Založ si blog

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

To je niečo neskutočné!

Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“  – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK.

Ani by som ich nepočúval, ani by som ich nevnímal, až do tej chvíle, keď jeden z prítomných „mudrcov“ povedal niečo tak neakceptovateľné, politický odporné, v predvolebnom boji, dva a pol dňa pred samotnými PV, absolútne neakceptovateľné a moderátor SRo, akýsi Matej Baránek NIČ, ako by sa politicky nechumelilo!!!

A o čo ide?

Nuž „len“ o toto!

Jeden z hostí (nezaregistroval som ktorí) povedal doslova a do písmena toto – „HNUTIE REPUBLIKA nie je istý koaličný partner, preto mu preferencie stagnujú resp. klesajú lebo sú proti EÚ a NATO, a toto sú fašizoidné prejavy“

Je toto normálne!

Takže, ak niekto presadzuje samostatnosť, zvrchovanosť, národnú a štátnu suverenitu Slovenskej republiky, tak je fašizoidný???

A ten, čo je absolútnym lokajom EÚ/Bruselu, absolútnym lokajom USA/Washingtonu, absolútnym lokajom vojnovo-štvavého velenia NATO, rozumej U.S. ARMY a z vedeného dôvodu vedome pošliapava základne práva a slobody svojho národa – viď doba Covidová, viď doba Ukrajinská, vid doba imigrantsko-migrantská, tak ten nie je fašizoidný?!

Uvedomujú si vôbec, čo je to fašizmus???!!!

Toto je bezprecedentný predvolebný útok na HNUTIE REUBLIKA a toto hnutie by sa malo voči tomu brániť!!!

A samozrejme, že ak HNUTIE REPUBLIKA bude po PV 2023 súčasťou vládnej koalície, tak sa bude musieť zasadiť o to, aby ten, kto niekoho označí za fašistu, extrémistu, fašizoidného, niekoho, ktorý tu funguje legálne na základe našej Ústavy a Zákonov, tak aby sa tento, za takéto nehanebné, doslova idiotské výroky zodpovedal!

A bude na mieste, aby v štátnej, vraj dnes vo verejnoprávnej RTVS, pracovali takí moderátori, ktorí okamžite napomenú diskutujúcich, keď sa budú takýmto nehanebným spôsobom vyjadrovať o ktorejkoľvek politickej strane, hlavne ak to je O 5 minút 12 pred dôležitými Parlamentnými voľbami!!!

Nuž, ale Vy tam v RTVS, nič Vám to bude platné, toto vaše predvolebné „objektívne“, doslova politické harašenie v prospech neoliberálnej politickej scény a v neprospech rýdzo pro národných politických subjektov lebo občan-volič už vie, čo ste zač, a ako ste ho tu za ostatné 3 a pol roka vodili za nos, a ako ste ním manipulovali, ako ste nepustili žiaden iný názor (Covid, Ukrajina, migrácia…), ako len ten, čo Vám bol niekým „demokratickým“ nadiktovaný!!!

Záver:

A prečo ste si, vy tam v RTVS/SRo, do štúdia neposadili k Vášmu Baránekovi, iného Baráneka?

Jána Baráneka, áno, šéfa agentúry POLIS SLOVAKIA.

A čo keby ste sa s ním pozhovárali a do politického špiku kosti, rozobrali aj ich posledný prieskum verejnej mienky uverejnený 22. 09. 2023 o 16:48?

Nech sa páči tu je – „Progresívne Slovensko stráca na Smer takmer 10 percent. Sme rodina, KDH a ďalšie dve strany sú tesne nad piatimi“ – https://sita.sk/progresivne-slovensko-straca-na-smer-takmer-10-percent-sme-rodina-kdh-a-dalsie-dve-strany-su-tesne-nad-piatimi/https://sita.sk/firmy-institucie/polis-slovakia/

Lebo tu sú výsledky takéto?

SMER-SSD – 24,4%, Progresívne Slovensko – 15,1%, HLAS-SD – 12,6%…

Preto ich ani len nespomeniete?

Ale ako som bol býval už viackrát napísal, takáto bohapustá manipulácia zo strany RTVS sa musí po PV 2023 skončiť!!!

 

Biden verí Putinovi a povzbudzuje ho do konečného víťazstva, Trumpa si vybral za svoju pravú ruku!

12.07.2024

A takýto človek vraj „vládne“ svetu? A takémuto človeku sa EÚ klania? Naozaj toto už ani nie je smiešne! Toto je tragédia, ktorá môže ľudstvo veľmi mrzieť! Toto je na hlboké zamyslenie sa! Je nemysliteľné, aby človek s tak ťažkým mentálnym postihnutím, aké s najväčšou pravdepodobnosťou má „prezident“ USA Joe Biden, bol ten, ktorého budú poslúchať [...]

Samit NATO Washington 2024 – spolok mierotvorcov alebo kazisvetov?

11.07.2024

Hneď na úvod celkom jasne napíšem, že ak by to bolo v mojej moci, tak by som okamžite z tohto spolku stiahol Pellegriniho aj Blanára a nechal by som tam za SR len tých najnižšie protokolárne postavených z nášho rezortu zahraničnej diplomacie, ktorý by tam boli pro forma! Z obsahu článku jasne vyplynie prečo. Ale pekne po poriadku. Vo Washingtone prebieha stretnutie NATO, [...]

Bola to Moskva alebo Kyjev? A opäť ani len náznak elementárnej zdržanlivosti!

10.07.2024

Isteže dňa 24.2.2022 to bola Moskva, ktorá vojensky vstúpila na územie Ukrajiny. O tom niet pochýb ani sporu. Spor nie je ani v tom, že tak učiniť nikdy nemala. V čom spor však je, či to bola akcia vyprovokovaná alebo nevyprovokovaná. Ale toto tu dnes riešiť nejdem. V dnešnom článku sa povenujem tomu, že tu máme opäť niečo, čo sa na území Ukrajiny nikdy stať nemalo [...]

Donald Trump

Streľba na Trumpa, agenti tajnej služby ho krvavého stiahli z pódia. Strelec je mŕtvy

14.07.2024 00:36, aktualizované: 02:04

Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa v Pensylvánii zazneli zvuky výstrelov, následne zakrvaveného exprezidenta odviedli bezpečnostné zložky z pódia.

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

bane, uhlie, banník. baňa.

Poľský baník uväznený pod zemou viac než 48 hodín bol nájdený živý

13.07.2024 19:06

Baňu Rydułtowy vo štvrtok ráno okolo 08.00 h. v hĺbke približne 1 200 metrov zasiahli silné otrasy.