Mal by I. Matovič potrestať V. Remišovú rovnako, ako R. Sulíka? Má vo vláde ďalších vrahov národa slovenského?

20. februára 2021, ferro, Nezaradené

A nie len Veroniku Remišovú, ale aj Máriu Kolíkovú. Všetci si dobre pamätáme, čo „vyviedol“ diktátor, despota Igor Matovič „neposlušnému“ Riškovi. Keď sa podržbalónik Riško rozhodol, že pustí balónik z ruky a že nebude tíško čakať, keď nahlas povedal, že AG psie testy sú dobré tak akurát na…, zo strany despotu, diktátora prišiel trest. Áno despota Igor na znak svojej povýšeneckosti, na znak svojej urazenosti poveril „milého“ Riška nákupom niekoľko miliónov AG psích testov a nedal mu k tomu žiadne ďalšie noty (od „ducha svätého“ – technické parametre)! Jednoducho dovtedy a dovtedy to zožeň lebo inak…, inak už vieme čo sa stalo – Despota Igor ho nazval idiotom a vrahom viac ako 4000 občanov SR! V tomto čase sa Veronika Remišová, tiež na vláde SR zdržala hlasovania o povinnom celoplošnom AG psom testovaní, ktoré diktátor Igor nazval tak „učene“ – AG skríning! Vtedy sa Igor nepostavil na TB a nepovedal, všetkým prítomným „novinárom“, že AG psí skríning sa neuskutoční lebo Veronika vytiahla tú najvyššiu kartu! Nie vtedy rozhodol – AG psí skríning bude nech si Veronika škrípe zúbkami, koľko len chce!

Dnes Igor zahraje na slovenskú verejnosť divadlo, že ruská vakcína nebude lebo Veronika a Mária sa na vláde postavili na zadné! Ale, ale Igor! Kde sa podela vaša rozhodnosť despotu, diktátora?! Prečo jednoducho aj dnes nepoviete, že teda takto Veronika a Mária NIE! Prečo nerozhodnete spolu s vaši „duchom svätým“ Marekom a aj napriek tejto „zlobe“ týchto dvoch „dám“, nerozhodnete o nákupe ruskej vakcíny presne tak, ako ste rozhodli diktátorsky, despotický o nákupe psích AG testov?

Myslím si, že Igor, aby si zachoval svoju diktátorskú konzistenciu svojich despotických konaní, by mal vykonať nasledovné : – mal by poveriť, rozhodnutím vlády SR (väčšinovým hlasovaním na vláde SR!) Veroniku Remišovú a „jej“ ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, ako aj Máriu Kolíkovú a „jej“ ministerstvo spravodlivosti SR, aby v termíne do dvoch týždňov od poverenia, zabezpečili od Ruskej federácie nákup vakcíny proti C-19 v počte niekoľko miliónov vakcín! Mal by to tak prísne sledovať a kontrolovať, ako to robil pri Riškovi a následne, ak by tieto dve „dámy“ si nesplnili svoju vládnu domácu úlohu, mal by ich tiež na TB označiť za vrahov národa slovenského a občanov SR v počte, koľkí by umreli „na“ C-19 od termínu, kedy mala byť ruská vakcína na Slovensku – predpokladám, že pôjde o väčšie číslo, ako to bolo v prípade podržbalónika Riška!!!

Tento článok nepíšem na podporu ruskej vakcíny, ba ani na hanenie západných vakcín – NIE! Ja osobne som za absolútnu slobodu občanov SR, či sa dajú resp. nedajú zaočkovať proti C-19, akou koľvek vakcínou. (ja nie, Ďakujem)

V tomto článku som len chcel poukázať na rozdvojenosť „osobnosti“ Igora Matoviča, poukázať na to, že Igor opäť s nami hraje špinavú hru, ako aj celá jeho (ne)vládna chunta a teda som chcel jasne poukázať na to, že je najvyšší čas, aby sme My občania SR začali konať v rámci našich kompetencií, ktoré nám garantuje Ústava SR na „odstránení“ tejto despotickej, diktátorskej, genocídnej, segregačnej a apartheidnej (ne)vláde SR!!!