Ľuboš Blaha – ďalší nebezpečný extrémista na scéne !

30. januára 2020, ferro, Nezaradené

No to je nádhera! Človek má hneď lepšiu náladu, keď sa na stránkach „našich“ „objektívnych“ médií dozvie, že NAKA začala riešiť už aj Ľuboša Blahu (SMER-SD) za nebezpečné prejavy extrémizmu a hádajte na základe čoho priniesli média túto informáciu. Neuveríte, ale na svojom facebookovom profile to svetu zvestoval samotný Ondrej Dostál (https://www.facebook.com/pages/category/Politician/Ondrej-Dostál-179539541347/), momentálne OKS a 15. na kandidátke SaS do PV 2020 ! Áno ten Ondrej Dostál, ktorý ešte v roku 1988, ako aktívny člen Socialistického zväzu mládeže (SZM), sám napísal článok do komunistického periodika Nové Slovo : „ Význam socialistického zväzu mládeže v našej spoločnosti je nepopierateľný…“ Áno ten Ondrej dostál, ktorý keď dobrovoľne vstupoval do SZM musel vedieť ako jeho aktívny člen, že poslaním SZM podľa KSČ bolo „…normalizovať mládež v jednotnej organizácií, pôsobiť na politicko-ideovú výchovu mládeže v duchu marxizmu-leninizmu …“. To len na úvod, aký veľký terajší „demokrati“ s pochybnou politickou minulosťou sa dnes vyžívajú v tom, že Ľuboš blaha je NAKA trestne stíhaný za to, že si dovolil zverejniť na svojej facebookovej stránke fotografiu spolu s Robertom Ficom a v pozadí je symbol pracujúceho ľudu kosák a kladivo ! Nie sú tam prekrížené zbrane hromadného ničenia, alebo iné ručné smrtiace zbrane, ale naozaj len a len symbol tvrdo pracujúceho človeka ! A opäť sa za tým hľadá extrémizmus ! Naozaj čoho sa ešte dočkáme v tej našej dnešnej „demokratickej slobody“ ?! Už aj obyčajný roľnícky pracovný nástroj, s ktorými pracovali na svojich políčkach naši rodičia a starý rodičia (a pritom ťažko pracovali aby  uživili a vychovali nezriedka aj päť detí) sa dnes stáva nástrojom nenávisti a extrémizmu !

Kam sme sa to dnes tak krátko pred naozaj dôležitými PV dostali v našej spoločnosti. Denno denne sa na nás z médií a neoliberálnej časti opozície, valí značná dávka nenávisti voči týmto politikom na „druhej“ strane politického brehu. Na dnešnú „demokratickú“ opozíciu nikto nič nemá, NAKA nemá dôvod voči ním začínať trestné stíhanie, telefónne nahrávky sa výlučne týkajú len jednej strany politického spektra, a pritom sa jedná o absolútne porušovanie ľudských práv a slobôd týkajúcich sa súkromného a osobného života týchto nateraz koaličných politikov. A čo je najhoršie tak našim médiám tieto nahrávky poskytujú zahraničné „demokratické“ organizácie, pričom tento kompromitujúci materiál „pevne“ drží v rukách NAKA a slovenská justícia. Ako sa dostala do zahraničných rúk, prečo s ňou vychádzajú na svetlo božie až dnes, mesiac pred PV ?! Je to nad slnko jasné ! Jednoducho je to všetko naplánované a s našimi „demokratickými“ silami riadené tak, aby to všetko vygradovalo tesne pred PV 2020, znemožniť, pošpiniť svojho politického protivníka a ovládnuť riadenie pre nich tejto „Krajiny“ a následne ju úplne odovzdať do rúk tým (teda nie našim, Slovákom), ktorí majú úplne iné záujmy so SR a občanmi SR, ako by si zaslúžili a zaslúžia!

Ľuboša Blahu denne čítam, jeho statusy na facebooku a nenachádzam na nich nič čo by bolo proti SR, čo by bolo proti riadne a poctivo pracujúcemu ľudu SR, ba práve naopak netají sa tým, že je tvrdý socialista, uznáva čo všetko tu naši predkovia po 1945 vybudovali až do slobodného pustenia moci komunistami v roku 1989, uznáva a vzdáva hold hrdinskej Červenej armáde Sovietskeho zväzu, že to boli oni čo oslobodili celú Európu od hitlerovskej nacistickej tyranie, neuznáva bezbrehý neoliberalizmus, neuznáva, ak sa otáčame len jedným smerom a chválime všetko len z toho jedného smeru /na USA) a je jasne proti ruským sankciám, netají sa svojim blízkym vzťahom k všetkým socialistickým štátom, ktoré majú ešte takéto zriadenie a jednoznačne odmieta to, že u našich neoliberálov je na prvom mieste kapitál a jeho sila a až kdesi v suteréne je občan, robotník, ktorého potrebujú len nato, aby oni mohli honosne žiť. Ľuboš Blaha neuznáva násilie v akejkoľvek podobe a hlavne ak sa pácha za účelom a pod zámienkou „ochrany“ ľudských práv, tak, ako to po celom svete realizujú USA. A preto je tento pán v hľadáčiku všetkých „slušných“ „demokratov“

Ja nie som volič SMER-SD, nikdy som nebol ich voličom a ani teraz sa nechystám ich voliť, ale je mi nesmierne ľúto Ľuboša Blahu, lebo on svojim zmýšľaním a konaním jednoznačne patrí do strany Eduarda Chmelára – Socialisti.sk, lebo keď tak neučiní, tak ho v Smere-SD časom „umlčia“ takí noví smeráci, akým je poddajný Peter Pellegrini.

Na záver chcem vyjadriť svoje poľutovanie nad tým, že sa NAKA zaoberá takýmito banálnosťami až smiešnosťami a iný „slušní“ politici na tej neoliberálnej strane politického spektra nie sú terčom ich záujmu . pýtam sa prečo, to ono naozaj ani najmenej neporušujú zákony za ktoré nateraz stíhate absolútne nevinného človeka – Ľuboša Blahu !

Naozaj veľmi smutné, kam sme sa po 30 rokoch „slobody a demokracie „ dostali. Verím, že po 29.02., tu naozaj vznikne vláda ľudu a zákon začne platiť pre každého rovnako, ale nie tak cielene ako dnes, ale na základe rozumného uváženia čo je trestný čin a čo je plne v súlade s Ústavou SR !