda

Cesta medzi Liptovským Hrádkom a Hybe je neprejazdná. Donovaly sú pre nákladiaky uzavreté

01.12.2023 15:09

Medzi Liptovským Hrádkom a Hybe došlo k zrážke autobusu a nákladného auta.