Založ si blog

Matovičov víkendový kolosálny „úspech“ ! !!

Nebudem tu rozoberať presné čísla, víkendového oravského a bardejovského šialenstva „dobrovoľného“ protizákonného testovania. Pretože oficiálne výsledky majú byť Matovičom odprezentované dnes okolo 13:00 hod. a tak si budeme musieť trpezlivo počkať. Avšak skúsme hádať, aké výsledky nám Matovič odprezentuje. Odpoveď je jasná ! Všetko išlo ako po masle, ľudia chodili v húfoch, lebo sú zodpovední a pochopili, že je to len a len v ich prospech. Takže nebudem rozoberať žiadne, ani priebežné čísla. Zameriam sa na „dobrovoľnosť“ ísť sa dať otestovať pofidernými testami a v závere na základe takto získaných výsledkov, na základe jednoznačnej „dobrovoľnosti“ navrhnem Igorovi Matovičovi a spol., ako by mal tieto skúsenosti zúročiť vo svoj prospech.

Nuž poďme sa pozrieť na dobrovoľnosť víkendovej účasti ! Matovič sa priebežne, aj s Naďom, chválili, že účasť je vysoká, ľudia sú disciplinovaní, žiadne väčšie problémy sa nevyskytli, média tiež informujú o kľudnom priebehu, vyjadrenia testujúcich sú len z toho súdka tých správnych názorov, že sú radi, že im To Matovič umožnil a radi prišli, že to len trošku pošteklí, trošku zaštípe a pod. Samozrejme, že tu absolútne nejde o strach s pichnutia tenkej špilky do nosa ! O toto tu absolútne nejde ! Tu nejde o strach z medicínskeho zásahu. Toho sa predsa priemerne inteligentný občan absolútne nemôže báť. Tu ide o niečo úplne iné. Všetci to vieme, média to vedia, cela vládna koalícia to vie, možno aj Zuzana Čaputová to už vie, ale sa nevyjadruje, že jediným dôvodom vysokej účasti je jednoznačne zodpovednosť tých statočných Oravanov a Bardejovčanov. Avšak nie je to tá zodpovednosť o ktorej neustále spieva Igor, že ľudia sú zodpovední a vedia, že toto antigénové pretestovanie je na ich prospech a podobné nezmysly. Nie a ešte raz nie ! Drvivá väčšina týchto statočných ľudí prišli na tieto „dobrovoľné“ otestovanie sa na C-19 z jediného dôvodu a to z toho, že cítia neskutočnú zodpovednosť voči svojim rodinám. Ak by sa neprišli dať otestovať, tak by museli dva týždne „slobodne“ sedieť doma, nemohli by ísť nie do reštaurácie, baru, Pubu, ako si to Igor mylne vysvetľuje, ale nemohli by ísť do práce a za prácou. Za prácou preto lebo všetci dobre vieme, že ľudia z Oravy väčšinou za prácou dochádzajú mimo svojho bydliska a niekedy aj dosť ďaleko ! Čo im urobil Matovič ? Áno, môžeš ísť do práce, ale musíš mať negatívny výsledok antigénového pofiderného testu, čo na tom, že práve tvoj negatívny test môže byť falošný a pritom si infekčný ! Takže tá mnou predpokladaná „dobrovoľná“ účasť niekde na úrovni 90 % asi nebude až taká nereálna ! Veď účasť je priamo úmerná „dobrovoľnosti“, ktorá je s tým spojená !

No a teraz čo z toho pre Igora Matoviča vyplýva. Jednoznačne by mohol povedať, že občania v pilotnom testovaní ho príjemne prekvapili a prišli v hojnom počte lebo „dobrovoľnosť“ zvíťazila a že tých 90 % je naozaj super číslo lebo by stačilo aj niekde okolo 70 až 80 % a preto sa rozhodol, že zbytok Slovenska už vykoná toto testovanie naozaj dobrovoľne a zruší podmienku mať pri sebe negatívny antigénový test minimálne aspoň na cestu do a z práce !!! Veď Orava a Bardejov jasne ukázali, že ľudia sú uvedomelí, zodpovední a teda žiaden strach o účasť v naozaj dobrovoľnom testovaní ! Nuž uvidíme, či sa Igor odváži a spraví toto nanajvýš potrebné gesto. Igor zároveň tým, že na pilotné testovanie prišlo toľko občanov SR, môže použiť aj ako výraz dôvery týchto občanov v jeho osobu, v jeho návrhoch a riešení, ako vykynožiť tu pliagu. Veď je jasné, že to urobili len preto lebo Igorovi uverili a dôverujú mu ! Či nie ?

No a teraz by som Igorovi poradil tento nadmieru demokratický pilotný test pri ďalších, možno aj predčasných, parlamentných voľbách. Nech túto overenú „dobrovoľnosť“ občanov a voličov SR použije aj pri voľbách do NR SR. Že ako ? Nuž jednoducho a demokraticky ! Je potrebné, aby so svojou ústavnou väčšinou si v NR SR odhlasovali taký ústavný zákon (možno pri ich diktátorských spôsoboch vládnutia by hádam stačilo aj vládne nariadenie !), ktorý by pri najbližších PV nariadil takúto dobrovoľnosť pri hlasovaní a pri samotnej účasti. Samozrejme, že účasť vo voľbách by bola, ako ináč „dobrovoľná“ a voliteľnosť politických strán a jednotlivých kandidátov by bola tiež „dobrovoľná“ ! „Dobrovoľnosť“ účasti a voľby kandidátov by spočívala v tejto „demokratickej“ jednoduchosti – každý občan, oprávnený volič, má právo sa zúčastniť na PV dobrovoľne, má možnosť voliť politické strany a politických kandidátov dobrovoľne, ale len za jednej, jedinej, málo podstatnej podmienky ! Každý volič, ktorý sa deň po vyhlásení oficiálnych výsledkov PV nebude môcť preukázať certifikátom, že sa volieb zúčastnil a na uvedenom certifikáte nebude uvedené, že volil Igora Matoviča, tak ten nebude môcť ísť do práce, nebude môcť ísť voľne na nákup, do prírody, do kina, do divadla, na športové podujatie, na dovolenku a pod. No a keď sa takto „dobrovoľne“ bude môcť občan-volič rozhodnúť, tak potom ma Igor zaručené, že minimálne 100% domácich, na Slovensku trvalo žijúcich oprávnených voličov sa volieb „dobrovoľne“ zúčastní a zároveň bude mať istotu, že ho tak milujú, že len on veľký diktátor Igor Matovič získa od tých domácich voličov minimálne 100 % hlasov. Veď čo by občan SR, volič SR, neurobil, ak dostane „voľnosť“ a má absolútnu „dobrovoľnosť“ sa rozhodovať, tak ako „sám“ uzná za vhodné !!!

Takže v tomto kontexte je potrebné vnímať „kolosálny úspech“ Igora Matoviča v „dobrovoľnom“ pilotnom testovaní na C-19 Oravákov a Bardejovčanov !!!

Lukašenko, halo kde ste ? Ako je možné, že u vás v Bielorusku bolo cez víkend na uliciach státisíce ľudí bez rúška, ktorí na Vás kydali a vy ste na nich neposlali vodné delá ?! Ako je možné pán Lukašenko, že nedodržiavate prísne epidemiologické opatrenia ?! U vás nie je C-19 ?!

Nuž príďte sa pozrieť k nám na našu západnú demokraciu – na hŕstku demonštrantov boli nasadené vodné delá, testovanie na C-19 za 43,5 milióna eur je „dobrovoľné“, keď sa na takom to „dobrovoľnom“ teste nezúčastníte, tak nemôžete ísť do práce a rodiny môžu pokapať, obchody sú pootvárané, ale vstúpiť do nich je zakázané, jediný pravdivý názor je názor predsedu vlády inak „k stene a zastreliť“ a množstvo takýchto vymoženosti západnej „demokracie“. Veru pán Lukašenko, mali by ste nám takúto „demokraciu“ závidieť a prísť sa k nám čo-to naučiť lebo tá vaša „diktatúra“ je naozaj odsúdenia hodná !

Test bezdomovcami!

19.06.2021

Potom, ako „minister“ Lengvarský púšťa na TB do slovenského Covid éteru tak „podložené“ správy o tom, ako naše deti po letnej sezóne 2020, po návštevách v DLT spôsobili na jeseň roku 2020 a na začiatku roku 2021 Covid vymieranie na Slovensku, ho dôrazne žiadam a vzývam, aby predložil tieto dve štatistiky resp. nech v spolupráci s dotknutými štátnymi [...]

Rodičia, dokedy budeme mlčky znášať gniavenie našich detí týmito covid judášmi? !

18.06.2021

Áno, ako inak mám nazvať ľudí, ktorí za judášsky groš manipulujú našimi deťmi, vymývajú im mozog, útočia na ich malé, mladé hlavičky, inak, ako COVID JUDÁŠI!!! Dnes týmito najväčšími slovenskými Covid judášmi sú Hegerovsko-Lengvarska politická Covid judášska klika podporovaná Zuzanou Čaputovou. Títo Covid Judáši, keď zistili, že na dospelú populáciu, [...]

Pre Čaputovú, Hegera, Matoviča, Krčméryovcov, Bražinovcov, Sabakovcov. ..

17.06.2021

…ale hlavne pre TEBA SLOVAČ! Pre tú časť Slovače, ktorá je zavesená výhradne na RTVS, TV Markíza, TV JOJ, Aktuality.sk, SME.sk, Denník N resp. tá časť Slovače, ktorá buď nemá čas alebo nemá možnosti si získať iné, ako tie „pravé“ a jedine „pravdivé“ informácie napr. na Internete. A potom chodí aj po vonku v rúšku, v respirátore, ponáhľa sa na [...]

Borša prezidentka Čaputová kaštieľ návšteva

Čaputovej verí najviac ľudí, Remišová a Matovič na chvoste

20.06.2021 13:38, aktualizované: 13:52

Druhým najdôveryhodnejším politikom je líder Hlasu Peter Pellegrini.

Gábor Grendel

Situácia v polícii je podľa Grendela výsledkom vládnutia Smeru

20.06.2021 13:18

Blanár sa zase pýta, prečo nebol zbavený mlčanlivosti exšéf SIS Vladimír Pčolinský.

škola, antverpy

Pri zrútení sa rozostavanej školy v Antverpách zahynulo päť robotníkov

20.06.2021 13:06

Zranenia utrpelo deväť ďalších pracovníkov.

zdravotník, sestrička, lekár, nemocnica, koronavírus

Obraz zdravotníka – hrdinu inšpiruje. Budeme mať viac sestričiek?

20.06.2021 13:00

Riaditelia stredných zdravotníckych škôl sa obávali, že pandémia sa podpíše pod nezáujem o štúdium, je to však zrejme naopak.