Založ si blog

Kedy sa Čaputová stretne s dôchodcami aj na ulici a nielen v uzavretom a dobre stráženom objekte? !

Aké „dojímavé“!

Tak Čaputová sa opäť stretáva s tými najzraniteľnejšími, s tými, čo tu svojou poctivou prácou vybudovali po II. sv. vojne, hlavne počas socialistického Československa, všetko z čoho ešte aj dnes žijeme a z čoho ešte dlho žiť budeme…

Nič proti tomu, ale prečo opäť len takto vyberane a prečo výhradne v uzavretej, dobre stráženej budove?!

Prečo sa Čaputová nevyberie navštíviť aj tých dôchodcov, ktorí neustále chodia na protivládne, ale aj proti prezidentské protesty?!

Prečo sa ich nevyberie navštíviť v deň protestu a nepoprechádza sa pomedzi nimi a len tak náhodne sa s poniektorými z nich neporozpráva, čo ich ťaží a kvári?!

Preto lebo to nebudú len tí vybraní?

Lebo tí, ktorým je nahovorené, že ich príde pozrieť „prezidentka“, ktorá má o nich „veľkú starosť“, tak tí sa budú na ňu do kamier a fotoaparátov len milo a úctivo usmievať lebo sú na to starostlivo pripravení a starostlivo vyberaní?!

A povedala by Čaputová tým dôchodcom, tam vonku na ulici to, čo tým tam v uzavretej miestnosti, dobre jej ochrankou stráženej, že (citujem z Čaputovej FB statusu) – „Úcta k starším by mala byť súčasťou našej každodennosti po celý rok.“ ???

https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid02qNR1gD8Euhb1yRBi3dVrECxbQz22WM9ijAh1jAN9U2qUciFbT2UM9FbaEVkT4ZTSl

 

A vie si Čaputová predstaviť, aká by bola reakcia tých dôchodcov, tam na ulici, na protestoch, na takúto jej vyslovene farizejskú vetu vo vzťahu k ním???

 

Nuž a za najväčší cynizmus a farizejstvo zo strany Čaputovej vo vzťahu k slovenským seniorom považujem to, čo si vylepila na svoj FB profil, tiež len nedávno (1.10.2022), kde sa im takto „citlivo“ prihovára – „Je bolestné vidieť, ako sa ľudia, ktorí majú za sebou množstvo zásluh, skúseností a odpracovaných rokov, zrazu musia uskromňovať v základných životných potrebách a ešte sa aj cítiť ako príťaž spoločnosti.“

https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid02sGVtyjYAYSHAY21E1qPodYdXubuRUsQVGk6kv9gtKhGdMcsnyPsi7WwBjZAML3RDl

 

Niečo neskutočné!

Tak nech aj toto ide, bez ochranky, povedať tým úbohým seniorom na tie protivládne a proti prezidentské protesty…!

Tam uvidí, akých „kytíc“ sa jej dostane za takúto jej „starostlivosť“ a jej „citlivé vnímanie“ ich starostí na starobu…!!!

Podľa môjho hlbokého presvedčenia, ona je jedným zo strojcov tohto marazmu, v ktorom sa nachádza absolútna väčšina našej starej generácie!

Je to ona, čo tomuto všetkému napomáha!

Je to ona, čo už dávno toto všetko mohla zastaviť!

Áno, mohla zastaviť napr. tým, žeby 1.4.2021 nevymenovala druhú Matovičovú vládu!

Napríklad tým, žeby vypísala už prvé referendum o predčasných PV!

Napríklad tým, žeby nenapomáhala vojne na Ukrajine a to lokajským prístupom k vojenským požiadavkám USA/NATO smerom k Ukrajinsko-Ruskému konfliktu…

A množstvom iných naozajstných prezidentských aktivít a právomoci!!!

Áno, je to aj jej vina!

Je to jej preveľká vina!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Boja sa, lebo vedia, že Robert Fico už nebude môcť cúvnuť ani obrátiť!

08.12.2022

Tento môj názorový článok nie len a výhradne o Robertovi Ficovi, o SMER-SSD, ale je v podstate, aj o tej časti slovenskej opozície, ktorá je jasne v protiklade k dnešnej „vládnej“ koalície a v protiklade tých politických subjektov, ktoré stoja buď tvrdo na strane neoliberalizmu resp. sa k nemu prikláňajú. Ale na príklade Roberta Fica to bude [...]

Čaputovej a spol. dávam do pozornosti tieto „bohapusté výmysly“ a „nezmysly“ japonskej JB Press!

08.12.2022

Čaputová sa v ostatnej politickej relácií RTVS O 5 minút 12, v nedeľu 04.12.2022, okrem iných „právd“, oháňala aj takouto jej pravdou o jej možnostiach/mantineloch konania a vyjadrovania sa, ako „političky-prezidentky“ SR, citujem Čaputovú – „…keď sa vy (rozumej ona – Čaputová) snažíte operovať v priestore pravdy a faktov alebo faktov, opierať všetky tie [...]

Upije sa Rastislav Káčer k politickej smrti?

07.12.2022

Na úvod predstavím, kto je dnes Rastislav Káčer (RK), ak by niekto nevedel. RK je dnes oficiálne „minister“ zahraničných vecí a európskych záležitostí „suverénnej“ Slovenskej republiky! „Suverénnej“, som dal zámerne do úvodzoviek lebo pri dnešných „našich vládnych“, sa o nejakej našej štátnej suverenite nedá hovoriť, ani len zo srandy! [...]

Vladimir Putin

Putin: Rusko bude pokračovať v útokoch na energetickú infraštruktúru Ukrajiny

08.12.2022 14:46

Putin vyhlásil, že tieto údery ruskej armády sú reakciou na útoky na objekty v Rusku.

Web Raketa

Moskva tvrdí, že dodrží moratórium na rakety stredného doletu v Európe

08.12.2022 14:24

Rusko sa po zániku zmluvy INF v roku 2019 zaviazalo, že v Európe ani v iných častiach sveta neumiestni svoje rakety stredného a krátkeho doletu.

Vorošylov

Zostrelil ruské rakety i päť dronov. Zelenskyj vyznamenal ukrajinského pilota

08.12.2022 14:23

Vadym Vorošylov naviedol svoje poškodené lietadlo do neobývanej oblasti a katapultoval sa.

Marcel Forai, Všeobecná zdravotná poisťovna

Obvinený exšéf VšZP Forai je "známa firma". Viac ako reformy ho preslávila teta Anka

08.12.2022 14:07

Kto je Marcel Forai? Generálny riaditeľ VšZP z éry druhej vlády Roberta Fica mal problémy napríklad v kauze maséra Kostku, zmluvy tety Anky ho nakoniec stáli funkciu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,058
Celková čítanosť: 9718381x
Priemerná čítanosť článkov: 9186x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy