Založ si blog

Víkend plný nenávisti, lži a jedinej terajšej liberálnej totalitnej pravdy !

Tento ostatný mediálny víkend bolo niečo, čo môžem celkom kľudne pomenovať „chvála bohu, že je už za nami !“ Toľko jednostranných „právd“ a nenávisti na obdobie z pred roka 1989 nemali média v sebe ani počas vládnutia komunistov pred týmto rokom. Z každého média či tlačeného alebo televízneho, a bolo jedno o akú televíziu sa jednalo, sa na nás od skorého rána, do neskorého večera valili samé negatíva o období z pred roka 1989. Veď hádam niet väčšieho príkladu totality jedného „pravdivého“ názoru, ako ten čo sme tu počúvali celé posledné obdobie, ktoré vyvrcholilo práve včera v nedeľu. Ja som nezachytil jediný iný názor na obdobie z pred roka 1989, ako ten, ktorý sa včera dookola omieľal. Netvrdím, že život pred rokom 1989 nebol bez chýb, ale vytvárať v dnešných mladých ľuďoch, ktorí sa narodili po roku 1989, len samú negatívnu emóciu o živote počas socialistického zriadenia v štáte, je, ak použijem slušný slovník, absolútne nedemokratické a s tou „ich“ deklarovanou demokraciou nemá nič spoločné. Každý, kto „mohol“, a včera mu bol položený mikrofón pred ústa, si mohol naozaj slobodne ponadávať na obdobie z pred roka 1989, a najtragikomickejšie vyznievali z úst ľudí, ktorí buď boli vtedy ešte len deťmi, alebo sa narodili až po 1989, alebo tých, čo pred rokom 1989 úzko spolupracovali s vtedajšou mocou, lebo mali z toho prospech a následne po 1989 rýchlo otočili kabát a vtierajú sa do priazne dnešným „demokratickým“ vládcom. Nuž, ale nepostrehol som, že by si včera mohol niekto aj „slobodne“ a „demokraticky“ vysloviť svoj kritický názor na to, čo sa tu stalo a deje po roku 1989, keď sa hlavne strategické podniky, na ktorých každý múdry štát stavia svoju sociálnu a pro občianskú politiku, za drobné predali západnému korporátu, lebo oni na to aj pred, aj po roku 1989, striehli ako supy. Už sa nebudem podrobne rozpisovať, ako sa malo po roku 1989 pokračovať v transformácií nášho socializmom vybudovaného hospodárstva, aby sa stalo výkonnejšie, lebo v predchádzajúcich článkoch som to pomenoval celkom jasne a konkrétne.

Dnes len chcem poukázať na jednu podstatnú skutočnosť, že včera sa donekonečna omieľalo, akú že tu máme slobodu vo vyjadrovaní, sa a nikto Vás za to nenaháňa a neposiela do väzenia. Nuž vážení liberálny demokrati, toto je absolútne klamstvo. Skúste dnes na pracovisku vysloviť kritiku na svojho zamestnávateľa, nech je už akokoľvek pravdivá ! Čo sa stane?! Áno neskončíte vo väzení, ale na úrade práce, bez práce, bez istoty príjmu, lebo vaša pravda sa dnes nehodí, nekorešponduje s tou jedinou pravdou, a to pravdou mocných a nedotknuteľných, lebo oni sú Tí čo vlastnia výrobné prostriedky a tým pádom aj „pravdu“, a Vy ste len obyčajná spodina, ktorej keď sa niečo nepáči, tak nech sa páči je sloboda, hajde ho na ulicu, alebo choď si mudrovať niekde inde, u nás to trpieť nebudeme ! Tak toto je tá dnešná sloboda. A že máme slobodné voľby, áno ?, a v čom sú slobodné ?! V tom, že všetky média bez výnimky nás „pravdivo“ informujú, že len Tí jedni sú dobrí a Tí druhí sú dokonca hrozbou pre našu republiku a ohrozenie „slobody“ a „demokracie“ ! A na základe takýchto zavádzajúcich a manipulatívnych informácií sa občan rozhoduje slobodne !? Nuž ťažko ! A keď nedajbože po PV 2020 zvíťazí len tá „jediná“ liberálna, neoliberálna a ultraliberálna „pravda“, tak čo sa bude diať s tými, ktorí s takouto „pravdou“ nesúhlasia. Nechajú ich „demokrati“ liberáli na pokoji a povedia je to je Váš názor a pracujte ďalej, tak ako do teraz ? Nuž určite nie !, začnú „demokratické“ čistky (zažili sme ich v období „demokratickej“ vlády p. Mikuláša Dzurindu !), vyhadzov z práce, očierňovanie, kriminalizácia a pod. Nuž a toto nie sú totalitné maniere ?!

Veru, môj záver je taký, že tá totalita čo tu bola pred rokom 1989, bola hlavne ideologická, ale dnes je tu omnoho horšia totalita, a to je totalita ekonomická, lebo ak má dnes niekto k dispozícií „veľké“ peniaze, tak Vás silou týchto „čistých“ peňazí, či už domácich alebo zahraničných, dokáže zo dňa na deň zničiť, potupiť a odrovnať do konca Vášho života.

A na záver ešte jedná otázka na dnešných „demokratov“, ktorí si uzurpujú právo, že len tá ich pravda je tá jediná a pravá – ak sa dnes koná nepovolená demonštrácia, lebo síce je deklarované, že občan má právo na zhromažďovanie sa, ale ak nie je povolené príslušnými orgánmi, tak ako dopadne takéto zhromaždenie „slobodných“ občanov, keď nie je v súlade s tou „Vašou“ jedinou pravdou ?, Vás novodobých totalitárov, len máte na sebe iné rúcho, áno skončí násilným a možno aj brutálnym rozohnaním „slobodných“ zhromaždených občanov v duchu „demokratických“ princípov (viď napr. žlté vesty vo Francúzsku) !

Verím, že takýto „pravdivý“ víkend, o živote v našom štáte pred rokom 1989, sa už nebude nikdy opakovať pred „víťazným“ 17. novembrom, a začne sa o týchto socialistických rokoch hovoriť aj to „B“ a nielen to jediné „pravdivé“ liberálne „A“ !

 

Dôkaz o tom, že USA majú pod kontrolou ekonomiku všetkých štátov sveta – ekonomická genocída ? !

12.12.2019

Kto iný, ako Denník N !, ktorý informoval ako prvý, že hovorca amerického veľvyslanectva na Slovensku Griffin Rozzel oznámil jasné a „demokratické“ rozhodnutie USA, že na základe tzv. Magnitského viac »

NAKA by sa mala začať zaoberať výrokmi USA, EÚ a niektorých našich politikov vo vzťahu k Ruskej federácií !

11.12.2019

V súvislosti na dianie okolo p. Milana Mazureka a p. Roberta Fica, že sa jeden dopustil a u druhého je tu podozrenie z trestného činu (§ 423 Trestného zákona SR 300/2005 Z.z.) – Hanobenie národa, viac »

Majú p. Mazurek, p. Fico pravdu ? , NAKA a NS SR tvrdia, že NIE, teda VINNÝ!

10.12.2019

Na úvod musí jasne zaznieť, že obsah tohto článku sa týka každého občana SR rovnako, bez výnimky a neuprednostňuje jednu skupinu obyvateľov SR pred druhou skupinou obyvateľov SR. V nadpise viac »

Česko-slovensko, československo

Senát Spojených štátov pochválil Čechov a Slovákov

13.12.2019 00:32

Senát USA blahoželá Česku a Slovensku k 30 rokom budovania demokracie, slobody a prosperity a ďakuje za príspevok k misiám NATO.

trump

Bloomberg: USA a Čína sa dohodli na podmienkach obchodu

12.12.2019 23:13

Spojené štáty a Čína sa dohodli na podmienkach prvej fázy dlho očakávanej obchodnej zmluvy. Čaká sa na podpis prezidenta Trumpa.

parlament, hodina otazok, opozicia,

Prieskum agentúry Polis: Smer vedie, Most-Híd sa vracia do hry

12.12.2019 22:53, aktualizované: 23:29

Podľa výsledkov agentúry Polis je Smer stále favoritom, skokanom obyčajní, Most-Híd by mal tiež vyše päť percent.

USA, protiraketový obranný test

USA otestovali ďalšiu balistickú raketu

12.12.2019 22:42

Najnovší test armáda nijako špecificky nezdôvodnila, vo všeobecnosti je však považovaný za demonštráciu operačnej schopnosti amerického obranného systému jadrových rakiet.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 606640x
Priemerná čítanosť článkov: 6128x

Autor blogu

Kategórie