Kedy sa Čaputová stretne s dôchodcami aj na ulici a nielen v uzavretom a dobre stráženom objekte? !

6. októbra 2022, ferro, Nezaradené

Aké „dojímavé“!

Tak Čaputová sa opäť stretáva s tými najzraniteľnejšími, s tými, čo tu svojou poctivou prácou vybudovali po II. sv. vojne, hlavne počas socialistického Československa, všetko z čoho ešte aj dnes žijeme a z čoho ešte dlho žiť budeme…

Nič proti tomu, ale prečo opäť len takto vyberane a prečo výhradne v uzavretej, dobre stráženej budove?!

Prečo sa Čaputová nevyberie navštíviť aj tých dôchodcov, ktorí neustále chodia na protivládne, ale aj proti prezidentské protesty?!

Prečo sa ich nevyberie navštíviť v deň protestu a nepoprechádza sa pomedzi nimi a len tak náhodne sa s poniektorými z nich neporozpráva, čo ich ťaží a kvári?!

Preto lebo to nebudú len tí vybraní?

Lebo tí, ktorým je nahovorené, že ich príde pozrieť „prezidentka“, ktorá má o nich „veľkú starosť“, tak tí sa budú na ňu do kamier a fotoaparátov len milo a úctivo usmievať lebo sú na to starostlivo pripravení a starostlivo vyberaní?!

A povedala by Čaputová tým dôchodcom, tam vonku na ulici to, čo tým tam v uzavretej miestnosti, dobre jej ochrankou stráženej, že (citujem z Čaputovej FB statusu) – „Úcta k starším by mala byť súčasťou našej každodennosti po celý rok.“ ???

https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid02qNR1gD8Euhb1yRBi3dVrECxbQz22WM9ijAh1jAN9U2qUciFbT2UM9FbaEVkT4ZTSl

 

A vie si Čaputová predstaviť, aká by bola reakcia tých dôchodcov, tam na ulici, na protestoch, na takúto jej vyslovene farizejskú vetu vo vzťahu k ním???

 

Nuž a za najväčší cynizmus a farizejstvo zo strany Čaputovej vo vzťahu k slovenským seniorom považujem to, čo si vylepila na svoj FB profil, tiež len nedávno (1.10.2022), kde sa im takto „citlivo“ prihovára – „Je bolestné vidieť, ako sa ľudia, ktorí majú za sebou množstvo zásluh, skúseností a odpracovaných rokov, zrazu musia uskromňovať v základných životných potrebách a ešte sa aj cítiť ako príťaž spoločnosti.“

https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid02sGVtyjYAYSHAY21E1qPodYdXubuRUsQVGk6kv9gtKhGdMcsnyPsi7WwBjZAML3RDl

 

Niečo neskutočné!

Tak nech aj toto ide, bez ochranky, povedať tým úbohým seniorom na tie protivládne a proti prezidentské protesty…!

Tam uvidí, akých „kytíc“ sa jej dostane za takúto jej „starostlivosť“ a jej „citlivé vnímanie“ ich starostí na starobu…!!!

Podľa môjho hlbokého presvedčenia, ona je jedným zo strojcov tohto marazmu, v ktorom sa nachádza absolútna väčšina našej starej generácie!

Je to ona, čo tomuto všetkému napomáha!

Je to ona, čo už dávno toto všetko mohla zastaviť!

Áno, mohla zastaviť napr. tým, žeby 1.4.2021 nevymenovala druhú Matovičovú vládu!

Napríklad tým, žeby vypísala už prvé referendum o predčasných PV!

Napríklad tým, žeby nenapomáhala vojne na Ukrajine a to lokajským prístupom k vojenským požiadavkám USA/NATO smerom k Ukrajinsko-Ruskému konfliktu…

A množstvom iných naozajstných prezidentských aktivít a právomoci!!!

Áno, je to aj jej vina!

Je to jej preveľká vina!!!